علیه قطبى حرف نزنید -


ایران ورزشى- به ورزشگاه اکباتان که مى رسى باورت نمى شود پرسپولیس باخته. نزدیک به صد نفر روى سکوها نشسته اند و یک ریز تشویق مى کنند؛ از مدیرعامل گرفته تا آخرین بازیکن تیم را. در چهره سرخپوشان هم اثرى از ناراحتى نمى بینى. همینطور که وارد زمین مى شوند درباره شکست تحقیرآمیز برابر فولاد حرف مى زنند و البته به نظر آنها چیزى غیرعادى نیست. حتى آن شکست! اگر اینجا باشى حتما براى پرسپولیس دل مى سوزانى. هر چند این هم فایده اى ندارد. آقاى مدیرعامل که براى اولین بار، امروز تشویق شده همان جا وسط زمین چمن مى نشیند و بازیکنان در مقابل او. عکاسان اجازه عکس گرفتن ندارند و خبرنگاران هم کنار هواداران نشسته اند و چیزى نمى شنوند. مصطفوى ده دقیقه براى سرخپوشان حرف مى زند. او هم ناراحت به نظر نمى رسد. از حرف هایش چیزى به بیرون درز نمى کند اما مى گویند از بازیکنان خواسته که علیه افشین قطبى حرفى نزنند. خود قطبى هم چند دقیقه اى صحبت مى کند و سوت را مى زند تا تمرین شروع شود.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ۱٠:۱٥ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۳٠ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

قطبى با هزینه زیادى آمده و امیدوارم موفق شود -


ایران ورزشى- حمید استیلى مربى فصل گذشته پرسپولیس این روزها فقط نقش یک تماشاگر را در فوتبال دارد و فعلاً در هیچ تیمى فعالیت نمى کند. استیلى که روز چهارشنبه با حضور در ورزشگاه آزادى تماشاگر پیروزى تیم ملى برابر کره شمالى بود درباره این بازى مى گوید: « بعد از گل اول موقعیت هاى دیگرى براى گلزنى داشتیم و مى توانستیم گل هاى بیشترى به ثمر برسانیم اما با بدشانسى این فرصت ها به هدر رفت البته نیمه دوم را نیز خیلى خوب شروع کردیم و توانستیم به گل دوم نیز دست یابیم اما پس از این گل و دقیقه ۷۰ به بعد مسابقه، این تیم کره بود که بازى را در دست گرفت و به گل هم رسید.
هر سه گل بازى از روى ارسال توپ از جناحین بود. معتقدم براى اینکه بتوانیم درمسابقات آینده عملکرد بهترى داشته باشیم باید روى کار دفاعى بیشتر تمرین کنیم. چرا که با وجود داشتن مدافعان بلند قامت ودروازه بان آماده نباید روى توپ هاى ارسالى از جناحین به این شکل آسیب پذیر باشیم.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ۱٠:۱٤ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۳٠ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 


تکذیب موافقت قطبى با جذب رحمان -


ایران ورزشى- قطبى خوب مى داند که حضور رحمان رضایى در پرسپولیس کمکى به او و تیمش نخواهد کرد و به همین خاطر است که این مدافع را نمى خواهد اما بعد از شکست برابر فولاد خبرى به گوش رسید مبنى بر اینکه به خاطر اشتباهات و ضعف هاى مدافعان پرسپولیس، قطبى با حضور رحمان رضایى در تیمش موافقت کرده


اما سخنگوى باشگاه با تکذیب این مساله مى گوید: «مدافعان ما چیزى کمتر از بقیه ندارند و همه از بهترین ها هستند، فقط کافى است تلاش مضافعى را براى تغییر شرایط داشته باشند. همین قدر بگویم که قطبى هم با ما هم عقیده است و اینکه مى گویند با جذب رحمان رضایى موافقت کرده، اصلا صحت ندارد. خود ما که چنین چیزى را نشنیده ایم.»

وحید بیک مرادی ; ۱٠:۱٤ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۳٠ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 


نیکبخت: مریض بودم که به اهواز نرفتم -


ایران ورزشی-دقیقا روز بازى پرسپولیس- فولاد بود که از قول علیرضا نیکبخت خواندیم که «مى توانستم بازى کنم ولى قطبى نخواست.» اما خود نیکبخت در این باره مى گوید: «عدم حضورم در اهواز واقعا به خاطر بیمارى بود نه مشکل با قطبى. من با قطبى هیچ مشکلى ندارم و از برخى اخبار مبنى بر اینکه قطبى مرا به اهواز نبرد متعجبم. من مریض بودم و دلیلى ندارد دروغ بگویم.»

او با اشاره به جلسه دیروز با مدیرعامل ادامه مى دهد: «در این جلسه فقط صحبت هاى مصطفوى را شنیدیم و به هیچ عنوان حرفى نزدیم. خوشبختانه شرایط خوب است و مى توانیم با یک پیروزى به شرایط ایده آل بازگردیم. در حال حاضر بهترین هاى ایران در تیم ها تقسیم شدند و این مسأله بازى ها را به هم نزدیک مى کند. ضمن اینکه ۲۴ بازى به انتهاى لیگ برتر مانده و شرایط تیم ها و بازى ها سخت شده است. به نظر من زود است که بخواهیم قول قهرمانى بدهیم.»

وحید بیک مرادی ; ۱٠:۱۳ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۳٠ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

برمى گردم و با کریمى پرسپولیس را ... -


ایران ورزشى-شاید اگر او مصدوم نمى شد، پرسپولیس هم شرایط بهترى داشت اما حالا چاره اى نیست جز اینکه پرسپولیسى ها به خاطر نداشتن چنین مهاجمى حسرت بخورند و هر چه فرصت دارند،


ساده به هدر بدهند. خلیلى هم البته به خاطر غیبت هایش حسرت مى خورد اما او هم چاره اى ندارد و باید به جاى فوتبال به فکر درمان زانویش باشد. او درباره برنامه هاى درمانى اش مى گوید: طبق برنامه قبلى قرار بود حدود یک ماه پیش به آلمان بروم اما بنا به دلایلى از جمله سفر پزشکم به یکى از کشورهاى اروپایى امروز به آلمان خواهم رفت تا مراحل پایانى درمانم را شروع کنم.
وى ادامه داد: مدت اقامت من ۹۰ روزه خواهد بود و اگر بتوانم این مدت را در غربت بمانم پس از بازگشت بدون هیچ مشکلى مى توانم براى پرسپولیس به میدان بروم.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ۱٠:۱٢ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۳٠ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 


اعلام فهرست نامزدهاى نهایى دریافت توپ طلا -


ایران ورزشی-فهرست نهایى نامزدهاى دریافت جایزه معتبر و ارزشمند توپ طلا که امسال از ۵۰ نفر به ۳۰ نفر کاهش یافته اعلام شد.
شاید بزرگترین غایبان این فهرست، رونالدینیو ستاره برزیلى میلان و تیرى آنرى مهاجم فرانسوى بارسلونا باشند که نقطه اشتراک شان نمایش ضعیف در تیم نیوکمپ و همچنین رقابت هاى ملى است.
رونالدینیو فصل گذشته از عدم آمادگى و همچنین مصدومیت رنج مى برد بنابراین فرصت ندارد عنوانى را که در سال ۲۰۰۵ به دست آورده بار دیگر کسب کند. او در این باره به شبکه تلویزیونى TF1 فرانسه گفت:«کاملاً طبیعى است، من در فصل گذشته بازى هاى خوبى از خود ارائه نداده ام و نمى توانم در این فهرست جایى داشته باشم.» آنرى نیز پس از انتقال از آرسنال به بارسلونا وضعیت خوبى نداشت، تیم ملى فرانسه نیز در مرحله اول یورو ۲۰۰۸ حذف شد و این مهاجم شانس حضور در فهرست نهایى مجله فرانس فوتبال را از دست داد. این ۲ تنها نام هاى بزرگ حذف شده نیستند .

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ۱٠:۱۱ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۳٠ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

مصطفوى: نظر مى دهم ولى دخالت نمى کنم -


ایران ورزشى- پرسپولیسى ها در اهواز آنقدر ضعیف بودند که چیزى جز شکست حق شان نبود اما مشخص نیست داریوش مصطفوى روى کدام اصل، حتى یک ذره هم احساس نگرانى نمى کند و با خونسردى درباره این شکست مى گوید: « بازى خوبى بود و ما موقعیت هاى گلزنى بسیارى را به وجود آوردیم که متاسفانه از دست رفت. قضاوت داور هم تاحدودى سؤال برانگیز بود و البته در مواقعى جو ورزشگاه نیز متشنج شد. ما از روى نقاط ضعفى که داشتیم، گل خوردیم و البته فرصت هاى گلزنى بسیارى را از دست دادیم. فوتبال همین است و هیچ تیمى برنده مطلق نیست. بعضى تیم هاى بزرگ ممکن است زمانى دچار بحران شوند و اکنون پرسپولیس نیز یک ماه است بحران خاصى را سپرى مى کند. معتقدم ما راه طولانى را در پیش داریم که براى موفقیت در آن تنها باید مدیریت زمان کرد. بعد از بازى دائم با من تماس مى گیرند و علت شکست هاى پرسپولیس را جویا مى شوند و مى گویند دفاع پرسپولیس ضعیف است اما من فکر مى کنم مشکل ما خط دفاعى نیست .

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ۱٠:۱۱ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۳٠ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 


رضا عنایتى کاپیتان جدید النصر -


ایران ورزشى- رضا عنایتى با بستن بازوبند کاپیتانى النصر در جام اتصالات،دومین کاپیتانى خود در تیم هاى اماراتى را نیز تجربه کرد .

 

عنایتى که در سال هاى گذشته بازوبند کاپیتانى الامارات را بر بازو مى بست، به عنوان یکى از اولین بازیکنان خارجى کاپیتانى النصر را هم تجربه کرد.

عنایتى به همراه مهرزاد معدنچى و محمد نصرتى سه بازیکن خارجى تیم النصر دبى هستند که سرمربیگرى و مربیگرى آن بر عهده لوکا بوناچیچ و کریم قنبرى است.


وحید بیک مرادی ; ۱٠:۱٠ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۳٠ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

اولین پیروزی دنیزلی در لیگ ترکیه -


یکشنبه شب در هفته هفتم رقابت های لیگ برتر باشگاههای ترکیه تیم فوتبال بشیکتاش به همراه مصطفی دنیزلی گنسربیلریگی را شکست داد و به صدر جدول رقابت ها صعود کرد.


به گزارش خبرگزاری فوتبال ایران دنیزلی در بازگشت به لیگ ترکیه اولین پیروزی را تجربه کرد و به صدر جدول رقابت های لیگ رسید. تلو ،‌سیووک و نوبره گل زنان بشیکتاش در این بازی بودند و این تیم در خانه حریف با نتیجه سه بر یک پیروز شد.

بشیکتاش با این پیروزی و مجموع 17 امتیاز در صدرجدول رقابت های لیگ ترکیه قرار گرفت. این تیم در هفته هشتم رقابت های لیگ ترکیه روز جمعه میزبان سیوا اسپور خواهد بود که در جدول پنجم است.


وحید بیک مرادی ; ۱٠:۱٠ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۳٠ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

هواداران بازیکنان پرسپولیس را تشویق نکردند -


تمرین پرسپولیس صبح روز دوشنبه در زمین ورزشگاه راه‌آهن شهرک اکباتان برگزار شد.
به گزارش خبرگزاری فوتبال ایران، مسعود زارعی و ابراهیم توره غایبان تمرین صبح امروز بودند. فرخزادی یکی از اعضای هیأت‌مدیره نیز در این تمرین از کنار زمین نظاره‌گر تمرین سرخپوشان بود.
نکته جالب آنکه در این تمرین لیدرها و هواداران پرسپولیس تنها هدایتی، فرخزادی و تنها نام تیم‌شان را مورد تشویق قرار دادند و بازیکنان و کادرفنی را تشویق نکردند تا به این ترتیب ناراحتی‌شان را از بازیکنان و کادرفنی به جهت باخت‌های اخیر نشان دهند.
واعظی و علی کریمی برخلاف تمرین روز گذشته در تمرینات گروهی حضور یافتند و به تمرین پرداختند.
تمرین با پاس‌کاری در حال حرکت، دویدن‌های سرعتی، تمرینات بدنی و در پایان فوتبال دستگرمی به پایان رسید که در دیدار دستگرمی تیم سبز با حساب 2 بر صفر و با گل‌های دی‌کارمو و مازیار زارع برابر تیم قرمز به برتری رسید.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ۱٠:۱٠ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۳٠ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 


انتقاد قلعه‌نویی از برهانی -


خبرگزاری فوتبال ایران - استقلالی‌ها پس از تساوی مقابل برق شیراز روز گذشته اولین جلسه تمرین را برگزار کردند و نکته قابل توجه انتقاد قلعه‌نویی از آرش برهانی بود.


به گزارش خبرگزاری فوتبال ایران، برهانی که در بازی با برق شیراز چند وقت خوب گلزنی را از دست داد، در تمرین روز شنبه مورد انتقاد قلعه‌نویی قرار گرفت.
سرمربی استقلال خطاب به برهانی گفت: «بازی تو بگیر نگیر دارد، گاهی مواقع در بازی هستی ولی گاهی هم حواست به بازی نیست و معلوم نیست چه کاری انجام می‌دهی. موقعیت‌ها را هم که از دست می‌دهی، بهتر است بیشتر دقت کنی چون قرار نیست در هر بازی 10 فرصت گلزنی داشته باشی.»


وحید بیک مرادی ; ۱٠:٠٩ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۳٠ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 


مهدوى کیا : او مربى محبوب من است -


ایران ورزشى - یکى از کسانى که از موفقیت تیم ملى نوجوانان در ازبکستان بسیار خوشحال شده، مهدى مهدوى کیا کاپیتان تیم ملى است. مهدوى کیا جدا از خوشحالى به خاطر نمایش هاى قدرتمندانه تیم نوجوانان از موفقیت دوستى در راس کادر فنى این تیم خرسند است. کیا که دوستى را یکى از مربیان محبوب خود مى خواند معتقد است این تیم پتانسیل هاى زیادى دارد و اگر هدایت این بازیکنان با استعداد بر عهده مربیان شایسته اى چون دوستى باشد ستاره هاى زیادى از بین این بازیکنان به فوتبال ایران معرفى مى شوند.

بازى هاى تیم ملى نوجوانان را دنبال کردید
تا آنجایى که توانستم بله، ولى متاسفانه به خاطر تمریناتمان نتوانستم همه بازى ها را دنبال کنم.
اولین قهرمانى ایران در رده نوجوانان در آسیا بسیار شیرین بود.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ۱٠:٠٩ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۳٠ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 


افتخار على دوستى چیست -


ایران ورزشی-همه مى گویند «مربى مهدوى کیا»؛ همه او را با این عنوان مى شناسند و البته که «مربى مهدوى کیا» بودن افتخار کمى نیست. اینکه کاپیتان تیم ملى با یکصد و اندى بازى ملى و ۱۰ سال حضور مستمر در بوندس لیگا در یک برنامه پربیننده برایش پیغام تبریک مى فرستد و مى گوید: «این موفقیت را به مربى سازنده ام تبریک مى گویم» جاى غرور دارد اما افتخار على دوستى فقط و فقط ساختن مهدوى کیا، کاظمیان و ... نیست.
افتخار على دوستى این است که اوایل دهه هفتاد شمسى وقتى با پیشنهاد باشگاه متمول کشاورز تهران براى مربیگرى در تیم هاى نوجوانان و جوانان مواجه شد بى درنگ پاسخ داد: «نه! من با همین بچه هاى بى بضاعت جنوب شهر خوشم.»
على دوستى، نماد و سمبل مربیان مستضعف آن روزهاى فوتبال ایران که قرار گرفتن در طبقه مستضعفین را بزرگ ترین افتخار خودش مى دانست با قاطعیت به این پیشنهاد جواب منفى داد .

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ۱٠:٠۸ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۳٠ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 


مهدوى کیا ۹۰ دقیقه روى نیمکت -


ایران ورزشى- هفته هشتم رقابت هاى فوتبال باشگاه هاى دسته اول آلمان عصر دیروز با پیروزى تیم هاى هوفنهایم،بایرن مونیخ و بایرلورکوزن و شکست اینتراخت فرانکفورت پیگیرى شد که مهدى مهدوى کیا فقط یک تماشاگر بود چون ۹۰ دقیقه روى نیمکت حضور داشت. در این رقابت ها هوفنهایم با نتیجه ۵-2 میزبانش هانوفر را شکست داد و با کسب ۱۶ امتیاز و به دلیل تفاضل گل بهتر نسبت به هامبورگ در صدر جدول رده بندى قرار گرفت.

بایرن مونیخ هم که فصل جدید را بسیار بد آغاز کرده، در خانه کارلسروهه و به لطف گل دقیقه ۸۷ میروسلاو کلوزه یک- صفر پیروز شد تا یورگن کلینزمن کمى از زیر فشار انتقادات خارج شود.
اما اینتراخت فرانکفورت که مهدى مهدوى کیا ملى پوش فوتبال کشورمان را ۹۰ دقیقه روى نیمکت خود مى دید، با دو گل مغلوب بایرلوکوزن شد تا در انتهاى جدول رده بندى بایستد.


وحید بیک مرادی ; ۱٠:٠۸ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۳٠ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 


اعلام برترین‌های اخلاق هفته پنجم -


سازمان لیگ حرفه ای، برترین های اخلاق هفته پنجم (معوقه) لیگ برتر فوتبال را اعلام کرد.

به گزارش ایسنا، میثم بائو بازیکن ابومسلم به عنوان بازیکن اخلاق معرفی شد.

برترین تیم های اخلاق: پیروزی - ابومسلم - سپاهان

برترین بازیکن اخلاق: میثم بائو از ابومسلم
برترین میزبان با اخلاق: ملوان بندر انزلی
برترین مربی اخلاق: علی اصغر مدیرروستا - پیکان
برترین سرپرست اخلاق: خسرو منعمی- ابومسلم

وحید بیک مرادی ; ۱٠:٠٧ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۳٠ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

بدشانس ترین بازیکن استقلال هستم !!! -


هاشم بیک‌زاده گفت: بدشانس‌ترین بازیکن تیم استقلال من هستم.
بازیکن خط میانی استقلال در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری‌دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: انگیزه بسیار بالایی برای حضور در میدان و بازی برای استقلال دارم اما متاسفانه بسیار بدشانس هستم و مصدومیت به من اجازه نمی‌دهد تا برای استقلال به میدان بروم.
وی افزود: به دلیل مصدومیت بازی مقابل پاس همدان را نیز از دست دادم و سه‌شنبه نمی‌توانم بازی کنم اما امیدوارم هر چه سریعتر مصدومیت من برطرف شود و بتوانم به میدان بازگردم.

بیک‌زاده خاطرنشان کرد:‌ تشنه حضور در میدان هستم و می‌خواهم برای استقلال بازیکن مفیدی باشم. امیدوارم بدشانسی مصدومیت دست از سر من بردارد تا بتوانم به تیم کمک کنم. البته بازیکنان خوبی داریم که می‌توانند جای من را پر کنند.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ۱٠:٠٧ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۳٠ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 


مجتبی جباری: برای 3 امتیاز به همدان می‌رویم -


مجتبی جباری گفت: در بازی مقابل پاس همدان به دنبال کسب 3 امتیاز هستیم.
بازیکن خط میانی تیم فوتبال استقلال تهران در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) اظهار کرد: در بازی مقابل پاس همدان تنها به 3 امتیاز فکر می‌کنیم بی‌تردید با بازی‌های فشرده‌ای که در لیگ برتر وجود دارد در هیچ بازی فرصت از دست دادن امتیاز نداریم و در واقع لیگ به گونه‌ای است که دیگر بازی داخل و خارج از خانه تفاوتی نمی‌کند، همانطور که برق شیراز در تهران از ما امتیاز گرفت استقلال نیز باید در همدان پاس را شکست دهد.
وی افزود: خوشبختانه وضعیت تیم خوب است و ما پس از بازی مقابل برق تمرینات لازم را انجام داده‌ایم.
جباری درباره‌ی وضعیت خود نیز گفت: در بازی مقابل برق شیراز به دلیل بازی پرفشار تیم ملی مقابل کره شمالی تا اندازه‌ای خسته بودم با این حال در طی این چند روز آ‌مادگی خوبی پیدا کردم و اگر به میدان بروم با تمام توان در خدمت استقلال خواهم بود.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ۱٠:٠٦ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۳٠ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

محرم نویدکیا صحبت‌هایش علیه "علی دایی"... -


قائم‌مقام مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: محرم نویدکیا بخش‌هایی از مصاحبه اخیرش در مورد فدراسیون فوتبال و سرمربی تیم ملی را تکذیب کرده است.
مسعود تابش با اعلام این مطلب به خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) گفت: محرم نویدکیا بازیکن تیم فوتبال سپاهان اصفهان اعلام کرده است که بخشی از مصاحبه‌ای که به نقل از او چندی پیش منتشر شد به هیچ وجه صحت نداشته است.

وی گفت: نویدکیا می‌گوید «هیچ وقت نگفته‌ام که هر کسی به علی دایی سلام نکند، به تیم ملی دعوت نمی‌شود! یا اینکه برخی از صحبت‌هایم درباره فدراسیون فوتبال، صورت و وجهه دیگری داشت.» متاسفانه در بعضی از مصاحبه‌ها ادبیات و بخش‌هایی از جملات تحریف می‌شود و حتی یک ویرگول می‌تواند معنی جمله مصاحبه شونده را به کلی عوض کند.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ٧:٥٩ ‎ق.ظ ; سه‌شنبه ۳٠ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

انگلیس هم از پیمان امنیتی بغداد - لندن خبر داد - دوشنبه 29 مهر 1387


در حالیکه مردم عراق روز گذشته در تظاهرات وسیعی موافقتنامه امنیتی با واشنگتن را رد کردند ، وزیر دفاع انگلیس در دیدار امروز خود از عراق از ارائه پیش نویس پیمان امنیتی بغداد-لندن به دولت نوری المالکی نخست وزیر این کشور تا اواخر امسال خبر داد. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری آلمان، جان هوتون اعلام کرد: نقش انگلیس در عراق در سال آینده با تغییرات اساسی روبرو خواهد شد.
هوتون که برای دیدار با نوری المالکی نخست وزیر عراق به این کشور سفر کرده است همچنین از بهتر شدن اوضاع امنیتی و عمرانی خبر داده و زمان انجام این تغییرات را اوایل سال آینده اعلام کرد.
وی از ارائه یک توافقنامه رسمی به بغداد درباره ادامه حضور نیروهای انگلیس در این کشور در اواخر امسال خبر داد.
هوتون پس از دیدار با مالکی فردا برای دیدار با نظامیان انگلیسی حاضر درعراق به بصره خواهد رفت.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ۸:٤٥ ‎ب.ظ ; دوشنبه ٢٩ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 


اعطای وام به نمایندگان کاملا به مجلس... - دوشنبه 29 مهر 1387


هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در باره اعطای وام 100 میلیون تومانی به نمایندگان مجلس اعلام کرد : این وام متعلق به سرمایه مجلس است و پس از پایان دوره نمایندگان به مجلس عودت داده می شود.

 

به گزارش خبرگزاری مهر، هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در جلسه امروز مجلس با توجه به مطالب خلاف واقعی که در برخی رسانه ها نسبت به وام مربوط به اجازه مسکن نمایندگان مطرح گردیده، اعلام کرده است: با توجه به تمهید مقدمات برای احداث منازل سازمانی مجلس شورای اسلامی، وام یاد شده کلا متعلق به سرمایه مجلس بوده و با انتقال به منازل سازمانی و یا اتمام دوره، تماما به بودجه مجلس شورای اسلامی عودت داده می شود.

وحید بیک مرادی ; ۸:٤٤ ‎ب.ظ ; دوشنبه ٢٩ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 


مک‌کین از احتمال شکست در انتخابات.. - دوشنبه 29 مهر 1387


نامزد جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری 2008 آمریکا در پی حمایت وزیر خارجه سابق از رقیب دمکرات این رقابت اعتراف کرد که در صورت شکست در این رقابت انتخاباتی برای خود احساس تأسف نمی‌کند.
به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، در پی اعلام حمایت "کالین پاول"، وزیر خارجه سابق آمریکا، از "باراک اوباما"، نامزد دمکرات انتخابات ریاست جمهوری، و کاهش طرفداران حزب جمهوریخواه، "جان مک‌کین" در مصاحبه‌ای اذعان داشت که اگر در رقابت انتخاباتی مغلوب شود برای خود احساس تأسف نخواهد کرد.
مک‌کین در پاسخ به پرسش شبکه خبری "فاکس نیوز" مبنی بر این که آیا به موضوع باختن در برابر رقیب دمکرات خود در انتخابات چهارم نوامبر توجه کرده است، گفت: «بله البته اما در این باره زیاد وقت صرف نمی‌کنم. اما زندگی شگفت‌آوری داشتم. در این صورت به زندگی عادی خود در آریزونا باز می‌گردم و نماینده مردم این ایالت خواهم بود.»

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ۸:٤٤ ‎ب.ظ ; دوشنبه ٢٩ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 


طالبان 31 مسافر را در قندهار قتل عام کردند - دوشنبه 29 مهر 1387


طالبان روز پنجشنبه با متوقف کردن یک اتوبوس مسافری در ولایت قندهار 31 تن از مسافران را قتل عام کردند.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس در کابل، "ظاهر عظیمی" سخنگوی وزارت دفاع افغانستان امروز اعلام کرد که طالبان یک اتوبوس مسافربری با 50 سرنشین را در منطقه میوند ولایت قندهار متوقف کردند و 31 تن از سرنشینان این اتوبوس را در محل قتل عام کرده‌اند.
به گفته سخنگوی وزارت دفاع افغانستان شش تن از این قربانیان سربریده کرده‌اند که اجساد آنان کمی دورتر از محل پیدا شده است. به گفته این مقام افغان تمامی سرنشینان این اتوبوس که غیرنظامیان بوده‌اند.
"قاری یوسف احمدی" سخنگوی طالبان اعلام کرده است که گروه طالبان از دو اتوبوس که حامل نظامیان ارتش افغانستان بودند موفق شدند یک اتوبوس را متوقف کنند و 27 تن از آنها را به قتل برسانند.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ۸:٤۳ ‎ب.ظ ; دوشنبه ٢٩ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 


اعتراف وزیر دارایی آمریکا به اشتباه - دوشنبه 29 مهر 1387


وزیر دارایی آمریکا از اشتباهات زیاد و مکرر خود که منجر به وقوع بزرگترین بحران مالی جهان طی 70 سال اخیر شد ، ابراز تاسف و پشیمانی کرد .
به گزارش خبرگزاری فارس ، هنری پاولسون در عین حال گفت ، دولت آمریکا در مسیر صحیحی برای کنترل بحران و پایان بخشیدن به بحران بازارهای مالی قرار دارد . وی در مصاحبه با شبکه فاکس بیزینس گفت ، من از اشتباهات زیادی که در عرصه اقتصادی آمریکا مرتکب شدم ، متاسف هستم ولی از تلاشهایی که دولت برای کنترل و پایان بخشیدن به بحران مالی انجام داده ، پشیمان نیستم و از این بابت احساس پشیمانی نمی کنم .
ما برای احیای مجدد سیستم مالی آمریکا و رشد و رونق اقتصادی کشور تلاش می کنیم . وی در ادامه انتقادات کارشناسان در خصوص خریداری 250 میلیارد دلار سهام بانکهای خصوصی توسط دولت آمریکا را رد کرد .

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ۸:٤٢ ‎ب.ظ ; دوشنبه ٢٩ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 


وام 30 میلیونی ساخت مسکن باعث ... - دوشنبه 29 مهر 1387


مخبر کمیسیون مجلس شورای اسلامی گفت:اعطای تسهیلات ساخت مسکن نه تنها تورم زا نیست بلکه باعث افزایش قیمت مسکن نیز نمی شود.

ابوالقاسم رحمانی نماینده اقلید در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس اظهار داشت:مصوب شدن پرداخت وام 30 میلیون تومانی ساخت مسکن در شرایطی که کشور به توسعه ساخت و ساز نیاز مبرم دارد بسیار مفید و موثر است.
مخبر کمیسیون عمران مجلس افزود:مطمئنا با آغاز اعطای وام ساخت مسکن توسعه ساخت و ساز نیز مشهود خواهد شد.
رحمانی تاکید کرد:اعطای تسهیلات ساخت مسکن در شرایطی که بازار مسکن حساس شده نه تنها تورم زا نیست بلکه می تواند باعث تعادل قیمت مسکن نیز شود.

وحید بیک مرادی ; ۸:٤٢ ‎ب.ظ ; دوشنبه ٢٩ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

اطلاعات پرواز فرودگاه امام خمینی بر روی .. - دوشنبه 29 مهر 1387


مدیر عامل یکی از شرکت کنندگان در دومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: علاقه‌مندان می توانند اطلاعات پرواز فرودگاه بین المللی امام خمینی را از طریق پیامک دریافت کنند.

به گزارش فارس به نقل از ستاد خبری دومین جشنواره و نمایشگاه ملی رسانه های دیجیتال، علیرضا احمدیان زارچی از راه اندازی آزمایشی دریافت اطلاعات پرواز فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) روی تلفن همراه خبر داد و گفت : بطور آزمایشی به مدت یکماه مردم می توانند آخرین اخبار موجود در سایت فردوگاه امام خمینی را بر روی موبایل خود توسط پیامک دریافت کنند.
وی در خصوص نحوه استفاده از این خدمات گفت: متقاضیان با ارسال یک پیامک به شماره 30006727 و قراردادن شماره پرواز خود از آخرین وضعیت پرواز نظیر تاخیر داشتن پرواز مذکور، به زمین نشستن هواپیما و موارد مشابه مطلع شوند.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ۸:٤۱ ‎ب.ظ ; دوشنبه ٢٩ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 


خاتمی: فعالیت هایم متصل به سیاست... - دوشنبه 29 مهر 1387


کیهان-سیدمحمد خاتمی اظهار کرد که فعالیت هایی که در داخل و خارج کشور انجام می دهد متصل به سیاست های رسمی کشور نیست.خاتمی که با ایلنا گفت وگو می کرد مدعی شد فعالیت هایش که متصل به سیاست های رسمی کشور نیست در مجامع علمی، دانشگاه ها و همین طور افکار عمومی پشتیبان های زیادی دارد و او به این فعالیت ها ادامه می دهد.
رئیس جمهور سابق در بخش دیگری از این گفت وگو اظهار داشت که در دنیا افرادی هستند که با مسئله گفت وگو سازگار نیستند و معتقدند باید جنگید، مانند کسانی که سیاست آمریکا را دنبال می کنند و یا تروریست هایی که در منطقه وجود دارند.وی سپس عده ای را در داخل کشور بدون ارائه سند و مدرک به جنگ طلبی متهم کرد و گفت: عده ای در داخل کشور به گفت وگو و مفاهمه اعتقادی ندارند و می گویند این گونه حرف ها بی ربط است و باید با دنیا جنگید. حال با چه کسی جنگید و چگونه می شود جنگید حرف دیگری است.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ۸:۳٩ ‎ب.ظ ; دوشنبه ٢٩ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 


خاتمی با 20 درصد رای هم رئیس جمهور می شود - دوشنبه 29 مهر 1387


عبدالله رمضانزاده با اعلام اینکه "به دلیل پیچیدگی اوضاع انسانهای با درایت برای کاندیداتوری دچار تردید شده اند" گفت: آراء موافق با خاتمی نسبت به سایر کاندیداها هر روز افزایش می یابد و حتی با کسب 20 درصد آرا نیز وی رئیس جمهور خواهد شد.
عبدالله رمضان زاده ، در حاشیه مراسم نشست مجمع عمومی گروه 88 در گفتگو با خبرنگار مهر در مشهد افزود: به دلیل سختی و پیچیدگی که برای آینده کشور پیش بینی می شود انسانهای با درایت در انتخابات سال 88 دچار شک و تردید شده اند.
سخنگوی دولت خاتمی گفت: تمامی نظر سنجیها حاکی از این است که روز به روز آراء موافق با خاتمی نسبت به سایر کاندیداها فزونی می یابد و طبق بررسیهای دقیق انجام گرفته حتی اگر 20 درصد آراء به وی اختصاص یابد رئیس جمهوری خاتمی حتمی است.
وی تصریح کرد: اگر با وجود تمام تقاضاها خاتمی نپذیرفت ما باید به جمع آوری بیشتر از 20 درصد رای برای رئیس جمهوری قدرتمند دیگری تلاش کنیم.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ۸:۳٩ ‎ب.ظ ; دوشنبه ٢٩ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

آلمان به دنبال تحریم بیش‌تر علیه ایران - دوشنبه 29 مهر 1387


اشپیگل مدعی شد که دولت آلمان خواستار سخت‌تر شدن تحریم‌های این کشور علیه ایران از طریق متقاعد کردن بانک‌ها، شرکت‌های بیمه و انرژی برای قطع روابط‌شان با ایران است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، این اقدام بخشی از تلاش‌های مستمر آلمان برای واداشتن تهران به توقف برنامه‌ی هسته‌یی‌اش است.
بنا بر گزارش اشپیگل، نمایندگان چندین وزارت‌خانه‌ی آلمان برای هماهنگ کردن این برنامه با یکدیگر ملاقات کردند. وزارت دارایی و اقتصاد وظیفه‌ی آغاز مذاکرات با نمایندگان صنایع آلمانی را برای گفت‌وگو درباره‌ی تحریم‌ها داشتند.

یکی از سخنگویان وزارت امور خارجه این کشور روز شنبه از اظهار نظر در این باره خودداری کرد.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ۸:٢٥ ‎ب.ظ ; دوشنبه ٢٩ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 


اتهام‌زنی نیویورک تایمز علیه ایران در عراق - دوشنبه 29 مهر 1387


پس از آن که ادعای فرمانده‌ی نیروهای آمریکایی در عراق مبنی بر تلاش ایران برای رشوه دادن به نمایندگان مجلس عراق با هدف خودداری آنان از موافقت با توافق‌نامه امنیتی واشنگتن ـ بغداد، با انتقاد شدید نوری المالکی، نخست وزیر عراق روبه‌رو شد، یک روزنامه‌ی آمریکایی سعی کرد اتهاماتی دیگر را علیه جمهوری اسلامی وارد کند.
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، روزنامه‌ی نیویورک تایمز در گزارشی مفصل مدعی شد که مرکز مبارزه با تروریسم آمریکا در آکادمی نیروی نظامی این کشور گزارشی 80 صفحه‌ای را ارایه کرده است که حاوی اطلاعات جاسوسی طبقه‌بندی نشده‌ای است و برای اولین‌بار به شبکه‌ی گسترده‌ای اشاره می‌کند که عراقی‌ها از آن برای ورود و دیدن آموزش نظامی در ایران از آن استفاده می‌کنند.
در حالی که این ادعا اثبات نشده است، این روزنامه ادعا می‌کند بر اعترافات عراقی‌هایی مبتنی است که دستگیر شده‌اند و از نحوه‌ی آموزش خود در ایران به بازپرس‌ها اطلاع داده‌اند.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ۸:٢٥ ‎ب.ظ ; دوشنبه ٢٩ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 


آنها که باد می‌کارند توفان درو می‌کنند - دوشنبه 29 مهر 1387


منوچهر متکی با اشاره به مذاکرات غرب و اروپا و گروه‌ای افراطی در افغانستان تصریح کرد: به نیروهای خارجی توصیه می‌کنیم شکست دیگری را در افغانستان به نام خودشان ثبت نکنند.
به گزارش خبرنگار سیاسی - خارجی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منوچهر متکی، وزیر امور خارجه کشورمان در کنفرانس خبری مشترک با برنارد آملیوس ممبه، وزیر امور خارجه‌ی تانزانیا در پاسخ به سوال خبرنگار ایسنا، در مورد مذاکرات غرب و گروه‌های افراطی در افغانستان تصریح کرد: افغانستان امروز ناامن‌تر از هفت سال پیش یعنی زمان ورود نیروهای خارجی بر اساس قطعنامه‌ی شورای امنیت سازمان ملل است. تولید مواد مخدر به ده برابر دوران قبل از ورود نیروهای خارجی به این کشور رسیده است و همه در منطقه بر شکست استراتژی نیروهای خارجی در افغانستان اذعان دارند.
وی تاکید کرد: به نیروهای خارجی توصیه می‌کنیم شکست دیگری را در افغانستان به نام خود ثبت نکنند و به ضرب‌المثل پرنغز ایرانی که می‌گوید آنها که باد می‌کارند توفان درو می‌کنند توجه کنند. افراط‌گرایی مقوله‌ای نیست که در یک منطقه بماند.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ٧:۱٠ ‎ب.ظ ; دوشنبه ٢٩ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

استیضاح کردان قطعی و برکناری او نزدیک است - دوشنبه 29 مهر 1387


یک عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با تاکید بر اینکه انجام استیضاح وزیر کشور قطعی است رای آوردن استیضاح را قریب به واقعیت دانست.
پرویز سروری که با خبرنگار پارلمانی مهر گفتگو می کرد با اشاره به اینکه طرح استیضاح علی کردان وزیر کشور به هیئت رئیسه مجلس تحویل داده شده است بیان داشت: بعید می دانم در مسیر استیضاح کردان مشکلی پیش بیاید و قطعا در روز یکشنبه آینده این طرح اعلام وصول می شود و در مدت 10 روز نیز در دستور کار مجلس قرار می گیرد.
عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس هشتم در خصوص نتیجه احتمالی این طرح ادامه داد: تصمیم بر این است که استیضاح رای بیاورد و البته هنوز نمی توان در این رابطه پیشداوری کرد.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به آرای لرزان کردان در دریافت رای اعتماد اولیه و با توجه به مباحثی که بعد از آن مطرح شد و با عنایت به اینکه تعداد زیادی از کسانی که در روز برگزاری جلسه رای اعتماد به کردان رای مثبت دادند اینک از رای خود برگشته اند و قصد اصلاح دارند فضای مجلس به سمت رای عدم اعتماد به کردان وزیر کشور است.


وحید بیک مرادی ; ٧:۱٠ ‎ب.ظ ; دوشنبه ٢٩ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 


دزدان به کاهدان زدند! - دوشنبه 29 مهر 1387


چند دزد که حدود 300 کیلوگرم فندوق از یکی از انبارهای گمرک در آلمان دزدیده بودند، توسط پلیس دستگیر شده و پلیس به آن‌ها هشدار داد که این فندوق‌ها سمی بودند.
به گزارش سرویس «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از رویترز، سخنگوی پلیس هامبورگ آلمان اعلام کرد: دزدان که چند کیسه محتوی فندوق‌ها را از یک انبار دزدیده بودند، پس از آن که نتوانستند آن‌ها را مخفی کنند، توسط پلیس که از طریق یکی از ماموران گمرک که به این سارقان مشکوک شده بود، به این سرقت پی برده بود و دستگیر شدند.
«هولگر ورن» ـ سخنگوی پلیس هامبورگ ـ یادآورشد: تمامی کیسه‌های فندوق از گاز فسفات هیدروژن که یک گاز سمی و بسیار خطرناک است انباشته شده‌اند.
وی افزود: ممکن است بعضی از این سارقان چند دانه از این فندوق‌های سمی را خورده باشند، از این‌رو ما در تلاشیم تا جان این سارقان فندوق را نجات دهیم. این سم بسیار قوی بوده و حتی استشمام بوی آن ممکن است، سبب مسمومیت شدید و یا مرگ شود.

وحید بیک مرادی ; ٧:٠٩ ‎ب.ظ ; دوشنبه ٢٩ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

مردی به اتهام پوشیدن لباس گوریل و... - دوشنبه 29 مهر 1387


یک مرد برای آن که به نامزدش ثابت کند که هر کاری از دستش برمی‌آید، با پوشیدن لباس گوریل اقدام به خارج از شدن از منزل کرد، اما توسط پلیس دستگیر شد.
به گزارش سرویس «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، پلیس آلتونا در ایالت پنسیلوانیای امریکا، یک مرد را به اتهام پوشیدن لباس گوریل و ترساندن شهروندان دستگیر کرد.
سخنگوی پلیس گفت: این مرد 20 ساله در حالی که در خیابان ششم شهر آلتونا، در حال رفتن به سمت یک فروشگاه و قصد خرید یک بسته سیگار را داشت که دستگیر شد.
علت دستگیری این مرد داد و فریاد افرادی بود که در این فروشگاه حضور داشتند که گمان کرده بودند، این مرد یک گوریل واقعی است. مرد جوان پس از آن که دستگیر شد، در بازجویی‌ها گفت: فقط برای آن که به نامزدم ثابت کنم که هر کاری از دستم برمی‌آید، اقدام به پوشیدن این لباس کردم، اما اصلا قصد ترساندن و آزار رساندن به کسی را نداشتم. پلیس این مرد را به اتهام ترساندن شهروندان

وحید بیک مرادی ; ٧:٠٩ ‎ب.ظ ; دوشنبه ٢٩ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

زندان، جریمه مادر مستی که از کودک... - دوشنبه 29 مهر 1387


یک مادر مست اهل اونتاریوی کانادا از کودک 9 ساله‌اش خواست تا برای کمک به او به سمت بیمارستان رانندگی کند.


به گزارش سرویس «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از خبرگزاری شینهوا، پلیس تورنتوی کانادا، اعلام کرد: یک کودک را در حال رانندگی در بزرگراهی دستگیر کردیم، اما مدت بعد متوجه شدیم که مادر این کودک مست بوده و از دختر خود خواسته برای کمک به او به سمت بیمارستان رانندگی کند.

این کودک 9 ساله به آهستگی در طول بزرگراه اصلی به سمت بیمارستان در حال رانندگی بوده که پلیس او را متوقف کرده است.
پلیس اونتاریو این زن را به اتهام شرب خمر، اجبار کودک خود به رانندگی و رعایت نکردن قوانین رانندگی به پرداخت جریمه و زندان محکوم کرد.


وحید بیک مرادی ; ٧:٠۸ ‎ب.ظ ; دوشنبه ٢٩ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

زن آمریکایی 5 شوهرش رابه قتل رساند - دوشنبه 29 مهر 1387


پلیس، یک پیرزن را به اتهام قتل پنج همسرش محکوم به حبس ابد کرد.


به گزارش سرویس «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از خبرگزاری شینهوا، پلیس جورجیا در ایالت کارولینای شمالی یک پیرزن را که متهم به قتل پنج شوهرش طی سال‌های مختلف بود، دستگیر کرد.

دادگاه ایالتی کارولینای شمالی، «بتی فومار» 76 ساله را با قرار وثیقه 300 هزار دلاری روانه زندان کرد.
وی در سال 1986 توسط پلیس ایالتی به اتهام قتل شوهر چهارمش دستگیر شد، اما منکر قتل شده و شواهد نیز برای محکوم کردن وی کافی نبودند، از این رو وی تبرئه شد.
«هارولد گنتری» که شوهر چهارم این زن بود، به وسیله ضربات چاقو به قتل رسیده بود.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ٧:٠٧ ‎ب.ظ ; دوشنبه ٢٩ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

ویژگی چهره‌پردازی «دعوت»، رسیدن .. - دوشنبه 29 مهر 1387


طراح چهره‌پردازی فیلم «دعوت» ضمن اشاره به ویژگی‌های مضمونی این فیلم گفت: ویژگی چهره‌پردازی «دعوت»، رسیدن به احوال درونی زن‌ها در چهره‌ آنها و تأکید چهر‌ه‌پردازی فیلم روی این قضیه بود.


«مهین نویدی» چهره‌پرداز سینما در گفت‌وگو با خبرنگار سنیمایی فارس، در مورد فیلم «دعوت» ساخته ابراهیم‌حاتمی‌کیا، گفت: مهم‌ترین ویژگی خاص این کار، به قصه و مضمون آن برمی‌گردد.

وی که برای چهره‌پردازی فیلم «دعوت» توانست تندیش بهترین چهره‌پردازی را از جشن دوازدهم سینمای ایران به‌دست آورد، گفت: می‌توانم بگویم که در سینمای ایران هیچ‌گاه چنین فیلمی درباره زن‌ها ساخته نشده و شاید بتوانم بگویم فیلمی درباره زن با رویکرد به بارداری زن به عنوان یک مسأله عاطفی و روحانی ساخته نشده است.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ٦:٥۱ ‎ب.ظ ; دوشنبه ٢٩ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

تولیدات سینمای ایران در این روزها - دوشنبه 29 مهر 1387


سینمای ایران در حالی وارد شش ماهه‌ی دوم سال می‌شود که تعداد پروژه‌های در مرحله‌ی فیلمبرداری کم است اما در مقایسه با آن تعداد فیلم‌هایی که در مراحل آماده سازی، پیش‌ تولید و حتی آماده‌ی نمایش هستند، قابل توجه است.
به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، «تردید»، «پستچی سه‌بار در نمی‌زند» و «شبانه روز» از جمله فیلم‌هایی هستند که فیلمبرداریشان این روزها ادامه دارد.
«تردید» به کارگردانی واروژ کریم مسیحی در کاخ سعد آباد مقابل دوربین است که تا 15 آبان در این لوکیشن ادامه دارد و با گرفتن صحنه‌های خیابانی، کار در اواخر آبان به پایان می‌رسد.
بهرام رادان، مهتاب کرامتی ، ترانه علیدوستی،علیرضا شجاع نوری و حامد کمیلی از بازیگران اصلی این فیلم هستند.
«پستچی سه‌بار در نمی‌زند» دومین ساخته‌ی بلند حسن فتحی هم در لوکیشن اصلی‌اش در عمارتی حوالی خیابان‌ ستارخان مقابل دوربین رفته است.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ٦:٥٠ ‎ب.ظ ; دوشنبه ٢٩ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

کنسرت شجریان در جشن موسیقی - دوشنبه 29 مهر 1387


دومین شب کنسرت ارکستر موسیقی ملی در جشن موسیقی با اجرای قطعه "ای ایران" شامگاه گذشته به پایان رسید و اجرای گروه موسیقی "شهناز" با آواز استاد محمدرضا شجریان در تالار بزرگ کشور امشب و فرداشب پایان بخش مجموع کنسرت های نهمین جشن خانه موسیقی خواهد بود.
به گزارش خبرنگار مهر، دومین اجرای کنسرت گروه موسیقی ارکستر ملی به رهبری فرهاد فخرالدینی با آواز سالار عقیلی درقالب جشن موسیقی شب گذشته در دو بخش اجرا شد.
قطعه بی کلام "طرب انگیز" به آهنگسازی شهرام توکلی آغازگر مجموع اجراهای ارکسترملی در بخش اول بود و در ادامه قطعه "شبگرد" و "دگر چه خواهی از ساخته های حبیب الله بدیعی و با اشعاری از معینی کرمانشاهی ونواب صفا با آواز عقیلی اجرا شد؛ قطعه بی کلام "رنگ شیراز"،"ساحل" ساخته امیر حسن زندیان با شعر بیوک ملکی ،گزیده ای از موسیقی امام علی از ساخته های فرهاد فخرالدینی با شعری از سعدی از دیگر قطعات اجرا شده توسط ارکستر موسیقی ملی بود و همچنین پایان بخش قسمت نخست از این کنسرت قطعه "سرود رودکی" از آثار طالب خان شهیدی بود .

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ٦:۱۳ ‎ب.ظ ; دوشنبه ٢٩ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

فیلم‌های 67 کشور در اسکار 2009 رقابت می‌کنند - شنبه 27 مهر 1387


آکادمی علوم و هنرهای سینمایی اسامی 67 فیلم شرکت‌کننده در بخش بهترین فیلم غیر انگلیسی‌زبان هشتاد و یکمین دوره اسکار را اعلام کرد که یک رکورد جدید برای این بخش است.

به گزارش خبرنگار مهر، سایت رسمی آکادمی اعلام کرد از 67 فیلم پذیرفته‌شده در نهایت پنج فیلم به فهرست نامزدان نهایی اسکار بهترین فیلم خارجی راه می‌یابند که اسامی آنها همراه با نامزدهای دیگر بخش‌ها 22 ژانویه 2009 (سوم بهمن) اعلام می‌شود.
امسال در میان کشورهای حاضر در بخش بهترین فیلم غیر انگلیسی‌زبان تنها اردن برای اولین بار است که پا به این رقابت می‌گذارد. این کشور فیلم سینمایی "خلبان ابو رائد" به کارگردانی امین مطالقه به اسکار معرفی کرده است.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ٥:٥٩ ‎ب.ظ ; یکشنبه ٢۸ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

احمدی نژاد انتخاب مجدد الهام علی اف ... - یکشنبه 28 مهر 1387


رییس جمهور در مکالمه تلفنی با الهام علی اف رییس جمهور آذربایجان ، پیروزی مجدد وی در انتخابات اخیر ریاست جمهوری در این کشور را تبریک گفت .
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، دکتر محمود احمدی نژاد با ابراز خرسندی از توسعه روابط ایران و آذربایجان ، اظهار امیدواری کرد که در دوران جدید مسوولیت وی ، شاهد گسترش هر چه بیشتر مناسبات دو جانبه باشیم .
الهام علی اف رییس جمهور آذربایجان نیز در این گفت و گوی تلفنی با قدردانی از تماس تلفنی رییس جمهور کشورمان ، برای دولت و ملت ایران آرزوی سربلندی و موفقیت مسالت کرد.
علی اف با اشاره به روابط رو به گسترش آذربایجان و ایران اظهارامیدواری کرد که همکاریها ومناسبات دو جانبه با اراده مسوولان عالی رتبه آذربایجان و ایران بیش از گذشته توسعه یابد.


وحید بیک مرادی ; ٥:٥٩ ‎ب.ظ ; یکشنبه ٢۸ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

رئیس جمهور قهرمانی تیم فوتبال نوجوانان.. - یکشنبه 28 مهر 1387


رئیس جمهور در پیامی قهرمانی تیم فوتبال نوجوانان ایران در آسیا و صعود به جام جهانی را به مربیان، بازیکنان و ملت شریف ایران تبریک گفت.
به گزارش خبرگزاری مهر، متن کامل پیام دکتر محمود احمدی نژاد به این شرح است: « در پی هنرنمایی جوانان عزیز در مسابقات جهانی فوتسال ، قهرمانی شایسته نوجوانان در فوتبال آسیا و حضوردر جام جهانی موجی از شادی در بین مردم عزیز خصوصا جوانان و نوجوانان سرافراز میهن برپاکرد و مهر تایید دیگری بر استعداد سرشار ایرانی گردید.
توکل بر خدا ، اراده و تلاش مستمر رمز پیروزی و فتح قله های بزرگ است. اینجانب این پیروزی شیرین را به ملت شجاع ایران و جوانان پاک و مومن تبریک عرض می نمایم و از همه سرپرستان ، مربیان و بازیکنان تشکر می کنم. خداوند یار و یاور همه جوانان و نوجوانان به ویژه قهرمانان ایران زمین باشد.»


وحید بیک مرادی ; ٥:٥۸ ‎ب.ظ ; یکشنبه ٢۸ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

ساختار باید تغییر کند - یکشنبه 28 مهر 1387


عضو پیشین فراکسیون ورزش مجلس تاکید کرد برای تحقق رقابت واقعی و دموکراتیک بر انتخابات کمیته المپیک باید نوع نفوذ دولت و ساختار کمیته المپیک اصلاح شود.
امیررضا خادم نماینده مردم تهران درمجلس هفتم با بیان این مطلب به خبرنگار مهر، درخصوص انتخابات کمیته ملی المپیک گفت: تا زمانی که نوع نفوذ دولت در ورزش اصلاح نشود و انتخابات کمیته المپیک به لحاظ حاکمیت وابستگی تشکیلات دولتی این کمیته تغییر نکند، نمی توان انتخاباتی به دور از هرگونه شائبه دولتی بودن برگزار کرد و امیدوار بود که دموکراسی به معنای واقعی در انتخابات این کمیته اجرا شود.
وی با تاکید بر اینکه در ماجرای فدراسیون فوتبال نیز تغییر اساسنامه مانع از دخالت دولت نشد و اداره این فدراسیون تفاوت معنا داری در نوع نفوذ دولت پیدا نکرد، اظهار داشت: انتخابات کمیته المپیک نیز تا زمانی که ساختاراین کمیته اصلاح نشود و ارکان این کمیته استقلال لازم را پیدا نکنند، نمی توان انتظارداشت انتخاباتی واقعی و رقابتی جدی را بین نامزدها محقق شود.

وحید بیک مرادی ; ٥:٥۸ ‎ب.ظ ; یکشنبه ٢۸ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

خاتمی تردید را کنار بگذارد و بیاید - یکشنبه 28 مهر 1387


سخنگوی دولت اصلاحات در مشهد گفت: در شرایط موجود کشور، خاتمی باید تردید را کنار بگذارد و وارد صحنه شود.
به گزارش خبرنگار مهر در مشهد، عبدالله رمضان‌زاده ظهر امروز در اولین نشست ستاد ملی حامیان جوان خاتمی در مشهد با بیان اینکه خاتمی برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری تردید دارد، اظهار داشت: خاتمی باید تردید را کنار بگذارد و با یک تصمیم مثبت وارد صحنه شود.
قائم مقام دبیر کل جبهه مشارکت ایران اسلامی با بیان اینکه روندی که در پیش گرفته شده، روند مناسبی نیست گفت: از خاتمی می‌خواهیم در این شرایط سخت به مولا علی (ع) اقتدا کند و وارد صحنه شود. وی خاطر نشان کرد: درست است که شرایط سخت‌تر از قبل شده است ولی امیدواریم خاتمی به تقاضاها پاسخ گوید و بیاید. قائم مقام دبیر کل جبهه مشارکت ایران اسلامی درادامه در پاسخ به سوالی در باره مدرک وزیر کشور گفت: به غیر از وی هنوز هم در کابینه دولت کسانی را داریم که مدارک آن‌ها محل شک است. وی گفت: در حال حاضر با بهترین شرایط، وضعیت در برخی موارد مناسب

وحید بیک مرادی ; ٥:٥٧ ‎ب.ظ ; یکشنبه ٢۸ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 


موضع قابل تامل خاتمی - یکشنبه 28 مهر 1387


هر کس اختیارات فعلی رئیس جمهور را کافی می داند وارد صحنه شود
سید محمد خاتمی اختیارات ریاست جمهوری را در حال حاضر ناکافی خواند و گفت : اگر کسی می تواند با اختیارات موجود به عنوان رئیس جمهوری در اجرای کامل قانون اساسی موفق باشد باید وارد صحنه شود والّا صلاح نیست که بیاید.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی دفتر سید محمد خاتمی، وی دردیدار با جمعی از نمایندگان انجمن های اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد سراسر کشور درباره کاندیداتوری خود در انتخابات آتی گفت : در مورد خودم نمی خواهم بگویم که من در انتخابات آتی شرکت می کنم یا خیر؛ بنده دیدگاهها و حرف هایی دارم که در این روزها کم و بیش درباره آنها صحبت کرده ام و ان شاء الله کم کم مسأله را روشن تر خواهم کرد.خاتمی تاکید کرد : قانون اساسی مبنای نظم ماست که کاملاً با مبانی دینی ما سازگار است. قانون اساسی را خبرگانی تدوین کرده اند که منتخب مردم بوده و با اصرار حضرت امام (ره) قانون تدوین شده را به رفراندوم گذاشتند و این از وجوه بارز اختلاف انقلاب ما با انقلاب های بزرگ دنیا است.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ٥:٥٦ ‎ب.ظ ; یکشنبه ٢۸ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 


سفر لاریجانی به منامه همزمان با افتتاح... - یکشنبه 28 مهر 1387


علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی روز سه شنبه در صدر یک هیئت عالی رتبه پارلمانی عازم منامه پایتخت بحرین خواهد شد.
به گزارش خبرنگار پارلمانی مهر، سفر لاریجانی که به دعوت رسمی خلیفه الظهرانی رئیس مجلس بحرین انجام می شود نخستین سفر رئیس مجلس شورای اسلامی به این کشور است .
نکته جالب توجه این است که دوره جدید فعالیت مجلس بحرین روز دوشنبه شروع می شود و دیدار لاریجانی با رئیس مجلس این کشور مقارن با نخستین جلسه مجلس جدید این کشور است.
لاریجانی در این سفر علاوه بر دیدار با رئیس مجلس بحرین قرار است نشست مشترکی با اعضای مجلس نمایندگان بحرین داشته باشد و در جریان این سفر گروه دوستی ایران و بحرین نیز فعالیت خود را رسما آغاز خواهد کرد.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ٥:٥٥ ‎ب.ظ ; یکشنبه ٢۸ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

برگزاری نشست اضطراری اوپک - یکشنبه 28 مهر 1387


مهر- کاهش شدید و بی سابقه قیمت نفت در بازارهای جهانی باعث شد تا اعضای اوپک به این اجماع برسند که نشست اضطراری خود را زودتر از موعد تعیین شده برگزار کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، در حالیکه به نظر می رسد روزهای طلایی برای قیمت نفت به پایان رسیده موافقان و مخالفان نفت مواضع متفاوتی نسبت به این موضوع اعمال کرده اند.

از یک سو، تولیدکنندگان اوپک در جستجوی راهی هستند تا در اجلاس اضطراری خود که جمعه آینده برگزار می شود سر و سامانی به اوضاع آشفته بازار نفت دهند و از سوی دیگر مصرف کنندگان کاهش سطح تولید اوپک را بی شرمانه می دانند و معتقدند این امر به بازار نفت لطمه می زند .

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ٥:٥٥ ‎ب.ظ ; یکشنبه ٢۸ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 


کسری بودجه فراتر از رقم اعلام شده‌است - یکشنبه 28 مهر 1387


عضو کمیسیون اقتصادی مجلس رقم 7 هزار میلیارد تومانی کسری بودجه کشور را واقعی ندانست و گفت: کسری بودجه فقط در بخش آموزش و پرورش رقمی حدود 6 هزار میلیارد تومان است.
سید کاظم دلخوش درگفتگو با خبرنگار پارلمانی مهر، با اشاره به اعلام خبر 7 هزار میلیارد تومان کسری بودجه از سوی دولت و تصمیم به تامین آن از حساب ذخیره ارزی اظهارداشت : کسری بودجه ما رقمی فراتر از این رقم اعلام شده است.

وی افزود: با توجه به اینکه بودجه با توجه به محاسباتی احتمالی نوشته می شود وپیش بینی درآمدها وهزینه ها تا پایان سال کاری مشکل است احتمال وجود کسری بودجه سالانه قابل پیش بینی است. در سال جاری نیز به دلیل افزایش قیمت های جهانی ، وجود تعهدات جدید و عدم تحقق درآمدها شاهد کسری بودجه هستیم ، اما این رقم نمی تواند رقم واقعی کسری بودجه کشور باشد.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ٥:٥۳ ‎ب.ظ ; یکشنبه ٢۸ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

قالیباف: ژاپن با انتقاد از رفتار دوگانه... - یکشنبه 28 مهر 1387


شهردار تهران که به دعوت دولت ژاپن هم اکنون در توکیو به سر می برد عصر جمعه با "ناکا سونه " وزیر امور خارجه ژاپن دیدار و ضمن تشریح رفتارهای متناقض قدرتها در موضوع فعالیتهای هسته ای تاکید کرد: این انتظار وجود دارد که ژاپن بعنوان یک کشور متمدن و آزاده به رفتارهای دو گانه قدرت های بزرگ انتقاد کند.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری مهر از توکیو، دکتر محمد باقر قالیباف و هیئت همراه در این دیدار که در محل کاخ وزارت امور خارجه ژاپن برگزار شد ، به تشریح اصول مشترک همکاری میان دو کشور پرداختند.
در ابتدای این دیدار وزیر امورو خارجه ژاپن ضمن اظهار تشکر از شهردار تهران و هیئت همراه بواسطه پذیرش دعوت دولت ژاپن ، سطح مناسبات میان دو کشور را مطلوب دانسته و بر ضرورت ازتقاء آن تاکید کرد.
"ناکا سونه " با اشاره به دیدار نخست وزیر ژاپن با مسئولان دولت ایران تصریح کرد: امیدواریم ایران جایگاه کلیدی خود را در مناسبات جهانی بدست آورد.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ٥:٥۱ ‎ب.ظ ; یکشنبه ٢۸ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

اعلام قریب الوقوع عدم حضور خاتمی - یکشنبه 28 مهر 1387


سید محمد خاتمی که اخیرا در پاسخ به اصرار برخی گروههای سیاسی برای کاندیداتوری، از معرفی نامزد "محبوب و کارآمدی" برای انتخابات ریاست جمهوری خبر داده بود، بزودی عدم حضور رسمی خود را اعلام خواهد کرد.
خبرنگار سیاسی مهر از منابع آگاه کسب اطلاع کرد، حجت الاسلام سید محمد خاتمی طی روزهای آتی رسما عدم حضور خود در انتخابات آتی ریاست جمهوری را اعلام می کند.

بر اساس این گزارش، سید محمد خاتمی همچنین به دوستان و اطرافیانش قول داده است که میرحسین موسوی را به نامزدی در انتخابات دهم ریاست جمهوری راضی کند تا اصلاح طلبان خلاء کاندیدای محبوب نداشته باشند. مقبولیت میر حسین در میان مقامات ارشد نظام و نیز مردم نیز از جمله دلایل خاتمی برای معرفی میر حسین موسوی عنوان شده است.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ٥:٥۱ ‎ب.ظ ; یکشنبه ٢۸ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

سخنان ضد ایرانی فرمانده نظامیان آمریکا.. - یکشنبه 28 مهر 1387


نخست وزیر عراق سخنان ضد ایرانی ژنرال "ریموند اودیرنو" فرمانده نیروهای آمریکایی در این کشور را بی اساس خواند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از آسوشیتدپرس، "نوری المالکی" با اشاره به اظهارات روز جمعه ژنرال اودیرنو در واشنگتن پست گفت: اظهارات اودیرنو مبنی بر اینکه ایران به نمایندگان پارلمان عراق برای ممانعت از تصویب توافقنامه امنیتی رشوه می دهد، می تواند موقعیت او را به خطر بیندازد.

نخست وزیر عراق که در جمع خبرنگاران کویتی بازدید کننده از عراق صحبت می کرد، افزود: وقتی که این فرمانده آمریکایی با چنین لحنی صحبت می کند به طور تاسف آوری روابط را پیچیده می کند و می تواند موقعیت خود را به مخاطره بیندازد.
وی گفت: چگونه مردی که به خوبی شهره است می تواند درباره موارد بی اساس این گونه صحبت کند، آنچه که گفته شد واقعاً تاسف آور است.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ٥:٥٠ ‎ب.ظ ; یکشنبه ٢۸ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

باز خوشبختی بر شانه‌های بورس - یکشنبه 28 مهر 1387


از میان 29 شرکت پذیرش شده و متقاضی پذیرش در بورس، کاروان سرمایه 12 هزار میلیارد تومانی20 شرکت پشت دروازه های بازار سهام مانده که این حجم از سرمایه در نیمه دوم سال مورد پذیرش، درج و عرضه سهام واقع خواهد شد.
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، بورس اوراق بهادار در حالی فعلا" میزبان 344 بورس در بازار اول (88 شرکت) و دوم (256 شرکت) است که از جمله برنامه‌های اصلی شرکت بورس (که متولی حوزه عملیات بازار سرمایه است) پذیرش، درج و عرضه سهام 20 شرکت با سرمایه 12 هزار میلیارد تومانی است.
*افزایش 5/5 هزار میلیارد تومانی سرمایه اسمی شرکت های بورس
این کاروان از سرمایه در حالی به سرمایه اسمی و 218 هزار میلیارد تومانی شرکت‌های بورسی (با توجه به قیمت اسمی 100 تومان هر سهم شرکت ها ) و ارزش روز 65 هزار میلیارد تومانی ملحق خواهد شد.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ٥:٤٩ ‎ب.ظ ; یکشنبه ٢۸ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

تشدید اختلاف میان سارکوزی و سازمان .. - یکشنبه 28 مهر 1387


"نیکلا سارکوزی" رئیس جمهوری فرانسه از طریق وکیل خود طرح اقامه دعوی علیه رئیس سابق سازمان اطلاعات کل این کشور را تسلیم دادگاه پاریس کرده است.
به گزارش خبرنگار فارس در پاریس پس از آن‌که هفته نامه فرانسوی "لوپوئن" در یکی از شماره‌های اخیر خود بخش‌هایی از خاطرات "ایو برتران" رئیس سابق سازمان اطلاعات کل فرانسه را منتشر کرد، "سارکوزی" رئیس جمهوری فرانسه نیز از طریق "تی یری هرزوق" وکیل خود طرح اقامه دعوی را علیه "برتران" و به اتهام تعرض به زندگی خصوصی، افترا، دروغ و استفاده از دروغ تسلیم دادگاه پاریس کرد.
مقاله لوپوئن که با عنوان "دفترچه سیاه جمهوری" منتشر شد، حاوی خاطرات روزانه "برتران" تا روز برکناری اش از کار می باشد، جزییات این دفترچه نشان می دهد که "برتران" از نزدیک به زندگی و فعالیت‌های "نیکلا سارکوزی" توجه خاص داشته و جزیی‌ترین شایعات یا اظهارات در مورد وی را ثبت کرده است.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ٥:٤۸ ‎ب.ظ ; یکشنبه ٢۸ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

جزئیات پرداخت سود 1800 میلیارد تومانی - یکشنبه 28 مهر 1387


پرداخت سود 1800 میلیارد تومانی سهام عدالت به 22 میلیون و 500 هزار مشمول مشخص شد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، در حالی سود سهام عدالت به حدود 22 میلیون و 500 هزار ایرانی (شامل مراحل اول تا سوم ) به صورت تدریجی از ابتدای آبان ماه از طریق بانک های عامل توزیع می شود که جلسه امضا تفاهم نامه پرداخت سود سهام عدالت بین سازمان خصوصی سازی و مدیران بانکهای عامل امروز یکشنبه در محل این سازمان برگزار می شود.
به گزارش فارس؛ سود سهام عدالت برای هر نفر 80 هزار تومان و در مجموع برای مشمولین مراحل اول تا سوم حدود هزار و 800 میلیارد تومان برآورد شده است.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ٥:٤۸ ‎ب.ظ ; یکشنبه ٢۸ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

فرصتها و تهدیدهای بحران مالی آمریکا - یکشنبه 28 مهر 1387


وزیر کار و امور اجتماعی شناسایی فرصتها و تهدیدای بحران مالی آمریکا و اروپا را برای اقتصاد ایران از سیاستمداران اقتصادی کشور خواستار شد.
سید محمد جهرمی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، با اشاره به بحران‌‌های اخیر بازارهای مالی در کشورهای امریکا و اروپا بیان داشت: سیاست‌گذاران داخلی اقتصاد هرچه سریعتر باید نسبت به شناسایی تهدیدات و فرصت‌های این پدیده برای اقتصاد کشور اقدام کنند و آثار احتمالی مخرب برای اقتصاد ایران را احصاء کرده و برای آن مجموعه طرح و برنامه‌هایی تهیه کنند.
جهرمی خاطرنشان ساخت: از فرصت بدست آمده باید به بهترین نحو استفاده کنیم که برخی از این تهدیدها احتمالا کاهش قیمت نفت براثر رکود اقتصاد کشورهای امریکا و اروپایی خواهد بود که از انرژی کمتری استفاده می‌کنند و بنابراین نفت کمتری تقاضا خواهند کرد.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ٥:٤٧ ‎ب.ظ ; یکشنبه ٢۸ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

مک کین خطرناکتر از بوش - یکشنبه 28 مهر 1387


یک کارشناس اتریشی با تاکید بر اینکه آمریکا دیگر تنها بازیگر اصلی در مسائل جهانی نیست، سیاست بوش را در مبارزه با تروریسم شکست خورده ارزیابی کرد.
به گزارش خبرگزاری مهر، "هاینز گرتنر" کارشناس علوم سیاسی و محقق وسسه سیاست بین الملل اتریش در گفتگو با روزنامه "استاندارد" تفاوتهای بین طرحهای کلی کاندیداهای ریاست جمهوری آمریکا در دو حزب جمهوریخواه و دموکرات را فاحش ارزیابی کرد و اظهار داشت : به عنوان مثال در جنگ عراق اوباما خود را موظف کرده است که نظامیان آمریکایی را در مدت زمان معینی از این کشور خارج کند. این در حالی است که رقیب وی مک کین هنوز عراق را به عنوان جبهه مرکزی در مبارزه با تروریسم می داند.گرتنر در ادامه سخنوریهای جان مک کین را بسیارمحافظه کارانه دانسته و خاطر نشان کرد : بسیاری از نومحافظه کاران که از حکومت بوش دلسرد شده اند به وی پناه آورده اند..

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ٥:۳٤ ‎ب.ظ ; یکشنبه ٢۸ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

صحنه های عجیب اما واقعی

صحنه هایی از موجوادت فضایی ، حوادث واقعی ار فوتبال در دنیا ، کارتون های ترسناک 2008 و...  

وحید بیک مرادی ; ٦:۳٦ ‎ب.ظ ; شنبه ٢٧ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 


امکانات نمایندگان مجلس از یک بخشدار کمتر - شنبه 27 مهر 1387


نماینده مردم ایلام، مهران، ایوان و شیروان چرداول در مجلس شورای اسلامی گفت: امکانات نمایندگان مجلس شورای اسلامی از یک بخشدار کمتر است.
شاپور پولادی امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در ایلام افزود: با وجود گذشت هفت دوره از عمر مجلس شورای اسلامی تاکنون مشکل منزل نمایندگان مجلس برطرف نشده است.
وی ادامه داد: در حال حاضر تنها 65 واحد مسکونی سازمانی برای نمایندگان مجلس در نظر گرفته شده که به یک سوم کل نمایندگان هم تعلق نمی‌گیرد.
این مسئول اضافه کرد: تعداد نمایندگان مجلس شورای اسلامی 300 نفر بوده و در مقابل 65 واحد سازمانی برای آنان اختصاص داده‌اند و اکنون تعدادی از نمایندگان مجلس در هتل زندگی می‌کنند.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ٦:٢۸ ‎ب.ظ ; شنبه ٢٧ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 


تجلیل از متجاوز به عنف!(خبر ویژه) - شنبه 27 مهر 1387


کیهان-در پی مرگ سرکرده یکی از فرقه های دست ساز استعمار در انگلیس معروف به نورعلیشاه کرمانی، یکی از روزنامه های صبح با چاپ چند آگهی در ستون ترحیم مورخه 1387.7.24 خود، به گونه ای از طرف اعضای این فرقه و پدرخوانده های دیگر فرقه های استعماری، اقدام به درج عکس و آگهی و اشعار پرسوز وگداز درباره او نموده که گویی یکی از مفاخر کشور از دست رفته است. و از سوی دیگر از مردم خواسته شده تا در مراسم ترحیم و سوگواری وی شرکت کنند!


شایان ذکر اینکه چندی پیش یکی از دختران فریب خورده همین فرقه که در لندن مورد اذیت و آزار جنسی قرار گرفته بود، پس از سکوت مجامع قضایی دولتهای غربی در برابر اعمال پلید این فرد و سایر چهره های استعماری، شکایت خود را در یکی از دادگاه های ایران مطرح ساخت که در پایان سرکرده فرقه غیاباً به جرم فریب و تجاوز به عنف محکوم شد.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ٦:٢٧ ‎ب.ظ ; شنبه ٢٧ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 


حقوق بشر مورد حمایت غرب!(خبر ویژه) - شنبه 27 مهر 1387


کیهان-کودکی 9 ساله به نام «ح» در کرج آنچنان توسط پدر و مادر خود تحت وحشیانه ترین شکنجه ها قرار گرفت که سرانجام به کمک اولیای مدرسه و عمویش به نیروی انتظامی پناه آورد.
پدر و مادر «ح» هر دو پیر و یکی از فرقه های انحرافی هستند به دستور سرکرده خود که گفته بود در این پسر روح شیطانی حلول کرده است، او را مدام مورد اذیت و آزار و شکنجه قرار می دادند. علاوه بر این سایر اعضای فرقه نیز به دستور رئیس همین فرقه این کودک را کتک می زدند و نقشه قتل او را در سر داشتند. زیرا رئیس فرقه گفته بود با مرگ این پسر تمام گرفتاری های شما رفع می شود.
عموی این کودک یادآور شده است که رؤسای این فرقه انحرافی ضاله و شوهرخاله این کودک هستند، پسر خود را قدیس معرفی و برادرزاده مرا شیطان خواندند. حتی مادر «ح» را وادار کردند تا ده جنین 5 ماهه خود را از بین ببرد.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ٦:٢٧ ‎ب.ظ ; شنبه ٢٧ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 


حقوق بشر مورد حمایت غرب!(خبر ویژه) - شنبه 27 مهر 1387


کیهان-کودکی 9 ساله به نام «ح» در کرج آنچنان توسط پدر و مادر خود تحت وحشیانه ترین شکنجه ها قرار گرفت که سرانجام به کمک اولیای مدرسه و عمویش به نیروی انتظامی پناه آورد.
پدر و مادر «ح» هر دو پیر و یکی از فرقه های انحرافی هستند به دستور سرکرده خود که گفته بود در این پسر روح شیطانی حلول کرده است، او را مدام مورد اذیت و آزار و شکنجه قرار می دادند. علاوه بر این سایر اعضای فرقه نیز به دستور رئیس همین فرقه این کودک را کتک می زدند و نقشه قتل او را در سر داشتند. زیرا رئیس فرقه گفته بود با مرگ این پسر تمام گرفتاری های شما رفع می شود.
عموی این کودک یادآور شده است که رؤسای این فرقه انحرافی ضاله و شوهرخاله این کودک هستند، پسر خود را قدیس معرفی و برادرزاده مرا شیطان خواندند. حتی مادر «ح» را وادار کردند تا ده جنین 5 ماهه خود را از بین ببرد.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ٦:٢٧ ‎ب.ظ ; شنبه ٢٧ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

پیکر بورس به حداقل سه شوک نیاز دارد - شنبه 27 مهر 1387


بازار سهام کشور در شرایط کنونی و رخوتناک خود به حداقل سه شوک از سوی دولت نیاز دارد تا مجدداً به روند طبیعی و تکاملی خود همانند ماههای ابتدایی سال ادامه دهد.
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، بورس اوراق بهادار هر چند از ابتدای سال تا اوایل تیرماه با رونق معاملات و افزایش قیمت سهام و شاخص ها کارنامه مثبتی برای سرمایه‌گذاران جدید و قدیم و حقیقی و حقوقی را رقم زده و توانسته بود از بازارهای پول و مسکن پیشی بگیرد اما طی سه ماه اخیر به دلایل درون و برون سازمانی متعدد نتوانسته حرف چندانی برای گفتن داشته باشد .
این وضعیت در سیر نزولی قیمت سهام اکثر شرکت‌ها و شاخص‌ کل بورس مشهود و نمایان است به طوری که شاخص کل بورس بعد از رسیدن به حداکثر رقم یعنی 12 هزار و 913 واحد در 24 تیرماه، با روند نزولی مواجه شد .

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ٦:٢٦ ‎ب.ظ ; شنبه ٢٧ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 


تلفن های همراه برای سلامت پوست خطرناکند - شنبه 27 مهر 1387


تحقیقات انجمن متخصصان امراض پوستی در بریتانیا نشان می دهد که تلفن های همراه موجب ایجاد آلرژی در پوست برخی افراد می شوند.
به گزارش فارس به نقل از وی ان یونت، علت این امر وجود فلز نیکل در دکمه ها و پوشش خارجی برخی گوشی ها اعلام شده است. این مساله باعث ایجاد آلرژی، جوش و حساسیت های پوستی به خصوص بر روی صورت برخی افراد شده است.
جوش های مذکور معمولا بر روی گوش یا چانه افراد ظاهر شده اند و همین مساله نشان می دهد که فلزات به کار رفته در تلفن همراه برای سلامت پوست انسان مضر هستند.
پزشکان هشدار داده اند کاربرانی که بیش از حد از گوشی همراه برای ارسال پیامک استفاده می کنند ممکن است دچار حساسیت های مشابهی بر روی انگشتان خود شوند.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ٦:٢٤ ‎ب.ظ ; شنبه ٢٧ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 


اعلمی: برای ایشان احترام قائلم ولی... - شنبه 27 مهر 1387


کیهان-اکبر اعلمی، نماینده اصلاح طلب دوره های ششم و هفتم مجلس در پاسخ به اینکه مردم چقدر به اصلاح طلبان امید دارند اظهار داشت: مردم از اصلاح طلبان ناامید شده اند.
اعلمی در توضیح دیدگاه خود با اشاره به عملکرد اصلاح طلبان در طول دو دوره دولت خاتمی و یک دوره مجلس ششم گفت: در این دوره زمانی عملکرد جبهه اصلاحات به گونه ای بوده که نتوانسته رضایتمندی مردم را جلب کند و به همین دلیل مردم اعتمادشان نسبت به این گروه سلب شده است.
وی بزرگترین ضربه ای که اصلاح طلبان به مردم و این مملکت زده اند را سلب کردن اعتماد مردم دانست.
نماینده مردم تبریز در دوره های ششم و هفتم مجلس شورای اسلامی در خصوص شرط خاتمی برای حضور در انتخابات آتی ریاست جمهوری گفت: علی رغم احترامی که برای وی قائلم اما شرط خاتمی مبنی بر اینکه گفته در صورتی کاندیدا می شود که وضع موجود تغییر یابد، خنده دار است.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ٦:٢٤ ‎ب.ظ ; شنبه ٢٧ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

آخرین بازمانده تایتانیک، یادگاری‌های... - شنبه 27 مهر 1387


آخرین بازمانده کشتی تایتانیک، برای تامین هزینه پرستاری و مراقبت از خود، یادگاری‌ها و دست نوشته‌های خود از حادثه کشتی تایتانیک را به فروش می‌گذارد.
به گزارش سرویس «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، آسوشیتدپرس، «میلوینا دین» زمانی که این حادثه تاریخی برای تایتانیک رخ داد، تنها دو ماه از تولدش می‌گذشت که توسط یک قایق نجات از مهلکه جان سالم به در برد.
او که هم اکنون 96 سال دارد و آخرین بازمانده این حادثه است، تصمیم‌گرفته تا برای تامین بودجه مورد نیاز خود برای ماندن در خانه سالمندان، یادگاری‌های این سانحه را که در اختیار دارد، بفروشد.
«دین»، برادر دو ساله و مادرش، پس از نجات از حادثه تلخ و سرد تایتانیک در شب آوریل 1912 به نیویورک رسانده شدند و هیچ چیز به جز لباس‌هایی که در کوله‌هایشان بود، نداشتند.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ٦:٢۳ ‎ب.ظ ; شنبه ٢٧ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 


برقراری ارتباط جنسی نامشروع، روش... - شنبه 27 مهر 1387


در مدارس آفریقایی دخترانی با سن کمتر از 10 سال برای موضوعاتی چون نمره مجبور به برقراری روابط نامشروع با معلمان خود می‌شوند.
به گزارش سرویس «اجتماعی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از رویترز، این دانش‌آموزان اگر از این مسئله سرباز بزنند، نمره قبولی نخواهند گرفت.
به گزارش سازمان مبارزه با ایدز درباره جرم‌های مدرسه‌ای، این موضوع در بسیاری از مدارس آفریقا، امریکایی لاتین و آسیا رخ می‌دهد و گاهی اوقات باعث مرگ می‌شود.
رییس سازمان بین المللی مبارزه با جرم‌های مدرسه‌ای گفت: دختران ممکن است به ایدز، حاملگی و شرایط بدتر دچار شوند.
وی افزود: بسیاری از قربانیان از مدرسه فرار می‌کنند و دچار ترس و خجالت‌زدگی می‌شوند.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ٦:٢٢ ‎ب.ظ ; شنبه ٢٧ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 


دستگیری دندانپزشک قلابی - شنبه 27 مهر 1387


اعتماد-مجرم سابقه داری که با استفاده از شماره نظام پزشکی یک پزشک عمومی اقدام به افتتاح مطب دندانپزشکی در شهریار کرده بود، دستگیر شد.
«سرهنگ اسماعیل هادئی» رئیس پلیس آگاهی استان تهران با اعلام این خبر گفت؛ برابر گزارش های رسیده درخصوص اینکه شخصی به نام «محمدعلی ک.» در زیرزمین منزل خود واقع در شهریار اقدام به انجام امور دندانپزشکی می کند، ماموران پلیس آگاهی به آدرس اعلام شده رفتند و به بررسی موضوع پرداختند.
هادئی افزود؛ در بازرسی از منزل محمدعلی تعدادی دستگاه و ابزارآلات دندانپزشکی، تصویر پروانه نظام پزشکی، چند برگ نسخه و یک عدد مهر با عنوان «متخصص، جراح و دندانپزشک» کشف شد و متهم در بازجویی ها خود را دلال وسایل پزشکی و دندانپزشکی معرفی کرد و گفت مدارک و مهر پزشکی را شخصی که چندین ماه پیش به اتهام فعالیت غیرمجاز پزشکی و جعل عنوان پزشک دستگیر شده بود برایش تهیه کرده است.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ٦:۱٢ ‎ب.ظ ; شنبه ٢٧ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

درخواست پس گرفتن حکم طلاق از شوهر مرده - شنبه 27 مهر 1387


اعتماد-زنی یک سال پس از طلاق غیابی از شوهرش وقتی فهمید او فوت شده است با مراجعه به دادگاه خواستار ابطال حکم طلاق شد.
به گزارش خبرنگار ما این زن 55 ساله که میمنت نام دارد دو سال قبل با مراجعه به دادگاه خانواده خواستار طلاق شد و توانست این حکم را دریافت کند اما پس از یک سال زمانی که فهمید شوهر ناپدیدشده اش، فوت شده دوباره به دادگاه آمد و گفت می خواهد حکم طلاق را باطل کند و به جای مطلقه به عنوان بیوه شناخته شود.
میمنت در توضیح ماجرا به قاضی اصلان اقدم رئیس شعبه 261 دادگاه خانواده گفت؛ من سال 62 با حمید ازدواج کردم. آن موقع شناخت کاملی از شوهرم نداشتم و ازدواج ما به شکل کاملاً سنتی انجام شد. مدتی پس از آغاز زندگی مشترک مان فهمیدم حمید معتاد است اما دیگر کاری نمی توانستم بکنم .

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ٦:۱۱ ‎ب.ظ ; شنبه ٢٧ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 


«کنعان» ‌در رقابت سخت اکران پائیز، موفق بود - شنبه 27 مهر 1387


تهیه‌کننده «کنعان» معتقد است که «کنعان» در اکران عمومی با توجه به شرایط دشوار و گاه نابرابر، اکران موفقی داشته است.
«مصطفی شایسته» در گفت‌وگو با خبرنگار سنیمایی فارس اظهار داشت: این فیلم با وجود نداشتن امکانات مساوی در تبلیغات تلویزیونی و نداشتن سینمای دولتی و نیز عدم استفاده از تبلیغات مناسب خیابانی، مخاطب خوبی را به سینمای ایران جذب کرده است.

وی افزود: فروش کل فیلم «کنعان» ساخته «مانی حقیقی» در 16 روز از مرز 200 میلیون تومان گذشته است که با توجه به رقابت سختی که این فیلم با فیلم‌های مطرح سینمای ایران در اکران پائیز دارد، اکران موفقی را سپری کرده و به نظرم فیلمی است که در ادامه راه اکران، رقم فروش بیشتری نسبت به سایر فیلم‌ها داشته باشد و این پتانسیل را دارد.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ٦:۱۱ ‎ب.ظ ; شنبه ٢٧ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

«برد پیت» در فیلم «اودیسه» بازی می‌کند - شنبه 27 مهر 1387


برد پیت در فیلم «اودیسه» بر اساس شاهکار شاعر یونانی ساخته «برادران وارنر» بازی خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از ورایتی، برد پیت در فیلم «اودیسه» بر اساس شاهکار هومر شاعر یونانی ساخته شرکت فیلم‌سازی «برادران وارنر» بازی خواهد کرد.

پیش از این «برادران وارنر» شاهکار «ایلیاد» هومر را در سال 2004 فیلم کرده بود. در آن فیلم که «تروی» نام داشت، برد پیت نقش آشیل را بازی کرده بود.
«برادران وارنر» قصد دارد این فیلم را به کارگردانی «میلر» بسازد.


وحید بیک مرادی ; ٦:۱٠ ‎ب.ظ ; شنبه ٢٧ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 


مارس‌2010؛ پرواز «مرد عنکبوتی4» - شنبه 27 مهر 1387


«سام ریمی» از آغاز فیلمبرداری «مرد عنکبوتی 4» در مارس 2010 خبر داد.
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از ورایتی، «سام ریمی» در گفت‌وگویی با «ام‌تی‌وی» اعلام کرد که «مرد عنکبوتی 4» را کارگردانی خواهد کرد اما حضور «کرستن دانست» هنوز قطعی نشده است.
بنا بر این گزارش، ریمی در این گفت‌وگو درباره شرکت «کیرستن دانست» در فیلم مرد عنکبوتی 4 گفت: «من خیلی دوست دارم که دوباره با کرستن دانست همکاری کنم و امیدوارم که او دوباره وقت نوشتن این فیلم را داشته باشد. تصور کارکردن با شخص دیگری برایم بسیار سخت است. کرستن نقش مهمی در فیلم‌های مرد عنکبوتی داشته است.»
ریمی همچنین در این گفت‌وگو گفت که فیلم‌برداری این فیلم دو سال آینده شروع خواهد شد و هنوز قسمت‌های اعظمی از کار باقی مانده است.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ٦:۱٠ ‎ب.ظ ; شنبه ٢٧ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

فیلم‌های 67 کشور در اسکار 2009 رقابت می‌کنند - شنبه 27 مهر 1387


آکادمی علوم و هنرهای سینمایی اسامی 67 فیلم شرکت‌کننده در بخش بهترین فیلم غیر انگلیسی‌زبان هشتاد و یکمین دوره اسکار را اعلام کرد که یک رکورد جدید برای این بخش است.

به گزارش خبرنگار مهر، سایت رسمی آکادمی اعلام کرد از 67 فیلم پذیرفته‌شده در نهایت پنج فیلم به فهرست نامزدان نهایی اسکار بهترین فیلم خارجی راه می‌یابند که اسامی آنها همراه با نامزدهای دیگر بخش‌ها 22 ژانویه 2009 (سوم بهمن) اعلام می‌شود.
امسال در میان کشورهای حاضر در بخش بهترین فیلم غیر انگلیسی‌زبان تنها اردن برای اولین بار است که پا به این رقابت می‌گذارد. این کشور فیلم سینمایی "خلبان ابو رائد" به کارگردانی امین مطالقه به اسکار معرفی کرده است.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ٦:٠٩ ‎ب.ظ ; شنبه ٢٧ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

دخالتی در روابط کریمی و دایی نمی‌کنم -


سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از علی کریمی خواستم که خودش را از تیم ملی کنار نکشد و به این تیم و مردم ایران خدمت کند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، افشین قطبی پس از تمرین صبح روز یک‌شنبه تیم فوتبال پرسپولیس درباره‌ی شکست اخیر تیمش مقابل تیم ابومسلم اظهار کرد: جذابیت فوتبال همین است چرا که یک تیم می‌تواند خوب بازی کند اما، بازنده‌ی میدان باشد. در اکثر بازی‌های گذشته‌ی پرسپولیس ما موقعیت‌های زیادی را از دست دادیم اما، هرگاه با اشتباهات فردی بازیکنان مواجه شدیم، تیم ما گل خورده است. ما در شش بازی از 9 بازی گذشته نخستین گل بازی را دریافت کردیم؛ متاسفانه این عادت بدی برای بازیکنان ما شده است که باید با تمرکز و تمرینات بیشتر این مشکل را برطرف کنیم.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ۱۱:٤۳ ‎ق.ظ ; جمعه ٢٦ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

ایران ،‌تیم شگفتی ساز جام -


سایت رسمی فدراسیون جهانی فوتبال(فیفا) در یک نظر سنجی ویژه از کاربران خود خواسته تیم شگفتی ساز جام جهانی فوتسال را تا این مرحله انتخاب کنند که تیم ملی فوتسال ایران در این نظر سنجی بالاتر از آرژانتین و روسیه قرار دارد.

به گزارش خبرگزاری فوتبال ایران سایت فیفا در این نظر سنجی از کاربران خود می پرسد کدام تیم در این جام فراتر از حد انتظار ظاهر شده است؟

ایران ،‌آرژانتین ،‌ روسیه ،‌پاراگوئه و اوکراین پنج گزینه این نظر سنجی هستند که به همین ترتیب قرار دارند. تیم ملی فوتسال ایران با 56% آراء در صدر جدول قرار گرفته و آرژانتین با 15% دوم است. به نظر می رسد تیم کشورمان عنوان تیم شگفتی ساز جام را به دست خواهد آورد.


وحید بیک مرادی ; ۱۱:٤۱ ‎ق.ظ ; جمعه ٢٦ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

نیکبخت: کریمی فوق ستاره است -


فوتبال ایران - پس از خداحافظی علی کریمی از تیم‌ملی حالا شایعه شده که علیرضا واحدی‌نیکبخت هم مثل دوست صمیمی‌اش قصد دارد از تیم‌ملی خداحافظی کند و حتی در این مورد با علی دایی سرمربی تیم‌ملی هم صحبت کرده است.
نیکبخت در گفت‌وگو با خبرگزاری فوتبال ایران، با تکذیب این شایعه می‌گوید: «من مدت‌ها است که علی دایی را ندیدم تا بخواهم در این مورد با او حرف بزنم، در ضمن قصد خداحافظی از تیم‌ملی را هم ندارم. اگر یک روز هم تصمیم به خداحافظی از تیم‌ملی گرفتم احتیاجی نیست که نامه بنویسم و خودم این موضوع را اعلام خواهم کرد.»
شماره 10 پرسپولیس در خصوص خداحافظی کریمی از تیم‌ملی می‌گوید: «به طور حتم کریمی روی این تصمیمی که گرفته به خوبی فکر کرده و نمی‌توانم نظر خاصی داشته باشم. فقط باید بگویم که علی فوق‌ستاره فوتبال ایران است که در این شرایط می‌توانست بیشترین کمک را به تیم‌ملی کند.»

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ۱۱:٤۱ ‎ق.ظ ; جمعه ٢٦ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

لژیونرهاى اماراتى هر چه دوست دارند بگویند -


ایران ورزشى- لژیونرهاى اماراتى طى روزهاى گذشته اعتراضاتى مبنى بر عدم دعوت به تیم ملى انجام داده اند. على دایى سرمربى تیم ملى در مورد صحبت هاى لژیونرها مى گوید: کار خود را با قدرت انجام مى دهم و توجهى به مصاحبه بازیکنان شاغل در امارات نداریم بگذارید هرچه دوست دارند بگویند. دایى در مورد دیدار برابر کره شمالى مى گوید: بازى با کره شمالى براى ما اهمیت بسیار زیادى دارد. به سه امتیاز مهم این بازى نیاز داریم چون در ورزشگاه خانگى به میدان مى رویم. فیلم دیدارهاى حریف خود را آنالیز کرده و این تیم را به خوبى مى شناسم. سال هاى زیادى از دورانى که به این تیم لقب توفان زرد مى دادند گذشته است و امروز هراسى از رویارویى با آنها نداریم. بى شک کره شمالى حریف ضعیفى نیست و نتایج خوبى کسب کرده است؛ اما بعید مى دانم از تیم ما بهتر باشد. دایى ضمن ابراز ناراحتى از عدم حضور آندرانیک تیموریان و وحید هاشمیان مى گوید: این دو بازیکن از بهترین هاى تیم ملى هستند و نبود آنها براى ما خبر خوبى نیست؛ اما مطمئن هستم با توجه به جوانانى که در حال حاضر در تیم ملى هستند جاى آنها به راحتى پر مى شود.


وحید بیک مرادی ; ۱۱:٤٠ ‎ق.ظ ; جمعه ٢٦ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

دایى نباید منت کریمى را بکشد -


ایران ورزشی-هم به کریمى حق مى دهد هم به دایى. موفقیت دایى را دوست دارد و با کریمى هم رفاقت دیرینه اى دارد اما معتقد است دایى براى حضور هیچ بازیکنى در تیم ملى نباید خواهش کند و حرکت کریمى در خداحافظى از تیم ملى را به هیچ عنوان تایید نمى کند.

بالاخره امتیاز پیام واگذار شد به احتمال بسیار زیاد مشکلات مالى هم حل خواهد شد…
بله دیروز یک توافقى انجام شد و قرار است صددرصد امتیاز پیام به آقاى کیانى واگذار شود اما هنوز این انتقال به ثبت نرسیده وامید آن مى رود که طى روزهاى آینده این انتقال نهایى شود.
فکر مى کنید با واگذارى امتیاز مشکلات مالى پیام حل شود
احساس مى کنم با توجه به این نکته که مالک جدید کار تجارت انجام مى دهد بتواند مشکلات مالى بازیکنان را حل کند.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ۱۱:٤٠ ‎ق.ظ ; جمعه ٢٦ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

منیعى مسموم شد -


ایران ورزشی-میثم منیعى هافبک تیم فوتبال استقلال تهران روز گذشته به دلیل مسمومیت شدید در بیمارستان آتیه بسترى شد.
این هافبک استقلالى که مقابل مقاومت یکى از بهترین بازیکنان تیمش بود بازى مقابل استیل آذین را هم از دست داد.
داماش به جوانان استقلال باخت
تیم فوتبال جوانان استقلال که خود را براى رقابت هاى باشگاه هاى تهران آماده مى کند در دیدارى تدارکاتى بانتیجه یک-صفر تیم جوانان داماش تهران را شکست داد.
دراین دیدار احسان پیرهادى براى استقلال گلزنى کرد.
تیم فوتبال جوانان استقلال از زمان مدیریت على منصوریان به عنوان رییس آکادمى استقلال نتایج روبه رشدى را به دست آورده است.

وحید بیک مرادی ; ۱۱:۳٥ ‎ق.ظ ; جمعه ٢٦ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

سکوت در کمپ تیم ملى -


ایران ورزشى- تمرین تیم ملى ساعت ۱۶ دیروز در کمپ تیم هاى ملى پیگیرى شد. همه بازیکنان حاضر در اردو در تمرین دیروز بودند تا على دایى در آخرین تمرینات تمام نفرات خود را به همراه داشته باشد. هادى عقیلى که مشکل سرماخوردگى داشت به تمرینات گروهى برگشته بود همچنین وحید طالب لو که در روزهاى گذشته مصدومیت جزیى را تحمل مى کرد به نظر آماده و به دور از مصدومیت بود و همراه با سایر گلرها تمرین کرد. بازیکنان با دویدن بدن ها را گرم کرده و آماده تمرین شدند. على دایى چند دقیقه اى درباره وضعیت تیم و تمرین صحبت کرد و بعد بازیکنان براى بازى دستگرمى به دو گروه آبى و قرمز تقسیم شدند. بازیکنان اصلى قرمزپوش شدند و آبى ها با کاور آبى صف آرایى کردند. این دیدار دستگرمى در ابتداى تمرین تنها ۲۰ دقیقه طول کشید.
البته بازیکنان اصلاً به خود فشار نمى آوردند و در حین بازى رسول خطیبى از تیم ذخیره ها جاى خود را با سیدصالحى و فریدون زندى جاى خود را با مجتبى جبارى عوض کرد.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ۱۱:۳٥ ‎ق.ظ ; جمعه ٢٦ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 


داوران هفته پنجم اعلام شدند -


ایران ورزشى- اسامى داوران دیدار هاى معوقه هفته پنجم لیگ برتر از سوى کمیته داوران اعلام شد.
کمیته داوران فدراسیون فوتبال دیروز، داوران هفته پنجم لیگ برتر هشتم را به شرح زیر اعلام کرد.

جمعه: 26/۷/۸۷- ساعت ۱۵
پیکان - ابومسلم، ورزشگاه شهید رجایى قزوین
داور: سعید بخشى زاده- کمک ها: محمد نجفى- سخاوت سلیمان نژاد
پاس همدان- راه آهن تهران، قدس همدان
داور: هدایت ممبینى- کمک ها: نیکفر نیک نهاد- حمید غمزه
پیام خراسان - استقلال اهواز، ثامن الائمه مشهد
داور: قاسم واحدى- کمک ها: رسول فروغى- مجید ویشگاهى

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ۱۱:۳٥ ‎ق.ظ ; جمعه ٢٦ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

حرف هاى دایى سوخته است! -


ایران ورزشی-براى اینکه در مورد موضوع خداحافظى کریمى صحبت کنیم، باید ذهن مان نسبت به اتفاقى که در دو سه ماه گذشته افتاد پاک شود و بدون در نظر گرفتن مشکلاتى که بین کریمى و فدراسیون به وجود آمد حرف بزنیم.
کریمى به عنوان یک فوق ستاره از لحاظ فنى برترى خاصى در سطح فوتبال ایران دارد و در بالاترین سطح فوتبال حضور داشته و محبوبیت خاصى بین طرفداران فوتبال و رسانه ها دارد. استفاده نکردن از چنین فوتبالیست توانمندى که یک بازیساز و گلزن تمام عیار است بى سلیقگى است و چشم بستن روى واقعیت ها را نشان مى دهد.
کریمى فقط در این دو بازى اخیر متولد نشده که سرمربى تیم ملى در این مورد حرف مى زند. کریمى در گذشته هم یک فوق ستاره بوده که خیلى ها قابلیت هایش را مى شناسند و این اصلاً درست نیست که بگوییم او فقط در این چند بازى خوب کار کرده است.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ۱۱:۳٤ ‎ق.ظ ; جمعه ٢٦ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

کاظمیان: منتظر شکایت دایى هستم -


ایران ورزشى- حرف هاى على دایى در کنفرانس مطبوعاتى و اینکه جواد کاظمیان را ضعیف تر از مجید غلام نژاد خوانده بود باعث شده تا هافبک سابق پرسپولیس بدجورى از سرمربى تیم ملى دلخور شود. کاظمیان بعد از قهرمانى با الشباب در این فصل راهى عجمان تیم تازه صعود کرده به لیگ دسته اول امارات شده است. عملکرد ضعیف او و على سامره در هفته هاى ابتدایى موجب شد تا مطبوعات و سایت هاى اماراتى به شدت از این ۲ بازیکن انتقاد کنند اما بعد از آن هر دو بازیکن شروع به گلزنى کردند. عملکرد فوق العاده جواد کاظمیان در هفته هاى اخیر و گلزنى هاى این هافبک راست ایرانى عجمان باعث شد تا مسؤولان این باشگاه اماراتى او را به عنوان بهترین خرید خود معرفى کنند و حتى در نظرسنجى از هواداران این موضوع تأیید شد و هواداران عجمان هم او را بهترین بازیکن جدید تیم شان معرفى کردند. با عملکرد خوب کاظمیان در امارات به نظر مى رسید این بار على دایى نام این هافبک سرعتى را در لیست خود جاى دهد.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ۱۱:۳۳ ‎ق.ظ ; جمعه ٢٦ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

خطیبى بازیکن سفارشى تیم ملى است! -


ایران ورزشى- ابراهیم تهامى بازیکن سابق تیم ملى فوتبال ایران درباره خداحافظى على کریمى از تیم ملى فوتبال گفت: رفتار على کریمى قابل درک است زیرا در گذشته با وى برخورد مناسبى صورت نگرفته است به همین دلیل او اکنون انگیزه اى براى حضور در تیم ملى ندارد.
کریمى را با یک انتقاد ساده وى از وضعیت فوتبال و فدراسیون از تمرین تیم ملى اخراج کردند و در مقابل درخواست هاى مکرر مردم و مسؤولان براى بازگرداندنش لجبازى و بى اعتنایى انجام دادند و مشخص است که زمانیکه چنین فضاى بى اعتمادى وجود دارد یک بازیکن دیگر انگیزه اى براى پوشیدن پیراهم تیم ملى ندارد.
تهامى در پایان با انتقاد از برخوردهاى دوگانه کادر فنى تیم ملى گفت: سرمربى تیم ملى بارها و بارها اعلام کرد که کریمى در هیچ تیمى بازى نکرده است تا بازى او را ببیند و به همین دلیل از دعوت او خوددارى مى کرد.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ۱۱:۳۳ ‎ق.ظ ; جمعه ٢٦ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

اولین حضور رسمی جمعیت حامی هواداران -


جمعیت حامی هواداران فوتبال روز چهارشنبه برای نخستین بار به صورت رسمی با حضور تماشاگران شش باشگاه لیگ برتری از تیم ملی فوتبال ایران حمایت می کند.

به گزارش خبرگزاری فوتبال ایران جمعیت حامی هواداران فوتبال که با مجوز رسمی از وزارت کشور تاسیس شده در راستای رشد فرهنگ تماشاگران فوتبال با همکاری انجمن هواداران باشگاههای لیگ برتر از نمایندگان فوتبال ایران در رقابت های بین المللی حمایت می کند.
این جمعیت با ثبت نام از هواداران شش باشگاه پرسپولیس ، استقلال ،‌فولاد اهواز ،‌ذوب آهن ، سپاهان اصفهان و پاس همدان به صورت هماهنگ روز چهارشنبه از تیم ملی فوتبال ایران حمایت می کند.
هواداران ثبت نام شده با پیراهن های یک دست ،‌شعارهای مکتوب روی بروشورهای توضیع شده و پرچم ایران به صورت هماهنگ تیم ملی فوتبال کشورمان را تشویق خواهند کرد.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ۱۱:۳٢ ‎ق.ظ ; جمعه ٢٦ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

دایی:تیم‌ملی را به جام‌جهانی می‌برم -


سرمربی تیم‌ملی در آستانه بازی حساس مقابل کره‌شمالی که قرار است عصر روز چهارشنبه در ورزشگاه آزادی برگزار شود می‌گوید: «تیم ما از لحاظ روحی و آمادگی بدنی در بهترین شرایط قرار دارد و با شکست دادن کره طرفداران فوتبال را خوشحال خواهیم کرد.»


علی دایی در گفت‌وگو با خبرگزاری فوتبال ایران با بیان این مطلب ادامه می‌دهد: «تمامی بازیکنان در وضعیت خوبی قرار دارند و در این چند روز تمرینات منظمی را پشت‌سر گذاشتیم و تاکتیک‌های مختلفی را برای بازی روز چهارشنبه در تمرینات پیاده کردیم تا از لحاظ فنی هیچ مشکلی نداشته باشیم. اعتقاد دارم که توانایی‌های فوتبال ایران به هیچ عنوان با کره‌شمالی قابل مقایسه نیست و همین موضوع باعث می‌شود که آنها در این بازی مغلوب تیم ما شوند.»

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ۱۱:۳٢ ‎ق.ظ ; جمعه ٢٦ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

بازی سختی داریم؛ هواداران صبور باشند -


"همچنان آرام و باهوش" این تیتری بود که روزنامه فرانکفورتر آلگمانیته برای بازیکنی استفاده کرد که موفق‌ترین بازیکن ایرانی در اروپا به حساب می‌آید. هر چند مهدی مهدوی‌کیا به دلیل مصدومیت‌های پیاپی در دو فصل اخیر نمایش گذشته را ارایه نکرده اما، او همچنان بهترین ایرانی در اروپاست. این مهم نیست که رسانه‌های آلمانی به خاطر نیمکت نشینی‌های اخیر به مهدوی‌کیا به او خرده گرفته‌اند. مهم این است که پس از ماه‌ها دوری بازیکنی به تیم ملی ایران برگشته که حضورش در جمع مردان تیم ملی - حتی اگر آماده هم نباشد، که این طور نیست نقطه قوتی برای تیم ایران به حساب می‌آید.
مهدی مهدوی‌کیا در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، پرسش‌هایی درباره وضعیت اینتراخت فرانکفورت، شرایط خودش در این تیم و بازگشت‌اش به تیم ملی پاسخ گفت:
* اگر موافق باشید با صحبت درباره اینتراخت فرانکفورت گفت‌وگو را شروع کنیم. تیم‌تان وضعیت خیلی خوبی در بوندسلیگا ندارد.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ۱۱:۳۱ ‎ق.ظ ; جمعه ٢٦ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

استقلال،‌همسایه پرسپولیس -


مسئولان باشگاه استقلال دوشنبه مذاکراتی را با مسئولان ورزشگاه دستگردی انجام دادند و برای تمرین در این مجموعه به توافقاتی دست یافتند.

به گزارش خبرگزاری فوتبال ایران، پس از مذاکرات به عمل آمده، توافقات لازم برای انجام تمرینات استقلال در ورزشگاه دستگردی انجام گردید و بر همین اساس، استقلال در لیگ هشتم در ورزشگاه دستگردی تمرین خواهد کرد. این در حالی بود که پیش از این بیشتر تمرینات استقلال در زمین شماره دو انجام می‌شد.

با توجه به حضور پرسپولیسی ها در زمین باشگاه راه آهن دو تیم سرخ و آبی پایتخت در شهرک اکباتان تهران تا پایان فصل همسایه خواهند بود.


وحید بیک مرادی ; ۱۱:۳٠ ‎ق.ظ ; جمعه ٢٦ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 


توافق امنیتی با آمریکا طی دو ماه آینده امضا می‌شود - چهارشنبه 24 مهر 1387


نخست‌وزیر عراق تاکید کرد که انتخابات شورای استانی تا پیش از پایان سال جاری میلادی در این کشور برگزار می‌شود.
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) به نوشته روزنامه الصباح -چاپ بغداد- نوری المالکی نخست وزیر عراق، در دیدار با فرج الحیدری رییس کمیسیون عالی انتخابات عراق و تعدادی از اعضای این کمیسیون، مخالفتش را با هر گونه تاخیر در برگزاری انتخابات استانی و موکول کردن آن به سال آینده میلادی اعلام کرد.
وی اظهار داشت: دولت تمام تلاشش را جهت پاسخگویی به درخواست‌ها و نیازهای کمیسیون عالی انتخابات برای برگزاری انتخابات در موعد مقرر به کار بسته است.
مالکی هم چنین از طرح‌های امنیتی گسترده دولت با هدف حمایت از برگزاری انتخابات و موفقیت این روند خبر داده و افزود: همچنین شرایط برای استفاده از ناظران و کارشناسان جهت نظارت بر روند انتخابات نیز فراهم شده است.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ٦:٤٤ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ٢٥ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

حذف کره‌ی شمالی از فهرست کشورهای حامی ترور - چهارشنبه 24 مهر 1387


سرانجام پس از هفته‌ها مذاکرات فشرده در مورد تایید لیست برنامه‌های هسته‌یی کره شمالی، واشنگتن تصمیم گرفت نام کره شمالی را از لیست کشورهای حامی تروریسم خارج کند. حال این سوال مطرح است که آیا این اقدام یک دستاورد بزرگ برای دولت جورج بوش محسوب می‌شود یا یک شکست؟
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، خبرگزاری شینهوا در گزارشی آورده است: در راستای احیای مذاکرات شش جانبه، آمریکا نام کره شمالی را از لیست کشورهای حامی تروریسم خارج کرد. این اقدام واشنگتن با استقبال از سوی یکسری از سیاستمداران و کشورهای درگیر در روند خلع سلاح هسته‌یی کره شمالی همراه بوده است. این سیاستمداران و کشور‌ها معتقدند که با این اقدام، کره شمالی دیگر بهانه‌ای برای تاخیر در روند متوقف کردن کامل تاسیسات هسته‌یی‌اش نخواهد داشت و مذاکرات شش جانبه در یک فضای مناسبی از سر گرفته خواهد شد.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ٦:٤۳ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ٢٥ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 


اروپا نمی تواند از گاز ایران چشم پوشی کند - چهارشنبه 24 مهر 1387


رییس کنسرسیوم خط لوله ناباکو گفت اتحادیه اروپا در میان مدت و بلند مدت به گاز طبیعی ایران نیاز دارد و کشورهای اروپایی نمی توانند از آن چشم پوشی کنند .


به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اینترنتی ترند ،رییس کنسرسیوم خط لوله ناباکو گفت گاز ایران از نظر سیاسی برای اروپا حائز اهمیت است و کشورهای اروپایی نمی توانند از آن چشم پوشی کنند .
راینهارد میتچک تصریح کرد : اتحادیه اروپا در میان مدت و بلند مدت به گاز طبیعی ایران نیاز خواهد داشت . من نمی خواهم از طریق رسانه های گروهی به سران کمیسیون اروپا توصیه ای داشته باشم ولی اگر اروپا تلاش نکند ، چین و روسیه منابع گازی ایران را در اختیار خواهند گرفت .

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ٦:٤۱ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ٢٥ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

عیدی سال 88 کارمندان دولت حداقل... - چهارشنبه 24 مهر 1387


بر اساس ضوابط مالی ناظر بر تنظیم بودجه سال 1388 کل کشور، عیدی سال 88 کارمندان دولت حداقل 250 هزار تومان تعیین و استخدام رسمی و پیمانی در کلیه دستگاه‌های اجرایی نیز به صورت مشروط مجاز اعلام شد.
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، یکی از پیوستهای بخشنامه بودجه 88 کل کشور ضوابط مالی ناظر بر تنظیم بودجه سال 1388 کل کشور است که دارای 14 بند است.
به گزارش فارس، متن کامل ضوابط مالی ناظر بر تنظیم بودجه سال 1388 کل کشور به شرح زیر است:
1. استخدام رسمی و پیمانی در کلیه دستگاه‌های اجرایی صرفا با رعایت قوانین و مقررات مربوطه و پیش‌بینی در سقف اعتبارات اعلام شده در پیوست‌های این بخشنامه مجاز است.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ٦:٤٠ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ٢٥ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 


سقف تولید اوپک در نشست نوامبر کاهش... - چهارشنبه 24 مهر 1387


نماینده جمهوری اسلامی ایران در اوپک پیش بینی کرد ، سقف تولید اوپک در نشست فوق العاده 18 نوامبر کاهش خواهد یافت .
به گزارش خبرگزاری فارس ، محمد علی خطیبی در مصاحبه با پرس تی وی تصریح کرد : بازار نفت نیاز به تعادل و ثبات دارد و اوپک در نشست 18 نوامبر سقف تولید خود را کاهش خواهد داد . هیچ کس انتظار افزایش تولید نفت اوپک را در این نشست ندارد . بازار نفت باید مدیریت شود و بهترین تصمیم در نشست نوامبر ، کاهش سقف تولید اوپک خواهد بود .
بحران مالی جهان ، موجب افت تقاضای انرژی و کاهش قیمت نفت طی ماههای اخیر شده است . نشست عادی اوپک نیز قرار است 17 دسامبر در شهر اوران الجزایر برگزار شود . اوپک از کشورهای غربی خواست با اعمال قوانین سخت گیرانه تری ، تاثیر فعالیتهای سفته بازی بر نوسانات قیمت نفت را کاهش دهند . قیمت نفت از 147 دلار در اواسط جولای به کمتر از 80 دلار رسیده است . ایران کاهش قیمت نفت به کمتر از 100 دلار را مناسب نمی داند .

وحید بیک مرادی ; ٦:۳٩ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ٢٥ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

آدم این قدر ندید بدید! ( خبر ویژه ) - چهارشنبه 24 مهر 1387


کیهان-دو خبرگزاری آمریکایی و انگلیسی در پروژه ای تعریف شده و با همراهی برخی عناصر سیاسی داخلی حضور چند سیاستمدار بازنشسته غربی در همایش «دین در دنیای معاصر» را «نشانه حمایت جهان از ریاست جمهوری خاتمی» خواندند. سایت بنیاد یاران و خبرگزاری اصلاح طلب ایلنا هم بلافاصله با ذوق زدگی به بازتاب وسیع گزارش های آسوشیتدپرس و رویتر پرداختند!

با وجود اینکه خاتمی پریروز تأکید کرد این سمینار هیچ ارتباطی با بحث های انتخاباتی ندارد و خبرنگاران از او سؤال های سیاسی و انتخاباتی نپرسند اما دو سایت ایرانی یاد شده به همراه روزنامه هایی چون کارگزاران، اعتماد و سرمایه (و همچنین برخی پایگاه های اینترنتی مشابه) کوشیدند حضور سیاستمداران بازنشسته ای چون کوفی عنان، رومانو پرودی و لیونل ژوسپن را خرج مشکلات انتخاباتی خود کنند.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ٦:۳۸ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ٢٥ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

این نظرسنجی بالاخره چند شاهی می ارزد؟! - چهارشنبه 24 مهر 1387


کیهان-یک عنصر افراطی مدعی حمایت از خاتمی، تشکیل لویی جرگه از ریش سفیدان اصلاح طلب برای تعیین کاندیدای واحد را عملی عقب مانده دانست و به جای آن تأکید کرد: نظرسنجی راهکار مناسبی برای این کار است. عیسی سحرخیز مدیرکل معزول مطبوعات داخلی در دولت خاتمی که با یک خبرگزاری اصلاح طلب سخن می گفت، تهدید کرد: این که گفته شود نظرسنجی را ده شاهی هم قبول ندارم سخنی غیرمنطقی است و حزب اعتماد ملی در میانه راه نباید به توافقات پشت پا بزند وگرنه هزینه سنگینی را خواهد پرداخت و جایگاه خود را در میان افکار عمومی از دست خواهد داد.

وی پس از کلی اظهارنظر در باره محاسن نظرسنجی و ضرورت آن، به همان موضع انحصارطلبانه و آمرانه افراطیون بازگشت و با اعلام پیشاپیش! نتایج نظرسنجی کذایی گفت: اگر خاتمی تصمیم به حضور بگیرد با توجه به نوع رفتاری که افکار عمومی نسبت به وی دارند، کروبی شانسی برای حضور در صحنه نخواهد داشت.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ٦:۳٧ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ٢٥ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

اگر خاتمی بیاید کروبی کنار می رود - چهارشنبه 24 مهر 1387


کیهان-عیسی سحرخیز از چهره های جریان اصلاحات برکنار رفتن کروبی و دیگر کاندیداهای مطرح اصلاح طلب در صورت آمدن خاتمی به عرصه انتخابات تاکید کرد.

سحرخیز در گفت وگو با ایلنا، با ارزیابی وضعیت فعلی جریان اصلاح طلب در پی کاندیداتوری مهدی کروبی از سوی حزب اعتماد ملی گفت: پیش بینی می شد که کروبی وارد صحنه انتخابات شود و اعلام کاندیداتوری وی به نوعی پیشگیری از ورود خاتمی به عرصه انتخابات است.
وی افزود: واقعیت این است که کروبی در اعلام کاندیداتوری اش کار درستی کرده است و سایر اصلاح طلبان هم اگر نامزدهای خودشان را مطرح کنند، کار درستی انجام داده اند و تنور انتخابات را داغ کرده اند.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ٦:۳٦ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ٢٥ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 


عامل مرگ دختر و پسر تهرانی در شهر بازی - چهارشنبه 24 مهر 1387


متصدی بهره‌برداری از وسایل بازی در پارکی در منطقه پونک با نظر بازپرس جنایی تهران در مرگ دختر و پسر تهرانی مقصر شناخته شد.
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، شامگاه 20 مرداد سال‌جاری مأموران کلانتری 140 باغ‌ فیض از سقوط 2 شهروند تهرانی از یکی از وسایل بازی داخل پارک سردار جنگل واقع در پونک با خبر شدند.
مأموران با حضور در صحنه دریافتند یک دختر و پسر جوان از داخل یکی از وسایل بازی این مجموعه به پائین پرت شده و یکی از آن‌ها در محل فوت کرده و دیگری پس از انتقال به بیمارستان فوت کرده است.
اصغرزاده؛ بازپرس شعبه دوم دادسرای امور جنایی تهران در خصوص این پرونده گفت: با انجام تحقیقات مشخص شد زمانی که این وسیله در حال کار کردن بوده است این 2 نفر از درون آن پرت شده‌اند.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ٦:۳٤ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ٢٥ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

تهدید به خودکشی برای اخاذی از نامزد - چهارشنبه 24 مهر 1387


اعتماد-جوانی که با تهدید به خودکشی قصد داشت از نامزدش اخاذی کند در پی شکایت او دستگیر و به زندان محکوم شد.
به گزارش خبرنگار ما چندی قبل دختری به نام عسل با مراجعه نزد ماموران نیروی انتظامی اعلام کرد فردی قصد دارد با سوءاستفاده از احساساتش از او اخاذی کند. وی ادامه داد؛ مدتی قبل با این شخص که وحید نام دارد و پسر یکی از دوستان پدرم است، آشنا شدم و پس از مدتی او به خواستگاری ام آمد. مدتی نامزد بودیم تا اینکه از حرف ها و رفتار وحید متوجه شدم او علاقه چندانی به من ندارد و فقط به خاطر ثروت پدرم می خواهد با من ازدواج کند. او چند مرتبه به بهانه های مختلف قصد داشت از من مبالغ زیادی پول بگیرد و من که از نیت او مطلع بودم هیچ پولی به او ندادم. این در حالی بود که او مدام با حرف های مختلف به من ابراز علاقه می کرد و می گفت عاشق من است اما من به حرف هایش اعتنایی نکردم تا اینکه تماس گرفت و گفت به خاطر مشکلات مالی وضع روحی مناسبی ندارد.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ٦:۳۳ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ٢٥ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 


تبرئه شوهران صیغه یی یک زن از اتهام قتل - چهارشنبه 24 مهر 1387


کیهان-قضات دادگاه کیفری استان تهران دو همسر سابق زنی را که با ضربات چاقو کشته شده بود از اتهام قتل تبرئه کردند.به گزارش خبرنگار ما در ابتدای جلسه محاکمه این دو نفر آرش سیفی نماینده دادستان در برابر قضات شعبه 71 قرار گرفت و گفت؛ 15 بهمن ماه سال 84 به پلیس خبر دادند زنی به نام فریبا در خانه اش با ضربات چاقو کشته شده است.
با حضور ماموران در محل جسد به پزشکی قانونی انتقال داده شد و دو همسر سابق این زن که در محل حضور داشتند، بازداشت شدند. در تحقیقات دو مرد که حسین و علی نام داشتند، ادعا کردند فریبا خودکشی کرده است.سیفی ادامه داد؛ پزشکی قانونی نیز این ادعا را مورد تایید قرار داد و اعلام کرد از آنجایی که ضربات سطحی وارد شده و برخورد یک ضربه سطحی با آئورت قلب باعث مرگ فریبا شده بنابراین این فرد خودکشی کرده است. با این حال اولیای دم این ادعا را نپذیرفتند و به نظریه پزشکی قانونی اعتراض کردند.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ٦:۳٢ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ٢٥ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

شکنجه کودک 9 ساله با ادعای داشتن ... - چهارشنبه 24 مهر 1387


اعتماد-تاول های عفونی شده روی پاها، خونریزی های متعدد در قسمت شکم، کبودی های تازه و کهنه در قسمت های مختلف بدن، دست های سرد و چشمان همیشه مضطرب، تنها سهم پسرک 9 ساله از مهر مادری و حمایت های پدر است.به گزارش خبرنگار ما زندگی دردناک پسرک 9 ساله روز گذشته در پی شک مدیر مدرسه به حالات غیر عادی «ح» فاش شد و این دانش آموز با لحنی کودکانه و کلمات بریده بریده توضیح داد در طول عمر کوتاهش چگونه قربانی فرمان های زن و مردی شده که پدر و مادرش مرید آنها هستند. صبح دیروز مسوولان دبستان پسرانه یی در مهرویلای کرج با پلیس تماس گرفتند و اعلام کردند یکی از دانش آموزان این مدرسه از سوی پدر و مادرش به شدت مورد آزار قرار گرفته و آنها این کودک را وادار به اقدام به خودکشی کرده اند.با حضور ماموران در مدرسه پسربچه 9 ساله به کلانتری منتقل شد و با توجه به شرایط روحی بسیار بدی که داشت ماموران سعی کردند تا زمان به آرامش رسیدن از وی بازجویی نکنند.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ٦:۳۱ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ٢٥ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

زندگی «بروس‌لی» سریال می‌شود - چهارشنبه 24 مهر 1387


تلویزیون چین یک سریال 50 قسمتی درباره‌ی زندگی و شخصیت بروس‌لی، ستاره‌ی کنگ‌فوی جهان می‌سازد.
به گزارش سرویس تلویزیون خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) این ستاره ورزش‌های رزمی که از افتخارات کشور چین محسوب می‌شود، در اوایل دهه‌ی 1970 در یکسری فیلم‌های رزمی بازی کرد و باعث شد سینمای چین به تمام جهان شناسانده شود. فیلم‌های سینمایی که بروس‌لی درآنها بازی کرد دردهه‌ی 1980 در قالب ویدئو به تمام کشورهای دنیا پخش شد؛ این درحالی بود که او در سال 1973 به‌دلیل ورم مغزی درگذشت.
به نقل از خبرگزاری آسوشیدپرس، مسوولان تلویزیون چین امیدوارند که با اختصاص مبلغی معادل 70 و نیم میلیون دلار بتوانند زندگی بروس‌لی را به تصویر بکشند. این سریال که با عنوان «افسانه‌ی بروس‌لی» معرفی می‌شود، اولین فیلم یا سریال تلویزیونی است که درباره‌ی این هنرپیشه ساخته شده است.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ٦:٢٦ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ٢٥ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

«آواز گنجشک‌ها» از بهار 2009 در آمریکا - چهارشنبه 24 مهر 1387


فیلم «آواز گنجشک‌ها» اثر «مجید مجیدی» از بهار 2009 به‌روی پرده‌ سینماهای آمریکا می‌رود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، شرکت توزیع فیلم «رجنت ریلیزینگ» آمریکا روز گذشته حق پخش و نمایش این فیلم در سینماهای آمریکا را خریداری کرد تا «آواز گنجشک‌ها» از بهار سال آینده مهمان سینماهای آمریکا شود.

به گزارش خبرگزاری رویترز، این توافق فروش روز گذشته میان مسوولان بلندپایه‌ استودیو «فورتسیمو» و «رجنت ریلیزینگ» منعقد شد. فیلم «آواز گنجشک‌ها» که در جشنواره‌ فیلم برلین جایزه‌ خرس نقره‌ای بهترین بازیگر مرد را برای «رضا ناجی» به‌همراه آورد، نماینده‌ سینمای ایران در بخش غیرانگلیسی هشتاد‌ویکمین دوره‌ جوایز اسکار خواهد بود.

وحید بیک مرادی ; ٦:٢٥ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ٢٥ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

«آواز گنجشک‌ها» از بهار 2009 در آمریکا - چهارشنبه 24 مهر 1387


فیلم «آواز گنجشک‌ها» اثر «مجید مجیدی» از بهار 2009 به‌روی پرده‌ سینماهای آمریکا می‌رود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، شرکت توزیع فیلم «رجنت ریلیزینگ» آمریکا روز گذشته حق پخش و نمایش این فیلم در سینماهای آمریکا را خریداری کرد تا «آواز گنجشک‌ها» از بهار سال آینده مهمان سینماهای آمریکا شود.

به گزارش خبرگزاری رویترز، این توافق فروش روز گذشته میان مسوولان بلندپایه‌ استودیو «فورتسیمو» و «رجنت ریلیزینگ» منعقد شد. فیلم «آواز گنجشک‌ها» که در جشنواره‌ فیلم برلین جایزه‌ خرس نقره‌ای بهترین بازیگر مرد را برای «رضا ناجی» به‌همراه آورد، نماینده‌ سینمای ایران در بخش غیرانگلیسی هشتاد‌ویکمین دوره‌ جوایز اسکار خواهد بود.

وحید بیک مرادی ; ٦:٢٥ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ٢٥ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

«پنه‌لوپه کروز» جایزه بهترین بازیگر سال - چهارشنبه 24 مهر 1387


پنه‌لوپه کروز، بازیگر جوان سینمای اسپانیا جایزه بهترین بازیگر سال را از جشنواره فیلم سانتا باربارا دریافت خواهد کرد.
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، برگزارکنندگان بیست‌وچهارمین جشنواره فیلم سانتا باربارا اعلام کردند، «پنه‌لوپه کروز» روز 31 ژانویه سال آینده طی مراسمی جایزه بهترین بازیگر سال را دریافت می‌کند.
«کروز» که هم‌اکنون درحال بازی در فیلم «9» است، امسال در فیلم‌های «ویکی کریستینا بارسلونا» ساخته‌ی «وودی آلن» و «مرثیه» اثر اقتباسی از رمان «فیلیپ راث» نقش‌آفرینی داشته است. وی در سال 2007 برای فیلم «بازگشت» نامزد اسکار شده بود.
به گزارش اسکرین‌دیلی، پیش از این «هلن میرن»، (2007)، «آنجلینا جولی» (2008) و «هیث لجر» (2006) این جایزه را کسب کرده بودند.

وحید بیک مرادی ; ٦:٢۳ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ٢٥ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

حکایت جمع‌آوری بیلبوردهای «سه‌زن» - چهارشنبه 24 مهر 1387


منیژه حکمت خبر داد: بیلبوردهای فیلم «سه زن» به دستور ارشاد استان تهران از سطح شهر جمع‌آوری شده است.

این کارگردان در گفت‌وگویی با خبرنگار سینمایی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) گفت: بعد از 2 هفته رفت‌وآمد و تغییراتی که مدام اعمال می‌شد، تنها تبلیغات فیلم را هم از ما گرفتند و از امروز این بیلبوردها را جمع کردند.
وی افزود: علت اصلی را بدحجابی بازیگران اعلام کردند درصورتی‌که حتا یک تار موی این بازیگران هم در این بیلبورد بیرون نبوده است.
حکمت با بیان این‌که به دنبال پخش تیزر این فیلم از تلویزیون است، ادامه داد: منتظر دستور آقای ضرغامی برای تخفیف پخش تیزر هستیم تا حداقل بتوانیم در این مدت باقی‌مانده از اکران، فیلم را زنده نگاه داریم.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ٦:٢۱ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ٢٥ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

دانشجویان ایران در ربوکاپ 2005 گل کاشتند [ July 17, 2005 11:39 PM ]
بازتاب :تیم‌ «آریا» از دانشگاه صنعتی امیرکبیر به مقام اول بخش شبیه‌سازی سه‌بعدی ربات‌های فوتبالیست و تیم Impossibles از دانشگاه صنعتی شریف به مقام اول بخش شبیه‌سازی ربات‌های امدادگر نهمین دوره مسابقات جهانی ربوکاپ 2005 ژاپن دست یافتند. به گزارش... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ٧:٥٦ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ٢٤ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

کسب مقام چهارم المپیاد ریاضی جهان توسط جوانان ایرانی [ July 19, 2005 07:57 AM ]
۲۷ تیر ۱۳۸۴ - بعد از ظهر ۱۸:۳۴ بارتاب: تیم ملی المپیاد ریاضی ایران با کسب دو مدال طلا و چهار نقره به مقام چهارم جهان دست یافت. چهل و ششمین المپیاد جهانی ریاضی با شرکت ‪ ۵۴۶‬دانش‌آموز از ‪... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ٧:٥٦ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ٢٤ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

کشف «دهمین سیاره» منظومه شمسی [ July 30, 2005 01:48 PM ]
بازتاب :اخترشناسان یافتن جرم جدید منظومه را کشفی بزرگ می‌دانند. به گزارش «بی.بی.سی»، انجمن بین‌المللی اخترشناسی اکتشاف دهمین سیاره گردنده به دور خورشید که در مرز منظومه شمسی قرار دارد را تایید کرده است. این شیء ابتدا در سال 2003... ادامه ...

نام نسخه جدید ویندوز [ July 24, 2005 08:46 AM ]
بازتاب :شرکت مایکروسافت اعلام کرد: نسخه جدید سیستم عامل ویندوز که در بیش از 90 درصد رایانه‎‌های جهان موجود است، «ویندوز ویستا» نام دارد. به گزارش پایگاه اینترنتی‎ «بی.بی.سی»‌، ویندوز ویستا که تاکنون با رمز «لانگ هورن» شناخته می‎شد، قرار... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ٧:٥٥ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ٢٤ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

گزارش AP از آخرین پیشرفت‌های موشکی ایران [ July 30, 2005 01:56 PM ]
بازتاب :وزیر دفاع کشورمان خبر از خودکفایی کامل ایران در توسعه تکنولوژی تولید سوخت جامد برای کاربرد در ساخت موشک داد. دریابان علی شمخانی در گفت‌وگو با خبرگزاری «آسوشیتدپرس» گفت: ایران گام مهمی به سمت توسعه تکنولوژی برداشته است به... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ٧:٥٥ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ٢٤ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

اشباح حلقه ها ظاهر شدند [ September 23, 2005 11:29 PM ]
jamejam:در شرایطی که مسوولان طرح کاسینی انتظار رویت اشباح حلقه ها را تا سال 2007 نداشتند ، ناگهان این عارضه ها مشاهده شدند. حدود 25 سال از زمانی که فضاپیمای ویجر ، نخستین تصاویر خود را از اشباح حلقه های... ادامه ...

دانشمندان میکرورباتی ساخته‌اند که فقط با میکروسکوپ می‌توان آن رامشاهده کرد. [ September 22, 2005 12:13 AM ]
به گزارش سرویس «فن‌آوری» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، محققان میکرو رباتی ساخته‌اند که 60 میکرومتر (به باریکی یک موی انسان) عرض و 250 میکرومتر طول دارد. این ربات کوچک بدون سیم قابل کنترل است. به گفته یکی از سازندگان این ربات،... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ٧:٥٤ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ٢٤ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

ارتباط بین چاقی، التهاب و بیماری قلبی عروقی [ September 24, 2005 03:18 PM ]
جام جم آنلاین:محققان دانشگاه تگزاس دریافته اند که سلولهای چربی انسان پروتئینی را تولید می کند که با التهاب و افزایش احتمال بیماری قلبی و سکته مغزی ارتباط دارد. این یافته نشان می دهد چرا افرادی که دچار اضافه... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ٧:٥٤ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ٢٤ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

ماهواره GPS به فضا پرتاب شد [ September 27, 2005 07:10 PM ]
baztab:ماهواره GPS (سیستم اعلام موقعیت جهانی) به همراه موشک بوئینگ دلتا دو به فضا پرتاب شد. به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، موشک بوئینگ دلتا دو در حالی که اولین نسل جدید از ماهواه‌های سیستم اعلام موقعیت... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ٧:٥٤ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ٢٤ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

لزوم درمان زود هنگام لکنت زبان در کودکان [ October 4, 2005 07:04 PM ]
جام جم آنلاین: درمان لکنت زبان بهتر است هر چه زودتر وبویژه پیش از آنکه کودک به مدرسه برود انجام شود.حدودا از هر کودک یک نفر و معمولا در سنین دو تا چهار سالگی به لکنت زبان دچار می... ادامه ...

چراغ راهنمایی خورشیدی در تقاطع‌های تهران [ October 3, 2005 06:50 PM ]
چراغ‌های راهنمایی چشمک‌زن 40 تقاطع تا پایان سال، خورشیدی می‌شود.مدیرعامل شرکت کنترل ترافیک شهرداری تهران اعلام کرد: نخستین نمونه چراغ چشمک‌زن خورشیدی در خیابان خیام مقابل خیابان شهید فیاض‌بخش نصب و راه‌اندازی شده است. «رحیم‌اف» گفت: این سیستم در... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ٧:٥۳ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ٢٤ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

آنفولانزای پرندگان به ترکیه رسید [ October 9, 2005 12:53 PM ]
جام جم آنلاین: وزیر کشاورزی ترکیه شنبه شب 8 اکتبر تایید کرد حدود 2000 بوقلمون به علت ابتلا به بیماری آنفولانزای پرندگان (آنفولانزای مرغی) در یک مرکز پرورش طیور در غرب ترکیه مردند. به گزارش شبکه CNN – TURK ،... ادامه ...

لاک پشت دو سر در هاوانا همه را متحیر کرد [ October 5, 2005 02:06 PM ]
جام جم آنلاین: تصاویر مربوط به یک لاک پشت دوسر که در هاوانا ، پایتخت کوبا کشف شده است بلافاصله در سراسر اینترنت منتشر شده و تعجب بینندگان را بر انگیخته است. به گزارش سرویس عکس خبرگزاری رویترز که تنها... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ٧:٥۳ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ٢٤ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

آنفولانزای پرندگان به ترکیه رسید [ October 9, 2005 12:53 PM ]
جام جم آنلاین: وزیر کشاورزی ترکیه شنبه شب 8 اکتبر تایید کرد حدود 2000 بوقلمون به علت ابتلا به بیماری آنفولانزای پرندگان (آنفولانزای مرغی) در یک مرکز پرورش طیور در غرب ترکیه مردند. به گزارش شبکه CNN – TURK ،... ادامه ...

لاک پشت دو سر در هاوانا همه را متحیر کرد [ October 5, 2005 02:06 PM ]
جام جم آنلاین: تصاویر مربوط به یک لاک پشت دوسر که در هاوانا ، پایتخت کوبا کشف شده است بلافاصله در سراسر اینترنت منتشر شده و تعجب بینندگان را بر انگیخته است. به گزارش سرویس عکس خبرگزاری رویترز که تنها... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ٧:٥٢ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ٢٤ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

شهرداری هم به جنگ آموزشگاه‌های غیرمجاز کنکور می‌رود [ October 12, 2005 02:27 PM ]
بازتاب :مدیر عامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران گفت: تبلیغات آموزشگاه‌های غیرمجاز کنکور در شهر محدود می‌شود. ابوالقاسم وحدتی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا مرکز استان تهران افزود: شهرداری تهران درحال نصب ‪ ۸۰۰‬تابلوی تبلیغاتی دیواری در سطح... ادامه ...

تست‌هاى کنکور پنج گزینه‌اى مى‌شود [ October 12, 2005 02:26 PM ]
بازتاب :مدیر کل دفتر آزمون سازى و روانسنجى سازمان سنجش آموزش کشور از طراحى سؤالات پنج گزینه اى و پاسخ کوتاه در کنکور سراسرى سال‌هاى آینده خبر داد. دکتر اسدالله آسرایى، در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به سیاستهاى سازمان... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ٧:٥٢ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ٢٤ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

تکلیف شهریه دانشگاه آزاد ،یک ماه دیگر معلوم می شود [ October 17, 2005 01:31 PM ]
مرجع : خبرگزاری کار آفتاب : وزیر علوم، تحقیقات و فناوری،در اولین نشست مطبوعاتی خویش در خصوص کاهش شهریه دانشگاه‌‏ها، گفت: نظر کارشناسی خود را تا یک‌‏ماه آینده اعلام می‌‏کنیم. دکتر محمدی زاهدی افزود: این کار نیاز به آنالیز،... ادامه ...

ارتباط اینترنتی از طریق جریان برق [ October 12, 2005 06:09 PM ]
سایت خبری تحلیلی انتخاب : شرکت ماتسوشیتا تراشه جدیدی ساخته است که با کمک آن می توان از طریق پریز معمولی برق ارتباط اینترنتی باند پهن برقرار کرد. به گزارش " جام جم "با ساخت این تراشه دیگر نیازی به... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ٧:٥۱ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ٢٤ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

دوربینی که با آن پشت اجسام را هم می توان دید [ October 27, 2005 10:54 PM ]
مرجع : خبرگزاری موج آفتاب - یک شرکت آمریکایی اخیرا دوربین های نوینی را به بازار ارائه داده که لنز آن به کاربران این امکان را می دهد تا پشت اجسام مختلف از جمله کاغذ و پارچه و غیره را... ادامه ...

مغز انسان ،حس ششم دارد [ October 24, 2005 04:33 PM ]
مرجع : خبرگزاری فارس آفتاب : تحقیقات جدید در زمینه کارکرد مغز نشان می دهد بخشی از مغز انسان همچون حس ششم فعالیت می کند و قادر است به طور ناخودآگاه خطرات اطراف را تشخیص دهد. محققان دریافتند ؛بخشی... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ٧:٥۱ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ٢٤ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

جایزه جامعه جراحان بینی آمریکا به یک ایرانی [ November 6, 2005 05:03 PM ]
مرجع : خبرگزاری ایسنا آفتاب :محقق برتر علوم جراحی کشورمان، جایزه بین‌المللی سال 2005 کنگره جامعه جراحان بینی آمریکا را دریافت کرد. دکتر محسن نراقی، عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران که مقام اول پژوهش‌های علوم بالینی جراحی... ادامه ...

دانش آموزان ،دیگر تکلیف نمی نویسند [ November 5, 2005 12:02 PM ]
مرجع : خبرگزاری ایسنا آفتاب :معاون آموزش و پرورش شهر تهران با اعلام اجرای طرح کیفیت بخشی آموزشی در مدارس پایتخت گفت: تمرین از این پس جایگزین تکلیف دانش‌آموزان می‌شود. عراقی‌نیا با اشاره به تعریف مجدد تمامی فرایندهای کنونی... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ٧:٥٠ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ٢٤ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

فقط دو نفر از هر 96 دانشجوی اعزامی به ایران برمی گردند [ November 26, 2005 02:22 AM ]
مرجع : خبرگزاری فارس آفتاب:معاون علمی سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: از هر 96 نفر دانشجوی اعزامی به خارج از کشور، تنها دو نفر به کشور باز می‌‏گردند و از 125 نفر دانش‌‏آموز المپیادی 90 نفر در دانشگاه‌‏‌‏های آمریکا... ادامه ...

برای اسلامی کردن دانشگاه‌ها باید دروس دانشگاه اسلامی شود [ November 14, 2005 09:30 PM ]
آفتاب: آیت الله جوادی آملی روز شنبه در دیدار با وزیر علوم، تحقیقات و فن‌آوری یکی از راهکارهای اسلامی شدن دانشگاه‌ها را اسلامی کردن متون درسی دانشگاه برشمرد.آیت الله جوادی آملی در این دیدار با تجلیل از خدمات وزارت... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ٧:٤٩ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ٢٤ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

فروزنده : از محتوای دانشگاه اسلامی غافل شدیم [ January 25, 2006 12:40 AM ]
افتاب:قائم‌مقام دبیر کل جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی گفت: محتوای فعالیت دانشگاه اسلامی بسیار فراتر و پراهمیت‌تر از شکل و ظاهر آن است؛ چیزی که تا امروز کمتر در عرصه‌ آموزش عالی کشور مورد توجه قرار گرفته است. به گزارش... ادامه ...

دانشجویان از بهمن ماه ،شهریه های جدید پرداخت می‌کنند [ December 27, 2005 08:20 PM ]
مرجع : خبرگزاری فارس آفتاب: معاون آموزشی وزارت علوم گفت: در نیمسال دوم تحصیلی، دانشجویان قطعا شهریه های مصوب جدید را پرداخت می‌کنند. حسن خالقی افزود: در طرح ساماندهی شهریه مراکز آموزش عالی شهریه اکثر دانشگاههای کشور کاهش می‌یابد.... ادامه ...

طرح حذف آزمون استخدام ادواری سه شنبه تقدیم مجلس خواهد شد [ December 18, 2005 10:12 PM ]
آفتاب - سید حسن عباسی نماینده دلیجان و محلات گفت: طرح اصلاح ماده 69 قانون برنامه چهارم توسعه مبنی بر حذف آزمون استخدام ادواری در حال جمع آوری امضا است و سه شنبه تقدیم هیات رییسه مجلس خواهد شد.... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ٧:٤٩ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ٢٤ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

خانواده سیمپسن‌ها صدرنشین دنیا شد [ August 7, 2007 01:58 AM ]
"فیلم سیمپسن‌ها" با 3/47 میلیون دلار فروش در 6600 سینما در 75 کشور برای دومین هفته پیاپی پرفروشترین فیلم در سطح بین‌الملی شد و مجموع فروش خود را به 187میلیون دلار رساند. به گزارش خبرنگار مهر، ورایتی اعلام کرد... ادامه ...

مجلس،آماردانشجویان وزارت علوم را نپذیرفت ؟! [ February 27, 2006 06:48 PM ]
آفتاب: معاون حقوقی و پارلمانی وزارت علوم از عدم پذیرش آمار دانشجویی وزارت علوم در کمیسیون تلفیق خبر داد. به گزارش فارس؛ حسینی با تاکید بر اینکه آمار دانشجویان ارایه شده از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی بر... ادامه ...

خطر تعطیلی دوره های شبانه دانشگاهها [ January 25, 2006 01:12 AM ]
مرجع : خبرگزاری مهر آفتاب: معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با اعلام کاهش شهریه دوره های شبانه گفت: در صورتی که دانشگاه ها احساس کنند با روند کاهش شهریه، نمی توانند از عهده هزینه دانشگاه بر آیند،... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ٧:٤٧ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ٢٤ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

بکام در زمین باشد یا نباشد با ارزش است - فرانک لمپارد به تمجید از کاپیتان پیشین تیم ملی انگلیس پرداخت. به گزارش خبر گزاری دانشجویان ایران (ایسنا)‌ هافبک باشگاه چلسی و تیم ملی انگلیس در گفت‌وگو با SKY Sports گفت: رسیدن به ر کورد بازیهای ملی بابی چارلتون برای بکام فوق‌العاده است. او سالها در تیم ملی استثنایی کار کرده است. لمپارد اضافه کرد: حضور بکام در تیم چه در ترکیب اصلی باشد چه نباشد بسیار با ارزش است و رفتاری که او هنگام ورود به زمین از خود نشان می‌دهد قابل ستایش است. او یک پاسور بزرگ برای تیم است و وقتی پای عمل به میان بیاید می‌تواند آن توانایی‌هایی را که برابر قزاقستان از او دیدید نشان دهد. بکام با بازی در دیدار شنبه شب انگلیس برابر قزاقستان برای یکصد و ششمین بار پیراهن تیم ملی کشورش را به تن کرده و با حضور 10 دقیقه‌ای خود در زمین به عنوان جانشین تئو والکات یک پاس گل زیبا داد. بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ۸:٤۸ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ٢۳ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

با "علی کریمی" در تیم ملی دوران خوبی داشتم -

با "علی کریمی" در تیم ملی دوران خوبی داشتم -


سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: اولویت اول تیم ما در این فصل قهرمانی در لیگ برتر است.
امیر قلعه‌نویی درگفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهارکرد: از همان ابتدا نسبت به موفقیت تیم استقلال اعتقاد داشتم و با وجود تمامی انتقادهایی که بود معتقد بودم که استقلال مدعی قهرمانی است. درهر صورت انسان با امید زنده است و من باور قطعی دارم که اگر برخی اشکالات برطرف شود، استقلال صددرصد قابلیت قهرمانی در لیگ برتر را دارد. ما در این فصل با توجه به حضور در سه جبهه اولویت‌بندی‌ را انجام داده‌ایم و اولویت نخست ما قهرمانی در لیگ برتر سپس موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا و اولویت سوم ما قهرمانی جام حذفی است. وی درباره‌ی وقفه در مسابقات لیگ برتر نیز گفت: به هر حال با توجه به بازی‌های تیم ملی این وقفه به وجود آمده که ما نیز باید تمکین کنیم مشکلی وجود ندارد و ما تمرینات استقلال را ادامه می‌دهیم تا شرایط تیم حفظ شود از این تعطیلی نیز استفاده می‌کنیم تا برخی نقاط ضعف تیم را برطرف کرده و هماهنگی بازیکنان را افزایش دهیم.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ۸:٤٧ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ٢۳ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

قهرمانى لیگ اولویت ما است - ایران ورزشی-امیر قلعه نویى این بار هم مثل همیشه تیمش را قهرمان لیگ مى داند و مى گوید: «از همان ابتدا نسبت به موفقیت استقلال اعتقاد داشتم و با وجود تمامى انتقادهایى که مطرح مى شد معتقد بودم که استقلال مدعى قهرمانى است. انسان با امید زنده است و من باور دارم اگر اشکالات برطرف شود، استقلال صددرصد قابلیت قهرمانى در لیگ برتر را دارد. ما در این فصل با توجه به حضور در سه جبهه اولویت بندى را انجام داده ایم و اولویت ما قهرمانى در لیگ برتر، سپس موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا و اولویت سوم ما قهرمانى جام حذفى است. قصد داریم از این تعطیلى لیگ استفاده کنیم و برخى نقاط ضعف تیم را برطرف کنیم.» قلعه نویى شکایت از صدا و سیما را هم تکذیب مى کند: «به هیچ عنوان از شبکه سه یا برنامه ۹۰ شکایت نکرده ام. من تنها گفتم تریبونى در اختیار فردوسى پور قرار گرفته است.

وحید بیک مرادی ; ۸:٤٦ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ٢۳ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

قهرمانى لیگ اولویت ما است - ایران ورزشی-امیر قلعه نویى این بار هم مثل همیشه تیمش را قهرمان لیگ مى داند و مى گوید: «از همان ابتدا نسبت به موفقیت استقلال اعتقاد داشتم و با وجود تمامى انتقادهایى که مطرح مى شد معتقد بودم که استقلال مدعى قهرمانى است. انسان با امید زنده است و من باور دارم اگر اشکالات برطرف شود، استقلال صددرصد قابلیت قهرمانى در لیگ برتر را دارد. ما در این فصل با توجه به حضور در سه جبهه اولویت بندى را انجام داده ایم و اولویت ما قهرمانى در لیگ برتر، سپس موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا و اولویت سوم ما قهرمانى جام حذفى است. قصد داریم از این تعطیلى لیگ استفاده کنیم و برخى نقاط ضعف تیم را برطرف کنیم.» قلعه نویى شکایت از صدا و سیما را هم تکذیب مى کند: «به هیچ عنوان از شبکه سه یا برنامه ۹۰ شکایت نکرده ام. من تنها گفتم تریبونى در اختیار فردوسى پور قرار گرفته است.

وحید بیک مرادی ; ۸:٤٥ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ٢۳ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

لژیونرهاى اماراتى هر چه دوست دارند بگویند -


ایران ورزشى- لژیونرهاى اماراتى طى روزهاى گذشته اعتراضاتى مبنى بر عدم دعوت به تیم ملى انجام داده اند. على دایى سرمربى تیم ملى در مورد صحبت هاى لژیونرها مى گوید: کار خود را با قدرت انجام مى دهم و توجهى به مصاحبه بازیکنان شاغل در امارات نداریم بگذارید هرچه دوست دارند بگویند. دایى در مورد دیدار برابر کره شمالى مى گوید: بازى با کره شمالى براى ما اهمیت بسیار زیادى دارد. به سه امتیاز مهم این بازى نیاز داریم چون در ورزشگاه خانگى به میدان مى رویم. فیلم دیدارهاى حریف خود را آنالیز کرده و این تیم را به خوبى مى شناسم. سال هاى زیادى از دورانى که به این تیم لقب توفان زرد مى دادند گذشته است و امروز هراسى از رویارویى با آنها نداریم. بى شک کره شمالى حریف ضعیفى نیست و نتایج خوبى کسب کرده است؛ اما بعید مى دانم از تیم ما بهتر باشد. دایى ضمن ابراز ناراحتى از عدم حضور آندرانیک تیموریان و وحید هاشمیان مى گوید: این دو بازیکن از بهترین هاى تیم ملى هستند و نبود آنها براى ما خبر خوبى نیست؛ اما مطمئن هستم با توجه به جوانانى که در حال حاضر در تیم ملى هستند جاى آنها به راحتى پر مى شود.

وحید بیک مرادی ; ۸:٤٤ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ٢۳ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

-------------------------------------------------------------------------------- دایى نباید منت کریمى را بکشد - ایران ورزشی-هم به کریمى حق مى دهد هم به دایى. موفقیت دایى را دوست دارد و با کریمى هم رفاقت دیرینه اى دارد اما معتقد است دایى براى حضور هیچ بازیکنى در تیم ملى نباید خواهش کند و حرکت کریمى در خداحافظى از تیم ملى را به هیچ عنوان تایید نمى کند. بالاخره امتیاز پیام واگذار شد به احتمال بسیار زیاد مشکلات مالى هم حل خواهد شد… بله دیروز یک توافقى انجام شد و قرار است صددرصد امتیاز پیام به آقاى کیانى واگذار شود اما هنوز این انتقال به ثبت نرسیده وامید آن مى رود که طى روزهاى آینده این انتقال نهایى شود. فکر مى کنید با واگذارى امتیاز مشکلات مالى پیام حل شود احساس مى کنم با توجه به این نکته که مالک جدید کار تجارت انجام مى دهد بتواند مشکلات مالى بازیکنان را حل کند. بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ۸:٤٤ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ٢۳ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

-------------------------------------------------------------------------------- منیعى مسموم شد - ایران ورزشی-میثم منیعى هافبک تیم فوتبال استقلال تهران روز گذشته به دلیل مسمومیت شدید در بیمارستان آتیه بسترى شد. این هافبک استقلالى که مقابل مقاومت یکى از بهترین بازیکنان تیمش بود بازى مقابل استیل آذین را هم از دست داد. داماش به جوانان استقلال باخت تیم فوتبال جوانان استقلال که خود را براى رقابت هاى باشگاه هاى تهران آماده مى کند در دیدارى تدارکاتى بانتیجه یک-صفر تیم جوانان داماش تهران را شکست داد. دراین دیدار احسان پیرهادى براى استقلال گلزنى کرد. تیم فوتبال جوانان استقلال از زمان مدیریت على منصوریان به عنوان رییس آکادمى استقلال نتایج روبه رشدى را به دست آورده است.

وحید بیک مرادی ; ۸:٤۳ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ٢۳ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

سکوت در کمپ تیم ملى - ایران ورزشى- تمرین تیم ملى ساعت ۱۶ دیروز در کمپ تیم هاى ملى پیگیرى شد. همه بازیکنان حاضر در اردو در تمرین دیروز بودند تا على دایى در آخرین تمرینات تمام نفرات خود را به همراه داشته باشد. هادى عقیلى که مشکل سرماخوردگى داشت به تمرینات گروهى برگشته بود همچنین وحید طالب لو که در روزهاى گذشته مصدومیت جزیى را تحمل مى کرد به نظر آماده و به دور از مصدومیت بود و همراه با سایر گلرها تمرین کرد. بازیکنان با دویدن بدن ها را گرم کرده و آماده تمرین شدند. على دایى چند دقیقه اى درباره وضعیت تیم و تمرین صحبت کرد و بعد بازیکنان براى بازى دستگرمى به دو گروه آبى و قرمز تقسیم شدند. بازیکنان اصلى قرمزپوش شدند و آبى ها با کاور آبى صف آرایى کردند. این دیدار دستگرمى در ابتداى تمرین تنها ۲۰ دقیقه طول کشید. البته بازیکنان اصلاً به خود فشار نمى آوردند و در حین بازى رسول خطیبى از تیم ذخیره ها جاى خود را با سیدصالحى و فریدون زندى جاى خود را با مجتبى جبارى عوض کرد. بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ۸:٤۳ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ٢۳ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

داوران هفته پنجم اعلام شدند - ایران ورزشى- اسامى داوران دیدار هاى معوقه هفته پنجم لیگ برتر از سوى کمیته داوران اعلام شد. کمیته داوران فدراسیون فوتبال دیروز، داوران هفته پنجم لیگ برتر هشتم را به شرح زیر اعلام کرد. جمعه: 26/۷/۸۷- ساعت ۱۵ پیکان - ابومسلم، ورزشگاه شهید رجایى قزوین داور: سعید بخشى زاده- کمک ها: محمد نجفى- سخاوت سلیمان نژاد پاس همدان- راه آهن تهران، قدس همدان داور: هدایت ممبینى- کمک ها: نیکفر نیک نهاد- حمید غمزه پیام خراسان - استقلال اهواز، ثامن الائمه مشهد داور: قاسم واحدى- کمک ها: رسول فروغى- مجید ویشگاهى بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ۸:٤۱ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ٢۳ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

عکس : دختربچه 17 ساله صاحب 7 فرزند [ October 12, 2008 ]

Persianv.com At site

وحید بیک مرادی ; ۸:٢٦ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ٢۳ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

نکات مهم برای تهیه مربا و شربت [ February 21, 2007 05:47 AM ] کپک زدن و ترش شدن مربا و شربت این حالت در صورتی در مربا و شربت به وجود می آید که مربا یا شربت به حد کافی قوام نیامده باشد . اگر در یکی دو روز اول متوجه رقیق... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ۸:٢٥ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ٢۳ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

نکات مهم برای تهیه مربا و شربت [ September 10, 2007 02:30 AM ] کپک زدن و ترش شدن مربا و شربت این حالت در صورتی در مربا و شربت به وجود می آید که مربا یا شربت به حد کافی قوام نیامده باشد . اگر در یکی دو روز اول متوجه رقیق شدن... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ۸:٢٤ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ٢۳ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

آموزش آشپزی : حلوای 3 رنگ [ September 10, 2007 02:40 AM ] مواد لازم :کره 100 گرم آرد 1/2-2 پیمانه پودر شکر 1/2-1 پیمانهپودر هل سفید 1 قاشق سوپخوری پودر کاکائو 1 قاشق چایخوریزعفران (حل شده در آب جوش ) 1قاشق سوپخوری طرز تهیه : ابتدا آرد را را در ماهیتابه ای ریخته و روی... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ۸:٢۳ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ٢۳ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

آموزش آشپزی : حلوای آرد گندم [ September 10, 2007 02:44 AM ] مواد لازم :کره 100 گرم شکر 500 گرمزعفران ساییده شده 1 قاشق چایخوری آب جوش 2 قاشق سوپخوریآب 3 پیمانه پودر شکر 1قاشق سوپخوری روغن مایع 400 گرم آرد گندم (مخصوص نان سنگک) 750 گرم گلاب 2 پیمانهطرز... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ۸:٢۳ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ٢۳ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

آموزش آشپزی : شله زرد [ September 10, 2007 02:46 AM ] مواد لازم :کره 50 گرمبرنج 2 پیمانه آب 2لیتر شکر 5 پیمانهزعفران پودر شده 1 قاشق چایخوری آب جوش 2 قاشق سوپخوریگلاب 1/4 پیمانه خلال بادام مقداریطرز تهیه : برنج را پاک کرده و شسته و بمدت بیست و چهار... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ۸:٢۱ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ٢۳ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

اصلا اتفاقى نیفتاده! [ October 1, 2007 06:50 PM ]
ایران ورزشی-قهرمان المپیک آتن پس از باخت به حریف چین تایپه اى در دیدار نخست و حذف از مسابقات جهانى منچستر مى گوید: در اصل دیدار فینال در همان مرحله اول بین من و تکواندوکاى چین تایپه انجام شد،... ادامه ...

بوکسورها قبل از امریکادر امارات [ October 1, 2007 06:50 PM ]

ایران ورزشى ـ تیم ملى بوکس ایران براى اخذ روادید جهت حضور در مسابقات جهانى امریکا روز ۱۷ مهرماه راهى امارات مى شود.اعضاى تیم ملى بوکس ایران که خود را براى حضور در مسابقات جهانى امریکا آماده مى سازند،... ادامه ...

ما همیشه جوانمردانه باخته ایم! [ October 1, 2007 06:50 PM ]

ایران ورزشی-سرمربى تیم ملى تکواندو مى گوید: منچستر میدانى براى مسابقات بهترین بهترین هاست و همان طور که قبلاً نیز گفته ام هر بازى حکم فینال را دارد و از شرایط خاص خود برخوردار است. حسن ذوالقدر اظهار مى... ادامه ...

تکواندو در حسرت سهمیه المپیک [ October 1, 2007 06:46 PM ]

ایران ورزشى- بعد از حذف هادى ساعى، کرمى هم حذف شد. درحالى که همه امیدها دیروز به یوسف کرمى بود تا بلکه یک سهمیه نصیب ایران شود اما دومین تکواندوکار ایران هم با باخت به لوپز امریکایى همه را... ادامه ...

غیر قانونى بودن فعالیت هاى مجامع تکواندو [ September 26, 2007 06:23 PM ]

ایپنا - کمیسیون ماده ۱۰ قانون فعالیت احزاب و جمعیت ها، پس از بررسى هاى تکمیلى پرونده موجود مجمع تکواندوکاران ایران در تاریخ ۲/۱۱/۸۵ مصوبه انحلال آن توسط این کمسیون را صادر کرد. پس از مصوبه کمیسیون ماده ۱۰... ادامه ...

ترکیب امیدهاى کاراته مشخص شد [ September 26, 2007 06:19 PM ]

ایران ورزشى - ترکیب نهایى تیم ملى کاراته امید روز دوشنبه با انجام یک مسابقه در وزن منفى ۸۰ کیلوگرم و به علاوه ۸۰ کیلوگرم مشخص شد.تنها ۱۷ روز دیگر به زمان اعزام تیم ملى کاراته جوانان و امید... ادامه ...

هادى جمعه روى شیاپ چانگ منچستر [ September 26, 2007 06:17 PM ]

ایران ورزشى ـ کاپیتان تیم ملى تکواندو ایران براى آنکه سومین حضور خود در المپیک را تجربه کند حریفان قدرتمندى را پیش رو دارد. او که از المپیک ۲۰۰۰ سیدنى هم یک مدال برنز کسب کرده قبل از ترک... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ۱٠:٥٧ ‎ب.ظ ; دوشنبه ٢٢ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

شاید امسال در لیگ نباشم [ October 4, 2007 06:18 PM ]
ایران ورزشی-بهزاد خداداد گفت: با توجه به تمدید نکردن قراردادم از سوى باشگاه مس کرمان شاید امسال در لیگ شرکت نکنم.بهزاد خداداد تکواندوکار وزن دوم تیم ملى و باشگاه مس کرمان، در گفت وگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود:... ادامه ...

براى رسیدن به جایگاه مطلوب فاصله داریم [ October 4, 2007 06:18 PM ]

ایران ورزشی-نایب رییس فدراسیون ورزش هاى رزمى گفت: براى رسیدن به جایگاه اول آسیایى و جهانى با داشتن فاصله با قدرت هاى رزمى دنیا باید راه طولانى طى کنیم. محمد عسگرى در گفت وگو با باشگاه خبرنگاران افزود: براى... ادامه ...

پیروزى ووشوکاران نفت در فرانسه [ October 4, 2007 06:15 PM ]

ایران ورزشى -تیم منتخب ووشوى ایران که با نام نفت براى یک اردوى تدارکاتى به کشور فرانسه سفرکرده در دومین دیدارش مقابل این کشور به یک پیروزى دیگر دست یافت. ملى پوشان ووشو در بخش سانشوى آقایان و بانوان... ادامه ...

بعد از ناکامى در میدان جهانى منچستر... [ October 2, 2007 06:55 PM ]

ایران ورزشی-بدیهى است که مى توان بدون هیچ چون و چرایى گفت که تکواندو ایران در میدان جهانى منچستر باخت. همین! هرچقدرکه از نتایج مبارزات بانوان در این رقابت ها انتظار درخور توجهى نداشتیم ولى در عوض، شکست هادى... ادامه ...

پیروزى ووشوکاران ایران مقابل فرانسه [ October 2, 2007 06:51 PM ]

ایران ورزشى - تیم ملى ووشو ایران در قالب ۲ تیم سانشو مردان و زنان که براى برپایى یک اردوى تدارکاتى به کشور فرانسه سفر کرده است، صبح دیروز موفق شد در یک دیدار تدارکاتى مقابل تیم ملى فرانسه... ادامه ...

فدراسیون تکواندو دست به کار شد [ October 2, 2007 06:39 PM ]

ایران ورزشى - دبیر فدارسیون تکواندو مى گوید: هادى ساعى و یوسف کرمى در زمان اعزام به مسابقات منچستر انگلستان، در بالاترین شرایط آمادگى روحى و جسمى قرار داشتند ولى متأسفانه با وجود تمامى زحمات و تلاش هاى انجام... ادامه ...

اصلا اتفاقى نیفتاده! [ October 1, 2007 06:50 PM ]

ایران ورزشی-قهرمان المپیک آتن پس از باخت به حریف چین تایپه اى در دیدار نخست و حذف از مسابقات جهانى منچستر مى گوید: در اصل دیدار فینال در همان مرحله اول بین من و تکواندوکاى چین تایپه انجام شد،... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ۱٠:٥٧ ‎ب.ظ ; دوشنبه ٢٢ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

مربیگرى، اصلا! [ October 8, 2007 08:14 PM ]
ایران ورزشی-قهرمان المپیک ۲۰۰۴ آتن مى گوید: چنانچه یک درصد بدانم توانایى کسب مدال در المپیک را ندارم خیلى زود از تیم ملى خداحافظى خواهم کرد. هادى ساعى پس از بازگشت از رقابت هاى انتخابى منچستر ضمن بیان مطلب... ادامه ...

ذوالقدر براى یک مربى جوان کنار مى کشد [ October 8, 2007 08:08 PM ]

ایران ورزشی-حسن ذوالقدر سرمربى با سابقه تیم ملى تکواندو مى گوید که پیشنهاد کرده است تا مربى جوانى مسؤولیت سرمربیگرى تیم ملى را برعهده بگیرد. در جلسه روز شنبه که با هدف بررسى دلایل شکست ملى پوشان و عدم... ادامه ...

۲ غایب در اولین تمرین تکواندوکاران [ October 8, 2007 08:01 PM ]

ایران ورزشی-دور جدید تمرینات تیم ملى تکواندو در حالى از روز شنبه در آکادمى ملى المپیک آغاز شد که نفرات و اوزان اعزامى به رقابت هاى آسیایى هنوز مشخص نشده است. رقابت هاى انتخابى المپیک در قاره آسیا به... ادامه ...

تکواندوکاران ممنوع المصاحبه شدند! [ October 7, 2007 06:17 PM ]

ایران ورزشى - نشست رییس فدراسیون تکواندو، اعضاى کادر فنى و بازیکنان تیم ملى اعزامى به مسابقات جهانى کسب سهمیه المپیک در منچستر، بدون نتیجه خاصى به پایان رسید. در شرایطى این نشست به پایان رسید که عمده ترین... ادامه ...

امضا مى دهم که سهمیه مى گیرم [ October 7, 2007 06:09 PM ]

ایران ورزشی-ملى پوش تکواندو ایران در مسابقات جهانى منچستر مى گوید: مشکل اصلى من قرعه نبود و باید آرامش را در من حاکم مى کردند. یوسف کرمى پس از ناکام ماندن در کسب سهمیه المپیک در ارزیابى این رقابت... ادامه ...

قرارداد ۳ ماهه مربیان کره اى جودو [ October 7, 2007 06:09 PM ]

ایران ورزشى- ۴ مربى کره اى، پنجشنبه شب وارد ایران شدند تا درکنار مربیان داخلى، هدایت تیم هاى ملى مردان و بانوان جودو را در دست بگیرند. رییس فدراسیون جودو در مورد برنامه هاى آینده تیم ملى و این... ادامه ...

آغاز اردوى تیم ملى تکواندو [ October 7, 2007 06:08 PM ]

ایران ورزشى - بهترین و آماده ترین قهرمانان تکواندو ایران به مسابقات قاره اى براى کسب سهمیه المپیک اعزام مى شوند. با همین هدف اردوى تیم ملى تکواندو از روز گذشته مجددا برپا شده است. این مرحله از اردوهاى... ادامه ...

امکان موفقیت بوکسورها کم است [ October 7, 2007 05:52 PM ]

ایران ورزشی-فاصله کمتر از ۱۵ مانده به مسابقه هاى بوکس قهرمانى جهان در امریکا، ناظر کمیته ملى المپیک در این رشته، از لغو اعزام هاى برون مرزى و برگزار نشدن مسابقه هاى تدارکاتى تیم ملى انتقاد کرد و آن... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ۱٠:٥٦ ‎ب.ظ ; دوشنبه ٢٢ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

حضور ۸ تیم در لیگ ووشو [ October 11, 2007 09:37 PM ]
ایران ورزشى- اولین دوره لیگ ووشوى ایران ۲۵ مهر ماه ساعت ۱۴ در سالن آمفى تئاتر دفتر امور مشترک فدراسیون ها قرعه کشى خواهد شد. اولین دوره لیگ ووشو قرار است از اول آذر ماه سال جارى با حضور... ادامه ...

هواى تازه در تکواندو [ October 11, 2007 09:34 PM ]

ایران ورزشی-بالطبع پس از ناکامى تیم ملى تکواندو در رقابت هاى یک سال گذشته در کشور چین و انگلستان، در مقطع فعلى نیاز به یک شوک اساسى در جمع تکواندوکاران کاملا حس مى شود. این اتفاق ۳ روز پیش... ادامه ...

جودوکاران نیروهاى مسلح مشخص شدند [ October 10, 2007 09:35 PM ]

ایران ورزشی-انجام یک دیدار انتخابى در اردوى تیم جودوى منتخب نیروهاى مسلح، ترکیب نهایى این تیم براى حضور در رقابت هاى ارتش هاى جهان مشخص شد. براى کامل شدن ترکیب تیم منتخب جودوى نیروهاى مسلح عصر دوشنبه درسالن شهید... ادامه ...

مهماندوست بهترین انتخاب بود [ October 10, 2007 09:35 PM ]

ایران ورزشی-غلامحسن ذوالقدر سرمربى پرتلاش تیم ملى تکواندو در طول بیش از یک دهه گذشته زمینه کسب افتخارات فراوانى را فراهم کرده است و حضورش در کنار تیم ملى تکواندو همواره با سکونشینى ایران در میادین قاره اى، جهان... ادامه ...

اعزام تیم کوراش به مغولستان [ October 10, 2007 09:31 PM ]

ایران ورزشی-تیم کوراش ایران پنجشنبه ۳ آبان ماه راهى مسابقات جهانى مغولستان مى شود. نمایندگان ملى پوش کوراش ایران را منتخبان استان خراسان رضوى تشکیل مى دهند. این تیم با توجه به اینکه در جریان مسابقات جام پوریاى ولى... ادامه ...

ذوالقدر: صلاح بود کنار بروم [ October 9, 2007 09:40 PM ]

ایران ورزشی-سرمربى سابق تیم ملى تکواندو مى گوید: به خاطر مصالح ملى از این سمت کناره گیرى کردم. غلامحسن ذوالقدر ادامه مى دهد: استفاده از یک نیروى جوان در کادر فنى تیم ملى پیشنهاد بنده بود بنابراین بعد از... ادامه ...

تعویق در نشست اتحادیه کونگ فو آسیا [ October 8, 2007 08:19 PM ]

ایران ورزشی-سرپرست فدراسیون کونگ فو از تعویق نشست اتحادیه آسیا خبر مى دهد. على منتظرى در گفت وگو با ایسنا اظهار مى کند: پیش از این قرار بود تا ۲۵ مهر، جلسه اتحادیه کونگ فو آسیا برگزار شود، ولى... ادامه ...

على آبادى، عسگرى را نایب رییس رزمى کرد [ October 8, 2007 08:14 PM ]

ایران ورزشی-طى حکمى از سوى معاون رییس جمهور و رییس سازمان تربیت بدنى، محمد عسگرى به عنوان نایب رییس فدراسیون ورزش هاى رزمى منصوب شد. به نقل از پایگاه خبرى سازمان تربیت بدنى، در این حکم آمده است: به استناد... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ۱٠:٥٥ ‎ب.ظ ; دوشنبه ٢٢ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

تیم ملى بوکس مى پرد [ October 17, 2007 11:35 PM ]
ایران ورزشى- امروز سفارت امریکا تکلیف تیم ملى بوکس را مشخص مى کند. درحالى که ملى پوشان بوکس ایران تنها ۲ روز تا پرواز به امریکا فرصت حضور در مسابقه هاى جهانى المپیک دارند اما یک بوکسور و ۷... ادامه ...

ملى پوشان کاراته بدون داوران ایرانى در ترکیه [ October 16, 2007 08:36 PM ]

ایران ورزشی-با رایزنى مسؤولان فدراسیون کاراته مشکلات اعزام تیم هاى ملى جوانان و امید به رقابت هاى جهانى برطرف شد. در حالى که دامنه مشکلات فدراسیون کاراته در حال گسترش است و همین مشکلات مانع از اعزام تیم هاى... ادامه ...

بلیت کره براى قهرمان تکواندوى جام دوستى [ October 15, 2007 08:51 PM ]

ایران ورزشى - رقابت هاى تکواندو جام دوستى ایران و کره جنوبى اواخر هفته جارى در سالن خانه تکواندو برگزار مى شود.همزمان با چهلمین سال روابط دوستانه ایران و کره جنوبى، یک دوره مسابقه هاى تکواندو با عنوان جام... ادامه ...

استعفاى رییس کمیته داوران کاراته [ October 14, 2007 10:02 PM ]

ایران ورزشى -رییس کمیته داوران فدراسیون کاراته از سمتش استعفا کرد. محمد على مردانى با تایید این استعفا مى گوید: روز جمعه ۱۰ داور اعزامى به مسابقه هاى جهانى کاراته ترکیه، مطابق با نظر سازمان تربیت بدنى و به دلیل... ادامه ...

جلوگیرى از اعزام ملى پوشان کاراته به ترکیه! [ October 14, 2007 10:02 PM ]

ایران ورزشی-از سفر ۱۰ داور کاراته براى شرکت در پنجمین دوره مسابقه هاى جهانى به میزبانى ترکیه جلوگیرى شد. این در حالى است که رییس فدراسیون از اعزام تیم ملى کاراته جوانان و امید به این رقابت ها نیز... ادامه ...

بوکسورهاه به آمریکا مى روند [ October 14, 2007 10:02 PM ]

ایران ورزشى ـ با صدور روادید ۴-۳ نفر باقیمانده از تیم، ملى پوشان بوکس ایران پنجشنبه براى شرکت در مسابقه هاى جهانى به امریکا مى روند. بعد از اینکه تیم ملى بوکس ایران که با بدشانسى مسابقه کمربند طلایى... ادامه ...

حضور ۸ تیم در لیگ ووشو [ October 11, 2007 09:37 PM ]

ایران ورزشى- اولین دوره لیگ ووشوى ایران ۲۵ مهر ماه ساعت ۱۴ در سالن آمفى تئاتر دفتر امور مشترک فدراسیون ها قرعه کشى خواهد شد. اولین دوره لیگ ووشو قرار است از اول آذر ماه سال جارى با حضور... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ۱٠:٥٤ ‎ب.ظ ; دوشنبه ٢٢ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

تمام مدعیان باید در رقابت هاى انتخابى [ October 20, 2007 07:08 PM ]
ایران ورزشی-جلسه کمیته فنى تیم هاى ملى در فدراسیون تکواندو سرنوشت ملى پوشان اعزامى به مسابقات آسیایى ویتنام را مشخص کرد. رضا مهماندوست که به تازگى بر کرسى مربیگرى تیم ملى تکیه زده با در نظر گرفتن اردوى شبانه... ادامه ...

درخشش تهرانى ها در روز اول [ October 20, 2007 07:08 PM ]

ایران ورزشى - اولین روز از رقابت هاى تکواندو جام دوستى با درخشش تکواندوکاران تهران و توابع پنجشنبه شب گذشته خاتمه یافت. اولین دوره رقابت هاى تکواندو جام دوستى که به مناسبت چهلمین سال دوستى ایران و کره جنوبى... ادامه ...

بوکسورها پریدند، بدون سرمربى! [ October 20, 2007 06:54 PM ]

ایران ورزشى - تیم ملى بوکس ایران بامداد امروز به امریکا رفت، بدون سرمربى و سرپرست! بوکسورهاى ایران که در مسابقه هاى قهرمانى آسیا هیچ سهمیه اى دشت نکردند امروز در حالى از ترکیه به امریکا مى روند تا... ادامه ...

جدال ۳۰ تیم در نخستین دوره جام دوستى تکواندو [ October 18, 2007 07:49 PM ]

ایران ورزشى ـ مدعیان تکواندو کشور در قالب ۳۰ تیم استانى براى رقابتى حساس و دیدنى روى شیاپ چانگ جام دوستى تکواندو به رقابت خواهند پرداخت تا سرنوشت قهرمانان این رویداد در مصافى نزدیک مشخص شود. به این ترتیب... ادامه ...

اعزامى ها با مبارزه انتخابى مشخص مى شوند [ October 18, 2007 07:49 PM ]

ایران ورزشى- اوزان اعزامى تیم ملى تکواندو براى مسابقه هاى ویتنام مشخص شد. بعدازظهر روزگذشته بالاخره پس از چند روز انتظار، جلسه فوق العاده اى که بعد از سرمربیگرى رضا مهماندوست منتظرش بودیم برگزار شد و طى آن معلوم... ادامه ...

اردوى شبانه روزى براى تکواندوکاران [ October 17, 2007 11:48 PM ]

ایسنا - مدیر فنى تیم ملى تکواندو درباره آغاز دور جدید اردوهاى تیم ملى گفت: این اردوها براى اولین بار از ۱۶ سال گذشته تا کنون که سرمربى تیم ملى بوده ام، به صورت شبانه روزى برگزار خواهد شد.... ادامه ...

کونگ فو آزاد در مسابقات بین قاره اى [ October 17, 2007 11:48 PM ]

ایران ورزشى - در صورت موافقت شوراى برون مرزى سازمان تربیت بدنى، تیم فرى کونگ فوى کشورمان (کونگ فو آزاد) به سومین دوره مسابقات جهانى بین قاره اى اعزام مى شود. در این رقابت ها که قرار است ۲... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ۱٠:٥۳ ‎ب.ظ ; دوشنبه ٢٢ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

مراکش میزبان سال ۲۰۰۹ کاراته [ October 22, 2007 11:45 PM ]
ایران ورزشی-اجلاس هیات رییسه فدراسیون جهانى کاراته WKF در استادیوم المپیک باغچه لر استانبول برگزار شد و در این جلسه علاوه بر ارایه گزارش مسؤولان کمیته هاى مختلف فدراسیون جهانى، موارد گوناگونى بررسى و تصویب شد. به گزارش ایسنا،... ادامه ...

تکواندوکاران تهرانى قهرمان شدند [ October 21, 2007 08:23 PM ]

ایران ورزشی-جدال بزرگان تکواندو ایران با قهرمانى پایتخت نشینان پایان یافت. در روز دوم مسابقات تکواندو جام دوستى ایران و کره جنوبى، مبارزات اوزان دوم، چهارم، ششم و هشتم برگزار شد تا با پایان رقابت هاى انفرادى سرنوشت جام... ادامه ...

ناکامى جودوکاران در هند [ October 21, 2007 08:21 PM ]

مهر - تنها جودوکار ایران در روز دوم رقابت هاى المپیک ارتش هاى جهان با شکست مقابل حریف خود از گردونه رقابت ها حذف شد. در ادامه رقابت هاى جودوى المپیک ارتش هاى جهان رقابت هاى اوزان ۸۱ و... ادامه ...

لیگ ووشو قرعه کشى شد [ October 21, 2007 08:20 PM ]

ایران ورزشى ـ مراسم قرعه کشى اولین دوره رقابت هاى لیگ برتر ووشو برگزار شد. این مسابقات از ۹ آذرماه با حضور ۱۰ تیم و در ۲ گروه ۵ تیمى و به صورت رفت و برگشت و متمرکز به... ادامه ...

کاراته قهرمانى جهان [ October 21, 2007 08:17 PM ]

ایران ورزشی-رقابت هاى کاراته قهرمانى جوانان و امید جهان نخستین روز خود را با کسب مدال طلا توسط چهار کشور از سه قاره پشت سر گذاشت. به گزارش مهر، این رقابت ها با حضور۱۲۴۳ کاراته کاى دختر و پسر... ادامه ...

کاراته ایران در فینال [ October 20, 2007 07:12 PM ]

فارس- تیم کومیته امید ایران با غلبه بر روسیه به دور نهایى مسابقات جهانى ترکیه راه یافت. در این رقابت ها که با حضور ۱۲۶۰ کاراته کار از ۸۲ کشور در استانبول ترکیه جریان دارد تیم کومیته امید ایران... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ۱٠:٥٢ ‎ب.ظ ; دوشنبه ٢٢ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

عالمى سرپرست فدراسیون کاراته شد [ October 23, 2007 10:10 PM ]
ایران ورزشی-باز هم فدراسیون کاراته و باز هم اخبارى که از حواشى آن گذر مى کند! روز گذشته طى حکمى از سوى على آبادى رییس سازمان تربیت بدنى سرپرست جدید فدراسیون کاراته مشخص شد و طى این حکم محمدحسن... ادامه ...

صدرنشین لیگ نقش جهان تکواندو در جام تولوز [ October 23, 2007 09:58 PM ]

ایران ورزشى - تیم تکواندو مجتمع فرهنگى - ورزشى جوانه به عنوان تنها نماینده ایران در جام بین المللى تولوز فرانسه حضور خواهد یافت و در این دوره از پیکارها براى حضور در جمع سکونشینان و کسب جام قهرمانى... ادامه ...

هادى؛ میهمان قدرتمند [ October 22, 2007 11:51 PM ]

ایران ورزشی-تیم ملى تکواندو بعد از تغییر و تحولاتى که اخیرا شامل حالش شد، در یکى از تصمیم گیرى هایش خود را ملزم کرد تا از هادى ساعى کاپیتان پرآوازه تکواندو کشورمان براى مسابقه هاى آسیایى ویتنام در یک... ادامه ...

برترین بانوان تکواندوکار کشور [ October 22, 2007 11:48 PM ]

ایران ورزشى - حساسیت رقابت هاى تکواندو جام دوستى ایران و کره جنوبى در میان بانوان نیز بسیار زیاد است. زهرا سروى طى گفت و گویى با اشاره به این موضوع افزود: منتخبان ۲۴ استان با توجه به جوایز... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ۱٠:٥٢ ‎ب.ظ ; دوشنبه ٢٢ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

افتتاح نخستین مدرسه تکواندو کشور [ October 25, 2007 08:02 PM ]
ایران ورزشى - فدراسیون تکواندو با هدف توسعه سرانه آموزشى این رشته، نخستین مدرسه تکواندو کشور را در تهران افتتاح کرد. اولین مدرسه تکواندو کشور پس از بررسى طرح ها کارشناسى و جوانب امر از جمله ساختار آموزش تکواندو... ادامه ...

روز سرنوشت تکواندو [ October 24, 2007 09:09 PM ]

امروز چهارشنبه است؛ روزى که تیم ملى تکواندوى ایران دو نماینده اعزامى خود به مسابقه هاى آسیایى ویتنام را مى شناسد. قرار است که در مبارزات درون اردویى در اوزان اول و سوم ملى پوشانى که داعیه گرفتن سهمیه... ادامه ...

امروز حواسمان جمع است [ October 24, 2007 09:09 PM ]

فارس -قهرمان جام جهانى تایلند گفت: داورى هاى مسابقات انتخابى تکواندو باید زیر نظر کادر فنى صورت گیرد. مهدى بى باک افزود: در این رقابت ها سطح همه تکواندوکاران یکسان و مبارزات از حساسیت فراوانى برخوردار است، بنابراین داورى... ادامه ...

دیدار کونگ فوکاران با على آبادى [ October 24, 2007 09:07 PM ]

ایران ورزشى - نشست على آبادى رییس سازمان تربیت بدنى و مسؤولان و قهرمانان کونگ فو، امروز چهارشنبه در محل سازمان تربیت بدنى برگزار مى شود. در این جلسه که علاوه بر رییس سازمان، محمد هادى حسام معاون سازمان... ادامه ...

برگزارى نهمین کنگره جهانى ووشو [ October 24, 2007 09:06 PM ]

ایران ورزشى - فدراسیون جهانى ووشو IWUF دستور جلسه نهمین کنگره جهانى را در حاشیه مسابقات جهانى چین اعلام کرد. از جمله مهم ترین موارد کنگره فدراسیون جهانى ووشو مى توان به ارایه گزارش یوزایکینگ رییس فدراسیون جهانى، تصویب... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ۱٠:٥٠ ‎ب.ظ ; دوشنبه ٢٢ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

مشت طلایى سپه وند روى رینگ [ October 25, 2007 08:25 PM ]
ایران ورزشى - نخستین روز مسابقه هاى بوکس قهرمانى جهان با پیروزى مرتضى سپه وند به پایان رسید. مسابقه هاى بوکس قهرمانى جهان سه شنبه به وقت ایران با حضور ۶۹۳ بوکسور از ۱۲۱ کشور به صورت رسمى با... ادامه ...

قضاوت ۵ ایرانى در مسابقات آسیایى [ October 25, 2007 08:20 PM ]

ایران ورزشى - کمیته داوران فدراسیون کونگ فو نفرات پیشنهادى خود را جهت اعزام به مسابقات هنرهاى رزمى آسیا اعلام کرد.اصغر میرگلى رییس کمیته داوران فدراسیون کونگ فو در این باره مى گوید: «از آنجایى که طبق آیین نامه... ادامه ...

ایستگاه آخر مدعیان گروه اول [ October 25, 2007 08:20 PM ]

ایران ورزشى- هفته هاى هشتم و نهم لیگ دسته یک تکواندو، جام نقش جهان با جدال ۸ تیم پایان خواهد یافت تا آخرین دیدار مدعیان گروه اول این رقابت ها با مشخص شدن سکونشینان این گروه پایان یابد. در... ادامه ...

ساعى و خداداد مسافران ویتنام [ October 25, 2007 08:14 PM ]

ایران ورزشى - رقابت هاى انتخابى تیم ملى تکواندو دیروز صبح بر روى شیاپ چانگ خانواده تکواندو سرنوشت مسافران هوشیمینه ویتنام را مشخص کرد و هوگوپوشان وزن سوم براى پوشیدن پیراهن تیم ملى جهت حضور در رقابت هاى آسیایى... ادامه ...

دوره هاى داورى کونگ فو [ October 25, 2007 08:02 PM ]

ایران ورزشى- کمیته آموزش فدراسیون کونگ فو، آیین نامه جدید دوره هاى داورى این فدراسیون را تدوین کرد. تدوین آیین نامه هاى اجرایى دوره هاى داورى با هدف پرورش داوران خبره از لحاظ تئورى و عملى و تغییر در... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ۱٠:٤٩ ‎ب.ظ ; دوشنبه ٢٢ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

مس در صدر تکیه زد [ October 28, 2007 06:26 PM ]
ایران ورزشى - با برگزارى ۵ دیدار از رقابت هاى لیگ تکواندو باشگاههاى کشور چهره تیم هاى صعود کننده به لیگ برتر مشخص شد. تیم هاى حاضر درگروه اول این رقابت ها جمعه گذشته مسابقات هفته هاى هشتم و... ادامه ...

صدرنشینى پاس در لیگ... [ October 28, 2007 06:24 PM ]

ایران ورزشى - در پایان هفته دوم لیگ دسته یک کاراته که در مرکز آموزش فدراسیون برگزار شد، تیم پاس با کسب ۱۲ امتیاز تیمى و یکصد و چهار امتیاز انفرادى در صدر این رقابت ها قرار گرفت. بدین... ادامه ...

قهرمانى بوکس جهان - امریکا [ October 28, 2007 06:10 PM ]

ایران ورزشى - چهارمین روز مسابقه هاى بوکس قهرمانى جهان در امریکا با صعود نماینده ایران به جمع ۱۶ نفر نهایى به پایان رسید. در ادامه مسابقه هاى بوکس قهرمانى بزرگسالان جهان در شیکاگو و در وزن ۶۴کیلوگرم مرتضى... ادامه ...

ساعى خوش شانس بود [ October 27, 2007 07:23 PM ]

ایران ورزشى - در دیدار انتخابى که بالاخره روز چهارشنبه گذشته برگزار شد، براى بار مجدد هادى ساعى توانست جواز حضور خود در مسابقه هاى ورودى المپیک ویتنام را به دست آورد. در مسابقه انتخابى مذکور و طى دیدارى... ادامه ...

آخرین اخبار نقل و انتقالات تکواندو [ October 27, 2007 07:21 PM ]

مهر - در حالى که رقابت هاى تکواندو جام نقش جهان روزهاى پایانى خود را سپرى مى کند برخى تیم ها در تکاپوى جذب نفرات سرشناس براى حضور قدرتمند در لیگ برتر هستند. تیم هاى برتر رقابت هاى لیگ... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ۱٠:٤٩ ‎ب.ظ ; دوشنبه ٢٢ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

درخشش بانوان ایرانى در تکواندو [ April 28, 2008 11:29 PM ]
ایران ورزشى- ملى پوشان تکواندوى کشورمان در روز نخست مسابقات قهرمانى آسیا یک مدال طلا و یک نشان نقره کسب کردند. در ادامه مسابقات تکواندوى قهرمانى آسیا در شهر «هنان» چین، علیرضا نصر آزادانى نماینده وزن۷۲- کیلوگرم کشورمان با... ادامه ...

مشکلات بوکسور المپیکی ایران [ April 12, 2008 12:04 AM ]

مرتضی سپه‌وند حدود چهار ماه پیش در مسابقات قهرمانی جهان در آمریکا با صعود به مرحله یک چهارم نهایی دست به کار بزرگی زد و نخستین بوکسور ایرانی لقب گرفت که توانست به جمع هشت نفر پایانی صعود کند.... ادامه ...

درخشش خوش جمال در میان بانوان [ March 17, 2008 11:51 PM ]

اما در میان بانوان سارا خوش جمال فکرى بالاترین تعداد آرا را به خود اختصاص داد. سارا خوش جمال فکرى تکواندوکار وزن ۴۸- کیلوگرم کشورمان اولین سهمیه حضور در المپیک را براى بانوان ایرانى به دست آورد. او در... ادامه ...

9 مدال دست‌آورد تکواندوی ایران در هلند [ February 25, 2008 11:49 PM ]

سی و پنجمین دوره پیکارهای بین‌المللی تکواندوی هلند با درخشش تکواندوکاهای ایران به پایان رسید. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در این مسابقات که با حضور بیش از 750 تکواندوکا از روز شنبه درآیندهوون هلند آغاز شده بود،... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ۱٠:٤۸ ‎ب.ظ ; دوشنبه ٢٢ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

ساعی آماده مسابقه با "کرمی" هستم [ June 22, 2008 12:03 AM ]
هادی ساعی گفت: در جریان تمرینات مشترک با تیم ملی تکواندوی دانشجویان از روی یک ضربه‌ی ناخواسته و در شرایطی که انتظار آن را نداشتم، از ناحیه‌ی استخوان روی دست دچار شکستگی جزیی شدم و بنا به تشخیص پزشک... ادامه ...

"بهزاد خداداد" در آستانه‌ی‌ حذف [ June 7, 2008 11:51 PM ]

بهزاد خداداد، ملی پوش وزن اول المپیکی ایران، به دلیل بی نظمی و غیبت‌های متوالی از حضور در تمرینات تیم ملی تکواندو، در آستانه حذف از اردوها قرار گرفت. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، خداداد که در جریان... ادامه ...

در صورت شرایط برابر "ساعی" و "کرمی" [ May 30, 2008 08:44 PM ]

تیم ملی تکواندو بزرگسالان ایران پس از کسب مقام قهرمانی در مسابقات بین‌المللی آذربایجان دور جدید تمرینات خود را از فردا (شنبه) بعدازظهر در خانه‌ی تکواندو پیگیری خواهد کرد. سرمربی تیم ملی تکواندو در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری... ادامه ...

ساعی با گلایه از شایعه‌سازان [ May 6, 2008 01:13 AM ]

هادی ساعی برای چندمین بار تاکید کرد که ‌برای اعزام در دو المپیک گذشته انتخابی زده و این بار هم برایش تفاوتی ندارد و در صورت صلاحدید مربیان برای المپیک پکن هم انتخابی خواهد زد. ملی‌پوش وزن سوم المپیک... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ۱٠:٤۸ ‎ب.ظ ; دوشنبه ٢٢ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

مسابقات جهانی تکواندو دانشجویان [ July 18, 2008 11:28 PM ]
نخستین روز از مسابقات جهانی تکواندو دانشجویان با کسب یک مدال طلا برای نمایندگان ایران همراه بود. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، رقابت‌های تکواندو دانشجویان جهان با حضور 270 تکواندوکار از 42 کشور جهان از روز پنج‌شنبه در... ادامه ...

برای "ساعی" آرزوی موفقیت می‌کنم [ July 5, 2008 12:39 AM ]

یوسف کرمی گفت: دو بار انتخابی من برابر "ساعی" به تعویق افتاد و هر بار مجبور به کاهش وزن شدم. در نهایت برای آمادگی لازم برای برگزاری انتخابی مقابل ساعی در روز پنج‌شنبه، برای سومین بار هفت کیلوگرم از... ادامه ...

ساعی:تا 22 تیر مجاز به انجام مسابقه نیستم [ July 1, 2008 11:45 PM ]

به فاصله‌ی کمتر از 48 ساعت تا برگزاری مسابقه انتخابی اوزان اول و سوم المپیک، هادی ساعی گفت: مطابق با نظر مکتوب دکتر رازی، پزشک معالج‌ام تا 22 تیر مجاز به انجام مسابقات نیستم. کاپیتان تیم ملی تکواندو در... ادامه ...

تکواندوکا المپیکی ایران در اردوی کره [ June 22, 2008 06:52 PM ]

سارا خوش‌جمال فکری گفت: با تبعیت از تصمیمات فدراسیون در سه مسابقه انتخابی شرکت کردم و به سه پیروزی دست یافتم. ملی‌پوش وزن اول المپیک تکواندو بانوان ایران در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: از آنجا... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ۱٠:٤٧ ‎ب.ظ ; دوشنبه ٢٢ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

آمادگی زیاد کار دستم داد! [ August 11, 2008 10:53 PM ]
علی معلومات آمادگی زیادش را دلیل ناکامی در رقابت های جودو بازی‌های المپیک پکن برشمرد! به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) از پکن، معلومات که در روز سوم بازی‌ها امیدهای زیادی برای بدست آوردن نخستین نشان کاروان ایران... ادامه ...

کارم از بقیه سخت تر است [ July 28, 2008 09:49 PM ]

ایران ورزشى _ دو طلا و دو برنز جهانى در کارنامه نماینده ۶۶ -کیلوگرم کشورمان باعث شد او به عنوان یکى از نوابغ جودوى جهان مطرح شود. آرش میر اسماعیلى از المپیک سیدنى مقام پنجمى را به ارمغان آورد... ادامه ...

تکواندو شرایط ایده آل ندارد [ July 24, 2008 07:30 PM ]

فارس - اصغر رحیمى ناظر فدراسیون تکواندو گفت: شرایط آماده سازى تیم ملى ایران براى حضور در بازیهاى المپیک ایده آل نبوده؛ اما سعى کرد ه ایم که هر آنچه مى خواهند در اختیارشان قرار دهیم. فشار روانى که کادر... ادامه ...

ساعی:اکنون از جان مایه می‌گذارم [ July 22, 2008 08:56 PM ]

قهرمان تکواندو بازی‌های المپیک آتن گفت: فکر می‌کنم همه‌ی آیتم‌های بدنی‌ام نسبت به بازی‌های المپیک آتن بهتر شده و برای کسب خوش رنگ‌ترین مدال به پکن می‌روم. هادی ساعی دارنده‌ی دو مدال برنز و طلای بازی‌های المپیک سیدنی و... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ۱٠:۳٧ ‎ب.ظ ; دوشنبه ٢٢ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

آرش میراسماعیلی خداحافظی کرد [ August 11, 2008 10:54 PM ]
آرش میراسماعیلی، قهرمان جودو ایران پس از حذف از بازی‌های المپیک پکن برای همیشه از دنیای ورزش قهرمانی خداحافظی کرد. قهرمان دو دوره‌ی جهان و دارنده‌ی چندین مدال جهانی و آسیایی در گفت‌وگو با خبرنگار اعزامی خبرگزاری دانشجویان ایران... ادامه ...

آمادگی زیاد کار دستم داد! [ August 11, 2008 10:53 PM ]

علی معلومات آمادگی زیادش را دلیل ناکامی در رقابت های جودو بازی‌های المپیک پکن برشمرد! به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) از پکن، معلومات که در روز سوم بازی‌ها امیدهای زیادی برای بدست آوردن نخستین نشان کاروان ایران... ادامه ...

کارم از بقیه سخت تر است [ July 28, 2008 09:49 PM ]

ایران ورزشى _ دو طلا و دو برنز جهانى در کارنامه نماینده ۶۶ -کیلوگرم کشورمان باعث شد او به عنوان یکى از نوابغ جودوى جهان مطرح شود. آرش میر اسماعیلى از المپیک سیدنى مقام پنجمى را به ارمغان آورد... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ۱٠:۳٧ ‎ب.ظ ; دوشنبه ٢٢ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

از امروز براى المپیک بعدى آماده شوید [ September 4, 2008 12:26 AM ]
ایران ورزشى - ریییس جمهور با تبریک و قدردانى از «هادى ساعى» به خاطر کسب پر افتخار مدال طلا در بازیهاى المپیک ۲۰۰۸ پکن، از زحمات و تلاش هاى همه دست اندرکاران تیم هاى ورزشى به ویژه از سازمان... ادامه ...

پیام احمدی‌نژاد به مناسبت قهرمانی هادی ساعی [ August 23, 2008 01:12 AM ]

رییس جمهور کشورمان به مناسبت قهرمانی هادی ساعی در المپیک پکن پیام داد. به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، متن پیام دکتر محمود احمدی‌نژاد به این شرح است: «قهرمان سرافراز ایران اسلامی، برادر عزیزم جناب آقای... ادامه ...

ساعی: به حضور در دیدار فینال امیدوارم [ August 19, 2008 12:39 AM ]

هادی ساعی پس از مراسم قرعه‌کشی مسابقات تکواندو المپیک پکن گفت: به راهیابی به دیدار فینال امیدوارم و همه توان خود را برای کسب پیروزی به کار خواهم بست. المپین وزن سوم تکواندو ایران در گفت‌وگو با خبرنگار اعزامی... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ۱٠:۳٦ ‎ب.ظ ; دوشنبه ٢٢ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

آرش میراسماعیلی، سرمربی تیم ملی شد [ September 30, 2008 02:04 AM ]
طی حکمی از سوی "عبدالجلیل رضوی"، رییس فدراسیون جودو آرش میراسماعیلی به عنوان سرمربی تیم ملی جودو بزرگسالان منصوب شد. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، میراسماعیلی که در بازی‌های المپیک 2008 پکن رسما از حضور در عرصه‌ی قهرمانی... ادامه ...

اولین مدال آور کاروان پارالمپیک [ September 8, 2008 07:01 PM ]

ایران ورزشی-اولین مدال در اولین روز. دیروز همان اتفاقى افتاد که همه انتظارش را داشتند. سعید رحمتى جودوکار ۶۰ کیلو در اولین روز بازى هاى پارالمپیک اولین مدال کاروان مهرعلوى را به اردوى ایران آورد. جودوکار ایرانى صبح در... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ۱٠:۳٥ ‎ب.ظ ; دوشنبه ٢٢ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

مسابقه هاى انتخابى تیم ملى بوکس [ October 12, 2008 12:21 AM ]
ایران ورزشى- مرتضى سپهوند از حضور در مسابقات انتخابى تیم ملى بزرگسالان انصراف داد. رقابت هاى انتخابى تیم ملى بوکس در حالى از امروز شروع مى شود که مشتزن المپیکى ایران از حضور در این مسابقه هاى انتخابى بزرگسالان... ادامه ...

«محسن اشرفی» به مدال طلا دست یافت [ October 5, 2008 12:36 AM ]

"محسن اشرفی" ملی پوش کاتای تیم ملی کاراته بزرگسالان ایران به نشان طلای مسابقه‌های بین‌المللی آلمان دست یافت. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، تیم ملی کاراته بزرگسالان ایران با هدف حضور در مسابقه‌های جهانی ژاپن هم‌اکنون در یک... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ۱٠:۳٥ ‎ب.ظ ; دوشنبه ٢٢ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

اسدالله رضایی: طالقانی بی‌اختیار است [ March 4, 2006 12:27 AM ]
سلام:اسدالله رضایی رئیس سازمان لیگ کشتی از سوی فدراسیون کشتی برکنار شد و این در حالی است که رئیس این فدراسیون برکناری رضایی را خواسته مجمع اعلام کرده است. رضایی در رابطه با برکناری خود گفت: «در ابتدا آقای... ادامه ...

به هیچ چیز فکر نمی‌کنم [ March 4, 2006 12:06 AM ]

ایسکانیوز ـ این روزها تیم ملی کشتی آزاد در حوالی حاشیه قراردارد و پس از قهرمانی در جام جهان و جام تختی در ارتباط با بحث انتخاب سرمربی برای تیم کشتی آزاد کشورمان، ورزش اول کشور به حاشیه نزدیک... ادامه ...

رفتن رضایی برای طالقانی دردسر ساز می‌شود [ March 3, 2006 11:55 PM ]

ایسکانیوز-نایب رییس هیات کشتی استان مازندران گفت: طالقانی پس از جام جهانی با نزدیک شدن به سال نو عیدی خوبی به مردم مازندران داد! سلمان قادری با اعلام این مطلب گفت: رضایی برای سازمان لیگ تلاش زیادی کرد او توانست... ادامه ...

امیدوارم تصمیم بااراده خود طالقانی باشد [ March 3, 2006 11:55 PM ]

ایسکانیوز ـ خبر برکناری اسدالله رضایی از ریاست سازمان لیگ فدراسیون کشتی بسیار ناگهانی بود و هیچ کس فکرش را نمی‌کرد درعرض 24 ساعت طالقانی چنین تصمیمی بگیرد. امیر توکلیان ،سرمربی راه آهن خراسان در همین رابطه به خبرنگار سرویس... ادامه ...

ترکیب تیم ملی ترکیه مشخص شد [ March 2, 2006 08:07 PM ]

ipna:ترکیب تیم ملی کشتی فرنگی ترکیه برای حضور در مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی اعلام شد . فدراسیون کشتی ترکیه طی اطلاعیه ای تیم ملی کشتی فرنگی این کشور را جهت حضور در مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی که... ادامه ...

فدراسیون‌ و کادر فنى‌ تیم‌ملى‌ دخالت‌ نکنند! [ March 2, 2006 01:57 PM ]

خبرورزشی:تیم‌ کشتى‌ آزاد نفت‌ تهران‌ به‌ نمایندگى‌ کشورمان‌ در مسابقات‌ بین‌المللى‌ ازبکستان‌ شرکت‌ مى‌کند. چندى‌ قبل‌ فدراسیون‌ کشتى‌ این‌ سفر را به‌ پاس‌ موفقیت‌ نفتى‌ها در کسب‌ عنوان‌ قهرمانى‌ لیگ‌ برتر، به‌ این‌ تیم‌ واگذار کرده‌ بود، اما اخیراً‌... ادامه ...

مى‌خواهم‌ کشتى‌ بگیرم‌ مربیگرى‌ تیم‌ملى‌ را قبول‌ نکردم‌ [ March 2, 2006 01:57 PM ]

خبرورزشی:حدود دو ماه‌ پیش‌ فدراسیون‌ کشتى‌ پیشنهاد سرمربیگرى‌ تیم‌ملى‌ کشتى‌ آزاد به‌ علیرضا حیدرى‌ را مطرح‌ کرده‌ بود که‌ کاپیتان‌ تیم‌ملى‌ این‌ موضوع‌ را به‌ پس‌ از جام‌جهانى‌ موکول‌ کرده‌ بود. روز سه‌شنبه‌ حیدرى‌ با حضور در فدراسیون‌ کشتى‌... ادامه ...

کوبا مغلوب‌ "دورود" شد! [ March 2, 2006 01:56 PM ]

خبرورزشی:تیم‌ کشتى‌ آزاد کوبا یکى‌ از بهترین‌ و مقتدرترین‌ مهمانان‌ خارجى‌ حاضر در مسابقات‌ جام‌جهانى‌ سال‌ 2006 و جام‌ جهان‌ پهلوان‌ تختى‌ در سارى‌ بود. کوبائى‌ها با سفر به‌ شهرستان‌ «دورود»، دیدارى‌ دوستانه‌ را مقابل‌ دو تیم‌ «الف» و... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ۸:٠٩ ‎ب.ظ ; یکشنبه ٢۱ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

ایان‌ همکارى‌ رضایى‌ با فدراسیون‌ کشتی! [ March 2, 2006 01:15 PM ]
خبرورزشی:عصر روز گذشته‌ جلسه‌اى‌ در دفتر رئیس‌ فدراسیون‌ کشتى‌ باحضور محمدرضا طالقانی، مرتضى‌ فرجی، حسن‌ بهشتیان‌ (رئیس، نایب‌ رئیس‌ و دبیر فدراسیون‌ کشتی) و اسدا... رضایى‌ برگزار شد که‌ پس‌ از بحث‌ و تبادل‌ نظر، نهایتاً‌ اتمام‌ همکارى‌ رضایى‌... ادامه ...

تقدیر طالقانی از مازنی ها [ February 28, 2006 02:53 PM ]

خبرورزشی:محمدرضا طالقانى‌ از همه‌ کسانى‌ که‌ در برگزارى‌ شایسته‌ رقابتهاى‌ جام‌جهانى‌ کشتى‌ آزاد و مسابقات‌ جام‌ جهان‌پهلوان‌ تختى‌ تلاش‌ کردند، تقدیر نمود. رئیس‌ فدراسیون‌ کشتى‌ طى‌ نامه‌اى‌ به‌ سیروس‌ عالمى‌ معاون‌ امور مشترک‌ نهادها و فدراسیونهاى‌ ورزشى‌ مرکز توسعه‌ ورزش‌... ادامه ...

محمدی؛ بهترین‌ کشتى‌گیر ایران‌ در جام‌جهانى‌ [ February 27, 2006 05:11 PM ]

خبرورزشی:در پایان‌ جام‌جهانى‌ کشتى‌ آزاد در ساری، رده‌بندى‌ انفرادى‌ کشتى‌گیران‌ هر وزن‌ بر اساس‌ امتیازاتى‌ که‌ در هر مسابقه‌ به‌ دست‌ آورده‌اند اعلام‌ شد که‌ مراد محمدى‌ ملى‌پوش‌ وزن‌ 60 کیلو با سه‌ پیروزى‌ به‌ عنوان‌ بهترین‌ کشتى‌گیر وزن‌ خود... ادامه ...

تمرین‌ آزادکاران‌ ایرانى‌ [ February 27, 2006 05:07 PM ]

خبرورزشی:مسابقات‌ کشتى‌ آزاد جام‌ جهان‌پهلوان‌ تختى‌ از صبح‌ امروز در سالن‌ سیدرسول‌ حسینى‌ سارى‌ آغاز مى‌شود. برخى‌ از کشتى‌گیران‌ نظیر فرید دژم‌خو، مجید خدایی، رضا رمضان‌زاده، میثم‌ مصطفى‌جوکار، جلال‌ لطیفى‌ و... به‌ صورت‌ انفرادى‌ یا بعضاً‌ به‌ همراه‌ مربیانشان‌ که‌... ادامه ...

مهمانان‌ خارجى‌ 9 تیم‌ قبل‌ از وزن‌کشی! [ February 27, 2006 05:06 PM ]

خبرورزشی:تعداد تیم‌هاى‌ مهمان‌ خارجى‌ حاضر در جام‌ جهان‌پهلوان‌ تختى‌ تا قبل‌ از وزن‌کشى‌ به‌ 9 تیم‌ رسید. علیرغم‌ اینکه‌ مسئولین‌ پذیرایى‌ در مجموعه‌ ویلاهاى‌ وزارت‌ کشور به‌ خبرورزشى‌ اعلام‌ کردند که‌ تیم‌ اوکراین‌ نیز به‌ کشورش‌ بازگشته‌ است‌ ولى‌ صبح‌... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ۸:٠٧ ‎ب.ظ ; یکشنبه ٢۱ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

حذف تمام ایرانى‌ها در روز اول! [ February 25, 2008 11:19 PM ]
خبرورزشی-‌روز اول مسابقات بین‌المللى کشتى آزاد جام "کى‌یف" با شکست و حذف نمایندگان کشورمان به پایان رسید. آزادکاران اعزامى ایران که در اوزان 55، 66 و 84 کیلو به مصاف حریفان خود رفته و در 120 کیلو نیز نماینده‌اى... ادامه ...

چهار نماینده ایران روی تشک [ February 23, 2008 12:58 AM ]

آزاد کاران چهار وزن نخست ایران فردا در جام کیف به روی تشک می‌روند. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، تورنمنت بین المللی کشتی آزاد « جام کیف» از فردا در شهر کیف اوکراین آغاز می‌شود و عباس دباغی در... ادامه ...

اردوى‌ 21روزه‌ با 29 کشتى‌گیر آزادکار [ February 16, 2008 08:33 PM ]

خبرورزشی-اردوى‌ آماده‌سازى‌ تیم‌ملى‌ کشتى‌ آزاد براى‌ حضور در مسابقات‌ قهرمانى‌ آسیا سال‌ 2008 کره‌جنوبى‌ و تورنمنت‌ بین‌المللى‌ «کیف» در اوکراین‌ از صبح‌ دیروز (جمعه) در خانه‌ کشتى‌ تهران‌ شروع‌ شد. براى‌ حضور در این‌ مرحله‌ از اردوى‌ 21روزه، 29... ادامه ...

سوریان: بعد از المپیک به ۶۰ کیلو مى روم [ February 15, 2008 06:34 PM ]

ایران ورزشی-اگر نگوییم نفر اول چند سال اخیر ورزش کشورمان بوده اما مطمئنا جزو اولین نفرات است. هیچ وقت کم نیاورده و همیشه حریفان را یکى پس از دیگرى مغلوب مى کرد و کنار مى زد. همیشه طلایى بوده... ادامه ...

على‌آبادى‌ خواستار استفاده‌ از بزرگان‌ کشتى‌ [ February 5, 2008 10:53 PM ]

خبرورزشی-مهندس‌ على‌آبادى‌ از برنامه‌هاى‌ تدوین‌ شده‌ فدراسیون‌ کشتى‌ حمایت‌ کرده‌ و قول‌ داد براى‌ حضور قدرتمند ملى‌پوشان‌ کشتى‌ در بازیهاى‌ المپیک‌ پکن‌ از تمام‌ ابزارهاى‌ سازمان‌ ورزش‌ ایران‌ استفاده‌ کند. محمدرضا یزدانى‌خرم‌ پس‌ از اتمام‌ بازدید رئیس‌ سازمان‌ تربیت‌بدنى‌... ادامه ...

آقایان، سر «حیدری» منت‌ نگذارید [ December 29, 2007 01:12 AM ]

خبرورزشی-دست‌اندرکاران‌ تیم‌ملى‌ کشتى‌ آزاد چند روزى‌ است‌ که‌ مصاحبه‌هاى‌ زیادى‌ انجام‌ داده‌ و دائماً‌ از فراهم‌ کردن‌ شرایط‌ براى‌ حضور علیرضا حیدرى‌ در مسابقات‌ انتخابى‌ تیم‌ملى‌ دم‌ مى‌زنند. با توجه‌ به‌ سخنان‌ ضدونقیضى‌ که‌ این‌ حضرات‌ داشته‌ و تهدیداتى‌... ادامه ...

یزدانى‌خرم: استعفا نمى‌دهم‌ ولى‌ مى‌روم! [ December 9, 2007 07:27 PM ]

خبرورزشی-اگر دولت‌ و کارگزاران‌ دولت‌ به‌ وعده‌هایى‌ که‌ مبنى‌ بر اهداى‌ جوایز به‌ قهرمانان‌ کشتى‌ داده‌اند، اقدامى‌ انجام‌ ندهند از مسئولیتم‌ کناره‌گیرى‌ مى‌کنم. محمدرضا یزدانى‌خرم‌ با اعلام‌ این‌ مطلب‌ تصریح‌ کرد: من‌ استعفا نخواهم‌ داد اما اگر دولت‌ حمایت‌... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ۸:٠٦ ‎ب.ظ ; یکشنبه ٢۱ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

علیرضا حیدرى در انتخابى تهران [ April 28, 2008 11:28 PM ]
ایران ورزشی-دیروز خبرىرسمى حاکى از آن بود که احتمالاً نمایندگان اوزان ۷۴ و ۹۶ کیلوگرم راهى جام على یف مى شوند و در سایر اوزان نیز، ترکیب تیم ملى مشخص شده است! اگرچه خبر از داخل اردو به بیرون... ادامه ...

حریفان سرسخت چهار ملی پوش ایران [ April 16, 2008 10:28 PM ]

ملی‌پوشان کشتی آزاد ایران در مسابقات گزینش سوییس حریفان سرسختی را پیش رو خواهند داشت. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) چهار ملی پوش کشتی آزاد ایران در حالی به مسابقات گزینش المپیک در سوییس رفته‌اند که رقابت‌های آسانی... ادامه ...

نتایج تورنمنت کشتى فرنگى [ March 15, 2008 11:27 PM ]

خبرورزشی-تورنمنت کشتى فرنگى جایزه بزرگ اسلوونى برگزار شد. آمریکا، مجارستان و ازبکستان شاخص‌ترین تیم‌هاى حاضر در این تورنمنت بودند که آمریکایى‌ها صاحب پنج مدال طلا شدند. آرسن جلفا لکیان، قهرمان جوانان جهان از ارمنستان نیز در وزن 74 کیلوگرم... ادامه ...

براى سلامتى قهرمان نوجوانان آسیا دعا کنیم [ March 12, 2008 06:44 PM ]

خبرورزشی-علیرضا حیدرى‌اصل، قهرمان وزن 66 کیلوى رقابتهاى کشتى‌فرنگى نوجوانان آسیا دچار سانحه شدید رانندگى شده و در حالت "کما" قرار دارد. وى که از جاده شیراز عازم تهران بوده و چون این حادثه در نزدیکى استان اصفهان رخ داده،... ادامه ...

امیدوارم خود مراد محمدی باشم! [ March 11, 2008 09:26 PM ]

مراد محمدی دارنده‌ی مدال‌های طلا و برنز کشتی آزاد جهان در حالی که به تازگی به اردوی تیم ملی دعوت شده باید در مسابقات قهرمانی آسیا در کره جنوبی شرکت کند و سهمیه المپیک را به دست آورد. دارنده‌ی... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ۸:٠٥ ‎ب.ظ ; یکشنبه ٢۱ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

سایتى اف دوباره بر تخت فرمانروایى! [ June 8, 2008 07:55 PM ]
ایران ورزشى _ مسابقات کشتى آزاد قهرمانى روسیه برگزار شد. این رقابت ها که در سن پترزبورگ برگزار شد، یکى از ملاک هاى مهم براى انتخاب تیم ملى کشتى آزاد روسیه است که مهم ترین رویداد بازگشت پرفروغ بوایسار... ادامه ...

همه باید در جام تختى کشتى بگیرند [ May 6, 2008 10:38 PM ]

ایران ورزشی-جوان ترین عضو کادرفنى تیم ملى کشتى آزاد، پر افتخارین شان هم هست. اصفهانى خوش تکنیک سالیان اخیر تیم ملى، از خوش اخلاق ترین هاى تاریخ ورزش ایران نیز محسوب مى شود. محمد طلایى به قدرى محجوب است... ادامه ...

تیم کشتی آزاد ایران در جام علی اف [ May 6, 2008 01:13 AM ]

تیم کشتی آزاد ایران در جام علی‌اف شرکت می‌کند. به گزارش ایسنا، سرانجام مشکل ویزای تیم کشتی آزاد برای حضور در جام علی اف روسیه برطرف شد و آزادکاران چهارشنبه از طریق مسکو عازم ماخاچکالای داغستان می‌شوند. سعید احمدی... ادامه ...

فرنگی‌کاران جهان در پایان ماه آوریل [ May 1, 2008 12:46 AM ]

رده‌بندی برترین فرنگی‌کاران جهان در پایان ماه آوریل اعلام شد. به گزارش ایسنا، این رده‌بندی بین‌الملی هر ماهه با همکاری ایسنا و فدراسیون‌های کشتی ایران، بلغارستان و آمریکا منتشر می‌شود که در پایان ماه آوریل قاسم رضایی به رده... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ۸:٠٤ ‎ب.ظ ; یکشنبه ٢۱ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

افتخار می‌کنم که با خودکارخط نخوردم [ July 5, 2008 12:39 AM ]
بهزاد خداداد گفت: از تصمیم کادرفنی تیم ملی باخبر بودم ولی با این وجود، به روی شیاپ چانگ حاضر شدم و دوست داشتم تا در وسط زمین مسابقه دهم. ملی‌پوش تکواندو ایران در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان... ادامه ...

احتمال حضور علیرضا حیدرى در المپیک [ June 8, 2008 07:55 PM ]

ایران ورزشی-پس از آنکه علیرضا حیدرى با دنیاى کشتى خداحافظى کرد، سایر کشتى گیران نتوانستند اعتماد کادر فنى براى حضور در المپیک را جلب کنند تا احتمال بازگشت کاپیتان تیم ملى قوت بگیرد. علیرضا حیدرى مرد شش مداله کشتى... ادامه ...

ایران قهرمان جام تختى شد [ June 8, 2008 07:55 PM ]

ایران ورزشى _ در پایان مسابقات بین المللى کشتى آزاد جام جهان پهلوان تختى تیم ایران اول شد و تیم هاى ترکیه و کانادا دوم و سوم شدند. در وزن ۵۵ کیلوگرم تقى داداشى در یک مبارزه برتر حسن... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ۸:٠٤ ‎ب.ظ ; یکشنبه ٢۱ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

تغییر در اعزام فرنگى کاران [ July 24, 2008 07:03 PM ]
ایران ورزشى -درخواست کادر فنى تیم ملى کشتى فرنگى براى تغییر زمان اعزام به بازیهاى المپیک ۲۰۰۸ مورد موافقت قرار گرفت. رقابت هاى کشتى المپیک با رقابت فرنگى کاران در چین شروع مى شود. حمید سوریان نیز نخستین کشتى... ادامه ...

قهرمانی زود هنگام ایران [ July 6, 2008 06:02 PM ]

قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد جوانان ایران در مسابقات آسیایی قطر مسجل شد. به گزارش ایسنا، دیدارهای نیمه نهایی مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جوانان آسیا در دوحه قطر برگزار شد که هفت ملی‌پوش ایران فینالیست شدند. فرزاد جعفری، حسن... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ۸:٠۳ ‎ب.ظ ; یکشنبه ٢۱ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

کناره‌گیری محمد طلایی [ July 27, 2008 12:34 AM ]
"محمد طلایی" مربی تیم ملی کشتی آزاد که بیشتر بار فنی تیم در ماه‌های اخیر بر دوش وی بود، از جمع مربیان اعزامی به المپیک خط خورد تا در کشتی آزاد محمود معزی‌پور به عنوان سرمربی و محسن فرح‌وشی... ادامه ...

کادر فنى نباید به فکر پاسخگویى به افکار عمومى باشد [ July 24, 2008 07:03 PM ]

ایران ورزشی-علیرضا حیدرى دارنده شش مدال کشتى جهان و المپیک گفت: کادر فنى در مورد ملى پوشان اعزامى به المپیک باید مقتدرانه عمل کرده و به فکر پاسخگویى به افکار عمومى نباشد. علیرضا حیدرى در این باره ادامه مى... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ۸:٠٢ ‎ب.ظ ; یکشنبه ٢۱ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

مسعود اسماعیل‌پور قهرمان جهان شد [ August 3, 2008 09:49 AM ]
مسعود اسماعیل‌پور قهرمان کشتی آزاد جوانان جهان شد. به گزارش ایسنا از ترکیه؛ فینال وزن60 کیلوگرم مسابقات کشتی آزاد جوانان جهان برگزار شد که "مسعود اسماعیل‌پور" در یک کشتی حساس در سه تایم آلیاندرو والدس از کوبا را شکست... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ۸:٠٢ ‎ب.ظ ; یکشنبه ٢۱ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

طاووس و جور هندوستان [ August 9, 2008 05:09 PM ]
ایران ورزشی-بدون شک المپیک بزرگ ترین جشن انسان هاست، جشنى که در آن بیش از ۱۰ هزار ورزشکار از سر تا سر جهان دور هم جمع مى شوند تا درس پهلوانى را مرور کنند fair play یا همان بازى... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ۸:٠۱ ‎ب.ظ ; یکشنبه ٢۱ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

طاووس و جور هندوستان [ August 9, 2008 05:09 PM ]
ایران ورزشی-بدون شک المپیک بزرگ ترین جشن انسان هاست، جشنى که در آن بیش از ۱۰ هزار ورزشکار از سر تا سر جهان دور هم جمع مى شوند تا درس پهلوانى را مرور کنند fair play یا همان بازى... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ۸:٠٠ ‎ب.ظ ; یکشنبه ٢۱ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

قرعه‌ی دشوار برای "حمید سوریان" [ August 11, 2008 10:53 PM ]
وزن‌کشی وزن 55 کیلوگرم کشتی فرنگی المپیک برگزار شد. به گزارش ایسنا، وزن کشی وزن 55 کیلوگرم کشتی فرنگی المپیک در سالن دانشگاه کشاورزی پکن برگزار شد که حمید سوریان دارنده سه مدال طلای جهان در دور اول برابر... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ٧:٥٩ ‎ب.ظ ; یکشنبه ٢۱ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

لشگری که سردارش را ازدست داد! [ August 19, 2008 12:33 AM ]
سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: بدون ترس و واهمه‌ جوابگوی همه چیز هستم. رضا سیم‌خواه در گفت‌وگویی اختصاصی با خبرنگار کشتی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: در ابتدا گفته بودیم که انتظار یک تا سه مدال را... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ٧:٥۸ ‎ب.ظ ; یکشنبه ٢۱ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 

امروز سوار بر اسب مراد شدم! [ August 20, 2008 12:12 AM ]
مراد محمدی پس از کسب مدال برنز بیست و نهمین دوره‌ی باز‌ی‌های المپیک گفت: من برای چنین روزی لحظه شماری می‌کردم. خوشحالم که دست خالی به کشورم بازنمی‌گردم. کشتی‌گیر وزن 60 کیلوگرم تیم ملی ایران در بازی‌های المپیک پکن... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ٧:٥٥ ‎ب.ظ ; یکشنبه ٢۱ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

 


حقایق کشتی از زبان علی حق‌وردی [ August 25, 2008 12:24 AM ]
علی حق‌وردی مربی سازنده و با سابقه کشتی تهران شش ماه کنار تیم ملی کشتی آزاد حضور داشت اما، در فاصله دو ماه مانده به المپیک از تیم ملی جدا شد. حق‌وردی در گفت‌وگو با خبرنگار کشتی خبرگزاری دانشجویان... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ٧:٥٢ ‎ب.ظ ; یکشنبه ٢۱ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

فدراسیون کشتی هیچ حمایتی نکرد

فدراسیون کشتی هیچ حمایتی نکرد [ September 20, 2008 11:30 PM ]
رییس هیات کشتی فارس پس از استعفا گفت: فدراسیون کشتی هیچ حمایتی از من نکرد. زین‌العابدین عرب در گفت‌وگو با خبرنگار کشتی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در رابطه با دلیل استعفای خود اظهار کرد: برای میزبانی مسابقات کشوری، رقابت‌های... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ٧:۳٧ ‎ب.ظ ; یکشنبه ٢۱ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

خال سیاه کوچک طبیعی در ناحیه صورت


من پسری 17 ساله هستم که چند خال سیاه کوچک طبیعی در ناحیه صورت دارم

خال از تجمع خوش خیم سلولهای ملانین ساز ( ملانوسیت ) در یک ناحیه بوجود می آید. و بسته به ملانین موجود در سلولها از بیرنگ تا کاملاْ تیره تقسیم میشود از نظر موقعیت قرار گرفتن خال در پوست سه نوع خال داریم:
جانکشنال یا سطحی : درست در بین اپی درم و درم قرار میگیرد و همسطح پوست است.
درمال یا عمقی : در عمق پوست یعنی در ناحیه درم قرار میگیرد.معمولاْ بیرنگ هستند و بصورت یک زائده هم رنگ پوست دیده میشوند و برجسته هستند.
کامپاند یا مخلوط : حد فاصل عمق و سطح میباشد. از نظر رنگ بسته به اینکه کدام قسمت بیشتر باشد ( به طرف درم یا اپی درم ) رنگهای گوناگونی میتواند داشته باشد.
در مورد درمان خال ها باید گفت که از روش های مختلفی می توان استفاده کرد :
برداشتن خال بوسیله عمل جراحی ( احتمال ماندن خط عمل بصورت یک اسکار وجود دارد که بسته به نوع پوست میتواند ناچیز تا برجسته باشد)
تراشیدن خال ( در مورد خالهای جانکشنال)
درمان با کرایو ( سرما درمانی ): در مورد خاهای جانکشنال - کک و مک - لکه های تیره پشت دستها.
لایه برداری ( در مورد کک و مک)

وحید بیک مرادی ; ٧:٤٩ ‎ب.ظ ; شنبه ٢٠ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

ارزش غذایی جگر سفید [جگر سفید یا همان شش(ریه) ارزش غذایی خاصی ندارد و همانند گوشت بعنوان یک منبع پروتئینی بری رشد بدن و عضلات مفید است. ولی جگر سیاه منبع غنی ویتامین A است.
جگر سیاه یا همان کبد بهتر از جگر سفید است.
جگر سیاه به اندازه گوشت پروتئین دارد، ولی چربی آن از گوشت بیشتر است. آهن آن زیاد است. پس برای مبتلایان به کم خونی خیلی خوب است و حاوی روی زیادی است. از این رو برای کودکان درسن رشد و زمان قد کشیدن خیلی مفید است . حاوی ویتامین A بسیار بالایی است پس برای کودکان بسیار مفید است و درافراد بالغ هم بسیار مفید است و مانع خشکی چشم و پوست و شبکوری می شود. حاوی ویتامین D,E است، پس برای رشد استخوان وافراد مبتلا به پوکی استخوان مفید است و حاوی ویتامین B12 بالاست پس برای کم خونی ها مفید است.
اگر دچار کم خونی هستید می توانید 2 بار در هفته جگر سیاه بخورید، ولی درحالت معمولی یک بار در هفته کافی است، چون ویتامین A آن زیاد است و مصرف زیاد آن باعث هیپرویتامینوز A در بدن و بروز مسمومیت ویتامینی می شود.

وحید بیک مرادی ; ٧:٤٥ ‎ب.ظ ; شنبه ٢٠ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

قرص های LD برای دختران جوان


 

این دارو درگروه داروهای پیشگیری از بارداری قرار دارد .و برای درمان بعضی بیماریها مانند آکنه ، موهای زاید و نیز کیست تخمدانی استفاده می شود. استفاده از این داروها در مواردی و در بعضی از افراد ممنوع است :
اختلالات انعقادی خون ، بیماری عروق مغز یا قلب ، میگرن ، آنژین قلبی و سکته قلبی ، سرطان سینه و یا موارد مشکوک به بدخیمی تومور های کبد ی ، خونریزی باعلت نامشخص .
استعمال دخانیات احتمال بروز مشکلات قلبی را تا 5 برابر افزایش خواهدداد .
استفاده از این داروها بهتر است در زمان بلوغ و تا 2 سال بعد از تثبیت قاعدگی در دختران استفاده نشود.

وحید بیک مرادی ; ٧:٤٤ ‎ب.ظ ; شنبه ٢٠ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

مواد غذایی افزایش گلبول های سفید خونمطلبی را که همکارم در این زمینه ترجمه کرده اند را برایتان می فرستم.
کاهش غیر طبیعی تعداد گلبول های سفید در خون به دلیل کاهش تولید آنها در مغز استخوان یا افزایش انهدام آنها ( معمولا در طحال ) است که " لوکوپنی " نام دارد. این حال ممکن است مادرزادی باشد یا به دلیل عوامل زیر باشد:
کمبود اسیدفولیک و ویتامین B12.
- بزرگی طحال
- وجود عفونت در بدن مثل آنفلوانزا، حصبه،سل،مالاریا و ایدز
- بیماری های مربوط به مغز استخوان
- اشعه درمانی
- مصرف بعضی داروها مثل داروهای ضد سرطان.
با مراجعه به پزشک و کشف علت این بیماری ( هر یک از علل بالا ) می توانید آن را برطرف کنید یا از بروز آن پیشگیری کنید.

وحید بیک مرادی ; ٧:٤۱ ‎ب.ظ ; شنبه ٢٠ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

خوردن زیاد فلفل سیاه مفید است؟


فلفل خواص بیشماری دارد اما باید بدانید که مصرف بیش از حد هر ماده غذایی میتواند مضر باشد. به مقدار 4 گرم (یک قاشق چایخوری سر صاف) در روز مانعی ندارد.
موفق باشید

وحید بیک مرادی ; ٧:۳۸ ‎ب.ظ ; شنبه ٢٠ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

خواب پاییزی» در بازار خودرو


ایران‌خودرویی‌ها فیس‌لیفت 405 را با نام SLX نیز در تیراژی اندک به تولید رسانده‌اند اما هنوز بازار رنگ این محصول را که ظاهرا یک و نیم میلیون تومان از خود 405 جی‌ال‌ایکس گرانتر خواهد بود ندیده است.
«خواب پاییزی» شاید تعبیر مناسبی باشد برای این روزهای بازار خودرو کشور، آن طور که نمایشگاه‌داران پایتخت می‌گویند هم‌اکنون خرید و فروش خودرو اوضاع راکدی را سپری می‌کند.

رکودی که خاص فصل پاییز است و ظاهرا بازار به آن عادتی چندین ساله دارد. این در حالی است که کاهش تقاضا، موجبات ثبات قیمت و حتی ارزانی برخی خودروها را فراهم آورده و فعلا خبری از سیر صعودی قیمت در بازار خودرو کشور نیست البته این رکود و ارزانی تقریبا از اواسط شهریور و همزمان با آغاز ماه رمضان که مسافرت‌ها و به تبع آن خرید و فروش خودرو، تعدیل یافت آغاز و گویی تا دو سه ماه آینده نیز ادامه خواهد داشت. مگر آنکه، قانونی، مصوبه‌ای و یا اتفاق خاصی بازار را تکان داده و آرامش فعلی‌اش را برهم بزند.

سمند معمولی ارزان شد

وحید بیک مرادی ; ٧:۳٦ ‎ب.ظ ; شنبه ٢٠ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

تغذیه برای پوکی استخوان و آرتروزکلسیم از مهم ترین املاح برای جلوگیری از پوکی استخوان و بهبود آن است. از بهترین منابع کلسیم لبنیات مثل شیر، ماست، پنیر، کشک و قره قوروت و نیز غذاهای دریایی به ویژه ماهی تن ، کیلکا و ساردین است. سایر منابع کلسیم شامل : سبزیجات برگ سبز مثل کلم پیچ ، اسفناج ، کرفس، جعفری و نیز شلغم ، هویج ، زیتون ، پرتقال ، انگور ، توت فرنگی ، خرمالو ، کشمش ، بادام ، پسته ، بادام زمینی ، گردو و حبوبات است. توصیه می کنم:
1-سعی کنید در روز حداقل 2 لیوان شیر و 1 کاسه ماست مصرف کنید. سایر منابع کلسیم را نیز که برایتان ذکر کردم مصرف کنید.
2-ویتامین D برای سلامتی استخوان ها و جذب کلسیم لازم و ضروری است . بنابراین سعی کنید مدتی از روز را در معرض مستقیم نور آفتاب ( نه از پشت شیشه یا پنجره) قرار بگیرید و نیز منابع ویتامین D را نیز به مقدار کافی در روز مصرف کنید .

وحید بیک مرادی ; ٧:٢٠ ‎ب.ظ ; شنبه ٢٠ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

ماجرای مسلمان شدن زوج "اسرائیلی"


زن یهودی پس از گرویدن به دین اسلام نام "فاطمه" را برای خود برگزید.

چندی پیش یک زوج یهودی در سرزمین های اشغالی با حضور در مسجد السلام شهر ناصره واقع در شمال فلسطین اشغالیبا ادای شهادتین به دین مبین اسلام مشرف شدند.

به گزارش شیعه آنلاین، در همین راستا شیخ "ضیاء أبو أحمد" امام جماعت این مسجد با اعلام خبر فوق گفت: زن یهودی پس از گرویدن به دین اسلام نام "فاطمه" را برای خود برگزید.

وی در ادامه افزود: همسر این زن نیز در گفتگویی تلفنی با شیخ "ضیاء" از وی سپاسگذاری کرده و شهادتین را بر زبان جاری کرد و به او اعلام کرد که با رضایت و بررسی‌های کامل به دین مبین اسلام مشرف شده اند زیرا این دین را دین حق می‌دانند.

وحید بیک مرادی ; ٧:۱٦ ‎ب.ظ ; شنبه ٢٠ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

احتمال افزایش حقوق بازنشستگان


وزیر رفاه و تامین اجتماعی ، عرضه تدریجی سهام به بازار از طرف بازنشستگان برای کنترل قیمت و پرداخت تدریجی پول آن به بازنشستگان را از جمله راهکاره های مفید برای این مشکل عنوان کرد و افزود:در پی قانونی شدن این پیشنهاد هستیم .
قانون خدمات کشوری و افزایش حقوق بازنشستگان به احتمال زیاد به صورت نقدی از مهر اجرا می شود.

وحید بیک مرادی ; ٧:۱۳ ‎ب.ظ ; شنبه ٢٠ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

همبستری با استاد ، شرط قبولی در دانشگاه !


شرط قبولی دختران در دانشگاه‌های زیمبابوه!
مسئولان دانشگاه نیز با سرپوش گذاردن بر این مساله، دانشجویان را تهدید کرده اند که اگر موضوع را به رسانه ها گزارش دهند از دانشگاه اخراج خواهند شد.
برنا: دختران دانشجو در دانشگاه‌های زیمبابوه برای کسب نمره قبولی در امتحانات راضی می شوند که با اساتید خود همبستر شوند. بسیاری از این اساتید گفته اند در غیر این صورت دانشجوی مزبور علاوه بر اینکه نمره قبولی را اخذ نمی کند بلکه تدابیری اتخاذ خواهد شد که از دانشگاه اخراج شوند

وحید بیک مرادی ; ٧:٠۳ ‎ب.ظ ; شنبه ٢٠ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

«ایست‌وود» کارگردان برتر هالیوود در2008 [

«کلینت ایست‌وود»، فیلم‌ساز مطرح سینمای آمریکا به‌عنوان بهترین کارگردان سال 2008 هالیوود انتخاب شد. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، «کلینت ایست‌وود» در دوازدهمین دوره جوایز سالانه‌ هالیوود، جایزه‌ کارگردان سال را دریافت خواهد کرد. این کارگردان برنده‌ اسکار... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ٧:٠٢ ‎ب.ظ ; شنبه ٢٠ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

«دعوت» رکورد فروش را شکست [

«دعوت» با گذر از فروش 150 میلیون تومانی در 6 روز،‌ رکورد میزان فروش فیلم‌های «ابراهیم حاتمی‌کیا» را به خود اختصاص داد. به گزارش خبرگزاری فارس، فیلم «دعوت»‌ توانست دیروز در ششمین روز نمایش خود رکورد تازه‌ای در میان... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ٦:٥٤ ‎ب.ظ ; شنبه ٢٠ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

اضافه شدن دو شبکه جدید به تلویزیون [

حاضران و غایبان جشن خانه موسیقی، اضافه شدن دو شبکه به تلویزیون و فرهادی در میان 10 فیلمساز نوظهور خاورمیانه عناوین برجسته صفحه فرهنگ و هنر مطبوعات امروز سه‌شنبه 16 مهرماه 87 هستند. به گزارش خبرنگار مهر، "همشهری" در... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ٦:٥۳ ‎ب.ظ ; شنبه ٢٠ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

فروش150 میلیونی "دعوت"در پنج روز اول

گیشه مناسب "دعوت" در پنج روز و آغاز خوب فیلم‌های تازه به نمایش درآمده از نکات مهم فروش فیلم‌های اکران تهران در هفته دوم مهرماه 87 هستند. به گزارش خبرنگار مهر، "آواز گنجشک‌ها" هفتمین فیلم مجید مجیدی و داستان... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ٦:٥۱ ‎ب.ظ ; شنبه ٢٠ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

بازیگران سینمای آمریکا رای به اعتصاب می‌دهند [

رهبران انجمن بازیگران آمریکا دوشنبه اعلام کردند اطمینان دارند اعضای این انجمن در صورت رای‌گیری برای اعتصاب علیه استودیوهای مطرح هالیوود، با این طرح موافقت می‌کنند. به گزارش خبرنگار مهر، رویترز اعلام کرد مذاکره‌کنندگان انجمن بازیگران آمریکا SAG برای... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ٦:٤٧ ‎ب.ظ ; شنبه ٢٠ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

هر چهار دقیقه، یک تلفن همراه ربوده می‌شود

هر چهار دقیقه، یک تلفن همراه ربوده می‌شود [ November 22, 2005 01:01 PM ]
مرجع : خبرگزاری ایسنا آفتاب:شرکت تحقیقاتیInstitude Costarricense de Electricidad اعلام کرد ؛ماهیانه تعداد ‌١٠ هزار تلفن همراه در سراسر جهان ربوده می‌شود. به عبارت دیگر می‌توان گفت ؛ در هر ساعت ‌١۴ تلفن و یا در هر ‌٢/۴ دقیقه... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ۱٠:٥۱ ‎ق.ظ ; جمعه ۱٩ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

خربزه پرنده در آسمان ایران

خربزه پرنده در آسمان ایران [ January 7, 2006 04:23 AM ]
آفتاب: برخلاف آنچه گفته می شود گام های اساسی در راه خودکفایی برداشته می شود گاهی اوقات با موارد و مسایلی مواجه می شویم که نشان از وابستگی بیشتر در قالب نوآوری دارد. در این میان یک مسأله جالب... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ۱٠:٥٠ ‎ق.ظ ; جمعه ۱٩ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

ساخت جدیدترین دستگاه دروغ سنج توسط وزارت دفاع آمریکا

ساخت جدیدترین دستگاه دروغ سنج توسط وزارت دفاع آمریکا [ January 10, 2006 09:35 PM ]
آفتاب: وزارت دفاع آمریکا فاش کرد در نظر دارد دستگاه دروغ‌سنج جدیدی را تکمیل کند که می‌تواند راستگویی یا دروغگویی افراد را بدون آنکه خود آنان متوجه شوند، مشخص سازد. دستگاه جدید که "سنجشگر شخصی از راه دور" ‪Remote... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ۱٠:٤٩ ‎ق.ظ ; جمعه ۱٩ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

10 قانون طلایی ازدواج موفق [ February 1, 2006 02:14 PM ]

10 قانون طلایی ازدواج موفق [ February 1, 2006 02:14 PM ]
1) سعی کنید بیشتر از آن که در انتظار دریافت چیزی از همسرتان باشید، چیزی به او ببخشید. اگر هدف شما ایجاد حس رضایت و خوشبختی در همسرتان باشد، مطمئن باشید فرصت های بی شماری برای رسیدن به این... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ۱٠:٤۸ ‎ق.ظ ; جمعه ۱٩ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

10 قانون طلایی ازدواج موفق [ February 1, 2006 02:14 PM ]

10 قانون طلایی ازدواج موفق [ February 1, 2006 02:14 PM ]
1) سعی کنید بیشتر از آن که در انتظار دریافت چیزی از همسرتان باشید، چیزی به او ببخشید. اگر هدف شما ایجاد حس رضایت و خوشبختی در همسرتان باشد، مطمئن باشید فرصت های بی شماری برای رسیدن به این... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ۱٠:٤۸ ‎ق.ظ ; جمعه ۱٩ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

برخورد با بدحجابی، علت یا معلول؟

برخورد با بدحجابی، علت یا معلول؟ [ April 19, 2006 12:02 AM ]
آفتاب ـ احسان تقدسی: هر ساله با نزدیک شدن به فصل گرما، اظهار نظرهای گوناگونی در مورد نحوه پوشش زنان صورت می گیرد. برخی تفسیر خود از مذهب را پایه و مبنای برخورد با پدیده بدحجابی قرار می دهند... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ۱٠:٤٧ ‎ق.ظ ; جمعه ۱٩ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

آپارتمان های متری6میلیون تومان [ November 21, 2006 12:45 PM

آپارتمان های متری6میلیون تومان [ November 21, 2006 12:45 PM ]
این بنگاهدار گفت، گرانترین آپارتمانی که تاکنون فروخته است 330 متر مربع به قیمت هر متری 2/3 میلیون تومان و به ارزش یک میلیارد و 56 میلیون تومان بوده است. خریدار این آپارتمان یک تاجر پارچه بود که بهای... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ۱٠:٤٦ ‎ق.ظ ; جمعه ۱٩ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

ضیافت شام با آوازخوانی آقای دبیر! [ September 9, 2007 07:36 AM

ضیافت شام با آوازخوانی آقای دبیر! [ September 9, 2007 07:36 AM ]
در داوری جشنواره فیلم فجر سال گذشته بیش از نیمی از اهالی سینما، کمیسیون فرهنگی مجلس، رسانه‌های گروهی و مسئولان وزارت ارشاد روزها و ساعت‌ها وقت خود را گذاشتند تا به بررسی شکل نامناسب داوری جشنواره بپردازند. تا برگزاری... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ۱٠:٤٥ ‎ق.ظ ; جمعه ۱٩ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

ضرر تنهایی برای سلامت

ضرر تنهایی برای سلامت [ September 9, 2007 07:43 AM ]
روانپزشکان امریکایی هشدار دادند، تنهایی برای سلامت افراد زیانبار است. در این پژوهش محققان دانشگاه شیکاگو با بررسی افراد 50 تا 68 ساله دریافتند، اگر چه میزان وقایع استرس زا در افراد تنها، مساوی دیگر افراد این رده سنی... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ۱٠:٤٥ ‎ق.ظ ; جمعه ۱٩ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

دانشجوی 9 ساله دکترا [ September 9, 2007 07:44 AM ]

دانشجوی 9 ساله دکترا [ September 9, 2007 07:44 AM ]
نابغه 9 ساله چینی، خردسال ترین دانشجوی دانشگاه "بپتیست" هونگ کونگ شناخته شد. برادر 13 ساله "مارس" نیز در دانشگاه "آکسفورد"پذیرفته شد. به گزارش روز چهارشنبه گروه حوادث ایسکانیوز:"مارس بوئدیهارجو" پسر دو رگه چینی – اندونزی در هونگ کونگ... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ۱٠:٤٤ ‎ق.ظ ; جمعه ۱٩ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

کاهش 50 درصدی ازدواج بین شهروندان اماراتی

کاهش 50 درصدی ازدواج بین شهروندان اماراتی [ February 10, 2008 02:16 AM ]
ازدواج بین شهروندان اماراتی در امیرنشین راس‌الخیمه‌ی امارات متحده عربی در سال گذشته میلادی بیش از 50 درصد کاهش یافت. به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) در دوبی، ازدواج زنان و مردان اماراتی با اتباع خارجی مقیم امارات... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ۱٠:٤٠ ‎ق.ظ ; جمعه ۱٩ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

آموزش آشپزی : انواع سس برای پیتزا

آموزش آشپزی : انواع سس برای پیتزا [ September 8, 2007 03:55 AM ]
مواد لازم سس گوجه فرنگی :سرکه  3 قاشق سوپخوری شکر 2 قاشق سوپخوری آویشن 1/2  قاشق چایخوریریحان خرد شده 1/2  قاشق چایخوریپونه کوهی خرد شده 1 قاشق چایخورینمک و فلفل به مقدار لازم رب گوجه فرنگی  1/2  پیمانهپ یاز خرد شده (ساطوری) 1 عدد نمک  1/2  قاشق سوپخوری سیر 2... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ۱٠:۳٩ ‎ق.ظ ; جمعه ۱٩ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

آموزش آشپزی : پیتزا تن ماهی با کرفس [ September 8, 2007 04:14 AM ]

آموزش آشپزی : پیتزا تن ماهی با کرفس [ September 8, 2007 04:14 AM ]
مواد لازم :پنیر فیلا فیلا  400 گرمتن ماهی1 قوطیموسیر  4 عددنمک و فلفلبه میزان لازمگوجه فرنگی در اندازه متوسط 100 گرم روغن زیتون1/4  پیمانهساقه کرفس  200 گرمخمیر شماره 1   به اندازه دستور  طرز تهیه : خمیر شماره 1 را تهیه می... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ۱٠:۳٩ ‎ق.ظ ; جمعه ۱٩ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

آموزش آشپزی : طرز تهیه انواع خمیر پیتزا

تهیه انواع خمیر پیتزا [ September 8, 2007 05:07 AM ]
مواد لازم خمیر پیتزا شماره 1 :پنیر پارماس  100 گرمآرد  1/4و3 پیمانهروغن زیتون  2 قاشق سوپخوریپودر خمیر ترش 1/2 و1 قاشق چایخوریآب ولرم 1/2 و 1 پیمانه نمک1/2  قاشق چایخوری  طرز تهیه خمیر پیتزا شماره 1 : 2/1 پیمانه آب ولرم را با پودر خمیر... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ۱٠:۳٥ ‎ق.ظ ; جمعه ۱٩ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

فروردین

 
 منابع اصلی ما برای اقبال نیمه ماه ، و انواع طالع بینی ها  مجلات  مختلف بودند و اینک این مجلات بخش فال و طالع بینی را از صفحات خود حذف نموده اند . بنا براین به روز رسانی این بخش تا اطلاع ثانوی مقدور نمی باشد . لذا  خواهشمندست عدم به روز رسانی این بخش ها را به حساب کوتاهی و قصور کارکنان این سایت تلقی نکنید.

 

 

وحید بیک مرادی ; ۱٠:۳۱ ‎ق.ظ ; جمعه ۱٩ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

آنکه در تاریکی.. [ September 16, 2006 ]

آنکه در تاریکی.. [ September 16, 2006 ]

آنکه در تاریکی غمناک فلبم باورم کرد ناگهان به دست آتشی خاکسترم کرد آنکه در اوان خود کشی سایه سرم بود عاقبت در سایه غم بی چاره ام کرد آنکه زخم کهنه ام را مرحمی بود عاقبت درد زخمهایم را فزون کرد

وحید بیک مرادی ; ۱٠:٢٩ ‎ق.ظ ; جمعه ۱٩ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

سر قبر شخصی نوشته شده

سر قبر شخصی نوشته شده [ January 08, 2007 ]

سر قبر شخصی نوشته شده بود : کودک که بودم می خواستم دنیا را تغییر بدهم وقتی بزرگتر شدم متوجه شدم که دنیا خیلی بزرگ است من باید کشورم را تغییر بدم بعد ها کشورم را هم بزرگ دیدم و تصمیم گرفتم شهرم را تغییر دهم . در سالخوردگی تصمیم گرفتم خانواده ام را متحول کنم . اینک من در آستانه مرگ هستم می فهمم که اگر روز اول خودم را تغییر داده بودم شاید می توانستم دنیا را هم تغییر دهم

وحید بیک مرادی ; ۱٠:٢٤ ‎ق.ظ ; جمعه ۱٩ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

ترک سیگار خطر ابتلا به سرطان‌ها...

رئیس انجمن علمی جراحان عمومی ایران گفت: ترک سیگار خطر ابتلا به سرطان‌های مری، معده و لوزالمعده را کاهش می‌دهد.به طوری که بعد از 15 سال خطر بروز این بیماری‌ها در افراد ترک کرده با افراد عادی برابر می‌شود. به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی انجمن علمی جراحان عمومی ایران، محمود شفاهی، رئیس این انجمن با بیان خبر فوق، اظهار داشت: مهمترین ریسک فاکتورهای خطر‌ساز برای سرطان‌های مری، معده و لوزالمعده شامل سن بالا، رژیم نامناسب غذایی، چاقی، بی‌تحرکی، برگشت اسید معده و همچنی مصرف سیگار و الکل است.

وی مصرف میوه و سبزیجات، کاهش وزن، انجام حرکات ورزشی منظم و ترک سیگار را مهمترین راهکارهای شناخته شده در جهت کاهش ریسک ابتلا به سرطان‌های گوارش برشمرد و به عنوان یک نوید و مژده به مصرف کنندگان سیگار و سایر محصولات مشابه به مانند پیپ افزود: افراد سیگاری که در حال مصرف سیگار هستند اگر از همین امروز سیگار را ترک کنند، به تدریج شانس ابتلا به سرطان در آنها کاهش می‌یابد به طوری که پس از گذشت 15 سال از ترک سیگار، ریسک ابتلا به سرطان در آنها با افراد معمولی کاملا برابر خواهد شد.
وی با اشاره به برگزاری سومین کنگره انجمن علمی جراحان عمومی ایران که از 7 تا 9 آبان امسال در سالن همایش‌های مرکز قلب تهران خاطرنشان کرد: بررسی عوامل موثر در شیوع سرطان‌های دستگاه فوقانی گوارش و معرفی روش‌های نوین پیشگیری، تشخیص زودرس و درمان سرطان‌های مری، معده و لوزالمعده از مهم ترین برنامه‌های این کنگره 3 روزه است و کلیه گروه‌های هدف شامل جراحان عمومی، متخصصان داخلی، گوارش و رادیوتراپیست انکولوژیست، جراحان قفسه صدری و پزشکان عمومی می‌توانند برای شرکت در کنگره و ثبت‌نام آنلاین و همچنین کسب اطلاعات بیشتر به سایت کنگره به آدرس اینترنتی WWW. Generalsurgeons.ir مراجعه کنند.
انتهای پیام/

وحید بیک مرادی ; ۱٠:٢٠ ‎ق.ظ ; جمعه ۱٩ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

دردسر تازه صدرنشین

دردسر تازه صدرنشین [ February 17, 2008 09:53 PM ]
ایران ورزشی-حسین کعبى پس از پشت سر گذاشتن یک نیم فصل توام با ناکامى در تاریخ پانزدهم بهمن ماه (چهارم فوریه ۲۰۰۸) رسما از این تیم انگلسى جدا شد و به پرسپولیس پیوست. جدایى کعبى از لسترسیتى چهار روز... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ٩:٥٧ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

مصدومیت نصرتی، نیکبخت و بادامکی

مصدومیت نصرتی، نیکبخت و بادامکی [ February 16, 2008 10:32 PM ]
خبرگزاری فوتبال ایران- سه بازیکن پرسپولیس در دیدار روز جمعه با پیکان با مشکل مصدومیت مواجه شدند و در تمرین امروز درکنار بازیکنان حضور نداشتند.. فرید زرینه، پزشک پرسپولیس در گفت‌وگو با خبرگزاری فوتبال ایران در خصوص مصدومان پرسپولیس... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ٩:٥٦ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

آقای گل نیم فصل

آقای گل نیم فصل [ February 16, 2008 10:31 PM ]
خبرگزاری فوتبال ایران – مهرزاد معدنچی با ثبت 10 گل در نیم فصل اول رقابت های لیگ امارات به عنوان آقای گلی رسید. به گزارش خبرگزاری فوتبال ایران ستاره ایرانی باشگاه الشعب در پایان نیم فصل نخست به تنهایی... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ٩:٥۱ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

قلعه نویی 14 سال در استقلال بود [ September 30, 2008 02:04 AM ]

قلعه نویی 14 سال در استقلال بود [ September 30, 2008 02:04 AM ]
سرمربی آبی پوشان استقلال بعد از بازی این تیم مقابل راه آهن مدعی شد 18 سال سابقه حضور در این باشگاه را داشته اما بعضی ها او را استقلالی نمی دانند. در سابقه طولانی مدت قلعه نویی به عنوان... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ٩:٤٦ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

بازی 65 زیباترین داربی می‌شود [ September 30, 2008 02:04 AM ]

بازی 65 زیباترین داربی می‌شود [ September 30, 2008 02:04 AM ]
سرمربی تیم استقلال تهران گفت: باور دارم داربی شصت و پنجم یکی از بهترین داربی‌های استقلال و پرسپولیس شود. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، امیر قلعه‌نویی در حاشیه‌ی تمرین امروز تیم استقلال گفت: با شناختی که از تفکرات... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ٩:٤٦ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

بازارسیاه و بلیط‌های 30 هزار تومانی [ October 3, 2008 10:43 PM ]

بازارسیاه و بلیط‌های 30 هزار تومانی [ October 3, 2008 10:43 PM ]
پیش‌بینی می‌شد که تعداد زیادی از بلیط‌های بازی پرسپولیس و استقلال در بازار سیاه به فروش برسد که این موضوع با توجه به فروش بلیط در محل برگزاری مسابقه نسبت به دربی های اخیر پررنگ تر به نظر می... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ٩:٤٥ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

«کاظمی» از همراهی استقلال محروم شد [ October 5, 2008 12:34 AM ]

«کاظمی» از همراهی استقلال محروم شد [ October 5, 2008 12:34 AM ]
حسین کاظمی بازیکن تیم استقلال تهران تا اطلاع ثانوی از حضور در میادین فوتبال محروم شد. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در حالی که صبح امروز کمیته‌ی انضباطی فدراسیون فوتبال حسین کاظمی و آرش برهانی بازیکنان تیم استقلال... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ٩:٤٤ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

پاداش 100 میلیون تومانی به استقلالی‌ها [ October 5, 2008 12:34 AM ]

پاداش 100 میلیون تومانی به استقلالی‌ها [ October 5, 2008 12:34 AM ]
مدیرعامل باشگاه استقلال تهران در تمرینات بعدازظهر این تیم حاضر شد. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در تمرینات امروز استقلال تهران که با حضور تمامی نفرات برگزار شد، امیررضا واعظی آشتیانی و مدیرعامل باشگاه استقلال و علی انصاری... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ٩:۳٧ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

ایران یک قدم به صعود نزدیک‌تر شد [ October 6, 2008 09:07 AM ]

ایران یک قدم به صعود نزدیک‌تر شد [ October 6, 2008 09:07 AM ]
تیم ملی فوتسال ایران در دومین دیدار خود در جام جهانی فوتسال برابر لیبی به پیروزی دست یافت. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، تیم ملی فوتسال ایران امشب موفق شد در دومین گام به مصاف لیبی قهرمان آفریقا... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ٩:۳٦ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

جرم کاظمى و کوشکى سنگین تر از نیکبخت

جرم کاظمى و کوشکى سنگین تر از نیکبخت [ October 8, 2008 12:41 AM ]
ایران ورزشی-چرا جلسه کمیته انضباطى واحدى نیکبخت به بعد از بازى هفته نهم موکول مى شود اما حسین کاظمى و بیژن کوشکى تا اطلاع ثانوى محروم مى شوند و هیچ ملاحظه اى در مورد این دو بازیکن استقلالى صورت... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ٩:۳۳ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

گیج شدم،نمی توانم ‌در چهار پست بازی کنم [ October 8, 2008 12:49 AM ]

گیج شدم،نمی توانم ‌در چهار پست بازی کنم [ October 8, 2008 12:49 AM ]
روزنامه البیان امارات در شماره روز دوشنبه از اعتراض عنایتی به تصمیمات لوکا بوناچیچ خبر داد و نوشت:‌مهاجم ایرانی النصر از شرایط موجود در این تیم راضی نیست. به گزارش خبرگزاری فوتبال ایران النصر در هفته سوم رقابت های... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ٩:۳٢ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

داور عمانى براى ایران - کره شمالى [ October 8, 2008 12:49 AM ]

داور عمانى براى ایران - کره شمالى [ October 8, 2008 12:49 AM ]
ایران ورزشى- فیفا اسامى داوران دیدار دو تیم ایران و کره شمالى در چارچوب رقابت هاى انتخابى جام جهانى ۲۰۱۰ را اعلام کرد و بر این اساس محمد عبدالله الهلالى از عمان داور وسط این بازى خواهد بود. على... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ٩:۳٢ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

بازگشت "مهدی مهدوی‌کیا" به تیم ملی فوتبال

بازگشت "مهدی مهدوی‌کیا" به تیم ملی فوتبال [ October 8, 2008 01:06 AM ]
اسامی بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران برای دیدار برابر تیم کره شمالی اعلام شد. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، علی دایی اسامی بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران را برای دیدار روز چهارشنبه هفته آینده برابر تیم ملی کره... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ٩:۳۱ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

مرد زن‌ذلیل زنش را خفه کرد -

 کرد - چهارشنبه 17 مهر 1387


یک مرد استرالیایی با این که بسیار به زن خود علاقه داشت و زن ذلیل بود، زنش را به خاطر غرغرهایش خفه کرد.
به گزارش سرویس «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از رویترز، «آنتونی شرنا» 42 ساله، بعد از آن که از دست غرغرها و سخن پراکنی همسرش به ستوه آمده بود، او را خفه کرد تا از دست او خلاص شود.
«شهرنای« به پلیس ملبورن، گفته بود همرم را بسیار دوست داشتم، اما او با صحبت‌های بی‌موردش اعصابم را به هم می‌ریخت.
بازپرس ویژه دادگاه ملبورن استرالیا گفت: «شرنا» و همسرش در مزرعه‌ای دور افتاده از ایالت ویکتوریا و بدون هیچ دوستی زندگی می‌کردند.
این اتفاق زمانی رخ داد که مرد زن ذلیل بر روی صندلی راحتی خود بر روی بالکن در حال استراحت بود که همسرش شروع کرد به داد و فریاد و صحبت‌های بی‌مورد و مرد را آنقدر عصبانی کرد که او از کوره در رفته و با از دست دادن کنترل خود، زنش را خفه کرد.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ٢:٠٥ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

فروش150 میلیونی "دعوت"در پنج روز اول


فروش150 میلیونی "دعوت"در پنج روز اول - چهارشنبه 17 مهر 1387


گیشه مناسب "دعوت" در پنج روز و آغاز خوب فیلم‌های تازه به نمایش درآمده از نکات مهم فروش فیلم‌های اکران تهران در هفته دوم مهرماه 87 هستند.
به گزارش خبرنگار مهر، "آواز گنجشک‌ها" هفتمین فیلم مجید مجیدی و داستان کریم کارگر مزرعه شترمرغ است که به دلایلی اخراج می‌شود و برای یافتن کاری دیگر به تهران می‌رود، اما در این کلانشهر با مسائلی عجیب و غریب مواجه می‌شود. رضا ناجی، کامران دهقان، حامد آغازی، پویا صالحی، محمدرضا شیخی، شبنم اخلاقی و نشاط نظری بازیگران فیلم هستند.

فیلمنامه ‌"آواز گنجشک‌ها" را مجیدی و مهران کاشانی نوشته‌اند و دیگر عوامل عبارتند از مشاور فیلمنامه: سیدناصر هاشم‌زاده، مدیر فیلمبرداری: تورج منصوری، صدابردار: یدالله نجفی، طراح گریم: سعید ملکان، طراح صحنه و لباس: اصغر نژادایمانی، مدیر تولید: کامران مجیدی، عکاس: علی تبریزی و تهیه‌کننده: م. مجیدی.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ٢:٠۳ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

مهران مدیری با دو فیلم در راه جشنواره گل آقا -


مهران مدیری با دو فیلم در راه جشنواره گل آقا - چهارشنبه 17 مهر 1387


مهران مدیری با دو فیلم «همیشه پای یک زن در میان است» و «دایره زنگی» به دومین جشنواره فیلم گل آقا می‌رود.
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی دومین جشنواره فیلم کمدی گل آقا ،مدیری با این دوفیلم امسال درسینمای ایران حضوری قابل توجه داشت و این دو فیلم پرفروشترین فیلمهای سال 87 سینمای ایران را تشکیل می‌دهند.
«همیشه پای یک زن در میان است» آخرین ساخته کمال تبریزی اثری است کمدی که فیلمنامه اولیه آن را رضا مقصودی بر اساس داستان‌های کوتاه سیدمهدی شجاعی نوشته و نغمه ثمینی و خود تبریزی آن را بازنویسی کرده‌اند.
رضا کیانیان، مهران مدیری، حبیب رضایی، گلشیفته فراهانی، آهو خردمند و اسماعیل خلج بازیگران اصلی این فیلم هستند.
براساس این گزارش،«دایره زنگی» اولین ساخته پریسا بخت آور درباره دختری است که صبح روز جمعه خودرو پدرش را برمی‌دارد و همراه محمد به گردش در شهر می‌رود، اما طولی نمی‌کشد که تصادف می‌کنند.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ٢:٠٢ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

ازیگران سینمای آمریکا رای به اعتصاب می‌دهند -

بازیگران سینمای آمریکا رای به اعتصاب می‌دهند - چهارشنبه 17 مهر 1387


رهبران انجمن بازیگران آمریکا دوشنبه اعلام کردند اطمینان دارند اعضای این انجمن در صورت رای‌گیری برای اعتصاب علیه استودیوهای مطرح هالیوود، با این طرح موافقت می‌کنند.
به گزارش خبرنگار مهر، رویترز اعلام کرد مذاکره‌کنندگان انجمن بازیگران آمریکا SAG برای خروج از بن‌بست مذاکرات با اتحادیه تهیه‌کنندگان سینما و تلویزیون AMPTP که سه ماه است ادامه دارد، هفته پیش از هیئت رئیسه انجمن خواستند طرح اعتصاب را به رای‌گیری بگذارد.هیئت رئیسه SAG در جلسه بعدی خود روز 18 اکتبر در این مورد تصمیم می‌گیرد. این اولین نشست پس از انتخابات ماه پیش انجمن است. آلن رزنبرگ رئیس انجمن بازیگران آمریکا که سال 2005 با نوید اعمال سختگیری بیشتر نسبت به استودیوها انتخاب شد، در این باره گفت: اینکه در چه مقطع زمانی دشوار قرار داریم مهم نیست. ترس نباید مانع فکر کردن به آینده باشد.

وحید بیک مرادی ; ۱:٥٤ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

چه بخوریم تا چشم‌هایمان زیباتر بمانند... [

رژیم غذایی تاثیر به سزایی روی سلامت و زیبایی چشم‌ها دارد. مراقبت چشم‌ها در افرادی که به مدت طولانی از چشم‌های خود استفاده می‌کنند و یا در محیط‌های پر نور و کم نور کار می‌کنند، ضروری است. جهت سلامت چشم‌ها یک رژیم متعادل شامل شیر، کره، میوه‌ها، سبزی‌های سبز و پروتئین‌ها باید مصرف شود. هر یک از مواد غذایی مورد نیاز برای بدن در سلامت و زیبایی چشم‌ها موثر است.

جریان طبیعی اشک یا سلامت غشاء‌های مخاطی جهت درخشندگی چشم‌ها نقش تعیین‌کننده‌ای دارد. جهت سلامت بافت‌هایی که در بخش داخلی مجاری اشکالی یا غدد اشکی قرار می‌گیرد و تحت عنوان غشاء‌های مخاطی نامیده می‌شود، مصرف یک رژیم غذایی مناسب ضروری است.
یک رژیم غذایی ایده‌آل شامل غذاهای طبیعی و نپخته است. میوه‌های تازه مانند پرتقال، سیب، انگور، هلو و انار؛ سبزی‌های سبز مانند کاهو، کلم، اسفناج؛ سبزی‌های ریشه‌ای مانند سیب‌زمینی، شلغم، هویج، پیاز، چغندر؛ غلات، میوه‌های خشک و محصولات لبنی از موارد ضروری محسوب می‌شوند

وحید بیک مرادی ; ٩:٠٥ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ۱٧ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

آموزش تعمیر تلفن همراه

در 2 CD

 

آشنایی وچگونگی کار با صفحات Touch Screen

آشنایی با Bluetooth - Infored

آشنایی با قطعات :

- مقاومت های SMD

- مقومت های ثابت

- مقاومت های اتوماتیک

- PTC , NTC , ...

وحید بیک مرادی ; ۸:٥٦ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ۱٧ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

آموزش تعمیر تلفن همراه

در 2 CD

 

آشنایی وچگونگی کار با صفحات Touch Screen

آشنایی با Bluetooth - Infored

آشنایی با قطعات :

- مقاومت های SMD

- مقومت های ثابت

- مقاومت های اتوماتیک

- PTC , NTC , ...

وحید بیک مرادی ; ۸:٥٦ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ۱٧ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

ارتبـــاط بیــن تـــولد، فصــل هــا و رنــگ هــا

پوست افرادی که در بهار به دنیا آمده اند، دارای رنگ های طلایی است. بعضی از متولدین این فصل چهره ای عاجی رنگ همراه با لک و کک و مک دارند و بقیه دارای پوستی شفاف و گندمگون می باشند. حتی با وجود کک و مک نیز پوست چهره ی آنها شفاف و درخشان بوده و در برابر نور آفتاب قهوه ای رنگ و برنزه می گردد. رنگ چشمهای این افراد معمولاً روشن با رگه هایی طلایی است

 

وحید بیک مرادی ; ۸:٥٤ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ۱٧ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

دمپایی افزایش قد 6 کاره فوت ماساژور - 2 دستگاه در یک دستگاه

1 - افزایش قد حداکثر 5 الی 8 سانتی متر در طول دوره

2 - ماساژ پا و رفع خستگی و کوفتگی پا

3 - رفع خستگی و کوفتگی سایر نقاط بدن

3 - جلوگیری از  پیری زودرس کلیه اندام های بدن

وحید بیک مرادی ; ۸:٥٠ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ۱٧ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

عکس:نجات لاک‌پشت 200 کیلویی در بندرعباس


لاک پشت دریایی دویست کیلویی که بر اثر جزر و مد دریا به سواحل بندرعباس کشانده شده و در میان گل و لای ساحل گرفتار شده بود، توسط آتش‌نشانان به دریا بازگردانده شد.

به نوشته «همشهری آنلاین»، به‌دنبال تماس تلفنی با مرکز آتش‌نشانی بندرعباس، مأموران در جریان گیر افتادن یک لاک‌پشت عظیم‌الجثه در ساحل پارک غدیر این شهر قرار گرفتند.

با حضور گروه امداد در محل، مشخص شد این لاک پشت 130 سانتی‌متری که 200 کیلو وزن داشت هنگام مد خود را به ساحل رسانده اما پس از جزر، به‌دلیل فاصله زیاد تا دریا در گل و لای ساحل گیر کرده و به همین دلیل قادر به بازگشت به دریا نیست.

به این ترتیب، امدادگران بعد از بررسی وضعیت لاک‌ پشت، بدون آن‌که به وی آسیبی برسد این خزنده بزرگ دریایی را به وسیله یک چهارچرخ به نزدیکی آب برده و در دریا رها کردند.
Persianv.com At site

وحید بیک مرادی ; ۸:٤٧ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ۱٧ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

برای لاغرماندن چه بخوریم؟


 


کارشناسان می‌گویند، نوشیدن آب به سوزاندن چربی کمک می‌کند.
همشهری: بدن برای جذب پروتئین، کالری زیادی می‌سوزاند و به همین دلیل از ذخیره چربی بدن کاسته می‌شود

گریپ فروت: این میوه به خصوص اگر صبح‌ها میل شود خاصیت لاغر‌کنندگی دارد. از سوی دیگر ویتامین C موجود در آن به حفظ سلامت بدن کمک می‌کند.

چای سبز: این نوشیدنی سوخت و ساز بدن را افزایش می‌دهد و موجب لاغری می‌شود. همچنین آنتی‌اکسیدانت موجود در چای سبز خاصیت ضد سرطانی دارد.

لبنیات کم چرب: تحقیقات نشان می‌دهد افرادی که در رژیم غذایی خود به مصرف لبنیات کم چرب توجه می‌کنند در مقایسه با آنهایی که از لبنیات استفاده نمی‌کنند، لاغر‌تر می‌مانند.

آب: کارشناسان می‌گویند، نوشیدن آب به سوزاندن چربی کمک می‌کند

وحید بیک مرادی ; ۸:٤٤ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ۱٧ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

درباره کارت های هوشمند [کارت هاى هوشمند، یکى از جدیدترین پدیده هاى تکنولوژیکى هستند که در آینده اى نزدیک تاثیرى محسوس بر زندگى انسان مدرن خواهند نهاد.


در حال حاضر حدود ۲۰ میلیون نفر در سراسر جهان از این نوع کارت ها استفاده مى کنند، ولى با این حال هنوز عمومیت نیافته اند و تحلیلگران در مورد کارت هاى هوشمند بیش از حال به آینده چشم دوخته اند.
کارت هوشمند یک کارت معمولی مانند کارت تلفن راه دور ویا کارت عابر بانک می باشد که البته با تفاوتهایی است : در کارتهای هوشمند تراشه سخت افزاری وجود دارد که برخی از اطلاعات در آن درج می شود ، تفاوت عمده کارتهای هوشمند با کارتهای الکترونیکی در امکان ذخیره اطلاعات وخوانی اطلاعات و تغییر در اطلاعات کارت هوشمند است که کارتهای معمولی این امکان را ندارد
کارت الکترونیکی ( کارت عابر بانک

وحید بیک مرادی ; ۸:٤٢ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ۱٧ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

مواد غذایی ضروری جهت مصرف روزانه

اگر خودتان هم در حیاط پشت خانه تان گوجه فرنگی نکارید، مطمئناً این ماده غذایی را از بازار خریداری کرده و در یخچال خود نگاه می دارید.

گوجه فرنگی از آندسته مواد غذایی است که سالیان سال مورد استفاده قرار گرفته و هنوز هم طرفداران بسیار زیادی دارد. اینطور برآورد شده است که هر نفر هر ساله به طور متوسط ۸۰ پوند گوجه فرنگی مصرف می کند.سعی ما بر این بوده تا شما را با مواد غذایی آشنا کنیم که برایتان ناشناخته باشند تا با افزودن کمی تغییر به برنامه ی غذاییتان، رغبت بیشتری به غذاخوردن پیدا کنید.
اما در این مقاله، می خواهیم در مورد مواد غذایی سالمی صحبت کنیم که شما خیلی خوب آنها را می شناسید در واقع، بسیاری از آنها در آشپرخانه همه شما یافت می شود

وحید بیک مرادی ; ۸:٤۱ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ۱٧ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

خبرگزاری فارس: دختر نوجوان 14 ساله‌ای که پس از 15 روز

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، 12 شهریور سال جاری مرد میانسالی با مراجعه به مسئولان دادسرای امور جنایی تهران از راز وقوع یک حادثه شوم پرده برداشت.
این فرد در اظهاراتش خطاب به مسئولان دادسرا مدعی شد دختر نوجوان 14 ساله‌اش چدادیار جنایی دادسرای امور جنایی تهران در خصوص این پرونده گفت: بررسی از شماره تلفن این فرد و دخترش نشان داد زن میانسالی با یک شماره متعلق به کشور ترکیه با این خانواده تماس گرفته و مدعی شده است که دخترشان در کشور ترکیه به سر می‌بردند روزی است که به خانه بازنگشته و از وی خبری در دست نیست

وحید بیک مرادی ; ۸:۳٢ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ۱٧ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

صابون افزایش و اسپری قدرت جنسی آقایان

بهترین نوع اسپری جنسی برای مردان با سه کار برد . بهترین نوع اسپری مخصوص افزایش میل و قدرت جنسی . کارکرد بسیار مطمئن و موثر برای افزایش شهوت و میل جنسی برای آقایان. مهمترین تاثیر این دارو افزایش طول مدت نزدیکی همراه با افزایش لذت جنسی می باشد . لذا برای آقایانی که از انزال زودرس و عدم هماهنگی با شریک جنسی خود رنج می برند توصیه می شود .

وحید بیک مرادی ; ۸:٢۸ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ۱٧ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

سلطان سبزی‌ها

کرفس سلطان سبزی‌هاست و تمام بخش‌های این گیاه مفید و شفابخش است.
این گیاه به ارتفاع ۲۰ تا ۶۰ سانتی متر است و ساقه ای منشعب دارد. کرفس گیاهی است که در تمام دنیا به راحتی می روید .این گیاه در بسیاری از مناطق ایران از جمله سیستان، خوی و بندرعباس می‌روید.
دانشمندان بر این عقیده‌اند که کرفس بهترین ماده غذایی برای برطرف کردن عفونت مجاری ادرار و اسید اوریک بالا از طریق ضدعفونی مجاری ادراری است، همچنین وجود روغن‌های فرار در کرفس علاوه بر ایجاد عطر خوشایند این گیاه، باعث گشاد شدن مجاری کلیه می‌شوند و دفع اسید اوریک را تسهیل می‌کند.

وحید بیک مرادی ; ۸:٢٥ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ۱٧ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

برطرف کننده چین و چروک

 لک ، جوش ، سوختگی و ترکهای بعد از زایمان
برگرفته از عصاره حلزون

محصول متفاوت با انواع مختلف پوست در تمامی سنین، از بسیار پایین مانند بچه های یک یا دو ساله تا سنین بالا می باشد، این ترکیب اثرات آلرژیک ندارد و تاثیر بسیار مثبتی روی از بین بردن سلولهای پوستی مرده و جایگزین نمودن آنها با سلولهای جدید دارد.

وحید بیک مرادی ; ۸:٢۳ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ۱٧ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

نقش آذر در "کنعان" اتفاقی خوب... [


افسانه بایگان یکی از دلایل حضور خود را در فیلم سینمایی "کنعان" ساخته مانی حقیقی فیلمنامه بسیار خوب آن و نقش آذر را اتفاقی خوب در کارنامه بازیگری خود دانست.
بازیگر نقش آذر در "کنعان" به خبرنگار مهر گفت: این نقش در فیلمنامه به خوبی پرداخت شده بود و آنچه شما می‌بینید و برآیند به وجود آمده از دل همین فیلمنامه است. هر بازیگری با بازی خود رنگ‌آمیزی خاصی به نقش می‌دهد و اگر طرحی از شخصیت کشیده شده، بازیگر است که با توانایی و نوع نگاه به موضوع و روحی که برای نقش قائل می‌شود، به تصویر رنگ می‌زند

وحید بیک مرادی ; ۸:۱٠ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ۱٧ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

مهریه علیرضا افتخاری برای دو دخترش

آقای علیرضا افتخاری، خواننده خوش صدای کشورمان، مهریه دختر بزرگش را حفظ 450 غزل از حافظ شیرازی و مهریه دختر کوچکش را حفظ 16 جزء از قران کریم قرار داده است که تا کنون داماد بزرگش 350 غزل حفظ کرده و داماد کوچکش 8 جزء از قرآن کریم را حفظ کرده است. پسر عمویی دارم که به خاستگاری دختری رفت که شغلش معلم بود در همان شب عقد، درخواست شیربهای مقرر را نمود و مصرانه ایستاد که تا پول را نگیرم اجازه ی جاری شدن عقد را نخواهم داد این پسر عموی بخت برگشته ما به هر زحمتی بود آن شب، مبلغ مورد توافق را تهیه کند و کرد و عقد جاری شد. اما اکنون به خاطر همان رفتار پدرِ عروس، کار به اختلاف و طلاق کشید. با خانواده ای وصلت کنید که به وجود شما افتخار کنند نه اینکه شما به وجود آنها افتخار کنید در حالی خودتان دربرابر آنها عددی نیستید. با هیچ دختری به خاطر کار و دارایی او و خانواده اش ازدواج نکنید که به سرعت پشیمان خواهید شد

وبلاگ /ahmadabbasi.

وحید بیک مرادی ; ۸:٠٩ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ۱٧ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

فرمول خوشبختی در ازدواج !

آلمان: فرمول آلمانی برای تشکیل خانواده موفق به شکل «یک به پنج» است؛ یعنی به ازای هر یک گوشزد به همسر، پنج بار باید از او تعریف کرد. دکتر «هانس ورنر بیرهوف» بر این باور است که تعریف از همسر، سبب تحکیم روابط شده و زندگی را رمانتیک ساخته و اجازه نمی‌دهد که شور و عشق فروکش کند. زندگی پر از رویدادهای غیر منتظره است که گاهی خوشایند نیستند، اما دقت در روابط و توجه به همسر و قدردانی از همه کارهای لهستان: «بوگوسلاو پولوفسکی» تأکید می‌کند که برای ازدواج خوشبخت و بدون طلاق، تنها لازم است که مرد 1.09 برابر قدبلندتر از زن باشد. در تحقیقات انجام شده توسط این دکتر، ششصد زن در سنین نوزده تا پنجاه سال و همسران آنها شرکت داشتند. دانشمند لهستانی با اندازه‌گیری قد آنها به این نتیجه رسید که فرد به طور ناخودآگاه همسری با چنین مختصاتی برای خود برمی‌گزیند و چنین پیوندهایی خوشبختی می‌آورند. خوب هیچ گاه نباید از بین برود

وحید بیک مرادی ; ۸:٠٤ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ۱٧ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

عکس : دومین فرد چاق جهان !

دومین فرد چاق جهان در مکزیک در حال نگارش نامه به چاق ترین فرد جهان که رکوردش را شکسته است.

99107_550.jpg

وحید بیک مرادی ; ۸:٠٠ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ۱٧ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

فیلمبرداری «ملک سلیمان» به پایان رسید

فیلمبرداری پروژه سینمایی «ملک سلیمان» دیروز با ضبط چند صحنه جلوه‌های ویژه به پایان رسید.
مجتبی فرآورده تهیه‌کننده پروژه سینمایی «ملک سلیمان» در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس گفت : دیروز با فیلمبرداری چند صحنه مربوط به جلوه‌های ویژه فیلمبرداری فیلم «ملک سلیمان» به پایان رسید. وی در مورد آخرین وضعیت فنی این پروژه گفت: حدود 80 درصد از تدوین انجام شده و 20 درصد از جلوه‌های ویژه فیلم را لئولو انجام داده است

وحید بیک مرادی ; ٧:٥٩ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ۱٧ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

ران مجموعه دروغ ها در نیویورک

دی‌کاپریو در این فیلم نقش «راجر فریس» ، مامور سازمان اطلاعات جاسوسی آمریکا که به اردن فرستاده می‌شود و «راسل کرو» نقش «اد هافمن» که با «فریس» همکاری می‌کند، را بازی کرده‌اند.

در فیلم «مجموعه دروغ‌ها» که قرار است دهم اکتبر در آمریکا اکران گسترده شود ، گلشیفته فراهانی بازیگر ایرانی در نقش پرستاری به‌نام عایشه بازی می‌کند.

دی ‌کاپریو در مراسم اکران «مجموعه دروغ‌ها» با بیان اینکه هدف این فیلم انتقال پیامی درباره‌ جنگ علیه تروریسم نبوده است، گفت: «ما اصلا قصد نداشتیم تا عقاید سیاسی‌مان را به یکدیگر تحمیل کنیم، فقط سعی کردیم تا واقعیات تلخ و جوانب منفی سیاست خارجی آمریکا و خاورمیانه را به‌تصویر بکشیم».

وی افزود: این فیلم نگاهی واقع‌گرایانه به جنگی که آمریکا به‌راه انداخته و عواقبی که درپی آن به‌وجود آمده، انداخته است. به نظر من مردم با تماشای این فیلم هیجان‌زده خواهند شد.

فیلم «مجموعه دروغ‌ها» پیش از آمریکا، روز پنج‌شنبه در استرالیا اکران می‌شود و پس از آن در کانادا ، ونزوئلا ، روسیه ، کره‌ جنوبی ، مصر و لهستان به‌روی پرده سینماها خواهد رفت.

وحید بیک مرادی ; ٧:٤۱ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ۱٧ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

بلندقدترین مرد جهان پدر شد


جام جم آنلاین: «بااو شیشون» بلندقدترین مرد جهان با تولد اولین فرزندش پدر شد و علاوه بر بلندقدترین بودن مرد جهان عنوان بلندقدترین پدر جهان را نیز به خود اختصاص داد.
به گزارش رویترز،‌ «بااو شیشون» که اهل کشور چین است صاحب پسری با 55 سانتی متر قد و 4 کیلو و 200 گرم وزن، شد که به گفته پزشکان این قد برای یک نوزاد کاملا معمولی است و اثری از اختلالات ژنتیکی در این نوزاد مشاهده نشده است و کاملا سالم است.

«بااو شیشون» به خبرنگار رویترز گفت:«از این که فرزندی سالم و طبیعی دارم خیلی خوشحالم، فکر کنم پسرم حداقل به اندازه 2 متر قد بکشد،‌ آن وقت می تواند بسکتبالیست شود».

وحید بیک مرادی ; ٧:٠۱ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ۱٧ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

تشنج در صحن علنی مجلس به دنبال نطق یک نماینده -


تشنج در صحن علنی مجلس به دنبال نطق یک نماینده - سه شنبه 16 مهر 1387


به دنبال نطق پیش از دستور امروز محسن کوهکن سخنگوی هیئت رئیسه که در واکنش به مصاحبه کامران نماینده اصفهان مبنی بر پرداخت 100 میلیون تومان به هر کدام از نمایندگان مجلس هشتم صورت گرفت، فضای مجلس شورای اسلامی امروز به طور مکرر متشنج شد.
به گزارش خبرنگار پارلمانی مهر، بعد از پایان نطق کوهکن که توضیحاتی در خصوص چگونگی اعطای تسهیلات مسکن به برخی نمایندگان شهرستانی بود ، حسن کامران به طرف او رفت وبه شدت نسبت به اظهاراتش اعتراض کرد و در ادامه حدود 30 نماینده به دور این دو نفر تجمع کردند که در نهایت با دخالت روح الله حسینیان و موسوی نماینده اردبیل و برخی دیگر از نمایندگان کامران به صندلی خود بازگشت.همچنین زمانی که حسن کامران قصد داشت درواکنش به تذکرات برخی از نمایندگان در مورد خود طبق ماده 77 آئین نامه داخلی تذکر دهد.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ٩:۳٦ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۱٦ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

گزارش رئیس جمهور از سفر نیویورک


گزارش رئیس جمهور از سفر نیویورک - سه شنبه 16 مهر 1387


رئیس جمهور امشب در برنامه زنده گفتگوی ویژه خبری گزارشی از چهارمین سفر خود به نیوریورک را به ملت ایران ارائه خواهد کرد. به گزارش خبرنگار مهر، دکتر محمود احمدی نژاد در ادامه گفتگوی های خود با مردم ایران که تقریبا هر 45 روز یک بار از طریق صداو سیما صورت می گیرد، امشب نیز قرار است بعد از خبر 21 به طور زنده و مستقیم با ملت ایران سخن بگوید و در این برنامه گزارشی از چهارمین حضور خود در سازمان ملل ارائه کند.
رئیس جمهور همچنین قرار است در این برنامه در باره طرح تحول اقتصادی و نحوه چگونگی اجرای آن نیز سخن بگوید.
وی همچنین قرار است درباره موضوعاتی داخلی و خارجی از جمله تورم، گرانی، مسکن واشتغال، گسترش روابط با کشورهای خارجی میزان صادرات ایران به کشورهای خارجی، موضوع هسته ای، ادامه همکاری ایران با ‌آژانس بین المللی انرژی اتمی نیز با ملت ایران سخن بگوید.

وحید بیک مرادی ; ٩:۳٥ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۱٦ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

تغییر رؤسای دانشگاههای علوم پزشکی ! -


تغییر رؤسای دانشگاههای علوم پزشکی ! - سه شنبه 16 مهر 1387


وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حالی که در مرداد و شهریور ماه ریاست 5 دانشگاه علوم پزشکی تغییر کرده معتقد است متوسط عمر ریاست بر دانشگاههای علوم پزشکی در ایران 3 سال است و هر تغییری که در این دانشگاهها رخ داده زود هنگام نبوده است.
به گزارش خبرنگار مهر، طی دو ماه اخیر 5 رئیس دانشگاه علوم پزشکی تغییر کرده اند که دلیل برخی از این جابجایی ها "برکناری" و دلیل برخی دیگر "استعفا"ی افراد از مجموعه نظام آموزش پزشکی که در آن خدمت می کرده اند، بوده است.

این در حالی است که این موج تغییر و تحولات، موج شایعات برای تغییر سایر مدیران دانشگاهی که از متوسط عمری که وزیر بهداشت از آن نام برده است، ریاست آنها بیشتر به طول انجامیده است،‌ به راه افتاده است.

وحید بیک مرادی ; ٩:۳٤ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۱٦ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

کشور از بحران جیره بندی آب نجات یافت

کشور از بحران جیره بندی آب نجات یافت - سه شنبه 16 مهر 1387


مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور اعلام کرد با تلاش مهندسان این شرکت و حمایت و پشتیبانی های دولت و مجلس کشور از بحران جیره بندی آب نجات یافت.
به گزارش خبرنگار مهر، مجید نامجو امروز در دومین همایش ملی آب و فاضلاب در تهران با اشاره به مدیریت مطلوب مهندسان ایرانی در جریان خشکسالی سال جاری گفت: در خشکسالی اخیر تنها مدیریت مهندسان سختکوش شرکت آب و فاضلاب و حمایت و پشتیبانی های دولت و مجلس می توانست کشور را از بحران جیره بندی آب نجات دهد که خوشبختانه این توفیق حاصل شد.
مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور افزود: ارزش تاسیسات صنعت آب و فاضلاب 25 هزار میلیارد تومان است که باید برای حفظ جایگاه مطلوب و جلوگیری از تبعات بحرانهایی نظیر خشکسالی طرح های توسعه ای به خوبی و با تامین هزینه کافی تامین شود.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ٩:۳۳ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۱٦ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

اشتغال‌زایی با چاپ پول یک سراب است -


اشتغال‌زایی با چاپ پول یک سراب است - سه شنبه 16 مهر 1387


رئیس کل سابق بانک مرکزی در مراسم تودیع خود گفت: باید این موضوع روشن شود که با تزریق تورم و تأمین پول پرقدرت و چاپ پول نمی‌توان ایجاد اشتغال کرد و به توسعه اقتصادی رسید. ایجاد اشتغال از طریق تزریق تورم یک سراب است.
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، طهماسب مظاهری رئیس کل سابق بانک مرکزی امروز در مراسم تودیع ضمن تشکر از ریاست جمهور به منظور قبول استعفای رئیس کل بانک مرکزی اظهار داشت: از جناب آقای بهمنی هم به خاطر قبول مسئولیت در این سمت تشکر می‌کنم.
وی خدمت در رأس بانک مرکزی را برای هر فردی یک افتخار بزرگ دانست و گفت: بنده امروز اصلا قصد بیان عملکرد یک ساله خود را ندارم چرا که هر اقدامی که در این مدت انجام شده صرف نظر از خوب یا بد بودن آن عملکرد تیم بانک مرکزی بوده و از طرفی هم به واسطه نزدیک بودن زمان برگزاری مجمع عمومی بانک مرکزی لزومی برای ارائه گزارش عملکرد وجود ندارد.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ٩:۳۳ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۱٦ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

بهای طلا و سکه در بازاراندکی کاهش یافت -


بهای طلا و سکه در بازاراندکی کاهش یافت - سه شنبه 16 مهر 1387


علیرغم تقویت بهای طلا در بازارهای جهانی، قیمت طلا و سکه که در دو روز گذشته ثابت مانده بود تا حدودی تضعیف شد و قیمت انواع مسکوکات و طلا اندکی کاهش یافت.
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، علیرغم افزایش بهای طلا در بازارهای جهانی امروز بهای طلا و سکه اندکی کاهش یافت.
بنابراین گزارش بهای هر مثقال طلای 17 عیار که به عنوان پایه بازار شناخته می‌شود امروز با 700 تومان کاهش نسبت به روز گذشته به 88 هزار و 300 تومان رسید.
بهای هر مثقال طلای 18 عیار با 750 تومان کاهش 93 هزار و 930 تومان و یک گرم طلای 18 عیار (بدون اجرت ساخت) با 90 تومان کاهش 20 هزار و 450 تومان بود.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ٩:۳٢ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۱٦ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

سهمیه سوخت آژانسهای فروشنده بنزین باطل شد -


سهمیه سوخت آژانسهای فروشنده بنزین باطل شد - سه شنبه 16 مهر 1387


رانندگان آژانس که اقدام به فروش بنزین سهمیه‌ای‌ در بازار آزاد کرده بودند در تعزیرات حکومتی محکوم شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از کمیته مشترک اطلاع‌رسانی سازمان تعزیرات حکومتی و سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان، در پی اعلام شکایت اداره بازرگانی مبنی بر عرضه خارج از شبکه 13120 لیتر بنزین از سوی تعدادی از رانندگان آژانس، پرونده این رانندگان متخلف در شعب تعزیرات حکومتی مطرح شد که پس از احراز تخلفات انتسابی این رانندگان به پرداخت جزای نقدی و قطع سهمیه‌ بنزین محکوم شدند.
همچنین پرونده فردی که اقدام به عرضه خارج از شبکه 3400 لیتر نفت گاز نموده بود در شعب سازمان مطرح و منتهی به صدور محکومیت جزای نقدی و ضبط کالای مکشوفه شد.

وحید بیک مرادی ; ٩:۳٢ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۱٦ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

پیشنهاد یک شیوه جدید برای ترمیم قیافه بوش!( -

پیشنهاد یک شیوه جدید برای ترمیم قیافه بوش!( - سه شنبه 16 مهر 1387


کیهان-روزنامه آمریکایی وال استریت ژورنال تأکید کرد: مذاکره با ایران می تواند چهره بوش را در جهان ترمیم کند.
وال استریت ژورنال افزود: در این راستا باید تحریم های اعمال شده علیه ایران تعدیل شود و نفوذ و برجستگی این کشور در خاورمیانه مورد توجه قرار گیرد. به رغم ناخرسندی آمریکا از ادامه فعالیت هسته ای ایران، این امر نباید مانع چندان مهمی بر سر راه مذاکره محسوب شود. تلاش برای گفت وگو با ایران می تواند به عنوان گامی مهم برای ترمیم وجهه واشنگتن در اذهان جامعه بین المللی تلقی شود. سیاست های جنگ طلبانه بوش طی سال های اخیر و از آن فراتر، ناکامی او در تحقق وعده های آمریکا برای مبارزه با تروریسم، چهره دولت آمریکا را در افکار عمومی به شدت مخدوش کرده است. هر چند به اعتقاد بسیاری کارشناسان فرصت بوش برای نشان دادن چراغ سبز برای مذاکره با ایران به پایان رسیده است، تلاش رئیس جمهوری آمریکا در این راستا می تواند به عنوان «خداحافظی شیرین» با کاخ سفید تلقی شود.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ٩:۳٠ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۱٦ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

خاتمی همچنان نگران برخی دوستان نزدیک -


خاتمی همچنان نگران برخی دوستان نزدیک - سه شنبه 16 مهر 1387


کیهان-وزیربهداشت دولت سابق انحراف اصلاحات توسط برخی اصلاح طلبان نزدیک به خاتمی و امکان تکرار همان روند سابق را علت اصلی تردید وی برای نامزدی عنوان کرد.


مسعود پزشکیان نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه «احتمال حضور خاتمی در انتخابات به عدم حضور، همچنان 20 به 80 و حتی کمتر از آن است» می گوید: احتمال حضور خاتمی در گرو تغییر شرایط است اما چندان امیدی به تغییر وجود ندارد. شرط خاتمی مبنی بر تفاهم با مردم بر سر خواسته ها و تعریف از اصلاحات برای آن است که در دوران ریاست جمهوری وی، برخی از دوستان نزدیکش پروژه عبور از خاتمی را مطرح کردند.

وحید بیک مرادی ; ٩:۳٠ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۱٦ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

شک است؟ شرط است؟ شوخی است؟


شک است؟ شرط است؟ شوخی است؟ - سه شنبه 16 مهر 1387


کیهان-پیش شرط های خاتمی مبنی بر امکان توافق با مردم و تردید در امکان عملی کردن برنامه ها، با واکنش های قابل تاملی در میان طیف های گوناگون مدعی حمایت از اصلاح طلبی مواجه شده است.

در این زمینه اگرچه مرتضی مبلغ معاون سیاسی وزارت کشور در دولت اصلاحات به ایلنا گفت «پیش شرط های خاتمی نشانه درک عمیق وی از اقتضائات جدید کشور است» اما در عین حال از جانب مردم ادعا کرد «مردم توقع چندانی از خاتمی ندارند. همین که وی در انتخابات حضور پیدا کند و جلوی کارهایی را که به ضرر کشور است بگیرد، کار بزرگی انجام داده است.» اما محسن آرمین عضو مرکزیت سازمان مجاهدین برخلاف مبلغ می گوید «مطالبی را که خاتمی بیان کرد نباید به عنوان پیش شرط تلقی کرد بلکه این مطالب بیشتر دغدغه های ذهنی خاتمی است.»

وحید بیک مرادی ; ٩:٢٩ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۱٦ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

مجلس فقط به نمایندگان متقاضی 100میلیون داده -

مجلس فقط به نمایندگان متقاضی 100میلیون داده - سه شنبه 16 مهر 1387


نماینده تهران درخصوص اعطای 100میلیون تومان مجلس به نمایندگان گفت: این مبلغ در اختیار همه نمایندگان قرار نگرفته است بلکه هر کسی که متقاضی بوده این وجه را گرفته است.
الیاس نادران نماینده مردم تهران در گفت وگو با فارس درخصوص خبر اعطای 100 میلیون تومان مجلس به نمایندگان گفت: خبر به این شکل درست نیست، زیرا این مبلغ در اختیار همه نمایندگان قرار نگرفته است بلکه بنا به تقاضای نمایندگان این وجه در اختیار آنها قرار می گیرد. حسن کامران نماینده اصفهان صبح دیروز از اعطای 100 میلیون تومان پول به نمایندگان مجلس خبر داده و به فارس گفته بود که از این مبلغ 80 میلیون تومان بابت اجاره مسکن بوده که البته 50 میلیون تومان از این مقدار بلاعوض بوده و 30 میلیون تومان آن نیز به صورت وام قرض الحسنه اعطاء شده است و 20 میلیون تومان نیز بابت خرید ماشین در اختیار نمایندگان قرار داده شده است.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ٩:٢٩ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۱٦ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

--------------------------------------------------------------------------------


‌مقتول کارم را از چنگم در آورده بود - سه شنبه 16 مهر 1387


متهم به قتل یک کارگر ساختمانی در آخرین جلسه دفاع از خود مدعی شد، مقتول کارم را از چنگم در‌آورده بود.

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس،‌ عصر‌ 27 فروردین سال جاری مأموران کلانتری 169 مشیریه از وقوع یک فقره درگیری و نزاع دسته‌جمعی میان چند کارگر ساختمانی با خبر شدند.

مأموران با حضور در صحنه دریافتند 5 افغانی بر سر مسئله نامشخصی با یکدیگر درگیر شده که در این درگیری دو نفر به نام‌های مطلبه و نادین 35 ساله و 32 ساله به صورت شدید مجروح شده‌اند که پس از انتقال به بیمارستان مطلبه 35 ساله بر اثر جراحات وارده به قتل رسیده است.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ٩:٢۸ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۱٦ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

4 باند قاچاق دخترلن فراری متلاشی شد


4 باند قاچاق دخترلن فراری متلاشی شد - سه شنبه 16 مهر 1387


رئیس پلیس فرودگاه‌های ناجا گفت: در طول سال گذشته و امسال 4 باند قاچاق دختران و پسران به حوزه خلیج فارس در فرودگاه‌های کشور متلاشی شدند.
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، سردار بت شکن؛ رئیس پلیس فرودگاه‌های ناجا ظهر امروز در نشست خبری در خصوص هفته ناجا با اعلام این مطلب افزود: مأموران نیروی انتظامی مستقر در فرودگاه‌های کشور با پرسه زدن در محیط های فرودگاهی به این موضوع و فعالیت این باندها پی برده‌اند و با دستگیر کردن اعضای آن اقدام بر متلاشی کردن آن کرده‌اند.
بت شکن با اشاره به این مطلب که در طول مدت یک سال اخیر 118 کیلوگرم انواع مخدر از مسافرین کشف و ضبط شده است، گفت:‌ همچنین در کنار این میزان مواد مخدر 110 هزار عدد قرص روانگردان نیز کشف و ضبط شده است که در این رابطه 2651 نفر نیز دستگیر شده‌اند.

وحید بیک مرادی ; ٩:٢٧ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۱٦ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

دعوت» رکورد فروش را شکست -

دعوت» رکورد فروش را شکست - سه شنبه 16 مهر 1387


«دعوت» با گذر از فروش 150 میلیون تومانی در 6 روز،‌ رکورد میزان فروش فیلم‌های «ابراهیم حاتمی‌کیا» را به خود اختصاص داد.
به گزارش خبرگزاری فارس، فیلم «دعوت»‌ توانست دیروز در ششمین روز نمایش خود رکورد تازه‌ای در میان فیلم‌های «ابراهیم حاتمی‌کیا» به دست آورد و از نظر رقم فروش روزانه، رکورد فروش فیلم‌های این سینماگر را به خود اختصاص داد.

بنا بر این گزارش، «دعوت» دیروز با فروش 15 میلیونی روبه رو شد و توانست در حالی که ششمین روز نمایش خود را در گروه سینمایی آفریقا پشت سرمی‌گذاشت، مرز 153 میلیون تومان را پشت سربگذارد.

وحید بیک مرادی ; ٩:٢٧ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۱٦ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

اضافه شدن دو شبکه جدید به تلویزیون -

اضافه شدن دو شبکه جدید به تلویزیون - سه شنبه 16 مهر 1387


حاضران و غایبان جشن خانه موسیقی، اضافه شدن دو شبکه به تلویزیون و فرهادی در میان 10 فیلمساز نوظهور خاورمیانه عناوین برجسته صفحه فرهنگ و هنر مطبوعات امروز سه‌شنبه 16 مهرماه 87 هستند.
به گزارش خبرنگار مهر، "همشهری" در صفحه موسیقی می‌پردازد به گفتگو با داریوش طلایی نوازنده و آهنگساز و یک یادداشت. مروری بر فیلم "قتل موجه"، بازگشت دزدان دریایی و یادداشتی درباره اسطوره‌های سینمایی در صفحه سینما و مطلبی درباره روز جهانی کودک، حاضران و غایبان در جشن خانه موسیقی، یادداشتی از وحید موسائیان کارگردان سینما درباره سینمای کودک و نوجوان و اخباری کوتاه از احمد عزیزی، پولاد کیمیایی، اصغر فرهادی و ... در صفحه ادب و هنر آمده است.
"ایران" در صفحه فرهنگ و هنر می‌پردازد به نگاهی به نمایش "1417" و مطلبی درباره تندیس ساخته شده توسط ایرج محمدی در پارک بهشت مادران.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ۸:٥٤ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۱٦ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

پرفروش ترین گوشی‌های ماه سپتامبر -

پرفروش ترین گوشی‌های ماه سپتامبر - سه شنبه 16 مهر 1387


شرکت سوئدی Krusell که در زمینه طراحی قاب برای انواع وسایل الکترونیک قابل حمل و تلفن های همراه فعال است، فهرستی از 10 گوشی برتر و پرطرفدار جهان در سپتامبر (شهریور ماه) سال 2008 را ارائه نموده است.
به گزارش فارس به نقل از سلولار نیوز، این فهرست بر مبنای سفارشات دریافتی از بیش از 50 کشور جهان تهیه شده است. اولین گوشی در فهرست مذکور گوشی آیفون شرکت اپل بوده و گوشی های HTC Diamond ، E51 نوکیا، C702 سونی اریکسون و 3109 نوکیا در رتبه های دوم تا پنجم قرار دارند.
جالب آنکه ادامه این فهرست نیز در تسخیر شرکت نوکیاست و گوشی های 6300، N95، 6220 این شرکت در رتبه های شش تا هشت ، گوشی K810i سونی اریسکون در رتبه نهم و E71 نوکیا در رتبه دهم قرار دارد.
کارشناسان این شرکت معتقدند عرضه جهانی گوشی آیفون باعث رونق بازار آن و افزایش شدید فروش گوشی مذکور گردیده است.

وحید بیک مرادی ; ۸:۳۸ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۱٦ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

باند سرقت مینی‌بوس و اتوبوس در تهران متلاشی شد


به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، از ابتدای سال‌جاری مأموران پلیس آگاهی تهران بزرگ از وقوع یکسری سرقت مینی بوس در حوالی جنوب شهر با خبر شدند.
مأموران با بررسی بیشتر شکایت شاکیان دریافتند باندی بزرگ دست به سرقت این خودرو‌ها زده و احتمالاً برای مشخص نشدن این سرقت‌ها اقدام به اوراق کردن خودرو‌ها کرده‌اند.
بخشوده، دادیار شعبه پنجم دادسرای امور جنایی تهران درباره این پرونده گفت: تحقیقات برای شناسایی این باند سارق خودرو از ابتدای امسال آغاز شد اما تا 28 شهریور به نتیجه قابل قبولی نرسید ولی تحقیقات ادامه داشت تا اینکه در تاریخ 28 شهریور، مردی با برقراری تماس با مأموران پلیس مدعی شد جندین نفر در حال اوراق کردن خودرو او هستند

وحید بیک مرادی ; ٥:٤٩ ‎ب.ظ ; دوشنبه ۱٥ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

6 نفر زنده به گور شدند


تهران – خبرگزاری ایسکانیوز: بر اثر انفجار گاز در یکی از معدن های زغال سنگ اوکراین ، گروهی از کارگران کشته شدند.


به گزارش گروه حوادث ایسکانیوز : روز شنبه 119 نفر در معدن «دووانا» استان «لوهانسک» اوکراین سرگرم کار بودند که انفجار مهیبی شکل گرفت.
به دنبال این رخداد،کمک رسانان به قربانگاه رفتند جنازه های شش معدنچی را از میان خروارها خاک بیرون کشیدند و 113 را نفر از عمق 550 متری زمین نجات دادند.
تحقیق کارشناسان پیرامون انفجار مرگبار در حالی ادامه دارد که گفته می شود جمع شدن گاز «متان» در معدن ، علت اصلی بروز این رخداد مرگبار بود.گزارش ایسکانیوز می افزاید،معدن های زغال سنگ اوکراین به خاطر استفاده نادرست از تجهیزات ایمنی ، بسیار خطرناک هستند.

وحید بیک مرادی ; ٥:٤٦ ‎ب.ظ ; دوشنبه ۱٥ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

کدوی 600 کیلویی [

تهران – خبرگزاری ایسکانیوز : کشاورزان انگلیسی ، بزرگ ترین کدو تنبل جهان را پرورش دادند و نام خود را در کتاب رکوردهای «گینس» جاودانه کردند.


به گزارش روز شنبه گروه حوادث ایسکانیوز :انگلیسی ها برای پرورش کدوی 600 کیلویی ، شش تن کود و روزی 400 لیتر آب مصرف کرده اند.
پیش از این ، آمریکایی ها بزرگ ترین کدو تنبل های جهان را در یکصد و نودمین نمایشگاه سالیانه کشاورزی «ماساچوست» ارائه داده بودند.
پیش تر یک کشاورز آمریکایی رکورددار پرورش بزرگ ‌ترین کدو تنبل جهان بود.«ران والاک» کدو تنبل 550 کیلویی را طی شش ماه تلاش در شرایط خیلی سخت منطقه «ژود آیسلند» پرورش داد.
گزارش ایسکانیوز می‌افزاید،شرایط کشاورزی در «ژود آیسلند» واقعا طاقت فرساست و خاک هم مرغوب نیست.525/125

وحید بیک مرادی ; ٥:٤٥ ‎ب.ظ ; دوشنبه ۱٥ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

برای نرمی پوست دست چه باید کرد؟

با شروع زمستان و فصل سرما ؛ خشکی ، پوسته پوسته شدن و التهاب دست ها از زیبایی آنها می کاهد ، ضمن این که در این فصل ناخن ها دیرتر از فصل گرما رشد کرده و شکننده تر می شوند. البته با پرداختن به نکات زیر می توان از خشکی پوست دست جلوگیری کرد و زیبایی آن را حفظ نمود. توجه داشته باشید ، شستن زیاد دست ، باعث خشکی بیشتر آن می شود . سعی کنید دست های خود را کمتر بشویید و اگر مجبور شدید ، فقط کف دست را بشویید . چرا که پوست روی دست حساس تر است .
سعی کنید برای خشک کردن دست ، از حوله های نخی استفاده کنید . البته خشک کردن دست فقط در حدی باشد که آب آن گرفته شود و مقداری رطوبت روی آن باقی بماند . در ضمن از شستن دست با آب داغ پرهیز کنید . کرم های مرطوب کننده نیز تاثیر خوبی بر پوست دارند . هنگام شست و شوی ظرف ها حتماً از دستکش استفاده نمایید . همچنین هنگام انجام کاری که با گرد و خاک زیاد همراه است ، استفاده از دستکش های نخی لازم است ، زیرا گرد و خاک یکی از عوامل خشکی پوست محسوب می شود

وحید بیک مرادی ; ٥:٤٢ ‎ب.ظ ; دوشنبه ۱٥ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

سنگین ترین انسان جهان داماد می شود


تهران – خبرگزاری ایسکانیوز: «مانوئل اوربی» که سنگین ترین انسان جهان است 22 روز دیگر رخت دامادی بر تن می کند.


به گزارش روز شنبه گروه حوادث ایسکانیوز: «مانوئل»43 ساله که با 560 کیلوگرم ، سنگین ترین مرد جهان شناخته شده قرار است 26 اکتبر با نامزد خود «کلودیا سولیس»ازدواج کند.
آنان چهار سال پیش با یکدیگر آشنا شدند و تصمیم گرفتند ازدواج کنند.مانوئل که در «مونتری» مکزیک زندگی می کند به خاطر وزن زیاد ، سالها در خانه روی تخت بود و نمی توانست تکان بخورد اما با وجود چاقی بیش از اندازه قند خون و کلسترول طبیعی داشت.
پزشکان برای حل مشکل ، پیشنهاد دادند وی به ایتالیا برود و تحت نظر متخصصان جراحی شود اما بنا به دلایلی این کار صورت نگرفت.نام «مانوئل اوربی» به عنوان سنگین ترین آدم در کتاب جهانی رکوردهای «گینس» نوشته شده است.

وحید بیک مرادی ; ٥:٤٠ ‎ب.ظ ; دوشنبه ۱٥ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

فرزندان کبری از خون خواهی گذشتند

زنی که شوهرش را در تهران به دنبال دعوای خانوادگی قربانی کرد ، امروز رضایت فرزندانش را جلب کرد.

زنی که شوهرش را در تهران به دنبال دعوای خانوادگی قربانی کرد ، امروز رضایت فرزندانش را جلب کرد.
افسر نگهبان کلانتری 118 ستارخان ، یکم اسفند 1386جنایت خانوادگی در خیابان 30متری گلها - خیابان شقایق - را به دادسرای ناحیه 27 خبرداد.
سپس بازپرس حسین اصغرزاده (کشیک جنایی پایتخت) به همراه افسران دایره 10 اداره آگاهی مرکز به ساختمان مورد نظر رفت و با دیدن جنازه «اسماعیل – ر» 50 ساله که با ضربه های کارد همسرش «کبری» از پا درآمده بود رسیدگی قضایی به پرونده را در دستور کار خود قرار داد.
در آن میان ، زن 45 ساله که زخمی شده بود به بیمارستان رسول اکرم (ص) فرستاده شد و تحت درمان قرار گرفت.
وی در بازجویی ها بدون هیچ مقاومتی لب به اعتراف گشود:«من و اسماعیل سال 1374 به خاطر اختلاف خانوادگی از هم جدا شدیم و او با دختری ازدواج کرد که باز هم شکست خورد.بعدها دوباره به سراغم آمد و من فقط به خاطر بچه هایم به خانه او پا گذاشتم.»
«کبری» ادامه داد: دعواهای ما تمام شدنی نبود و صبح آن روز پس از این که بچه هایم از خانه خارج شدند درگیر شدیم.در اوج خشم ، کنترل اعصابم را از دست داده بودم که دست «اسماعیل» را گاز گرفتم و با چاقو به جانش افتادم

وحید بیک مرادی ; ٥:۳۳ ‎ب.ظ ; دوشنبه ۱٥ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

راه کاشتن بذرآرامش و سعادت درذهن

بیائید ذهنمان را سرشار از فکر آرامش، شجاعت، سلامتی و امید کنیم زیرا زندگی ما همان چیزی است که ذهنمان می سازد.

بیائید حتی با دشمنان حتیٌ الامکان درگیر نشویم ، زیرا این کار بیشتر از آن که آنها را آزرده خاطر کند، از ما نیرو می گیرد.بیائید حتی یک دقیقه را هم صرف فکر درباره کسانی که دوست نداریم نکنیم.

الف- به جای نگرانی درباره ناسپاسی، انتظار ناسپاسی داشته باشیم. یادمان باشد که حضرت مسیح فقط در یک روز ده آدم جذامی را شفا داد وفقط یک نفر از او تشکر کرد.

یادمان باشد که تنها راه دست یافتن به خوشحالی وسعادت، انتظار تشکر از دیگران نیست، بلکه بخشش را باید به خاطر شادی بخشش دوست داشت.

وحید بیک مرادی ; ٥:۳۱ ‎ب.ظ ; دوشنبه ۱٥ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

رهایی از احساسات ناسالم

افکار سالم. افکار سالم به چه افکاری گفته می شود؟ افکار سالم، افکاری مثبت، خوب، و خوشبینانه هستند که عملکردهای مناسبی در بدن ایجاد می کنند. آیا تابه حال دچار حمله وحشت شده اید؟ حمله وحشت نمونه ای از واکنش بدن ما به افکار ناسالم است. این افکار با ترس، ت

حملات وحشت ناگهانی اتفاق می افتند و یک دوره ناپیوسته از اضطراب شدید، انگیختگی فیزیولوژیکی، ترس، مشکلات شکم (اسپاسم یا تشنج روده) و ناراحتی شدید است. شروع این حوادث معمولاً ناگهانی است و ممکن است توسط چیز خاصی تحریک نشود. وحشت مثل نیاز شدید و احمقانه ای به فرار کردن است. کسانیکه چندان به این تجربه عادت ندارند، وقتی همچنین اتفاقی برایشان می افتد ممکن است تصور کنند که دچار حمله قلبی یا بحران روانی شده اند.

شویش و استرس تحریک می شوند.

وحید بیک مرادی ; ٥:٢۸ ‎ب.ظ ; دوشنبه ۱٥ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

عکس :سنگین‌ترین مرد جهان در شرف ازدواج

«اوریبه» قادر به راه رفتن نیست و اگر بخواهد در خیابان‌های شهر مونتری گردش کند، باید از تخت روانش کمک بگیرد.
سنگین‌ترین مرد جهان قرار است، تمام تلاش خود را به کار ببندد، تا خود را برای مراسم عروسی لاغر کند.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، «مانوئل اوریبه»، سنگین وزن‌ترین مرد جان با 250 کیلوگرم، قرار است به زودی و در 26 اکتبر سال جاری میلادی در مونتری مکزیک با نامزد خود، «کلودیا سوئیس» ازدواج کند.

«اوریبه» قادر به راه رفتن نیست و اگر بخواهد در خیابان‌های شهر مونتری گردش کند، باید از تخت روانش کمک بگیرد.

وحید بیک مرادی ; ٥:٢٤ ‎ب.ظ ; دوشنبه ۱٥ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

یک راه عالی برای پیشگیری از افسردگی

افسردگى (DEPRESSION) حالتى احساسى است که مشخصه‏اش اندوه، بى‏احساسى (APATHY) ، بدبینى (PESSIMISM) و احساس تنهایى است. این بیمارى که امروزه از شیوع بالایى در میان مراجعه کنندگان به کلینیک‏هاى روانپزشکى برخوردار است،

داراى تظاهرات متنوع و زیادى بوده که از مهمترین آنها مى‏توان به اختلالات خواب اشاره نمود. تحقیقات نشان مى‏دهد 75 درصد از بیماران افسرده مشکلى در خواب (چه به صورت بى خوابى و چه پرخوابى) دارند و همچنین علایم این بیماران در هنگام صبح تشدید مى‏شود. نکته جالب و قابل توجه و مورد بحث ما این است که در این بیماران چگالى (REM حرکت‏ سریع چشم) در نیمه اول خواب و همچنین کل زمان REM افزایش یافته و فاصله میان به خواب رفتن تا شروع اولین دوره REM یعنى ( LATENCY - REM) کم شده و مرحله 4 خواب نیز کاهش مى‏یابد. (

وحید بیک مرادی ; ٥:٢۱ ‎ب.ظ ; دوشنبه ۱٥ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

عوامل موثردر عفونت قارچی دستگاه تناسلی

کاندیدا عامل 90% قارچهای مجرای رحم است. قارچ ها اصولا پاسخ خوبی به ترکیبات آزول مثل...کلوتریمازول نمیدهند. در این موارد ترکیبات اسید بوریک با نیستاتین بسیار خوب پاسخ میدهند. حتی محلول آبی 1% gentian viole در تعداد محدودی از بیماران موثر است.

بیشترین مشکل در درمان کاندیدیازیس راجعه وجود دارد. در این موارد درمانهای واژینال به مدت 2-3 هفته ادامه می یابد. درمان شریک جنسی و کاهش مصرف قند تاثیر زیادی ندارد. هرچند در این موارد تست تحمل قند جهت رد دیابت تشحیص داده نشده باید انجام شود. بعلاوه در موارد مقاوم تست HIV نیز باید انجام شود. بعضی با کاندیدیازیس دچار عفونت همزمان دیگری میباشند لذا تکرار معاینه و تست wet mount میتواند مسئله را روشن کند.

وحید بیک مرادی ; ٢:٥۸ ‎ب.ظ ; دوشنبه ۱٥ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

صدای خاطره‌ها پای برج ثبت شد

شب گذشته و در مراسم تجلیل از دست‌اندرکاران برج میلاد‌

 

خبرگزاری فارس: سالن همایش میلاد شب گذشته میزبان مهندسان و کارکنان پر تلاش برج میلاد بود تا طی مراسمی از تلاش چند ساله آنان تقدیر شود.


به گزارش خبرگزاری فارس، مهندسان و کارگران برج میلاد‌، آن‌ها که سال ها طلوع و غروب خورشید را از کنار برج نظاره کردند‌‌، آن‌ها که جوانی شان را با برج گره زدند و آن ها که تهران را در این سال ها از ورای دغدغه هایش نظاره می کردند ، شب گذشته دور هم جمع شدند تا آخرین روزهای با هم بودن را به ثبت برسانند‌. مراسم هنوز آغاز نشده است

وحید بیک مرادی ; ٢:٤٠ ‎ب.ظ ; دوشنبه ۱٥ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

تشریح مصوبه پذیرش جدید کنکوریها


رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ضمن تشریح مصوبه امروز مجلس مبنی بر افزایش 10 درصدی ظرفیت پذیرش دانشجو در رشته‌های پر متقاضی گفت: یک هزار تا یک هزار و 500 نفر بر اساس مصوبه امروز مجلس به جمعیت دانشجویان جدید امسال اضافه می شوند.
علی عباسپور تهرانی فرد در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این مطلب افزود: دانشگاههایی که موظف به اجرایی کردن مصوبه افزایش 10 درصدی ظرفیت پذیرش دانشجو در کنکور سال 87 شده اند، دانشگاههای مورد علاقه دانشجویان رتبه های بالا در رشته های فنی مهندسی، پزشکی و حقوق هستند. در سایر رشته های علوم انسانی نیز با تشخیص وزارت علوم در رشته هایی که مورد علاقه داوطلبان آزمون است 10 درصد افزایش ظرفیت ایجاد شده و با اعمال سهمیه مناطق 1 و 2 و 3 و بدون اعمال هیچ سهمیه دیگری و صرفا بر اساس نمره آزمون در گروه مربوطه و بر اساس نمره فردی گزینش دانشجو انجام می شود.بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ٢:۳۸ ‎ب.ظ ; دوشنبه ۱٥ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

برنامه معین را سر این یکی هم درمی آوریم -

کیهان-رئیس گروهک نهضت آزادی فاش کرد که جریان های گروهکی درصددند پروژه شکست خورده ائتلاف ضد انقلاب در برابر نظام را با گرد آمدن دور خاتمی احیا کنند.

ابراهیم یزدی در گفت وگو با خبرگزاری ایلنا تصریح کرد: اگر دکتر معین نتوانست جبهه دموکراسی خواهی را شکل بدهد و برخی گروه ها هم با او همکاری نکردند اما خاتمی در جایگاهی است که می تواند همه گروه ها را زیر یک چتر واحد گرد هم آورد.
وی با وجود القای اینکه «خاتمی امروز با گذشته تفاوت های زیادی کرده» گفت: اگر خاتمی می خواهد به همان سبک گذشته در انتخابات حضور یابد، فایده ای ندارد.
یزدی همچنین گفت: از خاتمی خواسته ایم با موقعیتی که دارد همه گروه ها را زیر چتر واحد گرد هم آورد.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ٢:۳٥ ‎ب.ظ ; دوشنبه ۱٥ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

به خاطر جای پارک مقتول را کشتم - دوشنبه

جوان 21 ساله‌ای که به خاطر جای پارک با ضربات چاقو یک جوان دیگر را به قتل رسانده بود از سوی بازپرس جنایی تهران به اتهام قتل عمدی مجرم شناخته شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، عصر 21 فروردین سال 85 مأموران گشت انتظامی از وقوع یک درگیری منجر به ضرب‌وجرح در بلوار معلم با خبر شدند.

مأموران با حضور در صحنه دریافتند که فردی به نام سلمان 22 ساله بر اثر اصابت چاقو به ناحیه سینه توسط یک جوان دیگر مجروح شده و پس از انتقال به بیمارستان جان سپرده است.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ٢:۳٢ ‎ب.ظ ; دوشنبه ۱٥ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

مادری پس از 8 سال قاتل فرزند خود را بخشید -


مادری پس از آنکه 8 سال تقاضای قصاص قاتل فرزندش را داشت صبح امروز با حضور در دادسرای امور جنایی تهران در راه رضای خدا قاتل فرزند خود را بخشید.
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، عصر روز 18 شهریور سال 79 مأموران کلانتری هفت‌چنار از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تهران بزرگ از وقوه یک فقره درگیری و نزاع منجر به ضرب و جرح با خبر شدند.
مأموران با حضور در صحنه دریافتند 2 جوان به نام‌های ابراهیم و علی با یکدیگر درگیر شده‌اند که در این درگیری ابراهیم به شدت مجروح شده است.
جابری، قاضی واحد اجرای احکام دادسرای امور جنایی تهران درباره این پرونده گفت: ابراهیم لحظاتی پس از رسیدن به بیمارستان بر اثر شدت جراحت‌های وارده فوت کرد و به این ترتیب علی به عنوان قاتل وی شناخته شد.

وحید بیک مرادی ; ٢:۳٠ ‎ب.ظ ; دوشنبه ۱٥ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

چون شوهرم زن گرفت او را کشتم


زن 45 ساله‌ای که با وارد کردن ضربات متعدد چاقو به بدن همسرش وی را به قتل رسانده بود با گرفتن رضایت از فرزندانش از قصاص رهایی یافت و مدعی شد: شوهرم زن دیگری گرفت من هم او را کشتم.
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، صبح روز اول اسفند پارسال مأموران کلانتری 118 ستارخان از وقوع یک فقره درگیری و نزاع منجر به ضرب و جرح میان یک زن و شوهر باخبر شدند.
مأموران با حضور در صحنه دریافتند زن و مرد 45 و 52 ساله‌ای بر سر مسئله‌ای نامعلوم با یکدیگر درگیر شده‌اند که در این درگیری هر 2 نفر مجروح شده اما مرد 52 ساله به نام اسماعیل قبل از رسیدن به بیمارستان فوت کرده است.
سیفی، قاضی واحد اظهار نظر دادسرای امور جنایی تهران در خصوص این پرونده، گفت: زن 45 ساله به نام کبری از ناحیه شکم دچار اصابت چاقو شده بود که با رسیدن به بیمارستان از مرگ حتمی نجات پیدا کرد و زنده ماند

وحید بیک مرادی ; ٢:٢٧ ‎ب.ظ ; دوشنبه ۱٥ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

مجیدی در اسکار با چه کسانی رقابت می‌کند؟


فیلم «آواز گنجشک‌ها» آخرین ساخته «مجید مجیدی» در حالی به عنوان نماینده ایران در رقابت‌های اسکار انتخاب شده است که کشورهایی چون اسپانیا، روسیه، آلمان، فرانسه، ایتالیا و سوئد از جمله رقبای قدرتمند ایران در این دوره از رقابت‌ها به شمار می‌آیند.
به گزارش خبرگزاری فارس، با انتخاب این فیلم برای شرکت در رقابت فیلمهای غیر انگلیسی زبان جایزه اسکار هر چند به نظر می‌رسد که ایران توانسته یک گام به جوایز اسکار نزدیکتر شود ولی وجود کشورهایی چون اسپانیا، روسیه، آلمان، فرانسه، ایتالیا و سوئد که از صنعت سینمایی قدرتمندی برخوردارند، رقابت را برای «مجیدی» مشکل‌تر می‌کند

وحید بیک مرادی ; ٢:٢٥ ‎ب.ظ ; دوشنبه ۱٥ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

"صراحی" استاد شجریان رونمایی می شود -

"صراحی" عنوان ساز جدید ساخته استاد محمدرضا شجریان است که برای نخستین بار در کنسرت گروه "شهناز" رو نمایی خواهد شد.
مژگان شجریان نوازنده سه تار با اعلام این خبر در توضیح ویژگی های این ساز در گفتگو با خبرنگار مهر گفت : ""صراحی" جزو سازهای آرشه ای بم خوان و از خانواده کمانچه و قیژک است که از جهت نوازندگی و وسعت صدا امکانات سازهای خانواده ویولن را دارد، ساخت این ساز یک طرح چندساله بوده که تابستان امسال به نتیجه رسیده و در کنسرت اخیرعرضه می شود.

وحید بیک مرادی ; ٢:٢٤ ‎ب.ظ ; دوشنبه ۱٥ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

قرارگرفتن ظروف پلاستیکی درداخل مایکروویو [

بررسی ها نشان می دهد، مواد پلاستیکی که در ساخت ظروف آشپزخانه به کار می رود، در صورت قرارگیری در مایکروویو به داخل غذا نفوذ کرده و باعث به وجود آمدن موادسمی در غذا می شود.

دکتر احمد دیانتی، متخصص تغذیه به خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت: مایکروویوهای استاندارد طوری طراحی شده اند که حرارت حاصل از انرژی ریز موج ها فقط در صورتی ایجاد می شود که در آن بسته و دکمه آن روی روشن قرار گرفته باشد و به محض خاموش شدن دستگاه دیگر هیچ انرژی مایکروویوی در غذا وجود ندارد و امواج منتقل نمی شود.

وحید بیک مرادی ; ٢:٢۱ ‎ب.ظ ; دوشنبه ۱٥ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

چند توصیه برای روش تمیز کردن منزل

وحید بیک مرادی ; ٢:۱۸ ‎ب.ظ ; دوشنبه ۱٥ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

علائم بیماری کم خونی

یک متخصص بیماری‌های خون و انکولوژی گفت: احساس خستگی زودرس در موقع کار کردن، سردرد، احساس فشار در سر و اختلال در خواب و رفتار از علائم بیماری کم خونی است.

دکتر محمد فرات یزدی در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه یزد، در این خصوص اظهار کرد: کم خونی در اصطلاح عامیانه به معنای کاهش گلبول‌های قرمز خون یا پیگمان‌های رنگی خون به نام هموگلوبین است که اگر میزان هموگلوبین در مردان کمتر از 14 گرم درصد و در زنان کمتر از 12 گرم درصد سی سی خون باشد کم خونی نامیده می‌شود.

وی گفت: کم خونی در اصطلاح شایع به مواردی اشاره می‌شود که کمبود پیگمان رنگی وجود داشته باشد ولی چون فاکتورهای خونی زیادی مثل گلبول‌های سفید و پلاکت و عوامل دیگر خون‌سازی وجود دارد اگر آنها کم شود کم خونی محسوب می‌شود.

عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی یزد خاطرنشان کرد: کار اصلی گلبول‌های قرمز، گرفتن اکسیژن از ریه و پخش در تمام بدن و نیز گرفتن دی اکسید کربن از ارگان‌ها و رساندن آن به ریه برای دفع می‌باشد.

وحید بیک مرادی ; ٢:۱٢ ‎ب.ظ ; دوشنبه ۱٥ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

بحران اقتصادی؛ متغییر اصلی دوئل انتخاباتی آمریکا -


بحران اقتصادی؛ متغییر اصلی دوئل انتخاباتی آمریکا - یکشنبه 14 مهر 1387


مهر -در حالی که دقیقا 29 روز به چهارم نوامبر تاریخ برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا باقی مانده و نسیم رکود اقتصادی سراسر این کشور را فراگرفته است، شهروندان آمریکایی باید میان یک سفیدپوست و یک سیاهپوست یکی را برای ورود به کاخ سفید انتخاب کنند.
نظرسنجی های اخیر که در سراسر آمریکا انجام می شود نشان از محبوبیت بیشتر باراک اوباما کاندیدای حزب دموکرات دارد و این درحالی است که پس از برگزاری مناظره تلویزیونی میان سارا پیلین و جو بایدن از احزاب دموکرات و جمهوریخواه، محبوبیت بایدن نیز از پیلین بسیار بیشتر است.اوباما در پنسیلوانیا و اوهایو از ایالت های بسیار مهم آمریکا نیز توانسته بالاترین میزان محبوبیت را کسب کند. از سال 1960 میلادی تاکنون هیچ رئیس جمهوری در این کشور نبوده که بدون موفقیت در این دو ایالت توانسته باشد نتیجه نهایی را به نفع خود رقم بزند.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ۱٠:٥۱ ‎ب.ظ ; یکشنبه ۱٤ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

بحران اقتصادی؛ متغییر اصلی دوئل انتخاباتی آمریکا -


بحران اقتصادی؛ متغییر اصلی دوئل انتخاباتی آمریکا - یکشنبه 14 مهر 1387


مهر -در حالی که دقیقا 29 روز به چهارم نوامبر تاریخ برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا باقی مانده و نسیم رکود اقتصادی سراسر این کشور را فراگرفته است، شهروندان آمریکایی باید میان یک سفیدپوست و یک سیاهپوست یکی را برای ورود به کاخ سفید انتخاب کنند.
نظرسنجی های اخیر که در سراسر آمریکا انجام می شود نشان از محبوبیت بیشتر باراک اوباما کاندیدای حزب دموکرات دارد و این درحالی است که پس از برگزاری مناظره تلویزیونی میان سارا پیلین و جو بایدن از احزاب دموکرات و جمهوریخواه، محبوبیت بایدن نیز از پیلین بسیار بیشتر است.اوباما در پنسیلوانیا و اوهایو از ایالت های بسیار مهم آمریکا نیز توانسته بالاترین میزان محبوبیت را کسب کند. از سال 1960 میلادی تاکنون هیچ رئیس جمهوری در این کشور نبوده که بدون موفقیت در این دو ایالت توانسته باشد نتیجه نهایی را به نفع خود رقم بزند.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ۱٠:٥۱ ‎ب.ظ ; یکشنبه ۱٤ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

دو پیش شرط خاتمی برای اعلام کاندیداتوری

پیش شرط خاتمی برای اعلام کاندیداتوری - یکشنبه 14 مهر 1387


حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمد خاتمی دو پیش شرط خود را برای ورود به عرصه انتخابات «تفاهم با ملت بر سر خواسته‌هایشان» و «امکان عملی شدن برنامه‌هایش» اعلام کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) خاتمی تاکید کرد: آن‌چه بیش از نتیجه انتخابات مهم و حساس است، فراهم بودن زمینه‌‏های لازم برای برگزاری انتخاباتی آزاد است.

وی گفت: نگرانی خاصی از نتیجه انتخابات ندارم. بعضا مطرح شده است که خاتمی به شرط پیروزی به میدان انتخابات وارد می‌‏شود، در حالی‌‏که با تجربه دو بار حضور در انتخابات و با توجه به امواج و بازخوردهایی که از جامعه دریافت می‌‏کنم و محبتی که به من در سطح وسیع ابراز می شود، نگرانی از این بابت ندارم، اما قصد ندارم به هر قیمتی به قدرت دست یابم.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ۱٠:٤٢ ‎ب.ظ ; یکشنبه ۱٤ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

توان هسته‌یی اسراییل تهدید جدی

توان هسته‌یی اسراییل تهدید جدی - یکشنبه 14 مهر 1387


جنبش غیر متعهد‌ها در بیانیه‌ای در کنفرانس سالانه مجمع عمومی آژانس بین‌المللی انرژی اتمی درباره کاربرد پادمان آژانس در خاورمیانه بیانیه صادر کرد.
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:
« آقای رییس،
1ـ جنبش غیرمتعهدها مایل است از مدیرکل برای گزارش حاوی سند GC(52)/10/Rev.1 در مورد کاربرد پادمان در خاورمیانه تشکر کند.
2ـ با توجه به این موضوع جنبش غیرمتعهدها مایل است به بند 117 سند نهایی پانزدهمین کنفرانس وزیران غیرمتعهدها که از 27 تا 30 ژوئیه 2008 در تهران برگزار شد، اشاره کند که هم اکنون آن را نقل می‌کنیم:

وحید بیک مرادی ; ۱٠:۳٧ ‎ب.ظ ; یکشنبه ۱٤ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

متکی در گفت وگو با شیکاگو ترییبون -


متکی در گفت وگو با شیکاگو ترییبون - یکشنبه 14 مهر 1387


منوچهر متکی در گفت‌وگو با روزنامه شیکاگو ترییبون گفت: تجربه همکاری‌های ما با کشورهای خارجی در زمینه تولید انرژی هسته‌یی، به ما حکم می‌کند به سمت خودکفایی کامل در این زمینه گام برداریم. برای کشوری که امکان خودکفایی در زمینه انرژی را دارد، منطقی نیست بخشی از فعالیت خود را به خارج از کشور وابسته کند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منوچهر متکی، وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در آخرین روز از سفر خود به نیویورک طی مصاحبه‌ای با روزنامه شیکاگو تریبون بار دیگر بر حق مسلم جمهوری اسلامی ایران در استفاده از فناوری هسته‌یی تاکید کرد و گفت: جمهوری اسلامی ایران براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده در صدد است نیروگاههایی با ظرفیت تولید 20 هزار مگاوات برق راه‌اندازی کند و در این راستا و برای خودکفا شدن در تولید انرژی هسته‌یی، به فعالیت خود برای تولید سوخت هسته‌یی نیز ادامه خواهد داد.

وحید بیک مرادی ; ۱٠:٢٧ ‎ب.ظ ; یکشنبه ۱٤ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

"هما" برای واگذاری‌ها همراهی نکند

هما" برای واگذاری‌ها همراهی نکند - یکشنبه 14 مهر 1387


عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه بحث کندی واگذاری شرکتهای وزارت راه سبب شده تا اکثر اوقات وزیر برای پاسخگویی ، در مجلس صرف شود، گفت:قصد داریم هفته جاری نشستی با مسئولان هما داشته باشیم،اگر همراهی نکردند به وزیر فشار می آوریم، مشکل حل نشد استیضاح می کنیم.

یوناتن بت کلیا در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس اظهارداشت: کمیسیون عمران در خصوص روند واگذاریها حساسیت دارد و قطعا با نهادها و شرکتها مختلف برای حضور در کمیسیون و پاسخگویی به برخی پرسشها از آنها دعوت به عمل خواهد آمد.
وی افزود: ما در تلاش هستیم تا با شناسایی مشکلات و احتیاجات این نهادها و شرکتها چنانچه نیاز به قانونمند کردن مواردی خاصی باشد، آنها را یاری کنیم.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ۱٠:٢٤ ‎ب.ظ ; یکشنبه ۱٤ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

مردم ایران روسیه را شریک قابل اعتمادی نمی‌دانند -

 ایران روسیه را شریک قابل اعتمادی نمی‌دانند - یکشنبه 14 مهر 1387


عضو کمیسیون سیاست خارجی مجلس گقت: بر اساس یک نظر سنجی صورت گرفته بیش از 96 درصد مردم ایران روسیه را شریک قابل اعتمادی نمی‌دانند.
حشمت الله فلاحت پیشه نماینده اسلام آباد غرب و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفتگو با خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری فارس در خصوص روابط آتی ایران و روسیه بعد از صدور قطعنامه 1835،‌ گفت: قطعنامه چهارم که در شورای امنیت به تصویب رسید بیش از آنکه موضوع ایران در آن محوریت داشته باشد برای پوشش دادن اختلاف میان قدرت‌های 1+5 صادر شد. وی افزود: هدف روس‌ها از قطعنامه 1835 این بود که می‌خواستند ضمن اینکه وارد فضای چالش جدیدی با آمریکا نشوند در عین حال به گونه‌ای عمل نکنند که در شرایط بحرانی پیش آمده پس از بحران اخیر قفقاز،‌ در مساله ایران منعفل شوند و همچنان خواهان ایفای نقش در موضوعات بین‌المللی هستند.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ۱٠:۱٦ ‎ب.ظ ; یکشنبه ۱٤ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

کروبی نامزد می شودزمان اعلام آن مهم نیست -

کروبی نامزد می شودزمان اعلام آن مهم نیست - یکشنبه 14 مهر 1387


کیهان-«کروبی از فردا تا شب انتخابات مهلت دارد.» این جمله ای بود که «اسماعیل گرامی مقدم»، سخنگوی حزب اعتماد ملی، روز شنبه با بیان این جمله در گفت وگو با ایرنا ضمن تأیید تلویحی قطعی بودن کاندیداتوری کروبی از ارائه زمانی مشخص برای اعلام این موضوع خودداری کرد.

گرامی مقدم همچنین در پاسخ
به این پرسش که «گفته می شد کروبی نظر خود را همزمان با عید فطر اعلام می کند»، اظهار داشت: چنین قراری نبوده است و این حرف ساخته و پرداخته خبرنگاران است.
وی افزود: من موضع آقای کروبی را اعلام خواهم کرد.

وحید بیک مرادی ; ۱٠:۱٢ ‎ب.ظ ; یکشنبه ۱٤ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

ایران که دست روی دست نمی گذارد(خبر ویژه) -


ایران که دست روی دست نمی گذارد(خبر ویژه) - یکشنبه 14 مهر 1387


کیهان-طرح محاصره دریایی ایران به خاطر هراس از تبعات آن، از دستور کار مجلس نمایندگان آمریکا خارج شد.

به گزارش منابع خبری، شماری از حامیان اولیه این قطعنامه، با ارزیابی تبعات آن، امضای خود را پس گرفتند. هوارد برمن رئیس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان هم ادبیات آن را نگران کننده خوانده است. نگرانی از احتمال درگیری نظامی با ایران، علت اصلی خروج طرح پیشنهادی از دستور کار مجلس نمایندگان عنوان شده است.

ممانعت از صادرات نفت ایران و بازرسی کشتی ها از جمله مفاد طرح پیشنهادی عنوان شده بود. گفته می شود لابی صهیونیستی آمریکایی ایپک از طرح یاد شده حمایت می کرد.


وحید بیک مرادی ; ۱٠:٠۸ ‎ب.ظ ; یکشنبه ۱٤ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

--------------------------------------------------------------------------------


همکاری تبلیغاتی یاهو و مایکروسافت - یکشنبه 14 مهر 1387


دو شرکت یاهو و گوگل سرانجام به علت فشارهای سنگین رقبای خود و دخالت وزارت دادگستری ایالات متحده مجبور شدند همکاری خود در زمینه نمایش تبلیغات تحت وب را به تاخیر بیندازند.
به گزارش فارس به نقل از رویترز، یاهو با صدور بیانیه‌ای در این زمینه اعلام کرد دو شرکت برای به تاخیر انداختن محدود این همکاری مشترک به توافق رسیده اند و طی این مدت بحث های خود با وزارت دادگستری آمریکا ادامه خواهند داد. گوگل نیز در این مورد بیانیه مشابهی را صادر کرده است.
رقبای این دو غول بزرگ اینترنتی مدعی شده اند که این همکاری ناقض قوانین ضدانحصار ایالات متحده بوده و باعث کاهش شدید درآمدهای آنان از محل دریافت تقاضای نمایش آگهی های تبلیغاتی در فضای مجازی خواهد شد.
منابع مطلع خبری معتقدند این همکاری حداقل تا یک ماه به تاخیر خواهد افتاد.

وحید بیک مرادی ; ۱٠:٠۳ ‎ب.ظ ; یکشنبه ۱٤ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

بزرگان بورس در کما -


بزرگان بورس در کما - یکشنبه 14 مهر 1387


5 شرکت بزرگ بورس که حداقل 24 درصد از ارزش بازار سهام تشکیل می دهند به دلیل عدم تعیین تکلیف قیمت سنگ آهن بلاتکلیف مانده و تاکنون سه هفته را در کما به سر می برند.
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، تجربه ناموفق و ناخوشایند سال های اخیر درباره اثرات بلاتکلیفی و غیر شفاف بودن تصمیمات دولتی و غیر دولتی در خصوص نحوه قیمت گذاری محصولات شرکت های تولیدی حاضر در بورس بار دیگر در گوشه ایی در بازار سرمایه نمایان شد و این بار گیربانگیر 5 شرکت بزرگ بورس (که حداقل 24 درصد از ارزش بازار سهام تشکیل می دهند ) شد. موضوع از این قرار است که بعد از شایعات چندباره در خصوص افزایش نرخ سنگ آهن بالاخره در 11 شهریور اعلام شد که قیمت هر کیلو سنگ آهن از 56 تومان به 75 تومان و با احتساب واریز 11 تومان به حساب صندوق کارکنان بازنشستگی افزایش یافت.

وحید بیک مرادی ; ۱٠:٠٠ ‎ب.ظ ; یکشنبه ۱٤ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

سرقت لوازم خانگی از آپارتمان‌ها -


سرقت لوازم خانگی از آپارتمان‌ها - یکشنبه 14 مهر 1387


فردی که متهم است در ساعات خلوت روز اقدام به سرقت لوازم خانگی از انباری چندین آپارتمان کرده، بازداشت شد و در دادسرای امور جنایی تهران اعتراف کرد.

به گزارش خبرنگار حقوقی ایسنا، حدود چهار روز قبل ماموران گشت انتظامی حین گشت زنی در غرب پایتخت متوجه درگیری دو سرنشین یک موتورسیکلت با عابری پیاده شدند و بلافاصله با دخالت در موضوع دریافتند که ترک‌نشین موتور قصد ربودن کیف عابر پیاده را داشته اما با مقاومت وی روبرو شده است.

با دستگیری متهم، این فرد که 27 سال سن داشته و امیر نام دارد، به کیف‌قاپی اعتراف کرد اما تحقیقات ماموران و بازرسی از منزل امیر نشان داد که وی دست به سرقت‌هایی سنگین‌تر از کیف‌قاپی زده است.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ٩:٥۸ ‎ب.ظ ; یکشنبه ۱٤ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

مرد درختی در شرف درمان شدن -

مرد درختی در شرف درمان شدن - یکشنبه 14 مهر 1387


«دی‌دی»، مرد ماهیگیری است که چند سال است به علت رشد بی‌رویه سلول‌هایش به مرد «درختی» معروف شده و قرار است، به زودی تحت چند عمل پیشرفته قرار بگیرد که از شر سلول‌ها و پوست‌های اضافی بدنش رهایی یابد.
به گزارش سرویس «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از روزنامه USATODAY، «آنتونی گاسپاری» ـ پزشک متخصص پوست ـ پس از دیدن تصاویر این مرد تصمیم گرفته، وی را رایگان درمان کند.
«دی‌دی» مردی است که در میانه دهه 30 زندگی خود به جای انگشت، ریشه‌هایی از دستان و بازوهایش بیرون زده و پوست دست‌ها و پاهایش به صورت ریش ریش درآمد.
به عقیده پزشکان این مرد سی و چند ساله، به نوع ویژه و خاصی سرطان پیش رونده نادر پوست دچار است که باعث شده تا سلول‌های پوست او بیش از حد رشد کرده و او را به مردی درختی تبدیل کند.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ٩:٥٥ ‎ب.ظ ; یکشنبه ۱٤ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

همکاری تبلیغاتی یاهو و مایکروسافت -


دو شرکت یاهو و گوگل سرانجام به علت فشارهای سنگین رقبای خود و دخالت وزارت دادگستری ایالات متحده مجبور شدند همکاری خود در زمینه نمایش تبلیغات تحت وب را به تاخیر بیندازند.
به گزارش فارس به نقل از رویترز، یاهو با صدور بیانیه‌ای در این زمینه اعلام کرد دو شرکت برای به تاخیر انداختن محدود این همکاری مشترک به توافق رسیده اند و طی این مدت بحث های خود با وزارت دادگستری آمریکا ادامه خواهند داد.

وحید بیک مرادی ; ۸:۳٠ ‎ب.ظ ; یکشنبه ۱٤ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

پدر و مادری قصد فروش کودک یک‌ساله‌ خود را داشتند -

رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری پدر و مادری که برای گدایی، قصد فروش کودک یک‌ساله‌ خود را داشتند، خبر داد.
به گزارش سرویس «حوادث» ایسنا، سرهنگ محمدیان اظهار کرد: در پی دریافت گزارشی درباره خرید و فروش یک کودک یک ساله در نهم مهرماه امسال،‌ ماموران اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران، به محل فروش کودک در میدان ونک اعزام شدند

وحید بیک مرادی ; ۸:٢٦ ‎ب.ظ ; یکشنبه ۱٤ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

مرد درختی در شرف درمان شدن -


«دی‌دی»، مرد ماهیگیری است که چند سال است به علت رشد بی‌رویه سلول‌هایش به مرد «درختی» معروف شده و قرار است، به زودی تحت چند عمل پیشرفته قرار بگیرد که از شر سلول‌ها و پوست‌های اضافی بدنش رهایی یابد.
به گزارش سرویس «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از روزنامه USATODAY، «آنتونی گاسپاری» ـ پزشک متخصص پوست ـ پس از دیدن تصاویر این مرد تصمیم گرفته، وی را رایگان درمان کند.
«دی‌دی» مردی است که در میانه دهه 30 زندگی خود به جای انگشت، ریشه‌هایی از دستان و بازوهایش بیرون زده و پوست دست‌ها و پاهایش به صورت ریش ریش درآمد.
به عقیده پزشکان این مرد سی و چند ساله، به نوع ویژه و خاصی سرطان پیش رونده نادر پوست دچار است که باعث شده تا سلول‌های پوست او بیش از حد رشد کرده و او را به مردی درختی تبدیل کند. بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ٧:٢۳ ‎ب.ظ ; یکشنبه ۱٤ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

شوهرها حتما بخوانند!!!

اینجا مقرراتی آمده که منتظرش بودید، مقرراتی که شاید کسی به شما گوشزد نکرده باشد و یا فراموشتان شده باشد، ولی به نوعی منجی زندگی مشترکتان محسوب می شود. هیچ وقت پدرت، تو رو ننشونده که بهت بگه: "پسرم، وقتی ازدواج کردی، گاهی باید از کنترل تلویزیون بگذری" دوستای متأهلت هیچ وقت تو رو کناری نکشیدن که بگن: "وقتی ازدواج کردی دیگه مجرد نیستی پس برای پنج شنبه و جمعه با دوستات قرار نگذار" .

هیچکس بهت نگفته که زندگی با جنس مخالف، قاعده و قانون داره.

وحید بیک مرادی ; ٩:۳٩ ‎ب.ظ ; شنبه ۱۳ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

چگونه با همسر/ نامزدمان صحبت کنیم

چگونه با همسر/ نامزدمان صحبت کنیم
یکی از لذت بخش ترین تجربیات زندگی مشترک این است که حرف مبهمی را بزنید و بدانید که همسرتان دقیقاً منظور شما را می فهمد.

توانایی در صحبت خودمانی، ایماء و اشاره، نکته پرانی و چشمک زدن و نظایر آن، نشانه ی نزدیکی و صمیمیت است. گفت و گویی که پایان خوش دارد نشانه صمیمیت است. طرفین می دانند که دیگری چه می گوید و تدریجاً از این که می توانند آزادانه حرف بزنند و منظور یکدیگر را بفهمند لذت می برند. اما در ازدواج های ناموفق ، لذت گفت و گو در فضای شکایت ها و گله مندی های خشمگینانه و سوءتفاهم ها گم می شود و جای اشارات دلنشین ابروها و چشمک های خوشایند را نگاه های خیره و اشارات انتقادی و بهانه گیری ها و تهدیدها پر می کند. چه اتفاقی می افتد؟ چرا صحبت های دلنشین از دست می روند؟ مسئله اینجاست که به مرور شیوه های متفاوت صحبت، منافع و چشم اندازهای متفاوت و سوءتفاهم ها روی هم انباشته می شوند و آهنگ دلپذیر صحبت را تغییر می دهند.

وحید بیک مرادی ; ٩:۳٤ ‎ب.ظ ; شنبه ۱۳ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

کشف دلیل بروز خستگی عضلانی در انسان

مهر: محققان موفق به کشف دلیل بروز گرفتگی و خستگی عضلانی در انسان و تولید دارویی برای جلوگیری از آن شدند.

محققان برای مدتها بر این باور بودند که خستگی عضلانی به خاطر ایجاد اسید لاکتیک در ماهیچه ها به وجود می آید که این نظریه را پژوهش های دهه های اخیر با اعلام نقش بازدارنده این ماده در بروز این پدیده، رد کرده است.

وحید بیک مرادی ; ٩:۳٢ ‎ب.ظ ; شنبه ۱۳ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

سودمندی عسل در درمان عفونت

از عسل می توان برای درمان عفونت های شدید گوش ، گلو و بینی استفاده کرد.
شبکه خبر: طبق یک مطالعه که به تازگی انجام شده است ، عسل که درکانادا سالیان طولانی از آن در چای و آب داغ برای درمان گلودردهای شدید استفاده شده است ، ممکن است به زودی در مبارزه با عفونت های شدیدگوش ، بینی و گلو جانشین آنتی بیوتیک ها شود.

پزشکان دانشگاه اوتاوا با انجام دادن آزمایش هایی متوجه شدند: عسل معمولی باکتری را که موجب عفونت های سینوس می شود از بین می برد و کارایی آن در بیشتر موارد از آنتی بیوتیک ها بهتر است.

وحید بیک مرادی ; ٩:٢٥ ‎ب.ظ ; شنبه ۱۳ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

یک روز در رستوران احمد عابدزاده

دنیای امروز پر از مردمانی است که بر حسب کار، حرفه و هنر خود ستاره هستند اما بسیاری از این ستارگان دیری نمی‌پاید که افول می‌کنند و تمام می‌شوند و دیگر هیچ. گویی که هرگز درخشان نبوده‌اند اما در این میان هستند کسانی که همواره می‌‌مانند حتی اگر روزگاری چند، گذشته باشد و در جایگاه پیشین خود نباشند. ورزش به طور اعم و فوتبال به طور اخص عرصه‌ای است برای ستاره‌سازی یا قهرمان‌پروری اما عده کمی از این قهرمانان راه ماندگاری را می‌یابند.عده‌ای قهرمانان پوشالی عرصه مستطیل سبز و قهرمانان یکه‌تاز میدان شایعه وحاشیه‌سازی می‌‌شوند که خود را برای بودن در تیتر مطبوعات به آب و آتش می‌زنند تا بودنشان را ثابت کنند اما نمی‌‌دانند در دل مردم جا گرفتن مانند زیبارویی است که وصالش به این راحتی‌ها میسر نمی‌شود. چند صباحی هم خوش بر صفحه اول و تیترهای اصلی می‌نشینند به گمان این‌که معروف هستند و مشهور و محبوب، اما دریغ که شهرت و محبوبیت هیچ‌گاه مترادف یکدیگر نیستند. آنها تا زمانی که بازی می‌کنند و حاشیه می‌سازند و آتش شایعات شکل گرفته پیرامون خود را شعله‌‌ور می‌کنند

وحید بیک مرادی ; ۸:٥٩ ‎ب.ظ ; شنبه ۱۳ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

چند توصیه ساده برای دور کردن استرس از زندگی

چند توصیه ساده برای دور کردن استرس از زندگی [ September 21, 2008 ]

متخصصان کلینیک کلیولند در تازه‌ترین گزارش خود چندین توصیه برای خلاص شدن از شر استرس ارائه کرده‌اند.

این پژوهشگران می‌گویند؛ برخی از استرس‌ها اجتناب ناپذیر هستند اما شما می‌توانید با انجام دادن چند راه کار ساده آنها را از زندگی خود دور کنید. اگر استرس به زندگی‌تان چیره شود می‌تواند سلامت جسم و روانتان را تهدید کند.

بر اساس گزارش هلت نیوز این متخصصان توصیه می‌کنند:

- رژیم غذایی سالم داشته باشید، زیاد ورزش کنید، ‌سیگار نکشید و الکل هم مصرف نکنید.

- به دیگران اجازه ندهید از شما انتظارات، توقعات و تقاضاهای بیجا داشته باشند،‌ نه بگوئید و از اینکه روی پای خودتان بایستید،‌نترسید.

وحید بیک مرادی ; ۸:٥٦ ‎ب.ظ ; شنبه ۱۳ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

خانم‌ها در خواب هم آسایش ندارند!

پژوهش‌ها نشان می‌دهند که زنان بسیار بیشتر از مردان کابوس می‌بینند و خواب‌هایی که می‌بینند عاطفی‌تر است. در مطالعه‌ای که روی 170 داوطلب انجام شد، از آنها خواسته شد تازه‌ترین خوابی که دیده‌اند را به یاد بیاورند. 19درصد مردان کابوس دیده بودند در حالی که این رقم در زنان 30درصد بود.

وحید بیک مرادی ; ۸:٥٤ ‎ب.ظ ; شنبه ۱۳ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

افتتاح هتل دیدنی آتلانتیس دبی

هتل آتلانتیس به ارزش ۷۵۰ میلیون پوند در مساحت ۳۰۰۰ فوت مربع ساخته شده. هزینه اقامت در این هتل ۱۴۰۰۰ پوند به ازای هر شب می باشد.

در ۲۴ سپتامبر ۲۰۰۸ هتل زیبای آتلانتیس واقع در یک جزیره مصنوعی در دوبی افتتاح شد.
این هتل زیبا دارای چندین رستوران با بهترین سرآشپزها از نقاط مختلف جهان می باشد. همچنین این هتل دارای یک آکواریوم مصنوعی با بیش از ۶۵۰۰۰ گونه آبزی از جمله کوسه ماهی می باشد که بازدیدکنندگان می توانند در نقاط مختلف هتل آنها را تماشا کنند.

کارهای هنری بر روی دیوارها و مجسمه های این هتل بر عهده vitymi shpilyami بوده است

 

وحید بیک مرادی ; ۸:٤۳ ‎ب.ظ ; شنبه ۱۳ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

تغییر رفتار انسان در اثر دیدن پول [

تغییر رفتار انسان در اثر دیدن پول [ November 20, 2006 12:04 PM ]
تحقیقات جدید نشان می‌دهد، مشاهده پول می‌تواند به صورت ناخودآگاه سبب تغییر رفتار انسان‌ها شود. به گزارش ایرنا به نقل از «آسوشیتدپرس»، گروهی از محققان دانشگاه «مینه‌سوتا» در آمریکا در مطالعه‌ای جدید جمعی از دانشجویان داوطلب را به دو... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ۸:٤٢ ‎ب.ظ ; شنبه ۱۳ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

آپارتمان های متری6میلیون تومان

ین بنگاهدار گفت، گرانترین آپارتمانی که تاکنون فروخته است 330 متر مربع به قیمت هر متری 2/3 میلیون تومان و به ارزش یک میلیارد و 56 میلیون تومان بوده است. خریدار این آپارتمان یک تاجر پارچه بود که بهای... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ۸:٤٠ ‎ب.ظ ; شنبه ۱۳ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

دانش آموزان ،دیگر تکلیف نمی نویسند

مرجع : خبرگزاری ایسنا آفتاب :معاون آموزش و پرورش شهر تهران با اعلام اجرای طرح کیفیت بخشی آموزشی در مدارس پایتخت گفت: تمرین از این پس جایگزین تکلیف دانش‌آموزان می‌شود. عراقی‌نیا با اشاره به تعریف مجدد تمامی فرایندهای کنونی... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ۸:۳٩ ‎ب.ظ ; شنبه ۱۳ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

جایزه جامعه جراحان بینی آمریکا به یک ایرانی

مرجع : خبرگزاری ایسنا آفتاب :محقق برتر علوم جراحی کشورمان، جایزه بین‌المللی سال 2005 کنگره جامعه جراحان بینی آمریکا را دریافت کرد. دکتر محسن نراقی، عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران که مقام اول پژوهش‌های علوم بالینی جراحی... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ۸:۳۸ ‎ب.ظ ; شنبه ۱۳ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

فقط دو نفر از هر 96 دانشجوی اعزامی به ایران برمی گردند

مرجع : خبرگزاری فارس آفتاب:معاون علمی سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: از هر 96 نفر دانشجوی اعزامی به خارج از کشور، تنها دو نفر به کشور باز می‌‏گردند و از 125 نفر دانش‌‏آموز المپیادی 90 نفر در دانشگاه‌‏‌‏های آمریکا... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ۸:۳۸ ‎ب.ظ ; شنبه ۱۳ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

طرح حذف آزمون استخدام ادواری سه شنبه تقدیم مجلس خواهد شد

آفتاب - سید حسن عباسی نماینده دلیجان و محلات گفت: طرح اصلاح ماده 69 قانون برنامه چهارم توسعه مبنی بر حذف آزمون استخدام ادواری در حال جمع آوری امضا است و سه شنبه تقدیم هیات رییسه مجلس خواهد شد.... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ۸:۳٧ ‎ب.ظ ; شنبه ۱۳ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

ضرر تنهایی برای سضرر تنهایی برای سلامت لامت

روانپزشکان امریکایی هشدار دادند، تنهایی برای سلامت افراد زیانبار است. در این پژوهش محققان دانشگاه شیکاگو با بررسی افراد 50 تا 68 ساله دریافتند، اگر چه میزان وقایع استرس زا در افراد تنها، مساوی دیگر افراد این رده سنی... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ۸:۳٦ ‎ب.ظ ; شنبه ۱۳ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

دانشجوی 9 ساله دکترا

نابغه 9 ساله چینی، خردسال ترین دانشجوی دانشگاه "بپتیست" هونگ کونگ شناخته شد. برادر 13 ساله "مارس" نیز در دانشگاه "آکسفورد"پذیرفته شد. به گزارش روز چهارشنبه گروه حوادث ایسکانیوز:"مارس بوئدیهارجو" پسر دو رگه چینی – اندونزی در هونگ کونگ... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ۸:۳٥ ‎ب.ظ ; شنبه ۱۳ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

کاهش 50 درصدی ازدواج بین شهروندان اماراتی

ازدواج بین شهروندان اماراتی در امیرنشین راس‌الخیمه‌ی امارات متحده عربی در سال گذشته میلادی بیش از 50 درصد کاهش یافت. به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) در دوبی، ازدواج زنان و مردان اماراتی با اتباع خارجی مقیم امارات... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ۸:۳٥ ‎ب.ظ ; شنبه ۱۳ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

نکات بهداشتی جسمی و جنسی در بانوان


با رعایت برخی نکات بهداشتی میتوانید به میزان زیادی از بروز عفونت های مجاری ادراری و مهبـلی جـلوگـیری بعمل آورید. تــرشحات طبیعی مهبل برای سلامت مهبل ضروری میباشد. در مهبل باکتریهای غیر بیماری زای طبیعی وجود دارنـد کـه وجـودشـان از بـروز عفونتهای باکتریایی و قارچی ممانعت بعمل می آورد. ترشحات طبیعی مهبل شفاف و یا سفید،رقیق و یا غلیظ بوده اما بی بو و ایجاد سوزش و خارش نمیکند. عفونتهای باکتریایی، قارچی، انگلی و عفونتهای ادراری معمولا در زنان شایع است بطور مختصر با با علایم این بیماریها در ادامه مطلب آشنا شوید:

وحید بیک مرادی ; ۸:۱۱ ‎ب.ظ ; شنبه ۱۳ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

تغذیه برای پوکی استخوان و آرتروز


کلسیم از مهم ترین املاح برای جلوگیری از پوکی استخوان و بهبود آن است. از بهترین منابع کلسیم لبنیات مثل شیر، ماست، پنیر، کشک و قره قوروت و نیز غذاهای دریایی به ویژه ماهی تن ، کیلکا و ساردین است. سایر منابع کلسیم شامل : سبزیجات برگ سبز مثل کلم پیچ ، اسفناج ، کرفس، جعفری و نیز شلغم ، هویج ، زیتون ، پرتقال ، انگور ، توت فرنگی ، خرمالو ، کشمش ، بادام ، پسته ، بادام زمینی ، گردو و حبوبات است. توصیه می کنم:
1-سعی کنید در روز حداقل 2 لیوان شیر و 1 کاسه ماست مصرف کنید. سایر منابع کلسیم را نیز که برایتان ذکر کردم مصرف کنید.

وحید بیک مرادی ; ۸:٠٢ ‎ب.ظ ; شنبه ۱۳ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

دانشجویان از بهمن ماه ،شهریه های جدید پرداخت می‌کنند

مرجع : خبرگزاری فارس آفتاب: معاون آموزشی وزارت علوم گفت: در نیمسال دوم تحصیلی، دانشجویان قطعا شهریه های مصوب جدید را پرداخت می‌کنند. حسن خالقی افزود: در طرح ساماندهی شهریه مراکز آموزش عالی شهریه اکثر دانشگاههای کشور کاهش می‌یابد.... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ٧:٥٩ ‎ب.ظ ; شنبه ۱۳ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

فروزنده : از محتوای دانشگاه اسلامی غافل شدیم

افتاب:قائم‌مقام دبیر کل جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی گفت: محتوای فعالیت دانشگاه اسلامی بسیار فراتر و پراهمیت‌تر از شکل و ظاهر آن است؛ چیزی که تا امروز کمتر در عرصه‌ آموزش عالی کشور مورد توجه قرار گرفته است. به گزارش... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ٧:٥٩ ‎ب.ظ ; شنبه ۱۳ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

خطر تعطیلی دوره های شبانه دانشگاهها

مرجع : خبرگزاری مهر آفتاب: معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با اعلام کاهش شهریه دوره های شبانه گفت: در صورتی که دانشگاه ها احساس کنند با روند کاهش شهریه، نمی توانند از عهده هزینه دانشگاه بر آیند،... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ٧:٥٩ ‎ب.ظ ; شنبه ۱۳ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

مجلس،آماردانشجویان وزارت علوم را نپذیرفت ؟!

آفتاب: معاون حقوقی و پارلمانی وزارت علوم از عدم پذیرش آمار دانشجویی وزارت علوم در کمیسیون تلفیق خبر داد. به گزارش فارس؛ حسینی با تاکید بر اینکه آمار دانشجویان ارایه شده از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی بر... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ٧:٥۸ ‎ب.ظ ; شنبه ۱۳ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

خانواده سیمپسن‌ها صدرنشین دنیا شد

فیلم سیمپسن‌ها" با 3/47 میلیون دلار فروش در 6600 سینما در 75 کشور برای دومین هفته پیاپی پرفروشترین فیلم در سطح بین‌الملی شد و مجموع فروش خود را به 187میلیون دلار رساند. به گزارش خبرنگار مهر، ورایتی اعلام کرد... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ٧:٤۱ ‎ب.ظ ; شنبه ۱۳ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

گران ترین بازیکن تاریخ فوتبال آسیا در الجزیره [ September 11, 2008 12:32 AM ]

ایران ورزشى- ستاره جوان تیم ملى برزیل با امضاى قرارداد پنج ساله به باشگاه الجزیره امارات پیوست و عنوان گران ترین بازیکن تاریخ فوتبال آسیا را به خودش اختصاص داد. باشگاه الجزیره امارات در اقدامى جالب توجه و بى... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ۱:٥٩ ‎ب.ظ ; جمعه ۱٢ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

ایده آل تیم ملى چه کسى است [ September 11, 2008 12:32 AM ]

ایران ورزشی-این روزها انتقادهاى بسیارى متوجه خط دفاع تیم ملى است که عمده انتقادهاى مطرح شده به رسوخ پذیرى جناح چپ اختصاص دارد، هرچند که در جناح راست هم -جایى که مجید غلام نژاد بازى مى کند - تیم... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ۱:٥٩ ‎ب.ظ ; جمعه ۱٢ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

حضور قطعى پله یا زیدان در دربى [ September 11, 2008 12:40 AM ]

ایران ورزشی-در روزهاى اخیر خبرهاى زیادى مبنى بر سفر پله یا زین الدین زیدان براى حضور در تهران و تماشاى دربى رفت در ورزشگاه آزادى مطرح شده و این در حالى است که مارکو نتیجه مذاکرات با این ۲... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ۱:٥۸ ‎ب.ظ ; جمعه ۱٢ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

شکست سنگین استقلال تهران از صبا [ September 13, 2008 12:01 AM ]

جام جم آنلاین: تیم استقلال تهران جمعه شب درهفته ششم رقابت های فوتبال قهرمانی باشگاه های برتر ایران مقابل تیم صبا باتری قم تن به شکست سنگینی داد. به گزارش ایرنا، در این دیدار که به قضاوت "‌خداداد افشاریان"‌... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ۱:٥۸ ‎ب.ظ ; جمعه ۱٢ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

رسپولیس از لیگ برتر کناره‌گیری می‌کند [ September 13, 2008 12:01 AM ]

جام جم آنلاین: مجید فرخزادی عضو هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس تهران با اشاره به خطای داوری در سه بازی اخیر تیم پرسپولیس، احتمال کناره گیری این تیم از ادامه رقابتهای لیگ برتر باشگاههای ایران را منتفی ندانست.... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ۱:٥٧ ‎ب.ظ ; جمعه ۱٢ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

مرادى بهترین داور ۲۰ سال گذشته است [ September 20, 2008 10:08 PM ]

ایران ورزشى- هوشنگ نصیرزاده کارشناس داورى فوتبال درخصوص کناره گیرى مسعود مرادى از داورى مى گوید: «چنین رفتارى تاکنون سابقه نداشته و معمولاً در مواقع آسیب دیدگى چنین درخواست هایى اتفاق مى افتد. البته ما دقیقاً از اصل ماجرا... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ۱:٥٦ ‎ب.ظ ; جمعه ۱٢ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

به زودى مرد اول اوساسونا مى شوم [ September 20, 2008 10:08 PM ]

ایران ورزشی-بازى هاى درخشان جواد نکونام در دو هفته آغازین لالیگا حالا نه تنها سیگاندا بلکه هم تیمى هاى او را هم به تحسین کاپیتان تیم ملى کشورمان واداشته است. نکونام که در بازى هفته اول تک گل اوساسونا... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ۱:٥٦ ‎ب.ظ ; جمعه ۱٢ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

ریوالدو: از اینکه به ایران آمدم خوشحالم [ September 20, 2008 11:11 PM ]

ایران ورزشى- همان طور که سایت AFC اعلام کرد ریوالدو خبرسازترین بازیکن یک چهارم نهایى لیگ قهرمانان آسیا بود. ریوالدو که عنوان بهترین بازیکن جهان را در اختیار دارد، از بازى ایرانى ها تمجید مى کند و مى گوید:... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ۱:٤۳ ‎ب.ظ ; جمعه ۱٢ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

سعد کمیل دربی65 را قضاوت می کند [ September 20, 2008 11:31 PM ]

داور باسابقه و سرشناس کویتی گزینه نخست کمیته داوران فدراسیون فوتبال برای قضاوت در شصت و پنجمین دربی تهران است. به گزارش خبرگزاری فوتبال ایران طبق مذاکرات صورت گرفته بین مسئولان سازمان لیگ و اعضای کمیته داوران سعد کمیل

وحید بیک مرادی ; ۱:۳۸ ‎ب.ظ ; جمعه ۱٢ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

"مجتبی جباری" به تمرینات استقلال بازگشت [ September 26, 2008 02:06 AM ]

مجتبی جباری بار دیگر در تمرینات تیم فوتبال استقلال تهران شرکت کرد. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، تمرینات تیم استقلال تهران از ساعت 16:30 روز پنج‌شنبه در زمین شماره 2 ورزشگاه آزادی آغاز شد و در این تمرینات... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ۱:٢۸ ‎ب.ظ ; جمعه ۱٢ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

پژمان نورى:بازوبند و شماره ۸ حق کریمى بود [ September 27, 2008 11:14 PM ]

پژمان نورى:بازوبند و شماره ۸ حق کریمى بود [ September 27, 2008 11:14 PM ]
ایران ورزشى- یکى از برترین مردان میدان بود. هم از لحاظ فنى و هم اخلاقى. همان طور که گفته بود شماره ۸ را به کریمى داده و خودش ۱۸ را پوشید. این کار او که مى توانست انجامش ندهد،... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ۱:٢٧ ‎ب.ظ ; جمعه ۱٢ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

پژمان نورى:بازوبند و شماره ۸ حق کریمى بود [ September 27, 2008 11:14 PM ]

پژمان نورى:بازوبند و شماره ۸ حق کریمى بود [ September 27, 2008 11:14 PM ]
ایران ورزشى- یکى از برترین مردان میدان بود. هم از لحاظ فنى و هم اخلاقى. همان طور که گفته بود شماره ۸ را به کریمى داده و خودش ۱۸ را پوشید. این کار او که مى توانست انجامش ندهد،... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ۱:٢٦ ‎ب.ظ ; جمعه ۱٢ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

هر تیمی لیاقت داشته باشد، دربی را می‌برد [ September 28, 2008 01:24 AM ]

علی کریمی پس از سال ها در بازی مقابل پگاه گیلان دوباره پیراهن پرسپولیس را بر تن کرد البته او معتقد است که در این مسابقه بازی خوبی را از خود به نمایش نگذاشت. به گزارش خبرگزاری فوتبال ایران،... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ۱:٢٦ ‎ب.ظ ; جمعه ۱٢ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

تعجب نکنید دربى پخش نشد [ September 30, 2008 01:17 AM ]

ایران ورزشى - عزیزا... محمدى رییس سازمان لیگ برتر در خصوص آخرین تصمیم هیات رییسه فدراسیون فوتبال درباره مخالفت رسانه ملى با اعطاى حق پخش به فدراسیون فوتبال مى گوید: «ما که نمى دانیم آقایان نامه یا پیشنهاد خود... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ۱:٢٥ ‎ب.ظ ; جمعه ۱٢ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

پژو 206 پاداش ویژه دربی [ September 30, 2008 01:54 AM ]

باشگاه پرسپولیس به بازیکنان و کادرفنی این تیم اعلام کرد در صورت شکست استقلال در دربی پاداش ویژه ای به آنها پرداخت خواهد شد. به گزارش خبرگزاری فوتبال ایران و به گفته مسئول روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در صورت... ادامه ...پژو 206 پاداش ویژه دربی [ September 30, 2008 01:54 AM ]

وحید بیک مرادی ; ۱:٢٤ ‎ب.ظ ; جمعه ۱٢ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

قلعه نویی 14 سال در استقلال بود [ September 30, 2008 02:04 AM ]

قلعه نویی 14 سال در استقلال بود [ September 30, 2008 02:04 AM ]
سرمربی آبی پوشان استقلال بعد از بازی این تیم مقابل راه آهن مدعی شد 18 سال سابقه حضور در این باشگاه را داشته اما بعضی ها او را استقلالی نمی دانند. در سابقه طولانی مدت قلعه نویی به عنوان... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ۱:٢۳ ‎ب.ظ ; جمعه ۱٢ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

بازی 65 زیباترین داربی می‌شود [ September 30, 2008 02:04 AM ]

سرمربی تیم استقلال تهران گفت: باور دارم داربی شصت و پنجم یکی از بهترین داربی‌های استقلال و پرسپولیس شود. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، امیر قلعه‌نویی در حاشیه‌ی تمرین امروز تیم استقلال گفت: با شناختی که از تفکرات... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ۱:۱۳ ‎ب.ظ ; جمعه ۱٢ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

افزایش محبوبیت اوباما پس از مناظره با مک‌کین -

سازمان خبرنگاران سیاسی پولیتیکو اعلام کرد: 30 درصد از آمریکایی‌ها که در نظرسنجی افکار عمومی روزنامه‌ی یو.‌اس‌.ای.تودی و موسسه‌ی نظرسنجی گالوپ شرکت کرده‌اند، عنوان کردند که نظرشان در مورد نامزد رسمی دموکرات‌ها در انتخابات نهایی ریاست جمهوری آمریکا پس از نخستین مناظره‌اش با رقیب جمهوری‌خواه خود بهتر شده است. در طرف مقابل در کل 14 درصد از اوباما ابراز ناامیدی کردند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) به نوشته‌ی روزنامه‌ی لنتا، بر اساس نتایج این نظرسنجی افکار عمومی، 46 درصد از رای‌دهندگان معتقدند باراک اوباما، نامزد رسمی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از حزب دموکرات پیروز مناظره با جان مک کین، رقیب جمهوری خواه خود بوده است. در حالی که 34 درصد اعلام کردند مک کین پیروز شده است.

وحید بیک مرادی ; ۱۱:٥۸ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ۱۱ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

آمریکا باید از بن‌لادن و القاعده بترسد نه طالبان -

تلاش آمریکا برای انجام حملات در خاک پاکستان به طور آشکار بخشی از استراتژی جدید بوش علیه نیروهای طالبان و القاعده بوده است. سالهاست که گفته می‌شود اسامه بن لادن و اکثر رهبران ارشد القاعده در این مناطق پنهان شده‌اند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) به نقل از پایگاه اینترنتی آنتی وار، در نهایت آمریکا تصمیم گرفت که در خاک پاکستان حملاتی را علیه شبه نظامیان در این کشور انجام بدهد

و این اقدام آمریکا نه تنها انتقاد‌های شدیدی از طرف دولت پاکستان همراه داشته بلکه به نظر می‌رسد تنش‌ها را در پاکستان افزایش داده است. پس از حادثه 11 سپتامبر و فرار اسامه بن لادن رهبر القاعده از افغانستان به پاکستان، دولت آمریکا به طور جدی تلاش کرد تا ریشه تروریسم را در افغانستان بخشکاند.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ۱۱:٥٧ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ۱۱ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

مردان مقاومت تحسین برانگیزند(خبر ویژه) -

کیهان-رسانه های رژیم صهیونیستی در کنار عقده گشایی علیه احمدی نژاد رئیس جمهور ایران و شهید عماد مغنیه فرمانده نظامی ارشد حزب الله لبنان، از این دو به عنوان چهره های بزرگ سال میلادی رو به پایان یاد می کنند.
به گزارش پرس تی وی شبکه 2 تلویزیون اسرائیل احمدی نژاد را به عنوان مرد سال معرفی کرد و اگرچه گفت که «از نظر ما امکان بروز استراتژی مورد نظر احمدی نژاد وجود ندارد» اما تاکید کرد: ایران جبهه عراق را با درایت و هوشمندی هدایت می کند و حتی در آمریکای لاتین برای تکثیر متحدان می کوشد. احمدی نژاد مرد سال است چون به برنامه هسته ای کشورش در یک سال گذشته شتاب داده و فشار بین المللی را تحمل کرد بدون آن که منجر به تحریم های جدید علیه ایران شود.
شبکه یک تلویزیون اسرائیل نیز عماد مغنیه را به عنوان مرد سال انتخاب کرده و افزود: «مغنیه در طول حیات خود اسرائیل را آزار داد و پس از مرگ نیز هنوز در تعقیب ما است. مغنیه طی 25 سال بیشترین خسارت و اذیت را به اسرائیل رساند.»

وحید بیک مرادی ; ۱۱:٥٦ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ۱۱ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

گلادیاتور پیروز در نیویورک(خبر ویژه)

گلادیاتور پیروز در نیویورک(خبر ویژه) - سه شنبه 9 مهر 1387


روزنامه آمریکایی وال استریت ژورنال مشاهدات خبرنگار خود از دیدار رئیس جمهور کشورمان با شماری از ایرانیان مقیم آمریکا را منتشر کرد.
خبرنگار وال استریت ژورنال می نویسد: احمدی نژاد در این برنامه که بالغ بر هزار میهمان ایرانی و آمریکایی در آن حضور داشتند، خیلی ساده و خودمانی بود. او در ابتدا از صلح حرف زد و گفت ملت ایران طالب صلح است. در عین حال در ادامه گفت اگر کسی حتی تصور حمله را به ایران بکند قبل از اینکه دستش، به دکمه شلیک برسد، ما بازویش را قطع می کنیم. این سخنان ابتدا با سکوت و سپس تشویق حاضران مواجه شد.
وی اضافه می کند: پس از پایان سخنرانی، حضار ایستادند و او را تشویق کردند. دیدن تنوعی از ایرانی- آمریکایی ها در یک چنین مراسمی تکان دهنده بود. جمعیت های ایرانی معمولا با جامعه آمریکایی عجین شده و عمدتا حامی حکومت ایران نیستند.

بیشتر ...

وحید بیک مرادی ; ۱۱:٥٥ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ۱۱ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

زنی 17 ساعت پس از مرگ دوباره زنده شد

فارس: زنی پس از 17 ساعت مردن دوباره زنده شد. پزشک وی هم نمی‌تواند توجیه کاملی را از این اتفاق عجیب داشته باشد.

به گزارش فاکس نیوز، خانم "وال توماس" که در ویرجینیای غربی زندگی می‌کند، بعد از دو حمله قلبی و از کار افتادن فعالیتهای مغزی برای بیشتر از 17 ساعت، دوباره زنده شد و هم اکنون پرونده وی به عنوان یک معجزه پزشکی مطرح است.

قلب "توماس" در حدود ساعت 1 و سی دقیقه بامداد شنبه از کار افتاد و پزشکان متوجه شدند که دیگر ضربانی ندارد. علایم ریگورمورتیس به تدریج در وی شروع به ظاهر شدن کرد و برای ادامه تنفس به وی دستگاه وصل شد.

"جیم" فرزند خانم "توماس" می‌گوید:" پوست او شروع به سخت شدن کرده و انگشتانش در حال جمع شدن بود. مرگ در وجود او خانه کرده بود."

پزشکان اعلام کرده‌اند که پس از انتقال این خانم 59 ساله به بیمارستان بدن وی سرد شده بود و 24 ساعت طول کشید تا دوباره گرم شود. بعد از انجام عملیات احیا، قلب این خانم باز هم از کار افتاد.

خانواده وی آخرین وداع را با وی انجام دادند، دستگاهها از وی جدا شده و بحث اهدای عضو مطرح بود. 10 دقیقه بعد خانم "توماس" بیدار شده و شروع به صحبت کردن کرد.

خانم "توماس" به یک کلینیک در کلیولند منتقل شد تا پزشکان وضعیت وی را بررسی کنند اما پزشکان نیز هیچ حالت عجیبی را در وی مشاهده نکردند.

 

وحید بیک مرادی ; ٥:۱٤ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ۱۱ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

همسران خیلی از هم انتظار قدردانی و تشکر نداشته باشند ..

من هرگز هیچ پند و اندرزی را بهتر از این جمله و عبارت نیا فته ام. اگر شما به یکی از اقوام و خویشانتان یک میلیون دلار بدهید، آیا از او انتظار خواهی داشت که سپاس گذار و قدردان باشد؟ این درست همان کاری بود که اندرو کارنگی انجام داد. اما اگر اندرو کارنگی پس از مرگ از داخل قبرش به این دنیا باز می گشت، از این که می دید که برایش یک میلیون دلار به ارث گذاشته بود، او را لعنت و نفرین می کند، متعجب و شگفت زده می شد! چرا؟ بخاطر این که اندرو پیر در وصیت نامه اش سیصدو شصت وپنج میلیون دلار از ثروتش را به امور خیریه اختصاص داده بود و تنها یک میلیون دلار، که او آن را یک میلیون ناقابل و ناچیز می نامید، برای خویشاوندانش به ارث گذاشته بود.

وحید بیک مرادی ; ٥:۱٢ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ۱۱ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

زمانی که زنتان بر سرتان فریاد می کشد

همسرتان می داند که شما تنها فردی در دنیا هستید که داد و فریاد هایش را تحمل خواهد کرد! این هم بخشی از زندگی مدرن و متجدد امروزی است!« کیسه بوکس» او باشید و از حرف های او ناراحت نشوید. آرام و خونسرد باشید، چرا که او عاقبت شریک و همدم مفید و دلسوزی برای شما خواهد شد. روی حرف من حساب کنید و از این بابت مطمئن باشید.
زمانی که همسرتان سرش درد می کند، نیاز به قرص و دکتر ندارد. تمام آنچه که او نیاز دارد، یک شاخه گل و یک لبخند است.

 

وحید بیک مرادی ; ٥:۱٠ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ۱۱ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

صرفه جویى در هزینه هاى فرزندان

 با واقعیت روبرو شوید. داشتن فرزند هزینه هاى شما را چند برابر مى کند. از خرید لوازم ابتدایى گرفته تا لباس و پوشاک و... همه این موارد باعث مى شود که پس انداز کردن کار سختى شود. بنابراین اگر فرزند دارید مطمئن باشید که باز هم راه پس انداز کردن به روى شما باز است. فقط باید به توصیه هایى در زمینه پس انداز و خرج کردن توجه کنید

وحید بیک مرادی ; ٥:٠۸ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ۱۱ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

مردان بیشتر از زنان درگیر عشق می شوند

لابد گاهی از خود پرسیده‌اید که چه چیز باعث می‌شود تا زنان بخواهند مرتب درباره وقایع زندگی روزمره‌شان با همه صحبت کنند، در حالی که مردان عمدتا درون‌گراهستند و حال و حوصله صحبت در مورد اتفاقات زندگی روزمره‌شان را ندارند؟ چرا مردان عمدتا وقت آزاد خود را صرف کار کردن با کامپیوتر و یا خواندن مجلات ورزشی می‌کنند در حالی که زنان بیشتر ترجیح می‌دهند به اخبار رسیده از این و آن بپردازند و یا سعی کنند روابطشان با دیگران برازنده و معقول به‌نظر برسد؟ چرا مردان و زنان از روابطشان با یکدیگر چیزهای متفاوتی را طلب می‌کنند؟ شاید علت، تفاوت‌های بنیادین در مغز مردان و زنان باشد.

در بررسی نمونه‌ای از تفاوت‌های رفتاری، محققان دانشگاه باث‌ متوجه شدند احساس درد در زنان و مردان متفاوت است. مردان در مواجهه با درد بیشتر به این فکر می‌کنند که چگونه از شر آن در کوتاه‌ترین زمان ممکن خلاص شوند اما در مقابل، زنان بیشتر درگیر پاسخ احساسی‌شان نسبت به آسیب هستند که این خود ممکن است باعث شود تا آنها درد را شدیدتر احساس کنند.
 
برای مقابله با ناراحتی ناشی از طلاق نیز تفاوت دو جنس به خوبی مشهود است. زنان توانایی بیشتری برای تطابق با موضوع دارند. تحقیقی که در یورکشایر انجام شد نشان داد زنان در مقابله با تمامی مراحل مختلف قطع رابطه از مردان قوی‌تر هستند. 61 درصد از زنان اظهار داشتند که در طی 2 سال اول بعد از طلاق، آنها بسیار خوشحال‌تر از موقعی بودند که هنوز در حال زندگی مشترک بودند در حالی که فقط 51 درصد از مردان نظر مشابهی را داشتند.

دکتر فرانک تالیس روان‌شناس بالینی معتقد است یافته‌های فوق را می‌توان به وسیله تفاوت‌های مشخصی که در مغز دو جنس وجود دارد، توجیه کرد. در سیر تکاملی، زنان بیشتر اهل معاشرت و رفتارهای اجتماعی هستند، چرا که به هر حال این زنان هستند که بچه‌ها را بزرگ کرده و آنان را برای رویارویی با اجتماع آماده می‌کنند. آنها دارای مهارت‌های برقراری ارتباط‌اجتماعی هستند که مردان فاقد آن هستند و این‌ مهارت‌ها به آنها اجازه می‌دهد تا از طریق احساساتشان صحبت کرده و با دوستان و خانواده‌شان راحت‌تر ارتباط برقرار کنند در حالی که مردان کمتر قادر به برقراری رابطه اجتماعی مناسب حتی با دوستانشان هستند و در هنگام ناراحتی‌های احساسی، به‌جای مواجهه با مورد ناراحت‌کننده، بیشتر سعی می‌کنند آن را از هر طریق ممکن و لو اینکه در درون خود بریزند، به حداقل برسانند. شاید یک دلیل علمی برای این موضوع این باشد که مغز مردان طوری تنظیم شده که به‌صورت سیستماتیک و تحلیلی عمل کند، در حالی که مغز زنان بیشتر در مورد احساسات تنظیم شده است. در تحقیق یورکشایر این‌طور به‌نظر رسید که مزیت‌های ذاتی فوق، نقش مهمی در زندگی جنس موِنث داشته باشند؛ در طی چند سال اول پس از طلاق، زنان روابط بیشتری با دوستانشان برقرار و وقت بیشتری صرف خانواده‌‌شان کردند و به‌دنبال مشاوره‌ها و درمان ناراحتی‌هایشان بودند در حالی که مردان غالبا به‌دنبال لذت‌های موقتی بودند. عمدتا پس از به هم خوردن یک رابطه زناشویی، مردان برای حفظ اعتماد به نفسشان به‌دنبال رابطه جدید هستند به‌جای آنکه فکر کنند چرا ازدواجشان با شکست مواجه شده است.
 
علاوه بر این، برخلاف عقیده عمومی، در یک رابطه دوطرفه، مردان بیشتر از زنان درگیر عشق می‌شوند چرا که براساس بررسی‌ها مردان بیشتر از زنان تمایل دارند تا غریزه‌شان را برای رسیدن به فردی که او را جذاب و دلربا می‌دانند، ارضا کنند. از طرف دیگر، زنان بیشتر از طریق برنامه‌ریزی‌شده‌تری عاشق می‌شوند که تحت تاثیر سیر تکاملی‌شان است. آنها بیشتر به‌دنبال شریکی هستند که مراقب آنها بوده و قادر باشد خانواده‌شان را هم ازنظر مالی و هم ازنظر عاطفی تامین کند. زنان در رابطه‌شان با طرف مقابل علاوه بر جذابیت‌های فیزیکی، به‌دنبال مهربانی و سخاوت نیز هستند.

البته دکتر تایس خاطر نشان می‌کند فشارهایی نیز در اجتماع وجود دارند که باعث می‌شوند مردان و زنان به سوی شیوه‌های رفتاری برنامه‌ریزی‌شده‌شان هل داده شوند. در اجتماع، مردان بیشتر تشویق می‌شوند تا احساسات خود را کنترل کرده و تابع آن نباشند. شاید کنترل‌ احساسات در قرون گذشته و به‌ویژه در جنگ‌ها برای مردان خوب بوده باشد، اما در کل کنترل کردن احساسات برای شکل‌دهی یک رابطه زناشویی کار جالب و مفیدی نیست.
 
در سمت مقابل، زنان در اجتماع غالبا به سوی شیوه رفتاری رانده می‌شوند که در طی آن از زنان بیشتر انتظار می‌رود ملایم‌‌تر و مهربان‌تر باشند که این خود موجب می‌شود برقراری ارتباط با سایر افراد جامعه برایشان آسان‌تر باشد.به همین دلیل زنان بیشتر از مردان به اطمینان کلامی اهمیت می‌دهند.
در تمام موارد ذکر شده سعی شده کارهای پیچیده مغزی تا حد بسیار زیادی ساده شوند. البته باید توجه داشت هیچ زن و مردی تمام خصوصیاتی که محققان در مورد مغز زن و مرد می‌گویند را ندارد. اغلب مردم مغزهای متعادلی دارند که دارای مقادیر مساوی از خصوصیات مردانه و زنانه است. حتی برخی از افراد دارای مغزهایی هستند که رفتاری خلاف جنس آنها دارد.

دکتر تایس معتقد است تفاوت دو جنس هم در روابط سالم و هم در روابط شکست خورده کاملا مشهود بوده و باید به‌دقت بررسی شود. موارد اختلاف زیادی بین دو جنس وجود دارند اما اگر موردی به‌طور عمده و در میان تعداد زیادی از افراد صحیح بود، می‌تواند کمک‌کننده باشد، به‌ویژه به این دلیل که شما بفهمید و بدانید آن موضوع، یک رفتار عمومی است و یک مورد ناخوشایند و یا شخصی نیست و شما نباید احساس بدی در این مورد داشته باشید. به‌عنوان مثال، ممکن است در اختلاف زناشویی، مرد آرام و ساکت باشد ولی این بدان معنا نیست که وی عصبانی شده است، بلکه معنای عمده آن این است که مغز آن مرد بهتر می‌تواند مسئله را درون خود و با آرامش حل و فصل کند.

به‌طور مشابه، چنانچه زنی برای صحبت‌کردن و مباحثه پافشاری می‌کند، نباید فکر کرد علت آن بهره‌برداری از نق‌زدن‌های مداوم است، بلکه این غریزه وی است که از او می‌خواهد تا برای برقراری ارتباط و نشان دادن احساسش صحبت کند. اگر شما این تفاوت‌ها را قبل از اینکه موردی پیش بیاید درنظر بگیرید، حتما رابطه راحت‌تر و درک بهتری از طرف مقابل خواهید داشت و متوجه خواهید شد که کار مغزهای متفاوت زن و مرد به کمک یکدیگر کامل می‌شود

 

وحید بیک مرادی ; ٥:٠٦ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ۱۱ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

ساعت مدل کریستال

"با توجه به تنوع بالا در رنگ امکان تفکیک رنگ

 و انتخاب رنگ مورد نظر وجود ندارد "

 

مخصوص مشکل پسندان

جدیدترین ساعت ها ی عرضه شده در بازار

وحید بیک مرادی ; ٥:٠۳ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ۱۱ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

کنسرت محسن نامجو امشب در واشنگتن

تور کنسرت محسن نامجو امشب به واشنگتن می رسد.

 

به گزارش ایلنا، تور کنسرت محسن نامجو که از ششم سپتامبر در ایالت های مختلف آمریکا آغاز شده، امروز در چهارمین روز خود به ایالت پنیسلوانیا می رسد.

 

در این برنامه محسن نامجو تکخوانی و تکنوازی خود را در واشنگتن و در یکی از سالن های مرکز تجاری بین المللی این شهر برگزار می‌‏کند.

 

نامجو تا کنون در شهرهای سان فرانسیسکو، نیویورک ، سن دیگو برنامه اجرا کرده است.

 

وحید بیک مرادی ; ٥:٠٠ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ۱۱ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

افزایش خطر بروز شیزوفرنی در کودک

این گزارش می افزاید، زنانی که در این فصول قصد بچه دار شدن دارند باید حتماً واکسن آنفولانزا را بزنند.براساس این گزارش، در تحقیق دانمارکی مشخص شد بالا بودن خطر بروز شیزوفرنی در کودکان با حوادث معینی در دوران بارداری مادر مرتبط است و بر این اساس ابتلای مادر به آنفولانزا در این دوران خطر بروز شیزوفرنی در فرزندش را تا 2/8 افزایش می دهد./ل

 

 

وحید بیک مرادی ; ٤:٥۸ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ۱۱ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

بازیگر جوان هالیوود در گذشت

بازیگر جوان هالیوود در گذشت

جام جم آنلاین: جسد هیث لجر بازیگر هالیوود شب گذشته در خانه اش در منهتن نیویورک پیدا شد.
به گزارش اسوشیتدپرس ، پلیس علت مرگ این بازیگر 28 ساله استرالیایی را مصرف بیش از حد مواد مخدر اعلام کرد. هیث لجر بازیگر فیلم «کوهستان بروکبک» بود که برای نقشش در این فیلم نامزد جایزه اسکار شد اما جایزه آن سال به فیلیپ سیمور هافمن برای فیلم «کاپوتی» رسید.

لجر آن سال برای نقش خود در «کوهستان بروکبک» جایزه حلقه منتقدان فیلم نیویورک را از آن خود کرد.
لدر متولد سال 1979 بود و اولین بار در سن 10 سالگی در نقش «پیتر پن» در تاتر سیدنی بازی کرد.
وی در سن 16 سالگی (1996) در در یک سریال تلویزیونی در نقش یک دوچرخه سوار که برای مسابقات المپیک تلاش می کرد ظاهر شد.
وی در 19 سالگی به لس آنجلس آمد و اولین فیلم سینمایی خود با نام «10 چیزی که من را از تو متنفر می کند» را بازی کرد.
«داستان یک شوالیه» (2001) ، «ضیافت اهریمن» (2001)، «چهار پر» (2002) ، «ند کلی» (2003)؛ «برادران گریم» (2005) و «کازانوا» (2005) از فیلم‌های مطرح لجر است. او سال گذشته میلادی فیلم «من اینجا نیستم» درباره باب دیلن را روی پرده داشت.

 

وحید بیک مرادی ; ٤:٤٥ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ۱۱ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

شکنجه وحشتناک کودک 5 ساله توسط ناپدری(+عکس)

 

کودکی 5 ساله بر اثر شکنجه ناپدری خود دچار عقب ماندگی ذهنی و جسمی شده و در حال حاضر ناپدری وی آزاد است.
    
به گزارش فارس، این کودک 5 ساله، ابوالفضل احکامی نام دارد که هم‌اکنون در بیمارستان کودکان بهرامی بستری است.

طاهره محمود سلطانی، مشاور حقوقی اورژانس اجتماعی بخش کودک آزاری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس گفت: با شکایت مادر این کودک، این ناپدری توسط کلانتری 115 و دادسرای ناحیه 11 با قرار 50 میلیون تومان بازداشت شد.

وی ادامه داد: اما شعبه دیگری رأی منع تعقیب داده و اکنون این ناپدری آزاد شده است و ما نمی‌توانیم عدم صلاحیت پدر و مادر را ثابت کنیم. از سوی دیگر بیمارستان بهرامی نیز در حال ترخیص کودک است و با مراجعه والدین، کودک را تحویل می‌دهد.

محمودسلطانی اظهار داشت: معتقدیم ناپدری و مادر این کودک صلاحیت نگهداری این کودک را ندارند و نمی‌دانیم با توجه به حکم منع تعقیب ناپدری، چه بر سر این کودک خواهد آمد.
وی از مسئولان ذی‌ربط خواست که به خاطر زندگی این کودک اجازه دهند که عدم صلاحیت والدین وی صادر شده و این کودک به بهزیستی منتقل شود.
 

وحید بیک مرادی ; ٤:٤۱ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ۱۱ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

چربی های شکمتان را از بین ببرید


چربی های شکم را دو برابر برنامه هایی که شامل رژیم های غذایی کم کربوهیدرات و تمرینات ایروبیک است، از بین می برد. برنامه ما شامل تمرینات موضعی pilate، پیاده روی های خیلی قدرتی، و موادغذایی چربی سوز برای لاغر کردن قسمت میان تنه برای کم کردن احتمال ابتلای شما به دیابت، بیماری های قلبی، و سایر مشکلات و بیماری های خطرناک، می باشد.

وحید بیک مرادی ; ٤:٢۳ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ۱۱ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

دختری که23 سال نخوابیده است!

وفاء جاسم حبیسه" یک دختر 27 ساله عربستانی است که از سن 4 سالگی دچار یک بیماری ناشناخته شده است. او در اثر این بیماری از همان سن تا کنون نتوانسته حتی یک شب بخوابد.

به گزارش جهان، بیماری این دختر از یک شب در سن 4 سالگی او شروع شد. او در آن شب یکباره از خواب بیدار شد و فریاد کشید و به تشنج افتاد. اما پدر و مادر وی گمان کردند که کابوس دیده و این حادثه را امری طبیعی قلمداد کردند.

این کابوس عجیب از آن زمان تا کنون که وفا جشن تولد 27 سالگی خود را برپا کرده ، همچنان با او بوده است.

این تشنج، وفا را هرشب و حتی برخی از ساعات روز راحت نمی گذارد، به طوری که چهره این دختر جوان شبیه یک پیرزن 80 ساله شده است.

به گزارش روزنامه الرایة، پزشکان برای درمان او و دریافت علت این تشنج های شدید بسیار تلاش کرده اند، اما تا کنون موفق به درمان وی نشده اند.

 

 

 

وحید بیک مرادی ; ٤:۱٢ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ۱۱ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

صابون بیوتی خرچنگ اصل

خواص اعجاب انگیز : این صابون بسیار مفید برای هرنوع پوست بوده و برای درمان آکنه ، لک و جوش های صورت ، پیلینگ و پاکسازی پوست ، روشن کننده ، برطرف کننده ساهی دور چشم ، و درمان کننده زخم ها ، ضد باکتری ، ضد قارچ ، ضد خارش ، بهترین پاک کننده آرایش صورت ، تنظیم کننده چربی پوست و جلوگیری از ایجاد چین و چروک در پوست صورت و بدن و جوان نگاه داشتن پوست ، درمان عرق سوز و رفع بوی عرق بدن به کار می رود .

وحید بیک مرادی ; ٤:٠٤ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ۱۱ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

دیدار خودمانی با گلشیفته فراهانی در پاریس


محمد حقیقت:1ـ پیش‌گفتار: در سال 2002 که می‌خواستم فیلم «دو فرشته» را در ایران فیلمبرداری کنم برای نقش آذر، دختری 18 ساله و سرکش، به‌دنبال هنرپیشه‌ای می‌گشتم که به یاد گلشیفته فراهانی در فیلم «درخت گلابی» اثر خوب داریوش مهرجویی افتادم. دخترکی شیطان و پرانرژی را به یاد آوردم و فکر کردم که حالا باید حدود 18 سال سن داشته باشد. یکی از دوستان «دکتر شفیعی» که سناریوی دو فرشته را خوانده بود گفت من خانواده فراهانی را می‌شناسم و ترتیب ملاقاتی را با آنها برایت خواهم دارد

وحید بیک مرادی ; ٤:٠۱ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ۱۱ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

دنیا زیر سایه داربی [ September 28, 2008 01:24 AM ]

هفته جاری نقاط مختلف جهان شاهد برگزاری دیدارهای حساس تیم های همشهری خواهد بود که مهمترین آنها رویارویی میلان – اینتر در اروپا و البته جدال پرسپولیس – استقلال در اسیا است. به گزارش خبرگزاری فوتبال ایران از امروز... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ٢:٤٧ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ۱٠ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

سایپامی‌بازدچون ما می‌خواهیم [ September 28, 2008 01:24 AM ]

ملوان در حالی که شرایط بحرانی را تجربه می‌کند، فرداشب در ورزشگاه تختی انزلی مقابل سایپا قرار خواهد گرفت. این در حالی است که محمد احمدزاده مسئولان باشگاه را تهدید به جدایی از این تیم کرده است. سرمربی ملوان... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ٢:٤٧ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ۱٠ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

ایران لیاقت این قهرمانی را داشت [ September 28, 2008 01:39 AM ]

حسین معدنی پس از کسب پیروزی سه بر دو تیمش در دیدار پایانی مسابقات جام کنفدراسیون والیبال آسیا مقابل کره‌ی جنوبی گفت: مزد زحمات 15 ماهه را گرفتیم آن هم با قهرمانی. سرمربی تیم ملی والیبال ایران در گفت‌وگو... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ٢:٤٦ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ۱٠ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

عنایت، ناظر داوران دربى [ September 30, 2008 01:16 AM ]

ان ورزشى- مسعود عنایت رییس کمیته داوران فدراسیون فوتبال از سوى این کمیته به عنوان ناظر داورى بازى شهرآورد میان دو تیم پرسپولیس و استقلال معرفى شد. کمیته داوران فدراسیون فوتبال سعد کمیل را به عنوان داور وسط و... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ٢:٤٥ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ۱٠ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

نیکبخت ناى دویدن ندارد! [ September 30, 2008 01:16 AM ]

ایران ورزشی-پنج شنبه که روز مسابقه است، واحدى نیکبخت به دلیل دریافت سومین کارت زردى که از داوران لیگ برتر گرفته براى بار هفتم مصاف پیش از دربى پایتخت را به صورتى خودآگاه از دست داده است. شماره ۱۰... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ٢:٤٤ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ۱٠ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

برنامه نود هم از حق پخش فرار مى کند [ September 30, 2008 01:17 AM ]

ایران ورزشى- صبح دیروز در حالى که موضوع مخالفت سازمان صدا و سیما با پرداخت حق پخش تلویزیونى به فدراسیون جنجال وسیعى به راه انداخته بود شایعات متفاوتى در محافل ورزشى به گوش مى رسید اما یکى از این... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ٢:٤٤ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ۱٠ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

پرسپولیس نمى تواند مدعى نباشد [ September 30, 2008 01:17 AM ]

ایران ورزشی-سه امتیاز بازى با پگاه حسابى به پرسپولیسى ها ساخته و به آنها روحیه داد. شاگردان قطبى حالا با انگیزه اى دوچندان خود را براى رویارویى با استقلال آماده مى کنند و بخاطر صدرنشینى، براى سه امتیاز دربى... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ٢:٤۳ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ۱٠ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

واعظى دنبال رکورد عابدزاده [ September 30, 2008 01:44 AM ]

ایران ورزشى- بعد از مصدومیت و نیمکت نشینى در چند بازى ابتداى فصل، گمان مى رفت چند هفته اى زمان لازم دارد تا به شرایط ایده آل برسد اما عملکرد فوق العاده او در بازى هاى اخیر پرسپولیس نشان... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ٢:٤٢ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ۱٠ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

کرى خوانى یک استقلالى [ September 30, 2008 01:44 AM ]

ایران ورزشى- فقط مارکو غایب است. حتى الونگ و بادامکى هم آمده اند. نیکبخت هم آمده اما انگار خیلى سرحال نیست. چند دقیقه اى با کریمى و توره والیبال بازى مى کند و بعد مثل بقیه صحبت هاى فنى... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ٢:٤٢ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ۱٠ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

پایان محرومیت عمادرضا [ September 30, 2008 01:54 AM ]

ایران ورزشى- عمادرضا به تمرینات سپاهان برگشت. مهاجم مغضوب فیرات بعد از ۱۰ روز دورى از تمرینات و یک دیدار خانگى، براى شرکت در تمرینات سپاهان مجوز گرفت. ظاهراً توضیحات او در جلسه کمیته انضباطى به خاطر عکس العملى... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ٢:٤۱ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ۱٠ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

برهانى : به پرسپولیس هم گل مى زنم [ September 30, 2008 01:55 AM ]

ایران ورزشی-آرش برهانى که تا دو هفته قبل به خاطر گل نزنى هایش از سوى هواداران مورد انتقاد قرار مى گرفت و با از دست دادن موقعیت هاى پیاپى روى اعصاب آنها راه مى رفت، دو هفته اى است... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ٢:٤٠ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ۱٠ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

جبارى: کاش قلعه نویى مرا بازى نمى داد [ September 30, 2008 01:55 AM ]

ایران ورزشى- جبارى حضورش در میدان همه اش منشأ خیر بود. از وقتى او به میدان آمد راه آهن در لاک دفاعى فرو رفت. جبارى پس از یک هفته پر حاشیه توانست ذهن هواداران را با یک بازى به... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ٢:٠٩ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ۱٠ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

عنایتى:از بازى در خط دفاع ترسیدم [ September 30, 2008 01:55 AM ]

ایران ورزشى - النصر که هفته گذشته دربى شهر دبى را واگذار کرده بود در حالى به مصاف الشعب رفت که به ۳ امتیاز این دیدار کاملا نیاز داشت. البته در این مسابقه با درخشش ۳ بازیکن ایرانى این... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ٢:٠۸ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ۱٠ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

واعظى دنبال رکورد عابدزاده [ September 30, 2008 01:55 AM ]

ایران ورزشى- بعد از مصدومیت و نیمکت نشینى در چند بازى ابتداى فصل، گمان مى رفت چند هفته اى زمان لازم دارد تا به شرایط ایده آل برسد اما عملکرد فوق العاده او در بازى هاى اخیر پرسپولیس نشان... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ٢:٠٦ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ۱٠ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

معدنچی:بعد از گلزنی شادی نکردم [ September 30, 2008 02:04 AM ]

ایران ورزشی-مهرزاد معدنچی با به ثمر رساندن گل دوم النصر برابر الشعب، یکی از موفق‌ترین روزهای خود را در برابر تیم سابقش سپری کرد. معدنچی در خصوص دیدار با الشعب به خبرگزاری فوتبال ایران می‌گوید: «ما بازی با الشعب... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ٢:٠٥ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ۱٠ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

استقلال و قلعه‌نویی را خوب می‌شناسم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: استقلال و قلعه‌نویی را به خوبی می‌شناسم و برای بازی داربی برنامه‌های ویژه دارم. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، افشین قطبی پس از تمرین روز دوشنبه تیم پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت: هدف... ادامه ...

وحید بیک مرادی ; ٢:٠۳ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ۱٠ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

باید از فشار بر ایران پرهیز شود

نخست‌وزیر چین با اشاره به برنامه هسته‌ای ایران تاکید کرد: بررسی این برنامه باید بر اساس مذاکرات باشد و از ادامه فشارها به ایران در این زمینه پرهیز شود.

به گزارش فارس، "ون جیابائو" در گفتگو با شبکه خبری سی‌ان‌ان تاکید کرد به جای پناه بردن به زور و تهدید‌های بالقوه باید گفتگوهای سالم را با ایران آغاز کرد.

ون که در طول پنج‌سال گذشته برای اولین بار است که با یک رسانه آمریکایی گفتگو می‌کند ادامه داد: این موضوع به روابط دو شخص شبیه است اگر نفر اول بخواهد دومی را در شرایط سخت قرار دهد نتیجه عکس از این اقدام خود خواهد گرفت، این روشی است که مشکل را حل نمی‌کند، هدف ما این است که این مشکل را حل کنیم نه اینکه به آن دامن بزنیم

وحید بیک مرادی ; ٧:۱٦ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ٩ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

هشدار البرادعی درباره بی توجهی به تروریسم -

مدیر کل آژانس بین المللی انرژی هسته ای با اعلام ناکافی بودن بودجه کنونی این نهاد این موضوع را عامل بی توجهی به مسائلی چون تروریسم هسته ای اعلام کرد. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری آلمان، محمد البرادعی در مجمع عمومی سالانه آژانس هشدار داد: با وجود افزایش بودجه آژانس بین المللی انرژی اتمی توانایی های آژانس برای انجام کلیدی ترین وظایف آن در معرض خطر است.وی مقابله با تروریسم هسته ای را از مسائلی دانست که آژانس از آن غفلت کرده و گفت: امیدوارم پیش از رخ دادن یک تراژدی هسته ای اقدامی در این جهت انجام دهیم.
یک کمیسیون برجسته آژانس بین المللی انرژی هسته ای پس از تکمیل مطالعات درباره بودجه آژانس در ماه می خواستار ایجاد یک بودجه دوگانه برای این نهاد بین المللی تا سال 2020 شد.بودجه کنونی آژانس از طریق کمک های داوطلبانه اعضا تامین می شود و شامل دو بودجه ثابت و جاری می باشد.

وحید بیک مرادی ; ٧:۱٦ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ٩ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

بهبود نسبی حال عمومی دکتر حبیبی -

وضعیت سلامتی دکتر حسن حبیبی امروز نسبت به دیروز بهتر شده و آخرین اخبار از بهبود نسبی حال عمومی این شخصیت فرهنگی کشور حکایت دارد.
خبرنگار مهر کسب اطلاع کرد که حال عمومی دکتر حسن حبیبی، معاون اول اسبق رئیس جمهور کشورمان نسبت به روز گذشته بهبود یافته است.
در حالی که تنفس دکتر حبیبی طی روزهای گذشته با دستگاه و گاز اکسیژن انجام می شده امروز وضعیت کلی او بهبود یافته و شرایط تنفس این شخصیت فرهنگی کشورمان بدون دستگاههای ویژه فراهم شده است.

به رغم بهبود نسبی حال عمومی حبیبی وی در حال حاضر در بخش CCU بیمارستان قلب تهران تحت مراقبتهای ویژه قرار دارد.


وحید بیک مرادی ; ٧:۱٥ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ٩ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

تلاش رایس برای فرار از ناکامی آمریکا -

وزیر خارجه آمریکا در راستای پوشاندن ناکامیهای آمریکا در تشدید تحریم ایران قطعنامه 1835 را نشانه اتحاد در گروه 1+5 دانست. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری فرانسه، کاندولیزا رایس، وزیر خارجه آمریکا با مثبت خواندن قطعنامه چهارم درباره برنامه هسته ای ایران آنرا نشاندهنده وجود اتحاد بین اعضای گروه 1+5 اعلام کرد.
وی درباره قطعنامه بی اثر 1835 افزود : صدور قطعنامه نشان داد که گروه 1+5 متحدند و روندی رو به جلو در کنترل برنامه های هسته ای تهران دارند.سعید جلیلی، رئیس هیئت مذاکره کننده ایران در مذاکرات هسته ای، چهارمین قطعنامه شورای امنیت درباره فعالیت های هسته ای را که موید قطعنامه های پیشین است را شبیه یک بیانیه اعلام کرد.ناتوانی آمریکا در مقابل برنامه های هسته ای ایران به حدی رسیده است که صدور یک بیانیه نرم علیه ایران توسط شورای امنیت برای واشنگتن یک دستاورد محسوب می شود.


وحید بیک مرادی ; ٧:۱٥ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ٩ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

ایران جزو نامزدهای کلیدی برای کسب کرسی ..

رقابتها برای کسب کرسی شورای حکام بین ایران، افغانستان، سوریه و قزاقستان با حمایت تهران از دمشق و حمایت واشنگتن از کابل و آستانه افزایش یافت.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری فرانسه، امروز در شرایطی نشست 145 کشور عضو آژانس شروع شد که موضوع تعیین نماینده منطقه جغرافیایی که ایران هم جزء آن است در شورای حکام آژانس بین المللی انرژی هسته ای، رقابت تازه ای را به راه انداخته است.

با اتمام دوره نمایندگی پاکستان در شورای حکام آژانس اکنون ایران، سوریه، افغانستان و قزاقستان نامزدهای مطرح برای گرفتن این کرسی کلیدی شورای حکام هستند.

وحید بیک مرادی ; ٧:۱٤ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ٩ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

چهار میلیون متر مربع فضای فرهنگی در تهران -

شهردار تهران با بیان این که حدود چهار میلیون متر مربع فضای فرهنگی در شهر تهران در حال احداث است گفت: این مجموعه‌ها شامل مساجد، سالنهای نمایش، آمفی تئاتر و سالن نمایشهای آیینی و فرهنگسراها است.
به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر محمد باقر قالیباف صبح امروز در حاشیه مراسم آغازعملیات اجرایی باغ موزه هنر گفت : این آخرین بخش از مجموعه بزرگ تپه‌های عباس‌آباد بود که کلنگ زنی آن باقی مانده بود و مابقی پروژه‌های آن نیز در حال انجام است و در زمانبندی اعلام شده به پایان می رسد.
چهار میلیون متر مربع فضای فرهنگی در تهران احداث می شود

وی با بیان این که حدود چهارمیلیون متر مربع فضای فرهنگی در شهر تهران در حال احداث است افزود: این مجموعه‌ها شامل مساجد، سالنهای نمایش، آمفی تئاتر و سالن نمایشهای آیینی و فرهنگسراها می‌شود.

وحید بیک مرادی ; ٧:۱٤ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ٩ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

اعضای کمیته بررسی عملکرد کاروان المپیک 2008

در پی دستور ریاست جمهوری مبنی بر بررسی عملکرد کاروان ایران در المپیک ۲۰۰۸، رئیس سازمان تربیت بدنی در احکامی جداگانه اعضای کمیته بررسی عملکرد کاروان ایران را صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، طبق اعلام سازمان تربیت بدنی دکتر عباسعلی گایینی، دکتر خسرو دانشجو، محمدرضا تابش، محمدسعید مدنی، رباب شهریان و دکتر عبدالحمید احمدی به عنوان اعضای کمیته بررسی عملکرد کاروان المپیک ۲۰۰۸ پکن انتخاب شدند.

محمدعلی آبادی در این احکام از اعضاء خواسته است ضمن بررسی دقیق و کارشناسانه، نتایج را جهت اعلام به ریاست محترم جمهوری آماده نمایند.

وحید بیک مرادی ; ٧:۱۳ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ٩ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

بلیت دربی تهران پیش فروش نمی‌شود -

مسئولان فدراسیون فوتبال از عدم پیش فروش بلیت دربی تهران به دلیل جلوگیری از بوجود آمدن بازار سیاه خبر دادند.
به گزارش خبرگزاری فارس، مسئولان فدراسیون فوتبال و شورای تامین برای نحوه فروش بلیت مسابقه پرسپولیس و استقلال تهران، روز گذشته جلسه ای را تشکیل داده و به این نتیجه رسیدند که برای جلوگیری از بوجود آمدن بازار سیاه، بلیت پیش فروش نشود.
در دیدارهای اخیر 2 تیم بلیت ها به صورت پیش فروش ارائه شد و به همین دلیل بسیاری از هواداران دو تیم به دلیل بوجود آمدن بازار سیاه نتوانستند به راحتی بلیت تهیه کنند و یا با قیمت های گزاف موفق به تهیه آن شدند.
با توجه به تصمیم نهایی مسئولان، بلیت مسابقه روز جمعه در ورزشگاه آزادی به فروش می رسد.
مهدی تاج سخنگوی فدراسیون فوتبال، از پیش فروش شدن بلیت دربی خبر داده بود.

وحید بیک مرادی ; ٧:۱٢ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ٩ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

افزایش محبوبیت اوباما پس از مناظره با مک‌کین -

سازمان خبرنگاران سیاسی پولیتیکو اعلام کرد: 30 درصد از آمریکایی‌ها که در نظرسنجی افکار عمومی روزنامه‌ی یو.‌اس‌.ای.تودی و موسسه‌ی نظرسنجی گالوپ شرکت کرده‌اند، عنوان کردند که نظرشان در مورد نامزد رسمی دموکرات‌ها در انتخابات نهایی ریاست جمهوری آمریکا پس از نخستین مناظره‌اش با رقیب جمهوری‌خواه خود بهتر شده است. در طرف مقابل در کل 14 درصد از اوباما ابراز ناامیدی کردند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) به نوشته‌ی روزنامه‌ی لنتا، بر اساس نتایج این نظرسنجی افکار عمومی، 46 درصد از رای‌دهندگان معتقدند باراک اوباما، نامزد رسمی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از حزب دموکرات پیروز مناظره با جان مک کین، رقیب جمهوری خواه خود بوده است. در حالی که 34 درصد اعلام کردند مک کین پیروز شده است.

وحید بیک مرادی ; ٧:۱٢ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ٩ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

آمریکا باید از بن‌لادن و القاعده بترسد نه طالبان -

تلاش آمریکا برای انجام حملات در خاک پاکستان به طور آشکار بخشی از استراتژی جدید بوش علیه نیروهای طالبان و القاعده بوده است. سالهاست که گفته می‌شود اسامه بن لادن و اکثر رهبران ارشد القاعده در این مناطق پنهان شده‌اند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) به نقل از پایگاه اینترنتی آنتی وار، در نهایت آمریکا تصمیم گرفت که در خاک پاکستان حملاتی را علیه شبه نظامیان در این کشور انجام بدهد

و این اقدام آمریکا نه تنها انتقاد‌های شدیدی از طرف دولت پاکستان همراه داشته بلکه به نظر می‌رسد تنش‌ها را در پاکستان افزایش داده است. پس از حادثه 11 سپتامبر و فرار اسامه بن لادن رهبر القاعده از افغانستان به پاکستان، دولت آمریکا به طور جدی تلاش کرد تا ریشه تروریسم را در افغانستان بخشکاند.

وحید بیک مرادی ; ٧:۱۱ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ٩ مهر ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران ()    +

مردان مقاومت تحسین برانگیزند(خبر ویژه) -

کیهان-رسانه های رژیم صهیونیستی در کنار عقده گشایی علیه احمدی نژاد رئیس جمهور ایران و شهید عماد مغنیه فرمانده نظامی ارشد حزب الله لبنان، از این دو به عنوان چهره های بزرگ سال میلادی رو به پایان یاد می کنند.
به گزارش پرس تی وی شبکه 2 تلویزیون اسرائیل احمدی نژاد را به عنوان مرد سال معرفی کرد و اگرچه گفت که «از نظر ما امکان بروز استراتژی مورد نظر احمدی نژاد وجود ندارد» اما تاکید کرد: ایران جبهه عراق را با درایت و هوشمندی هدایت می کند و حتی در آمریکای لاتین برای تکثیر متحدان می کوشد. احمدی نژاد مرد سال است چون به برنامه هسته ای کشورش در یک سال گذشته شتاب داده و فشار بین المللی را تحمل کرد بدون آن که منجر به تحریم های جدید علیه ایران شود.
شبکه یک تلویزیون اسرائیل نیز عماد مغنیه را به عن